Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fru már megint kavar. De miért? Hergeli Gábort, hogy megint balhézzon, vagy úgy keveri a kártyát, hogy tuti Moht hívja ki párbajra?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#802) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Mindjárt kiderül kit hív ki! Már érdeklődve várom. Bálintot kéne, de ügyesen elintézte az elmúlt napokban, hogy Moh ellen is meg tudjon érvelni.

Simán mondhatja, hogy Bálinttal mostanában csitult a viszály, nem romlott a kapcsolatuk, viszont Mohban nagyot csalódott, mert a háta mögött valótlant állít róla, és megszegte az ígéretét. És ezt az ő őszinte igazságérzete nem hagyhatja annyiban.

(#803) Vakegérke válasza antikomcsi (#802) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ócska ripacs.
Bálintot hívta ki, ez rendben van, korrekt döntés. De minek állította őket maga elé, mint a dedósokat az óvónéni? Miért emeltette fel Moh kezét, ha nem ő kapta a kék kendőt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#804) i3odnar válasza Vakegérke (#803) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Nagyot próbál játszani, de lepkefing a produkció. :) Dani mit kezdett el mondani a végén ott Mohnak vagy Bálintnak, azt elmondaná valaki?

(#805) antikomcsi válasza Vakegérke (#803) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mert egy idióta ez a gyerek!

Szerintem nem örült, hogy Bálint levette a kendőt, de nem merte megtenni, hogy nem hívja ki. Biztos vagyok benne, hogy nem örül, hogy így alakult. A műsora pedig szánalmas volt, amint láttam, Dani meg is jegyezte rögtön.

#804 i3odnar

Gábort jellemezte, hogy vigyázni kell majd vele, mert ilyen gusztustalan lesz a párbajon is. Mondta, hogy napközben néha még korrekt mód el is beszélgetnek, nincs túl nagy gond, most meg kiállt ide és ilyen aljas gusztustalanságot mond emberekről.

[ Szerkesztve ]

(#806) UFO1 válasza csababarca (#798) üzenetére


UFO1
senior tag

Ha ennyire ismered Virágot megosztanád velünk miért akart ezen a sokunk által „rossz” úton elindulni mikor lehetne egy sokkal szebb, boldogabb és hosszútáv pályája ami ráadásul anyagilag is sokkal kifizethetőbb lenne! :U

Más:
Ez egy szerencsétlen (a Gaben gyerek) beszél itt mindenről tiszteletről, kibeszélésről stb. erre odaáll eléjük csípőre tett kézzel és se füle se farka amit mond! :W

A BVV-ben is minden betelefonáló az mondta irány haza még a barátja is. Nagy mellény értelmetlen duma, de ennek ellenére szépen megy haza Katához. :K

Frut még a stáb is szívatja + retardo nagyon nagy! :C
A BVV-ben hatalmas poénok ezek megőrültek! :D
Végre Győzi is beszól aszonnyja „fosd a szót”! :DD

#803Vakegérke

A 6-ban volt valami hasonló a kihívásnál már nem emlékszem ki kit de sokkal szellemesebben volt előadva. Ha lesz időm megkeresem!

[ Szerkesztve ]

(#807) i3odnar válasza antikomcsi (#805) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Így már értem, köszönöm! :D

Gábor megásta magának a gödröt, nem egyszer visszaléphetett volna, még a kiválasztás előtt, sőt talán még utána is észheztérhetett volna, de konkrétan képes volt végigvinni a bosszúhadjáratát, ami abból indult, hogy Bálint Danival mondatta el az általa írt beszédet és nem vele..
Illetve Gábor mai első beszéde után kezdek arra gondolni, hogy tényleg Virág az ő legnagyobb problémája Danival és Bálinttal kapcsolatban, mivel ők ketten állnak a legközelebb a lányhoz.

#806 UFO1
BVV-ben tényleg ritka, ha kapunk egy normális választ, érvelést. :D Ezekből még Armandonak is nehéz műsort csinálni, pedig nagyon próbálkozik. :D

[ Szerkesztve ]

(#808) antikomcsi válasza i3odnar (#807) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mintha 1 fokkal emelkedett volna a BVV színvonala az elmúlt napokban, remélem nem csak átmeneti lesz a változás. A legnagyobb "poén" az volt benne, hogy felhívta Gábor volt osztálytársát, és még ő is Bálintra szavaz. :DDD

(#809) antikomcsi


antikomcsi
veterán

(#810) Vakegérke válasza antikomcsi (#809) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó is lesz ez a % arány. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#811) snecy20 válasza Vakegérke (#810) üzenetére


snecy20
veterán

Nem biztos hogy annyira lefutott lesz ez a meccs, mint elsőre gondolnánk. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#812) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#813) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor szépen benyalt Bálintnak.
Moh már kevésbé érdekelte, sőt, állítja, hogy Moh hátba szúrta, mert amiről beszélgettek, az titok volt, de a srác közhírré tette. Ebből semmi nem igaz, ugyanis Moh csak annyit árult el, hogy Gábor lukat beszélt a hasába, nem hagyta szóhoz jutni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#814) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Gábor és a bandája, talán a legszánalmasabb VV brigád, amit valaha láttam. Ez aszért nagy szó, mert VV Brécit elmondhatatlanul rühelltem.

Remélem nem hatódnak meg a nézők és szavaznak majd Gáborra, az ilyen kis műsorszámai miatt, amiket ma is láttunk!

Egyébként szegény Gabinak rosszul küldték be az sms-t a követőiről, az üzenet írója nem pötyögte be a 3db. 0-t a 7000 mögé.

[ Szerkesztve ]

(#815) Villa7


Villa7
tag

80-20 :C :C :DD

(#816) antikomcsi válasza Villa7 (#815) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha Bálinté a 80% és ez így is marad, és amikor visszamegy és kérdezik majd, hogy mennyi volt az arány, és ezt bemondja, már most hallom, ahogy vonyítják, hogy ez kamúúú, hazudik!

(#817) Vakegérke


Vakegérke
veterán

20.15-79.85% a fantomképes szavazás pillanatnyi eredménye. A párbajon elsöprő többséggel győz a nyertes.

Dani frankón megfogalmazta mindazt, amit Gábor színjátékával kapcsolatosan érezni lehetett.

Ez a Gábor tényleg úgy érzi, hogy csakis neki lehet igaza, és miután megvolt a kihívás, még bele kell kötnie Mohba?

antikomcsi: "Egyébként szegény Gabinak rosszul küldték be az sms-t a követőiről, az üzenet írója nem pötyögte be a 3db. 0-t a 7000 mögé."
Nem vagy egy kicsit gonoszka? :) :C :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#818) lowzor válasza antikomcsi (#816) üzenetére


lowzor
veterán

Biztos, hogy vonyítják majd, Fruval az élen.

(#819) UFO1


UFO1
senior tag

Instagram követők száma vs. bentiek szerinti erősorrend

Virág:.....39111 ......1: Dani
ÉNB: ......26671 ......2: begina
Hoh: ......22314 ......3: retardó
Mercy: ...18392 ......4: ÉNB
Dani: ......13264 ......5: Rotyi
Rotyi: .....11966.......6: Gaben
Fru: ........10176 ......7: Moh
retardó:..10079 ......8: Virág
begina: ....9206 ......9: Mercy
Gaben: .....7401 ...10: Vivi
aranda: ....5976 ...11: Fru
Vivi: .........4977 ....12: aranda

Hoppá ééééérdekes a gyenguszka (a bentiek szerint) Virág az első és végre (be)énekel(get)! :C
retardó miről beszél a riportban karakteres, őszinte? :W Polgárpukkasztó csúnyán beszélő az igen és lányokat megfenyegető férfiakat lekurvázó „kisgyerek”? :W

Fru megint/mindig/folyamatosan nem tud semmit de Vivinek nagyon kevés lett. Most vagy látnok vagy alapjában egy rosszindulatú kis kur*a, csodálkozik, hogy 3 éve nincs kapcsolata? :U
És a rosszindulat fojtatódik Mohnak 22000!?* az kamu hát persze kis mentalista! És akkor a csorda szellem a sötét oldal mind helyesel ááááá! :W
Csodálkozni fog, hogy kijön és a kutya nem akar majd szóba állni vele! ;]

A snitt végén Puskás betalált, hogy születnek az összeesküvés elméletek és igaza van!
Aki nézte az adásban is elmegy a hang és elsötétült a kép mikor Hoh és Gaben kijött a szaunából és a riportban beszélt? :F

A vasorrú bánya szörnyű azért sír mert (Moh) szerelmes lett a Mercybe mivaaaaaan????!! :Y
Ezek komolyan az arandával nem látnak a gyűlölettől milyen jó lesz kijönniük és el kell bujdokolniuk mert annyira utálni fogják őket. ;]

A holnapi adásban megtalálja zsák a foltját? (Fru és retardó) :C

[ Szerkesztve ]

(#820) antikomcsi válasza UFO1 (#819) üzenetére


antikomcsi
veterán

Igen, az élőben is kb. 3x elment a kép, hang kis időre gyorsan egymás után.

Retardo tényleg tiszta szégyen. Az is amit Gábornak mond, az is amit a riportban. Ha nem Gábor megy vissza, nincs igazság? Ez a gyermek hülye. Mondjuk abban igaza van, hogy ő meg a cigó tesó és brancsa teljesen feleslegesen van ott. Mondanám, hogy magával rántja Fru-t is, de nem kell őt rántani, zuhan magától is.

Valakitől azt olvastam (nem itt), hogy gádzsina egyre jobban szimpatikus neki, és mennyire megkedveli. Komolyan, mitől???? Milyen jót tud valaki meglátni abban a rosszindulatú, irigy, féltékeny, alpári "nőben"? Nem is az a bajom, hogy részegen levetkőzik, hanem inkább szinte minden más!

A mai adásban ki fogja megmondani Gáborkának, hogy csináljon valamit a cuccival mert kirohadnak a szekrényből? Ha egy közösségben él, közös szobában, közös bútort használva erre figyelnie kéne. Nem csak neki, mindenkinek.

(#821) csababarca


csababarca
őstag

Most biztosan visszamegy Bálint, de előbb utóbb a "szentek és őszinték" csapatából is el kezdenek elhullani majd az emberek.
Ezt nem értik bent se, hogy előbb utóbb egymással is össze kell feszülni, mint eddig minden évadban ez ment, de valahol mindig elcsúszott a buli, és nem maradt bent végig a 6-7 jó-őszinte barát.
Repedések már amúgy is látszanak a Bálint-Dani-Virág-Merci-Moh vonalon is.
Azt sem értem, hogy Merci-Moh miért szimpatikus, ők a villa napraforgói eddig, Merci is még bőgött Digó miatt, most meg ott áll a Digót kinthagyó Bálint mögött, mert ő a jó karakter :DDD

Ha ez a másik csapatban történik...az mekkora gerinctelenség, stb.

Nagyon durva itt a kettős mérce.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#822) antikomcsi válasza csababarca (#821) üzenetére


antikomcsi
veterán

Valakit választaniuk kell.

Ha valakinek a szimpátia sorrendje mondjuk a következő volt/van bent, 1. Digo ...... 5. Bálint .......9. Gábor.

Akkor nem látom a problémát, hogy az első párbajon ahhoz állt, akit jobban kedvel, és a másodikon is ahhoz áll, akit jobban kedvel, vagy kevésbé utál. Ez egy játék erről szól.

Szerintem itt senki nem állítja be az általad említett csoportot szentnek, egyszerűen azt a tényt beszéljük ki, hogy a mik brigád sokkal unszimpatikusabb. Megnézném meddig bírnád cérnával, ha ez a Gábor gyerek napjában többször elhívna beszélgetni, és hosszú perceket beszélne ugyan arról a semmiről, és ferdítené úgy a valóságot, ahogy csak az ő fejében létezik. Elég fárasztó lehet.

Szóval nem hinném, hogy a topikban kettős mércéről lenne szó, csak sokkal elítélendőbbnek tartjuk a Retardó-Gábor-Gina-Fru féle viselkedést, mint a többiekét. Azért, mert tettek érte, hogy így legyen.

(#823) csababarca válasza antikomcsi (#822) üzenetére


csababarca
őstag

Az volt a lényege, hogy előbb utóbb egymással is össze kell csapni.
Ezek a nagy villabarátságok nem tartanak sokáig, mert úgyis lesz konfliktus közöttük is majd.

Én azt látom, hogy a Gina-Aranda kettős nagyon visszavett az arcból. Ettől még nem szimpatikusak, de eléggé konszolidálódtak az utóbbi napokban.

Renátó meg, róla leírtam többször a véleményem, én már kizártam volna a francba.

Nekem Bálint sem őszinte, állandóan ott a sunyiság a szemében, és pl simán el tudom képzelni azt a szituációt, hogy rámegy Virágra, ha Dani esetleg kiesne. Pedig mekkora barátok. De erre már voltak jelek, csak nem vettétek figyelembe, mert az ellenkezett a Ti valóságotokkal, amit alkottatok Bálintról.

Ez az instás követő cucc meg igen semmitmondó.
Virágnak már egy éve is 20ezer fölötti követőszáma volt, valószínűleg arányaiban neki nőtt a legkevésbé, mert eleve magas volt. Bálint szintén, neki az ÉNB megdobta anno.
Ez a provokatív képeinek, meg a tangában pucsítós képeknek köszönhető, ugye az insta erről szól. Csalóka, ha ebből vonunk le következtetést az erősorrendről.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#824) antikomcsi


antikomcsi
veterán

(#825) UFO1 válasza csababarca (#821) üzenetére


UFO1
senior tag

+ #823

Miért kéne összefeszülni ha csak a „Jedi”-k maradnak egyszerűen azt is lehet mondani a táblánál, hogy valakire tennem kell a jelet és a bent levők között te állsz a legtávolabb tőlem. Dani, ÉNB és Hoh valószínű sose fog egymásra tenni kivéve ha Mercy és Virág marad rajtuk kívül mert ugye aki az úgymond „szerelmem” arra nem teszek mert az több mint a barátság. :U

Én nem tudom milyen repedésről beszélsz lehet nálad a Cseh2 megy? Nem azért pártoljuk a te általad „szenteknek” nevezett csoportot mert ők nem beszélnek másokról mert mi a túrót csinálnának bent 0-24-ben mikor be vannak zárva se TV se NET. Az már más kérdés, hogy ha van egy csoport aki rosszindulatúan áskálódik a másik ellen úgy hogy sokszor nulla valóság alapja van az egész történetnek (lásd Fru) és mi itt kint ezt ítéljük el ki-ki a maga értékrendje szerint, de mint olvasható a szosel (social) média más néven közösségi média oldalain a nagy többség így szimpatizál. Persze jó lenne ha olyan játékosok lennének bent mind Majka és Oki vagy Alek és Olivér akik állandóan marháskodtak és poén poén hátán ült, de ez sajnos nem az a széria. :W :O

Az hogy Mercy átállt a „jó” oldalra? Persze, mert felnyitották a szemét (ugye többen is beszéltek vele ÉNB és Moh) az miért baj. (Azt nem tudjuk miért szerette dijégót mert mi abból hogy milyen rendes, vicces és jó fej nem sokat láttunk és lehet ez a szándékos szerkesztés eredménye.) Jól példázza mikor a hálóban kihallgatták a „Sith” nagygyűlést a nyitott ajtón keresztül így mindenki jól hallotta mi van azon az oldalon amit ÉNB jól meg is fogalmazott „a gyűlöltet tarja össze őket” ha esetleg nem esett le volna és nem láttad a Star Wars-t innen a hasonlat. A Gaben gyerek is átállt a másik csapatba egy mondva csinált ürüggyel az nem furcsa és amit mond, hogy ott az őszinték vannak annak se füle se farka!

ÉNB szemében sunyiság – rámenne Virágra ez már nem is Cseh2 hanem Mozambik 8. Ez honnan jött? :U Tényeket írj le miből következik ez mert én és talán senki innen nem látott hasonlót persze attól még igazad lehet. ;)

Virág insta oldalát még sosem néztem végig mert nem érdekelt úgy hogy ő a nagy kedvenc és nem a külső miatt mert nem egy bomba csaj (kb. futottak még kategória) – igaz az ottani képein nagyságrendekkel jobban néz ki mint most a villában – hanem van egy olyan adottsága ami nekem nagyon tetszik ugye az éneklés. Az hogy ha egy éve 20.000 követője volt és most a játék miatt 43.000 azt nagyon nem lehet másképp magyarázni, hogy valamiképpen szimpatikus úgy hogy nem egy kifejezetten szép és formás lány de nálam ez minimum a duplája.

És amit itt leírtam egyáltalán nem arról szól, hogy neked is úgy kell vélekedned mint itt sokunknak csak egy kis „szem felnyitás” (mint Mercynél) próbált lenni mind emellett a véleményed tiszteletben tartom csak nem értek(ünk)egyet vele! :R

Különben még mindig várom, hogy „állítólag” ismerted a Virágot még a játék előttről instán megoszthatnád velünk a (az igazi!) tényeket!

Más:
Puskás beszambázott a színfalak mögé és valami varázslós (Harry Potter?) szerű feladat lesz talán a mai adásban!? :U :D
Hierarchia nehéz szó!! :C

[ Szerkesztve ]

(#826) antikomcsi válasza csababarca (#823) üzenetére


antikomcsi
veterán

Lehet elsiklottam ezen jelek felett, mindenesetre én nem érzem úgy, hogy egy alternatív valóságot alkottam volna Bálintról, én csak úgy gondolom, hogy az eddig látottak alapján azok közé tartozik a villában, akik a leginkább vállalható karakterek.

Ami nem azt jelenti, hogy Bálint az Isten, vagy, hogy átlagon felüli, hanem inkább azt, hogy ő van a normálishoz legközelebb, és a többi játékos az, aki nem üt meg egy bizonyos elvárt szintet.

(#827) csababarca válasza UFO1 (#825) üzenetére


csababarca
őstag

A személyeskedést nem lenne baj, ha abba hagynád, meg a degradáló mondataidat irányomba, mert nem hiszem, hogy én személyeskedtem volna irányodba.

Azt hogy 9 évesen a Virág énekelt, óriási teljesítmény, Te meg Celine Dionhoz hasonlítod. Na most akkor mégsem én nézek cseh2-őt, ha már ezt említetted.
De oké, neked tetszik a hangja, de úgy beszélsz már róla, mint egy top5-ös magyar énekesnő...wtf.

Nem Merci fordult át először egyébként Bálinthoz, hanem Moh, Merci meg követte.

Nem ismertem Virágot, személyesen nem. Csak az instáról, ahogy írtam is, és mondjuk minden második képe egy tangában kamerába pucsítós kurválkodás, nem nehéz következtetni, hogy miért követik. A 20ezerrel lehet keveset mondtam, nem kell kézpénznek venni, lehet 35ezer volt. Nincs jelentősége, már a műsor első napján leírtam, hogy ő azért került be, mert az instáról levadászták először az ÉNB-be biodíszletnek, majd onnan ide.
Semmi értéke nincs annak a lánynak, ha lenne nem lett volna kurva, pláne nem tagadja le a műsorban, mert állítja megvezették. Hát hogyne.

De nem Virágról van szó, mert egyébként nem sok vizet zavar bent ő sem, ha Dani nem fanyalodott volna rá (meg senki), akkor nem is nagyon lenne képernyőn, kb mint Vivi úszna az árral.

Végső konklúzió: itt minden évadban ez ment, hogy kikiáltottak egy oldalt jónak, a másikat rossznak, vagy hiteles/hiteltelen stb kategóriákba lettek téve az oldalak, és akkor ment a kettős mérce végig. Persze a vége felé megszűntek a klikkek, mert előbb utóbb felbomlanak ezek az országos szövetségek a villalakók között, főleg, hogy egyik sem egy agytröszt, és Dani mondjuk részegen bárkivel képes összeveszni, behallucinálni valamit, szóval bármikor lehet még ilyen, ami ok lehet egy jelre.
Nekem a kettős mércével van bajom, az minden évadban nagyon kiütközött itt.

Én nem vagyok egyik oldalon se, Gina-Aranda kettősre rá sem tudok nézni, Renátóról elmondtam a véleményem, szóval egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy én elfogult lennék egyik irányba. És ha választhatok, akkor én is a Bálint-Dani-Virág-Moh-Merci vonalat nézem szívesebben. ETtől függetlenül nem vagyok elfogult velük sem, mert legtöbbször vállalhatatlanok ők is.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#828) Vakegérke válasza antikomcsi (#824) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a végén tényleg meglesz a 80-20%. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#829) UFO1 válasza csababarca (#827) üzenetére


UFO1
senior tag

Melyik szóban, mondatban gondolatmenetben láttal személyeskedést? :U

Az hogy cseh2 ami egy fórumokon bevett sleng ha valaki nagyon nincs képbe vagy rosszul lát, értelmez valamit az sértő? :F

Ha nem ismered Virágot honnan veszed a bátorságot hogy le kurvázod? :W
Na ez a személyeskedés vastagon!

1. Mutatnék én nem egy olyan insta oldalt amin akár ruha nélkül szerepel nem egy nő az mind kurva? Mindenki olyan képet tesz fel amilyet akar. Nem vagy kicsit előítéletes?

2. Miért nézed Virág oldalát ha ez a véleményed róla esetleg jó nézni a képeit amit kb. bármelyik strandon láthatsz bármikor.
Na innen indulnak a gondok!

3. Ha állítasz valamit indokold vagy igazán nem kell csak akkor ne állítsd ha nincs mögötte semmi mert akkor csak pusztába kiáltott szó marad az egész!

4. Tök felesleges a semmin vitázni mert én leírtam tiszteletben tartom mi a véleményed csak ha valamit állítasz akkor írj tényeket mert különben olyan lesz az egész amit a Fru csinál hogy semmi kézzelfogható nincs mögötte csak kitaláció az egész.

Részemről lezártam ezt a vitát ami nem is az volt csak egy vélemény és itt szerintem sokan hasonlóan gondolkodnak.

Meg:
Igen Mercy a Moh miatt ált át elsősorban de nem lehet miután megismerte a másik brigádot belátta hogy nem az az ő értékrendje. Ugye lakva ismerni meg az embert!

[ Szerkesztve ]

(#830) csababarca válasza UFO1 (#829) üzenetére


csababarca
őstag

Jah, mert az elő sem fordulhat, hogy ti értelmeztek valamit rosszul, vagy nem vagytok képbe...csak aki nem ért veletek egyet, az nincs képbe. Legyen így :)

1.) Igen, a szó bizonyos értelmében igen. De akkor elmondom, hogy a kurva fogalma az, hogy pénzt fogad el szexért, áruba bocsátja a testét, stb. Na most ez Virágnál megtörtént, tehát miről beszélgetünk? (most mit akarsz bizonyítékként? én nem vettem igénybe ezt a szolgáltatást, csak másik 100 ember, kérd meg őket küldjék el a beszélgetést, amiből nem egy megtalálható a neten)

2.) Feldobta az insta párszor, és olyankor ránéztem a profiljára. Ez nagy baj? Mi ebben a gond? Mint ahogy mostanában feldobja majdnem az összes villalakóét. (szerencsére Gina-Aranda párosét nem)

3.) Megindokoltam azokat amiket leírtam. CSak nem értesz vele egyet, és nem fogadod el indoknak, mert ellentétes a te véleményeddel.

4.) Szerintem is felesleges, mert kisarkítod Virágra a "vitát", holott nem róla van szó, hanem a két oldal megítéléséről.

Persze belátta Mercy, ezt is mondhatjuk. Vagy inkább odacsapódott az erősebbnek gondolt táborba, mert a villaszerelme is oda ment át gyorsan, ahogy Bálint visszajött a párbajról.

Továbbra sem a személyekről kellene vitázni, hanem a kettős mércéről, ami titeket jellemez.
Amire felhívtam a figyelmed, hogy ez az előző évadokban is bevett dolog volt itt, hogy akik szimpatikusak, azoknak mindent elnézünk, és mindenért ajnározzuk őket, akik nem, azokat meg egy nézés miatt elhordjuk mindennek.
Szerintem ez nincs rendjén.

Na de befejeztem, mert nem ér annyit ez a műsor, hogy vitázzunk ilyeneken.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#831) antikomcsi válasza Vakegérke (#828) üzenetére


antikomcsi
veterán

Sajnos! :((

Mert amúgy 90-10%-ot szerettem volna! :DDD ;]

(#832) Vakegérke válasza antikomcsi (#831) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így is hatalmas arculcsapásként érné a vesztest, ha ilyen lenne a szavazási arány. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#833) i3odnar válasza csababarca (#823) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Nos, egyszerre a #823, #827, üzenetekre válaszolnék.

- Bálint sunyisága, őszintesége: Virág az első közös bulin elkezdett közeledni Bálinthoz, amit a srác normálisan kezelt, nem nyomult rá, pedig nekem eléggé úgy jött le, hogy a lánynak nem lett volna ellenére. Ez volt az az ominózus jelenet miután Amanda képes volt befenyíteni Virágot, merthogy Bálint neki tetszik..(azóta meg alig várja, hogy kiessen Bálint.. röhej. :C )
Az őszintesége a látottak alapján valid, felvállalja amit mond, ha szembesítették valamivel legyen akármennyire gyerekes is a felvetés (pl. gondolok itt a Renátós Fru-n való vitázásra), sosem menekült, nem terelt, nem rébuszokban beszél. Számomra innentől NEM kérdéses. :)

- "voltak jelek, csak nem vettétek figyelembe, mert az ellenkezett a Ti valóságotokkal": Valóságból csak egy van, ami nyers tényeken alapul, azzal nem lehet ellenkezni, nem lehet meghazudtolni. Ezért valós. Amibe már szubjektív dolgokat forgatunk, azok már vélemények, vélekedések, meglátások stb. Ezek már különbözhetnek. Személy szerint nem vagyok elfogult Bálinttal kapcsolatban, csak látom amit látok.

- Insta követők: Ne feledkezzünk meg arról, hogy ez egy követő tábor, potenciális szavazók, lényegtelen, hogy a villába kerülés óta növekedett meg ennyire vagy egy másik sorozat által, vagy már alapból ennyi volt egy-egy illetőnek. Ha ez nem, akkor mi mást lehetne hozni referenciának?! :F

- kettős mérce: Ne feledjük el, hogy maga Digo, Amanda és Gina kezdte széthúzni bent a társaságot szándékosan, annak ellenére, hogy Bálint próbálta megtartani a jó kapcsolatot ("Ellenfelek, nem ellenségek", korrekt hozzáállás, nem kezdte el suttyó, trágár módon szidni Digot a feladatok alatt, párbajon is tisztelettel állt hozzá stb.) elindult a gyűlölködés Bálint irányába, csak annyit lehetett hallani tőlük, hogy nem tudnak vele együtt élni, miközben semmi látványosat nem tett ellenük. Egyszerűen úgy érzem bebeszélik maguknak, hogy Bálint az ördög bent és minden rossz miatta történik :DDD Ezek után ne kelljen már csodálkozni, hogy a nézőtábort is megosztja a villán belüli széthúzás... :W

(#834) UFO1 válasza csababarca (#830) üzenetére


UFO1
senior tag

Tehát akkor ha egy nő tegyük fel egy medence partján háttal a sarkán ül fürdőruhában (tanga) és gyermekét átkarolja aki hátrafelé néz az is kurv@. Mert a gondolatmenetből ez következik.

1. Mikor és hol történt meg? Ezért kérdeztem hogy honnan az ismeretség de kiderült sehonnan csak láttad az insta-n! Az hogy fogadott el bármiért is pénzt nem bizonyított vagy ha van ilyen infód linkeld be ahogy én tettem mikor kiderül hogy prostitúcióval gyanúsíthatják de és ez a lényeg nem tudjuk mi az igazság csak ő. Volt 2 chat amin beszélget valakivel amiről nem tudjuk be e teljesedett vagy csak beszéltek róla. Elmondása szerint nem így nem áll kelő információ arról hogy meg is történt így újból megkérdezem mi alapján nevezted kurv@nak? (megj: van olyan topik ahol ezt BAN formájában honorálják)
Az hogy elég szemérmetlenül viselkedik a villában az tény és nem szép pláne a szüleinek ismerőseinek. Az hogy mély torok amit szintén én írtam róla az is tény mert elhangzott adásban a saját szájából.
Az hogy kapaszkodik a Daniba mint 2 hetes pisztráng a halász hálóba az is tény hogy miért az csak feltételezés.

2. Miért sunyi ÉNB tényeket légyszi miért baj hogy Moh(+Mercy) ÉNB-hez csapódott úgy hogy az elejétől jóban vannak és átlátta (fentebb leírtam) hogy milyen a másik brigád!
A sunyi az aki ennek azt mondja a másiknak meg azt és szerveszkedik és hátba támadja a másikat.

UI:
A megbocsátás ill. a tévedés beismerése az egyik legszebb emberi cselekedet.
Megj.:
Nem hegyeztem ki semmit csak ne állíts olyat amiről nincs konkrét tudomásod!
Köszönöm!
Befejeztem!

#831
Én egy 99-1%- ban reménykedtem ill. helyesen 1-99 mert ÉNB van jobb oldalon! :D

#833
+1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#835) csababarca válasza UFO1 (#834) üzenetére


csababarca
őstag

Neked meg az ellenkezőjéről nincs tudomásod, ennyi erővel én meg ezt mondom.

Az első mondatod meg ott hibázik, hogy nem mondtam ilyeneket.
Nézd meg Virág képeit az instán, majd vesd össze a benti viselkedésével (egy hét után már betették neki), meg a "pletykákkal". Nem nehéz következtetni.
Valamiért Mercyről miért nem kerültek ki ilyen fotók, üzenetváltások, stb?
Jah mert nincsenek.
Virágnak vannak. Ez a tény.
Úgy érzem, ha neked itt linkelnék egy videót, hogy átadják neki a pénzt, majd megteszik, azt se fogadnád el, mert "jajj Virág, de szépen énekel". (mondjuk erre sincs bizonyíték)

Én is befejeztem, majd az idő eldönti kinek van igaza.
Sajnos a tények makacs dolgok, Virággal kapcsolatban pedig tény, hogy fent volt az oldalon, tény, hogy születtek ilyen képek, tény, hogy azok az üzenetváltások megtörténtek, és tény, hogy ezt a műsor készítői el akarták mismásolni, ezért adtak Dani szájába olyan mondatokat, amiket nem tudott megjegyezni, és mesterkéltnek hatott.

Ettől függetlenül lehet Virág jó ember, ennek ellenkezőjét nem állítottam, a villában is egyébként normálisan viselkedik, nyilvánul meg, nem alpári, tehát máris minden tekintetben a két rettenet fölé tehető a polcon.

#833
Ezeket el tudom fogadni.

SZerintem benne van a pakliban, hogy egy esetleges Dani kiesés után Virág Bálintra száll, és Bálint se fogja lerúgni magáról :) én csak ennyit mondok, hogy ez szerintem nem elképzelhetetlen.

Insta követések azért becsapósak, mert nem jelentenek automatikus szavazatokat. Lájkoknál már messze nincs annyi különbség.

Kettős mércénél nem erre gondoltam :)

de korrekten leírtad az álláspontodat, a tiedben nem érzek végtelen elfogultságot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#836) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#837) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Gina: "Akkor esett ki a Digo, amikor hozzá a legközelebb álltam :O :O "
Dani: "És kit érdekel?! :DDD "

(#838) lowzor


lowzor
veterán

Ez a Dani nevű némber is sikeresen lecsúszott a Retardó szintjére...

(#839) Vakegérke válasza i3odnar (#837) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végül is... :)

Hú, ha a nagy indulatok közepette Dani belevágott volna Gábor orcájába, akkor kizárták volna, Gábor meg a párbajon veszít, két legyet egy csapásra akció. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#840) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A varázskoktélban az utólag beleütött tojás "aljas" dolog volt. Mikor már azt hinném, hogy vége, akkor jön az a kocsonyás izé.
Volt öklendezés ezerrel.

Az előzetesben Retardót véltem látni, ahogy az ágyban Frut csókolgatja. Türelem Fruzsinát terem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#841) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Rövid az adásidő, és össze kell csapni az esti videókat.

Kicsit bővebben megnéztem volna, hogy mi történt, amikor elszabadult a pokol. Igen, tisztában vagyok vele, hogy Dani egy suttyó, hiába lenne egy jószívű gyerek, hisz Arandának is csak ő segített egyedül, de a viselkedése finoman szólva is sok kívánni valót hagy maga után. De mi történt amiért így kiborult? Beszólt valamit Gábor? Vagy szimplán csak az alkohol dolgozott Daniban? Túl kevés információt kaptunk. Gábor mit szólt hozzá? Milyen okosságokkal reagált erre? Hogy alakult ki az egész, és, hogy sikerült lezárni?

A reggeli fellépése sem volt túl szolidáris Mr. 7Misinek , énekelni, tapsikolni gyerekes bosszú, vagy szándékos provokáció. Ha ilyeneket csinál nem kell csodálkozni, ha kinyílik a pofonzsák.

(#842) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Miért kell előszedni ezt a Zsuzsut?

Borzalom hallgatni, hogy még az olvasás sem megy. :U

(#843) rushty válasza Vakegérke (#840) üzenetére


rushty
senior tag

Rencsi, a mázlista. 371.

Revolut meghívó pü-ben

(#844) lowzor válasza rushty (#843) üzenetére


lowzor
veterán

Azért fejre nem egy főnyeremény ez a Fru, bár testre nem rossz. Nem hittem volna, hogy ráfanyalodik Retardóra.

(#845) C4mp3r


C4mp3r
addikt

nekem kulonosen az tetszett amikor fru renato gyonyoru belso tulajdonsagairol beszelt, nem tudom hol volt amikor a csavo hullareszegen balint arcaba maszva szarragozott, kurvazott bar nyilvan a gyonyor szubjektiv mindenkinek. ha meg taktikabol csavarja maga kore a dagit akkor kulonosen benezte, mert eleve digo 70-30-as kizugasa utan rajohetett volna, hogy a mocskos alparisag nem nyero a nezoknel igy renato teljesen offos es magat gyengiti ha asszocialodik vele. raadasul a hulyegyereknel meg erzelmek is vannak ami ha nem vigyaz konnyen a visszajara sulhet el ha jatszadozik vele.

(#846) lowzor válasza C4mp3r (#845) üzenetére


lowzor
veterán

Ott volt. Véres szájjal kiabálta, hogy "Bálint provokálja Renátót".

(#847) UFO1


UFO1
senior tag

Ezek megörültek egy kis pia (baromi sok gondolom) és mindenki mindenkivel. :D
Akkor minek ez a sok feszkó józanul? :F

retardó lassan becsempészi a lompost Fruba mert az elkezdi megszeretni?? Meg ö az igazi? Még a végén megnyerik a játékot itt véletlenül ha az ember nem figyel! ;]

begina bemondja a tutit a riportban „azt hiszik sokan hogy mennyire okosak közben annyira buták mint a segg” :D és folytatja „ha az emberekben lenne összetartás meg lenne szeretet akkor az élet nem itt tartana”?? :C Mi van??? Hát most lehet én néz(t)em a cseh2-est!! :U

Dani gyerek csókolgatja beginát majd arandát vetkőzteti és hopp le a bugyit is majdnem. Nagyon jót nevettem ezen. :C

És alatta megy az andalító zene megint nagyot alkotott a stáb a semmiből! Gratula! :DD

Puskás a végén majdnem leborítja a nagy nehezen összetákolt asztalt annyira röhög! :))

Valaki elmagyarázza miért sminkel a begina ugyanúgy néz ki azzal mint nélküle (a)randa mint a bűn! Jááááj és már féltékeny mindenkire Frura, retardora, Mohra, Mercyre anyám kínjára! :W ;]

Most hány csapat lesz 3-4? ;)

Jópofa volt ez a koktélos feladat összehányt mindenki mindent Vivi viszont úgy itta mintha Piroska szörp lett volna. Egyet nem értek amit délután linkeltem amikor a Puskás bement a kamera kross folyosóra már be voltak öltözve ebbe a varázslós cuccba de mindenki olvasgatott/irt valamit. Mi lehetett az a szövegkönyv? :B

Dániel gyerek a riportban milyen összeszedetten és kifinomultan tud beszélni, érdekes! :F

Mekkora volt a BVV-ben az elsősegélynyújtás ezt tanítani kéne!! :C
Ki ez a Zsuzsu nagyon gáz inkább a Győzi legyen csak! :Y

#844 lowzor
Szerintem teljesen rendben van a csaj arcilag igaz részemről nagyfokú az elfogultság mert két „nagyon kedves nő ismerősömre” is eléggé hasonlít. :B

#845 C4mp3r
Igen csak azt ő nem hallotta mert a nyugiban üvöltötte le ÉNB fejét igaz Virág alázásnak :W is elégnek kellett volna lenni egy teljes körű jellemrajzhoz és hanyatt homlok el kellett volna menekülnie a föld nevű bolygóról. Különben meg ezt teszi a bezártság! ;) :P

(#848) UFO1 válasza antikomcsi (#841) üzenetére


UFO1
senior tag

Virág kérdezte meg Gabent hogy miért nem iszik és arra válaszolt, hogy ivott és az pont elég de ha majd ő jön vissza rendesen belehúz a piálásba erre Daniel arkangyal (na persze soha) odament és közölte, hogy C-3PO-t kizárta a világából ne beszélgessen a Virág vele és ennyi. Utána meg hangoskodott (a szokásos) levezetéskén! A hálóban történteknek nem láttuk az előzményét (de valószínű azt folytatta amit fentebb leírtam mert erősebb lett a nagymértékű alkoholfogyasztástól) az valóban lemaradt csak az erre kurvázó Dániel kivetkőzését az udvaron. :W

Különben Gaben (C-3PO) teljesen normális volt. Azt nagyon szeretem mikor őt mutatják és csak beszél és beszél és beszél és a stáb is szívatja mert beleteker tovább ugrik beszédénél és így sem maradunk le semmiről! :C

(#849) csababarca válasza UFO1 (#848) üzenetére


csababarca
őstag

Mekkora tróger ez a Dani.
Sajnálom Virágot, hogy ezzel a tuskóval állt le.
Valami baja van Daninak, ezek a képzelgései már veszélyesek.

Lehet itt Gáborozni, most semmi olyat nem csinált, ami baj lett volna. Nem is értettem megint Dani kikelését magából. De neki sem az első. Ha Renátónál felhozzuk, hogy idegbajos, és veszélyes, Dani ugyanez.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#850) antikomcsi válasza csababarca (#849) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem most éppen senki nem is Gáborozik. Pont arról beszélünk, hogy Dani egy gyökér.

A képzelgései szerintem egyértelműen a féltékenységből erednek, amit az alkohol nagymértékben felerősít. Azt sem mondjuk, hogy Dani különb Reatardónál, amikor ezt csinálja, pontosan ugyan úgy elitélendő. Csak míg Ratardónál láttuk mi történik, egy kerek sztorit kaptunk, itt nagyon foghíjas volt a történet. Még az is különbség kettejük között, hogy Retardő csak őszintének mondja magát, de nem az, és állandóan kavarja a szart és egy kétszínű sunyi senkiházi. Míg Dani az elítélendő stílusa ellenére is valóban őszinte segítőkész és lojális.

#848 UFO1

Igen, azt láttam, amikor Virág megkérdezte Gábort, de időben ez jóval előtte volt az esetnek, szerintem valaminek még történnie kellett. Dani már javában agresszív volt a bevágásban, azt szerettem volna látni, hogyan ment fel benne a pumpa ennyire. Illetve megnéztem volna Gábor reakcióját. Az eddigiek alapján nem úgy ismertem meg, aki szó nélkül tűri, ilyenkor mindig odaszúr valamit, hogy akkor gyere üssél meg vagy valami ilyesmit. Tehát effektíve semmi konkrétat nem tudtunk meg a miértekről.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.