Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Vakegérke válasza C4mp3r (#897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, Fru kétlaki üzemmódba kapcsolt. Renátót "erősíti", de Bálintnak azért adott egy virtuális puszit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#902) Vakegérke válasza antikomcsi (#900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lefogadom a lábamon levő zoknimba, hogy szombaton Renátó kapja a zöld kendőt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#903) lowzor


lowzor
veterán

Csak nekem tűnik úgy, hogy Aranda egy tuja lett? Legalábbis kevesebbet van képernyőn, mint a "sötét oldal" többi játékosa.
Ecsetelgette is, hogy ő nem érzi ott jól magát.
Mondjuk még van ott sajnos bőven ideje, míg ilyen magukat kiejtő játékosok vannak, mint Gábor meg Retardó.

(#904) UFO1


UFO1
senior tag

retartdó vajon megsimogatta Fru nyusziját? Csodálom hogy nem hányta le Fru mikor odasimult a nagy zsíros testével! Mindenesetre megnyerte a főnyereményt valószínű sose volt ilyen szép nője. :N

Valaki érti, hogy Moh miért csinálta ezt az este a hálóban Mercyvel? Fél hogy esetleg ő is beleszeret? Nem értem!!? :F

Azt meg végképp nem értem (pedig 3x visszanéztem) amit Fru mondott kint az udvaron retardónak a párbaj után hogy ha nincs ő akkor lehet ÉNB mögé áll hogy is van ez??? :U

Az előzetesből meg olyasmi látszik mintha kezdené ledobni magáról ezt a zsírgombócot. ;]
A nagy szám az lenne ha végül ÉNB-vel jönne össze ugye rendes aranyos megbízható gyerek meg magas kigyúrt stb. Tisztára mint Fru álom pasija! :D

Ez az ÉNB Vanda a BVV-ben egy kifejezetten gyönyörű nő miért sminkelik halálfejjé? :W
Ellenben Anikó mindig baromi csini. :B
Első mondat: Győzit fizetetlen szabadságra kértük (küldtük)! Hurrááááá! :DD :C

Megvilágosodtam ez az aranda nincs is elhízva csak annyit krémezi magát hogy ennyire felszívódott. :Y ;]
Danika csajozós dumája:
Szép vagy szép vagy szebb a szarnál de nem vagy szebb a valagamnál. :W Na hát kb. ennyit tud.

És igen vibrátort a villába. Sokat! :DD :C :( ;]
Én beküldeném! :D :K

[ Szerkesztve ]

(#905) 3L1T3 válasza UFO1 (#904) üzenetére


3L1T3
addikt

MOH-n mit nem értesz? Kezdetektől megmondta Mercinek , hogy ő neki nincsenek olyan érzelmek mint Merci ek és csak akkor folytassák ezt a kölcsönös kontaktot , ha tisztában van ezzel. A kis 19 éves KISLÁNY időközben beszerelmesedett. Paff neki...,

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#906) Danex


Danex
addikt

Előző évadokat is követtem veletek többé kevésbé, most ezt kicsit háttérbe szorult és csak utólag nézem az epizódokat.

Összességében most meglepett, hogy most kivételesen jelentősebben eltér a véleményem.

Először is, nagyon rossz a vágás idén, az első hetekben voltak feladatok, de azoknak se az eleje nem volt bevágva, hogy akkor most mit miért is csinálnak, illetve gyakran a végeredményről se volt semmi.

Önmagában az első szavazások is teljesen manipuláltak voltak, előző évadokban mindig egyértelmű volt, hogy mi miért megy, itt semmi.. sőt...

Mercédesz kiszavazása teljes mértékben unfair volt, gyakorlatilag 2 összefoglalóban volt benne a szavazásig. Régen kb 1.5 hét volt a minimum, mert védettséget kaptak, plusz ahogy előbb is mondtam félrevezetett szavazás volt.

Karakterek tekintetében, normálisnak tartottam Renátót, bár alkohollal elgurul nála a gyógyszer de még összességében mindig egy átlagosabb embernek tekintem mint a többieket.

Arról ne is beszéljünk, hogy mennyire nem tartom fairnek ,hogy ÉNB szereplőt teszünk be akire ráadásul a szerkesztői munkák is úgy néznek hogy felé hajlanak.

Ilyen évad, hogy gyakorlatilag az első héten tudni kivel fogják megnyeretni szerintem még nem volt vagy nem rémlik. Azt sem értem, hogy Gábor párbaja előtti nagy veszekedésből miért nem hallottunk 1 szót sem, volt csapkodás majdnem egymásnak is estek és kb egy gyors bepörgetés volt az egészről.

Csajok közül talán Zsu aki egyedül cselekszik bármit is, mert amandáék csak sírnak, Merci és Virág meg be van csicskítva a srácok által, Virág nem beszélhet mással ha azt Dani nem engedi meg neki.

kb talán Mercinek lehet esélye, de ahhoz meg túlságosan csendben van, illetve Moh miatt a háttérben fog lebickélni miközben Bálint meg végigtrappol az első helyen.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy ilyeneket hoztak fel a csajok, hogy egy férfinak szőrös a lába, itt meg ilyet olvasok, hogy Renátó mint egy disznó a zsíros testével. Ennyire ez a mű férfiság a normál? Legyen gyantázva tetőtől talpig? Meg ha van kis felesleg az emberen akkor már zsírdisznó? Mi a f*sz?

(#907) csababarca válasza Danex (#906) üzenetére


csababarca
őstag

lehet nincs pénze az RTL-nek és lebartelezték Bálinttal, hogy megnyeretik vele, a pénzt meg nem kapja meg, mert úgyis kapott fizut az ÉNB-ért két éven át. :DDD

viccet félre téve, tényleg unfair a dolog, de legalább normálisan viselkedik.

Renátó ellen meg felhozni, hogy "disznó", meg "zsíros"...legalja szint.
Bezzeg Dani egy Adonis...22 évesen nagyobb csöcse van férfiként mint Virágnak, de nála ez valahogy nem fontos.
Csak Renátónál kell hangoztatni.

mondom, Renátó ellen jogos a kritika, hogy alpári és közveszélyes, de ne test alapján ítélkezzünk már...vagy ha igen tegyük egyformán mindenkinél.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#908) Vakegérke válasza Danex (#906) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsu nevű játékos nincs. Kire gondolsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#909) Danex válasza Vakegérke (#908) üzenetére


Danex
addikt

Fru*

Bálint nekem azért nem szimpatikus, mert van egy ismerősöm aki gyakorlatilag 1 az 1ben ugyan olyan mint Ő. És tudom milyen az, hogy sokáig van az ember az ilyen mellett, kamerákon úgy nem jön át ha nem ismert az ember ilyen személyt, de tényleg nem jó velük lenni... és így ha ilyen szemmel nézem akkor átjön az, hogy Bálint is már pontosan tudja, hogy zsebében van ez a VV, nyilatkozatokból is lehet tudni hogy az egészet hogy fogalmazza, színészi múlt miatt meg tudja mikor kell olyan "lájvolni instára" ,hogy ő milyen csalódott valakiben.

És ezt már érzik a "rossz" oldalon is, hogy most igazából legyen egy párbaj azt lehet hazamenni mert nincs itt igazából mit keresni. Moh, Daniék meg persze, hogy bólogatnak, mert addig se ők mennek.

[ Szerkesztve ]

(#910) Vakegérke válasza Danex (#909) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bálint nekem se szimpatikus, de az tetszik, ahogy a konfliktusokat kezelte és Gábort sarokba szorította, hazaküldte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#911) snecy20 válasza Danex (#906) üzenetére


snecy20
veterán

Egyetértek, elég látványosan van kikövezve Bálint útja a győzelem felé, a legkisebb akadály sem fog az útjába gördülni. Eléggé felveti a szándékos manipuláció gyanúját, már csak az, hogy RTL-es múlttal ide beválogatták. Persze tény ami tény, elég sok a súlytalan, jellegtelen, karakter nélküli villalakó.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#912) lowzor válasza snecy20 (#911) üzenetére


lowzor
veterán

Én Robira meg Moh-ra tartok még egy minimális esélyt, hogy megnyerje, de tényleg Bálint a legesélyesebb.

(#913) Vakegérke válasza lowzor (#912) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűleg nem értesz, nem értetek velem egyet, de én Daniban is látok akkora potenciált, hogy akár meg is nyerheti a 36 milkót. Erős karakter, Robi és Moh elbújhat mögötte. Ha levetkőzi az irritáló bunkóságát, nem markolássza a tökeit, simán befutó lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#914) 3L1T3 válasza snecy20 (#911) üzenetére


3L1T3
addikt

Személy szerint totál érdektelen számomra, hogy ki nyeri meg. Amíg én jól szórakozom. :D Rendezők, szerkesztőkre meg szükség van, különben nézhetnénk a 40 perces összefoglalóban, hogy vakarják egész nap a feneküket.

Én Reality-t csak azért nézek mindig, hogy kiről mennyi idő alatt és milyen álarc hullik le. De számomra Bálint feszültség kezelése eddig bőven a többiek felett áll. Azért nem egy ember keze eljárt volna, ha Renátó ilyen stílusban az arcába mászik és szitkozódik.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#915) lowzor válasza Vakegérke (#913) üzenetére


lowzor
veterán

Remélem az nem fog bekövetkezni. Csak látják a nézők, hogy bunkó, sík hülye, undorító szokásai vannak és hasonlóan agresszív az alkoholtól, mint Retardó.
Plusz nagyon csúnyán beszél a nőkkel, az sem szokott egy jó pont lenni a nézőknél.

(#916) Danex válasza 3L1T3 (#914) üzenetére


Danex
addikt

Ha kicsi esze van az embernek és kevesebb alkoholt fogyasztott mint a másik akkor egyből leesik, hogy picit tenni kell a másik alá a lovat, mert minél jobban elszáll a ló a másikkal annál jobban a saját markára játszik a helyzet. Ezt az arcáról tökéletesen le lehetett akkor is olvasni, hogy ez ment a fejében "mondjad csak Reno, olyan szépen járatod le magad stb"

Daninak meg bármennyire is lehetnek normális gondolatai is, alapesetben igénytelen (tökfogdosás a másik arcától 10 cm-re is) és alkohol is csak az állatot hozza ki belőle. Való életi létéből is az jön le, hogy apuci cégébe be lett pakolva érettségi nélkül, hogy csináljon valamit a pénzért mégis, de a bemutatkozó video és az eddigi dolgai alapján legalábbis ez jött le.

Robi Virág páros viccess is lehetne, de nincsenek mutatva, Virág is Dani mögött fekszik, Robi is inkább csak növényeskedik a háttérben.

(#917) Vakegérke válasza lowzor (#915) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, hogy fogadatlan prókátornak micsoda a micsodájába. :)

Nem tisztem, nem feladatom védeni, érdekében szólni. Azt azonban ne feledjük, hogy amikor a többiek, így Moh és Robi is kussoltak, egyedül Dani volt az, aki Gábort helyrerakta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#918) rushty válasza Vakegérke (#901) üzenetére


rushty
senior tag

VV Attilai magasságokban van. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#919) lowzor válasza Vakegérke (#917) üzenetére


lowzor
veterán

Helyrerakta, de túlzásba is vitte. Legalábbis én már túlzásnak éreztem, mikor Virágnak megtiltotta, hogy Gáborhoz hozzászóljon. Meg amikor Gábornak nem engedte, hogy egy asztalhoz üljön velük.

(#920) 3L1T3 válasza Danex (#916) üzenetére


3L1T3
addikt

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Bálint 2 héttel ezelőtt már szólt a Renátónak, hogy "mit csinálsz, tönkreteszed a saját játékod"

Innentől fogva nincs is miről beszélni. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#921) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sokan mondjátok itt, hogy Bálint micsoda előnnyel indult, mert egy ismert RTL-s ember.
Nos, nekem fogalmam sem volt, hogy ki ez a Bálint, és a beköltözéskor láttam életemben először.

Igen, hallottam, hogy létezik valami ÉNB című műsor, de ez most indifferens, mert soha egyetlen részét sem láttam, és nem is vagyok rá kíváncsi. Tehát az, hogy szerepelt már valahol az önmagában nem biztos, hogy előny. Nem aszerint ítélem meg, hogy hol szerepelt, hanem amit a műsoron keresztül látok.

Ott volt az egyik előző szériában a Tivadar gyerek, na róla tudtam, hogy kicsoda, láttam pár videóját és azt is tudtuk, hogy egy bizonyos körben elég népszerű. És még talán előnyt is tudott volna kovácsolni ebből a népszerűségéből, de odabent lehullt róla a lepel, így sorsa elkerülhetetlenül a kiesés volt.

Az előzetes ismertség önmagában nem előny, ha nem tud vele élni a játékos és eljátssza a nézők bizalmát, akkor ugyan úgy kiesik mint bárki más.

(#922) csababarca válasza antikomcsi (#921) üzenetére


csababarca
őstag

persze önmagában nem előny, én is írtam, hogy emellett normális.
egy gyökér hiába lenne népszerű, nem lenne sikere.
normális meg volt ismertsége, ez a kettő jó kombó.

Bálintnak már eleve volt 20k körüli követése, mint Virágnak, könnyebb abból "terjeszkedni", hiszen előbb feldob egy sok követős embert az insta mint akit kevesebben követnek.
márpedig idén elég erősen instára építette a műsort az rtl, hiszen telefont is kapnak, posztolnak, stb. Így ez nagy előny Bálintnak, ha elfogadjátok, ha nem. Ez tény.

ahogy írtam, mit sem érne, ha sutyerák lenne, de nem az, így extra előny.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#923) rushty válasza antikomcsi (#921) üzenetére


rushty
senior tag

Szökik a málna kifújt. :(

Revolut meghívó pü-ben

(#924) Danex válasza antikomcsi (#921) üzenetére


Danex
addikt

Ha azt nézed ,hogy kb 100-150e ember nézi ezt a műsört, ebből 20e olyan követője van aki mondjuk rtl klub hasonló életkornak célzott műsorát is nézte, akkor az elég erős fegyvertény.

Mercinek is oké hogy van tiktok követése, de ott elég egy aranyos pofi és mindneki lájkolja majd nemzetközileg, az azért más.

(#925) Peti78 válasza UFO1 (#904) üzenetére


Peti78
őstag

Valóban szép, de leírhatatlanul és idegesítően idióta.
VIbrátor helyett még több alkoholt borítanék be nekik. Unalmas a műsor ha józanok :D

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#926) rushty válasza Peti78 (#925) üzenetére


rushty
senior tag

Házibuli xx. nap. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#927) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Az előző évadok epizódjai megtalálhatóak valahol? Esetleg ingyenesen elérhető helyen? :))

(#928) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#929) UFO1 válasza Danex (#906) üzenetére


UFO1
senior tag

retardó (és az ahogy itt hívjuk sem véletlen) az elején jól indult és ahogy az lenni szokott magasról lehet igazán a mélybe zuhanni. Elsődlegesen (itt és mindenféle a médiában) azért lett a futottak még kategóriába sorolva mert így nem beszélünk emberrel és főleg nem egy (kis)lánnyal nem fenyegetünk embereket és nem verünk nőket gyerekeket, ez verte a ki a biztosítékot minden normális gondolkodású embernél. :W És hogy ezt ittasan követte el nem érdekel senkit mert ahogy mondani szokás részegen jön ki az ember igazi énje, személyisége. Aki tudja, hogy ilyen ittasan az ne igyon egy olyan játékban ahova azért jött hogy nyerjen 36 millát mert így nem lesz szimpatikus a nézőknek és hamar az utca ajtón kívül találja magát. ;)

Gaben gyerek is nagyon csodálkozott, hogy kiesett és az sem azért történt nem volt jó ember csak a barátai ellen fordult kibeszélte a hátuk mögött és ezáltal hatalmas vihart kavart! És ami a legnagyobb baj volt nem látta a be a hibáit nem kért elnézést és ráadásul átállt a „sötét” oldalra. Ezeket a kinti nézők sem nézték jó szemmel ment is haza Katához.
Sokan hasonlították Alekoszhoz és volt is valamiféle hasonlóság annyi különbséggel, hogy Gábor gyereknek volt esze tanult és művelt volt míg Alakosz egyik sem csak az innen-onnan összeszedett információkat rakosgatta össze és próbált ál műveltnek ál arisztokratának tűnni. És sikerült és leginkább azért mert ott volt mellette Olivér aki felkarolta és együtt hatalmas poénokat vittek véghez. Gábor gyerek is ha ott marad ÉNB mellett top 5-ben lett volna minimum.

És ha már szoba jött ÉNB! Mi az hogy ugyan olyan mint az ismerősöd? Írd már le milyen! Rendes, segítőkész kerüli a konfliktust részegen sem tőr – zúz nem akar agyba főbe verni senkit! Komolyan írd már le mi a baj vele mert nem állok a pártján de én nem tudnák semmi indokot felhozni miért nem szimpatikus. :F
Játszott egy sorozatban → na és, jóképű gyerek → szerencséje van. A legtöbben az ember személyisége alapján döntenek és ha az rossz ugyanúgy ki fog esni mint bárki más. Ezért hullik ki retardó is nemsokára hacsak nem alakítanak valami hatalmasat (Love me tender, love me long) Fruval! ;] :P

És igen az sem fontos ki hogy néz ki csak ha Fru kijelenti, hogy neki csak az izmos palik jönnek be akkor hogy kerül a dagi srác az ágyába. És igen Fru egy normális csaj lehetne/ lehetett volna csak oda csapódott a rossz oldalra és hopp le is nyelték.
És hogy miért rossz oldal? Mert csak a kakit tudják kavarni áskálódnak, kibeszélnek, hátba támadnak mindenkit akár a saját csapatukban levőket is. És Fru tett azért hogy ne legyen szimpatikus bármit is hallott rohant a csapatához és kitálalt még akkor is ha annak a valósághoz vajmi (semmilyen) köze sem volt és csak vitte végig az általa kitalált valóságot. Bele is bukott szépen. :D

Én egyébként egyáltalán nem vagyok biztos ÉNB győzelmében mert akkor indul majd igazán a játék ha a sötét oldalt kitakarítják a villából és hogy akkor kiről mi derül ki milyen tulajdonságok domborodnak ki esetleg családi háttér stb. Én azt mondom és remélem, hogy onnan bárki nyerhet viszont nagyon nem szeretném, hogy Virág legyen az úgy hogy ő a kedvenc éspedig azért mert akkor nagyon elszaladna vele a ló és sokkal mélyebbre zuhanhatna mint majdnem a játék előtt. Ő keresse meg és meg is fogja tudni csak lehetőséget kell neki adni ahhoz amihez ért és ez az éneklés! :R

A 6. szériában is Viki a hátán vitte Zsófikát egészen a döntőig aki egy hihetetlenül cuki és szerethető kis ember volt (és neki kellet volna megnyerni már a családi körülményei miatt is) mégis a farok pörgető Aurélio nyert 0,5%-al?? Igaz ö vitte a játékot úgy hogy sírt is veszekedett rengeteget és nem túl szép és megnyerő módon persze ott sokkal több érdekes karakter volt pl. az Iza Krisztán párharc. :K

#927i3odnar

Újra:
Már egyszer volt nálam! Nincs fent egyben az 5 a 6 igen innen lehet mazsolázni!

[ Szerkesztve ]

(#931) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, Fru megkezdte a kifarolást Renátó mellől. Hangsúlyozta, hogy ugyan vele, de egyéni játékosként létezik. Azt is mondta, hogy ő aztán nem csókolózik, pedig tegnap még szopogatta Renátó száját.

Megkezdődött a munkahét. kapásból 3 óra hagyma pucolás, aprítás. Én már egy hagymánál sírok, nem hogy egy zsáknyinál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#932) rushty


rushty
senior tag

Munkahét.
Ezt írták tegnap Vivi képe alá.

Dobják ki a csontjaidat neked is már onann!!csak eszel meg szarsz!

Revolut meghívó pü-ben

(#933) UFO1 válasza Vakegérke (#931) üzenetére


UFO1
senior tag

A munkanélküli beszól: de el fáradtam 3 órás ülő munkától! :C

Nagyon nagy vibrátor 15.000 VD! :DD

[ Szerkesztve ]

(#934) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi érdekes fazon.
Becsületére váljék, de gusztus dolga, puszta kézzel pucolta ki az eldugult WC csészét.
Hagymapucolás közben papírzsepivel megtörölte a szemeit, majd belefújta az orrát, aztán ismét megtörölte a szemeit.

A fizetés kevés, a szállás, kaja meg drága. Aranda fogyni fog. Aki cigizik, annak alig jut kajára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#935) Vakegérke válasza UFO1 (#933) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, kérem, a luxust meg kell fizetni. :D

Egyébként nem árt nekik a munkahét. Legalább kóstolót kapnak belőle, hogy a kisemberek mennyit güriznek a betevő falatért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#936) UFO1 válasza Vakegérke (#934) üzenetére


UFO1
senior tag

Nincs pumpa? ;] :C

Nem baj az a dohányzás nagyon de nagyon egészségtelen! :K

Lassan az lesz, hogy az ÉNB-ből fognak bekapcsolni a villába! :U :N

[ Szerkesztve ]

(#937) UFO1


UFO1
senior tag

A poénos részeket miért a BVV-ben adják le? Tátott szájjal néztem végig ahogy Vivi a sz@rásról kaksizásról beszélt! :C :D ;]

(#938) antikomcsi válasza UFO1 (#937) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De a legjobb az volt, ahogy Robi megnyugtatta a végén. :DDD

Vivi aggódott, hogy csúnya férje lesz, mint Ő.
Erre Robi: - Nem lesz csúnya férjed
Vivi - :F
Robi- Nem lesz férjed, ennyi...
:DDD

(#939) lowzor válasza UFO1 (#929) üzenetére


lowzor
veterán

Retardónak lassan vége a gyereknapnak. De ő csak nyert az egészen, mert pár napig volt egy ilyen csaja. A továbbiakban már csak álmodozhat, azt úgy is szeret, mint ahogy odahazudta azt a 380-as számot. ;]

(#940) kalanchoe válasza i3odnar (#927) üzenetére


kalanchoe
senior tag

sorozatbaráton lehet fent van.

(#941) rushty válasza UFO1 (#929) üzenetére


rushty
senior tag

Na már kiesett és még mindig téma Gábor :P :))

Revolut meghívó pü-ben

(#942) i3odnar válasza kalanchoe (#940) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Sajnos nincs oda felhasználóm és ahogy látom zártkörű az oldal :(

(#943) ¤Envy¤ válasza kalanchoe (#940) üzenetére


¤Envy¤
tag

Te jó ég, ott tényleg fent van az összes évad, most néztem meg :Y
Akkor azt hiszem bepótolom az 5-öst, mert azt nem láttam anno... és Attila játéka érdekelne.

(#944) UFO1


UFO1
senior tag

Vissza kellett néznem mit művelt Fru a hálóban és mit fog ma hát azt kell mondjam csillagos 5-os pasi lekoptatásban!

retardó meg közben jön föl mint a talajvíz! :W :Y

Mindenesetre a mai, ill. tegnapi adást a Vivi vitte el a szaroskodásaival! :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#945) rushty válasza UFO1 (#944) üzenetére


rushty
senior tag

Amanda 0, ez mindig lenyűgöz.

Revolut meghívó pü-ben

(#946) i3odnar válasza UFO1 (#944) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Én Fru-ra szavaztam, kíváncsi lettem volna, hogy mit kezd a lehetőséggel, hívhat-e magához valakit, ha igen akkor elhívja-e Renátót vagy valaki másnak szól. :D Ha hívhatna és nem Renátóra esne a választása nagy porkavarás lenne, megnéztem volna szívesen azt a szálat, mi alakulhatott volna ki abból :DD . Gondolom Renátóra is hasonló okból szavaztak ennyien és nem az volt a szándék, hogy kialudja magát kényelmesen, nyugiban .. :DDD

(#947) antikomcsi válasza rushty (#945) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Belegondolni sem merek mennyire izgalmas lehetne egy Aranda - Bálint párbaj. Szívbetegeknek nem is ajánlanám! :DDD :DDD :DDD

Amúgy ez a Fru is tök hülye? Kiesett neki az előző két nap? Vagy azt gondolja, hogy a kamerák nem látták? Tegnap be ült a riport szobába, és azt ecsetelte, hogy helyre kell tegye Retardót, mert ő már az elején megmondta, hogy nem lehet semmi, és ehhez tartja magát! Ezt értem, de akkor én mit hallucináltam az előző összefoglalókban???

(#948) LamaCube válasza antikomcsi (#947) üzenetére


LamaCube
addikt

Így legyen ötösöm a Lottón :K
Már az első nap amikor kirobbant a szerelem köztük leírtam, hogy ez lesz. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#949) UFO1


UFO1
senior tag

A BVV-t is vissza kellett néznem és szerintem megvan a legújabb stand up-osunk Vivi személyében úgy tud mesélni (kaksizás, siklók) hogy besza-behugy :D majdnem lefordultam a székről :C és ez az amit nem lehet tanulni fekszik az ember a röhögéstől olyan kifejezéseket használ olyan szemléletesen hogy nem hiszem el! ;]

Valaki nem tud egy ingyenes vízjel és időkorlát nélküli videó képernyőlopó progit hogy ne kelljen keresgélnem mert a teljes verziós BandiCam valamiért nem indul el!? :R

(#950) Peti78 válasza UFO1 (#949) üzenetére


Peti78
őstag

Egyébként tényleg nincs más téma a BVV-ban azon kívül, ki, hogy kaksizik? De tényleg. Ki kíváncsi erre a témára?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.