Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#804) torcs válasza arnyekxxx (#802) üzenetére


torcs
csendes tag

Én kérlekszépen értelmeztem sőőt használtam is pár hónapig viszont eggyáltalán nem stabil a rendszer sőőt sokkal inkább instabilnak mondanám .
Az is érdekes hogy míg windows 7 alatt "csak" 2 giga ramot eszik a skype ( eggyáltalán nem kéne ennyit ennie) addig windows 8 alatt befagyasztotta az egész rendszert és használhatatlanná tette.
Mellesleg a 8 as teljesen másképp értelmezi a "fontos" programokat és hiába állítom be hogy nekem a játék egyen meg 3 giga ramot ne a rendszer a 4 ből ő ugy gondolja biztos csak viccből csinálom ezt .
Felülirja a bios beállításokat belenyúl az órajelbe stb túlságosan uralni akarja a gépemet aminek ez nem tetszik . Oh és legföképp az összes hülye játék akad vele 10x jobban mint a 7 tel mert ugyebár mint korábban mondtam a játék nem fontos a háttérfolyamatok na azok bezzeg mennyire :) van tapasztalatom mindkét rendszerrel és szerintem a 8 egy melléfogás a javából :)

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.