Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Hányok Gábortól!

Renáldó meg tényleg a cseh 2-t nézi!

(#602) Pörp válasza Vakegérke (#600) üzenetére


Pörp
senior tag

Renátó 24 órára kapta a mikrofont a fejére, de annak már le kellett járnia tegnap nem? :F
Csodálkozok hogy Gábor még nem kapott egy állast, elképesztő amit művel. :W

[ Szerkesztve ]

(#603) Vakegérke válasza Pörp (#602) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nekem is feltűnt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#604) Vakegérke válasza antikomcsi (#601) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem Gábort holnap kiszavazzák. Még nem fogjuk tudni, hogy kit hív párbajra, de azonnal a fantomképre fogok szavazni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#605) Popes


Popes
őstag

Épp a reklám előtt kapcsoltam oda, Dani Virágra mondta hogy nem akar gyereket nevelni?
Ha igen akkor szétröhögöm magam. Virág lehet fiatal, de attól igen sokat megélhetett.
Nem vágom hogy Daninak honnan ez a fene nagy élettapasztalat, csak engem írritál?(ha tévedtem bocs)

Deus ex machina

(#606) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

szerintem egyre esélyesebb, hogy Gábor lesz a következő kieső :DDD egyre nagyobb a felfordulás itt amúgy, kíváncsi vagyok, mi lesz végre

most amúgy Amanda, Gina, meg Gábor szövetkeztek, vagy mi történt?

[ Szerkesztve ]

(#607) i3odnar válasza Popes (#605) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Virágra mondta, de ezt azért előző részekből le lehetett vonni, illetve ő se vette magára. Bulik+pasik terén sokat megélhetett már, de másban talán még tényleg "gyerek". Egyből elsírta magát azon amit Gábor mondott neki, minthogy előbb odament volna Danihoz és megbeszéli vele, szerintem emiatt is kapta meg ezt a "nem akarok gyereket nevelni" dolgot. Néha kicsit sok Dani, de általában jók a nézőpontjai, jó meglátásai vannak.

#606 kalanchoe
Beszállt Fru is a partyba.. vajon Renátó miatt? :D

[ Szerkesztve ]

(#608) Vakegérke válasza i3odnar (#607) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi is bent volt a hálóban, mikor Bálinték hallgatóztak és kommentálták a hallottakat. Tuti nincs velük, így gyanítom, hogy csiripelni fog a Gábor klánnak. Netán még ki is színezi a dolgokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#609) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Renáldót végleg elvesztettük, innét már tényleg nincs visszaút. A műsor végén megalakult brigád érdekes, jól összefújta a szél egy helyre a szemetet.

Azt mire alapozzák ennyire biztosan, hogy Moh-t bárki, még az étkezőasztal is kint hagyná?
Ha közülük bárki Moh-val menne párbajozni, már csak azért is Moh-ra szavaznék.

(#610) Popes válasza i3odnar (#607) üzenetére


Popes
őstag

Kicsit le vagyok maradva mert ilyenkor szimultán kapcsolgatva nézem a Farmot, Konyhafőnököt, meg a VV-t😁.
Majd lehet jobban belemélyedek.(az elején nem fogott meg úgy mint a régi VV-ok

Deus ex machina

(#611) UFO1


UFO1
senior tag

Valaki érti mi folyik itt? Aki a villa felé lakik csapja már le az áramot! Jót tenne nekik 1-2 nap áramszünet. Még most sem értem Vivi miért ragaszkodik a kamu infójához, hogy mit mondott Moh mikor ott se volt senki csak ÉNB és semmi hasonló nem hangzott el. :U

Imádom ezt az önbizalmat Fru részérül, hogy a Hoh-t bárki kit hagyja a népszerűségi szavazás kicsit tök mást mutat! :D
Nagyon vakon vagy (ahogy mondani szokta) és a kis pajtásaid is szépen sorban kipotyogtok ahogy te is! ;]

Óooo mennyi mém fog születni (remélem) hogy a sötét oldal elragadott pár villalakot! :C

Hol van ahol elmondja Gaben sith nagyúr hogy mért kavarta meg kakit. Puskás azt mondta az instán de nincs sehol! :F

#602Pörp

Szerintem rajtahagyják (direkt) míg ki nem esik ami már nincs olyan messze! :DD

[ Szerkesztve ]

(#612) antikomcsi válasza UFO1 (#611) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én is azt szerettem volna kérdezni, hogy aki látta azt a videót, amit Géppuskás mondott, az legyen kedves mondja el, miről beszélt benne Gábor.

Nem értem mindek szétszórni ezeket a videókat, illetve de, értem, csak bosszant. Van weboldal, van rtl most, van fészbúk, de nem, ez nem elég kell még instagram meg tiktok, meg ki tudja még mi a szösz. De én nem szeretnék csak ezek miatt regisztrálni egyik helyre sem.

(#613) csababarca


csababarca
őstag

Most nézem a tegnapi részt.

Valaki árulja már el tényleg, hogy ez a Dani ki a tököm? Valami nagy tanító volt eddig, egy mester?
meg miket tett ő a "kislányért"? Mert minden mondatába ezt belefoglalja, hogy ő miket tett.
jah meg hogy nem akar gyereket nevelni, megint :)
Hát ő a legnagyobb gyerek bent, egy nagyra nőtt hülyegyerek.
komolyan, tényleg 22 évesen osztja az észt, vagy elírás?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#614) F34R válasza csababarca (#613) üzenetére


F34R
nagyúr

Hulyegyerek, meg idiota.. de akkor is az egyik legnagyobb forma. Meg mindig jobb mint a Renato, Gina, Amanda harmas... Es most mar sajnos ideveszem a Fru es Gabor tarsasagot is.

(#615) csababarca válasza F34R (#614) üzenetére


csababarca
őstag

jah ezt nem vitatom, jókat röhögök rajta.
viszont az egyik legsötétebb bent, pedig alacsonyan van a szint Gina miatt.

érdekes, de nagyon visszatetsző ez a keresztapa stílus, meg hogy ő tanítja a kislányt, 3 évvel idősebbként.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#616) snecy20 válasza F34R (#614) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ha csak amiatt nagy forma, hogy megállás nélkül a saját farkát markolássza. :C

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#617) Vakegérke válasza snecy20 (#616) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még mindig jobb, mintha a többiekét markolászná. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#618) F34R válasza snecy20 (#616) üzenetére


F34R
nagyúr

Az csak egy rossz szokas :DDD szerintem nala genetikailag kodolva van.

(#619) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#620) Vakegérke válasza Vakegérke (#619) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rágják a gumicsontot. Van értelme? nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#621) Vakegérke válasza Vakegérke (#620) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sose fogom megérteni, hogy felnőtt emberek miért félnek az egérkéktől.

Az előzetesben látható, hogy Mercit vagy baleset éri, vagy rosszul lett. Egyik se üdvös.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#622) antikomcsi válasza Vakegérke (#621) üzenetére


antikomcsi
veterán

"Felnőtt" ??? "Emberek" ??? ;]

Ez a takonypolc Gábor napról-napra idegesítőbb számomra. Ha jól hallottam Bálint szólt neki, hogy túrjon bele a dobozba, és ezen felháborodott, a riportszobában el is panaszolta, hogy milyen szörnyű ez a Bálint!

Nem értem, hogy egyeseknek mi a szimpatikus benne. Egy lekezelő, arrogáns, pökhendi kis hülye gyerek, nem több. Dániel egy igazi sutyerák, nem tudni miért, talán nem törődtek vele kellő mértékben gyerek korában, nem fordítottak rá elég figyelmet, és ezért nem fejezte be az iskolát, és vette fel ezt a karaktert valamiféle kemény álarcnak, de sokkal több emberség szorult belé mélyen, mint jó pár másik villalakóba. Kár, hogy emellé az állandó pöcs markolás, fikaevés, tesózás társul.

(#623) lowzor válasza Vakegérke (#621) üzenetére


lowzor
veterán

Virágon látszik valami káröröm féleség, miközben Merci fetreng a földön: [kép]

(#624) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon kire teszi a kiszavazáson a Gábor klán (Gábor, Aranda, Gádzsina, Fru, Renátó) a korongot? Vivi vajon kire fog szavazni?
Ha ki is szavaznak valakit, akárki legyen az, Gábort kell kihívnia és akkor győz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#625) antikomcsi válasza Vakegérke (#624) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem Moh-ra fogják tenni.

A másik oldalról viszont remélem, hogy Gáborra, mert jobban idegesít, mint Amanda. Viszont tartok tőle, hogy Bálint nem rá fogja tenni, hanem Amandára.

(#626) Vakegérke válasza antikomcsi (#625) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neki van elszámolni valója Gáboron kívül Fruval és Vivivel is. Kérdés, hogy kit utál jobban, azt hívja ki, ha övé lesz a zöld kendő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#627) antikomcsi válasza Vakegérke (#626) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt aki telebeszélte Merci fejét. Frut vagy Gábort, de az eddigiek alapján inkább Gábort, mert az frissebben él benne.

(#628) Vakegérke válasza antikomcsi (#627) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobb lenne, ha Gábort szavaznák ki. Ő magabiztosan választana ellenfelet, de bárkit választana, megalázó vereséget szenvedne. Nagyon meglepődnék, ha nem így lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#629) antikomcsi válasza Vakegérke (#628) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én csak a fészbúkon nézem, de ott rengetegen mondják, hogy igaza van Gábornak, és, hogy végre egy őszinte rendes gyerek is van.
Nem értem őket, hogy miért mondják ezt, de azt látom, hogy nem lenne olyan sima egy ilyen párbaj.

(#630) Vakegérke válasza antikomcsi (#629) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon mekkora lenne az arca, ha győztesen térne vissza a párbajról?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#631) csababarca


csababarca
őstag

Én lehet rossz részeket nézek, de nem értem miért Gábor a szar most.

Miért nem a kétszínűeket veszitek elő? Vagyis kb mindenkit, mert az elmúlt 20 adásban mindenki kibeszélt mindenkit már, mindenkivel, kb nem történt olyan, hogy x ember ugyanazt mondta y-nak és z-nek.

Nyilván normálisabban is előadhatta volna Gábor, de a lényegben neki volt igaza.
Főleg a Dani-Bálint-Virág témában.

Azt se feledjük, hogy ez egy végletekig manipulált műsor, nettó 30 percet látunk az eseményekből, nagyon sokszor nem is időrendben.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#632) Vakegérke válasza csababarca (#631) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyértelmű, hogy Gábor oltogatta Mercit és Virágot, mondott kellemetlen dolgokat Daniról és Mohról. A csajok ezt szépen bekajolták, ki is robbant a balhé. Most frankón, mi a francnak kellett belekukorékolnia a dolgaikba?
Aztán azt se feledjük, hogy a balhé közben milyen hangnemben beszélt másokkal. Az utcán már ezért leverték volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#633) snecy20 válasza Vakegérke (#632) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem rádöbbent, hogy lassan valamit mutatnia kell a játékban, mert eddig a se hal, se hús kategória volt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#634) csababarca válasza Vakegérke (#632) üzenetére


csababarca
őstag

Nem bekajolták, mert tényeket mondott. Legalábbis ami az ő véleménye, hiszen mindkettővel face to face beszélgetett. Hazudott volna inkább?

Maradjunk annyiban, hogy Dani meg Bálint is úgy beszéltek vele mint egy darab szarral.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#635) Vakegérke válasza snecy20 (#633) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha énekel, táncol, bohóckodik, bókol a csajoknak, főz valamit az egész bagázsnak, szimpatikus lett volna.
Fejébe szállt a villamesteri pozíció? A villa rendjét kell biztosítania, nem pedig a mások dolgába ütni az orrát, őket megregulázni.

Még azt is el tudom képzelni, hogy a csajok uszítását az irigység hozta ki belőle. Jól elvoltak egymással a párok, ő meg magányos. Nosza, ugrasszuk őket össze, nekik se legyen jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#636) Vakegérke válasza csababarca (#634) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szándékot kajolták be, így jó? Lehet, hogy saját mércéje szerint jót akart, de ugye tudjuk, hogy a fogadatlan prókátornak micsoda a micsodájába. Amúgy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#637) csababarca válasza Vakegérke (#636) üzenetére


csababarca
őstag

Értem amit mondasz, de egy percig sem mondtam, hogy mindent jól csinált.

Csak érdekes szemlélet, hogy azon vitatkozunk, és az a baj, hogy miért mondta el ezeket a dolgokat, nem arról, hogy ezek a dolgok eleve miért hangoztak el Danitól Virág irányába, stb.

Mint amikor egy megerőszakolt nő esetében nem a tettes felelősségét vitatjuk, hanem hogy hát miért hordott miniszoknyát, meg combfixet. (példámban Dani az erőszaktevő, Virág az áldozat, Gábor meg a miniszoknya, combfix. Tessék képletesen érteni)

Kíváncsi vagyok meddig gyűrűzik ez, mert egyébként kicsit unalmas, hogy 3 napja ezen lovagolnak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#638) F34R válasza csababarca (#634) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy reszrol jogos... csak a hangnem nem.. de manapsag nagyon nehez rendesen valaszolni.

(#639) antikomcsi válasza csababarca (#634) üzenetére


antikomcsi
veterán

Milyen tényeket mondott Gábor Bálintról?
Semmit. Vagy az a nagy bűne, hogy a feladatban, amit együtt csináltak ő írta a szöveget és Dani olvasta fel? Ettől mitől lenne nagyképű Bálint? Állítólag mióta visszajött csinált egy csomó rossz dolgot Gábor szerint. De miket? Mert csak ezt az egy beszédet szajkózza. Ráadásul szánt szándékkal provokálja Bálintot!

Gábor egy igazi kis gusztustalan pökhendi féreg, egy szar ember.
Elkezdi Danitól védeni virágot, mert ez a csúnya Dani, hogy beszél egy nővel, ilyet nem szabad. Persze csak Dani háta mögött. És össze enyeleg Renáldóékkal!

Hol volt akkor a nők hős védelmezője, drága Gábor, amikor az új pajtása Renáldó üvöltözött Virággal, és mindennek elhordta? Akkor szemtől-szembe nem kellett volna kiállni, és megvédeni Virágot, hogy egy lánnyal így nem beszélünk?

Gábor semmiféle tényeket nem mondott, csak elkezdte keverni a szart.

Szép szóval nem lehetett már beszélni vele, és pont arra ment ki a dolog, hogy felhergelje a beszélgető partnereit, hogy kihozza belőlük az állatot! Gábor egy igazi kis sunyi féreg!
Mentsen meg mindenkit az élet az ilyen emberektől!

[ Szerkesztve ]

(#640) csababarca válasza antikomcsi (#639) üzenetére


csababarca
őstag

Daniról beszéltem, nem Bálintról.

De mindegy, ilyenen inkább nem vitatkozok, felesleges.
Majd hosszútávon kiderül.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#641) Vakegérke válasza csababarca (#637) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kellett volna beleszólnia olyan dolgokba, amikhez semmi köze nincs. Szelet vetett, vihart aratott. Lehet, hogy ilyen piti hülyeség miatt esik ki a játékból.

Bár nem azonos a dolog, elmesélek valamit.
Egy időben egy munkahelyen dolgoztam a feleségemmel. Egy szép napon szólt az egyik kollégám, hogy a karbantartó srác bemószerolt a feleségemnek. Ugyanis az történt, hogy előző nap valamit vettem, összefutottam egy kedves régi nőismerőssel, együtt mentünk beszélgetve a körúton.
A feleségem egy szóval se jelezte a dolgot, soha nem féltékenykedtünk.

Kérdem én, mire volt ez jó a sráctól, miért volt ez jó neki? Ha mondjuk válás lett volna a dologból, az boldoggá tette volna?
Mikor megtudta, hogy értesültem akciójáról, jött volna magyarázkodni, mire csak egy mondatot intéztem hozzá: Mától nem ismerlek, ne köszönj, mert én se fogok neked köszönni. Ezzel otthagytam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#642) LamaCube


LamaCube
addikt

Gábor megsértődött, mert ő írta a beszédet, de Dani mondta el. Én úgy emlékszem Dani úgy kezdte a kortes beszédet, hogy "tudom, hogy megírott szöveget kellene mondanom, de nem azt fogom", tehát el se mondta Gábor írását. Ez Gábor önérzetének nem tett jót, ezért kavart be Daninak Virágnál és utána jött, hogy Bálint sokat változott.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#643) Vakegérke válasza LamaCube (#642) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkerestem, itt van. 1:14:20-tól.

"Megmondom az őszintét, készültünk, de nem ezt szeretném elmondani, hanem saját szavaimmal szeretnék élni..."

Aztán Gábor mire fel mondogatja, hogy írt egy verset, de Dani olvasta fel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#644) LamaCube válasza Vakegérke (#643) üzenetére


LamaCube
addikt

:R
Akkor jól emlékeztem. Ez a nagy baja Gábornak. Nemhiába Virágnak kezdte el ekézni Danit.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#645) antikomcsi válasza csababarca (#640) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem tudtam, hogy vitatkozunk. ;)

Te is elmondtad a véleményed Gáborról, aztán én is.
Szíved joga azt gondolni róla, amit szeretnél, nem kell, hogy megegyezzen a véleményed az enyémmel. Noha én mást gondolok róla, ettől még tisztelem a Te gondolataidat. Az a lényege ennek a topiknak, hogy mindenki beírhatja amit gondol.

(#646) Vakegérke válasza LamaCube (#644) üzenetére


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#647) csababarca válasza antikomcsi (#645) üzenetére


csababarca
őstag

Hívhatjuk eszmecserének is :)

Én nem helyezem magasabb polcra Gábort senkinél sem a bent lévők közül.
Viszont azért nem csak ő volt a ludas, mert bizony amiket mondott, volt igazság benne.
Persze ezt úgy kellett volna tisztességes csinálnia, ha Vivi-Dani esetében mindkettővel egyszerre ül le ezt tisztázni, pl.

De ugye, ment a szarkavarás, itt bukott bele a dologba.
Ezt nem vitatom.

Azt vitatom, hogy most róla hangos a topik, hogy milyen alja, holott 3 hete ezt csinálja mindenki: sutyorognak egymás háta mögött, még azok is akik egymással jóban vannak.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#648) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rangsorolva lettek a villalakók. Dani lett az első lila kendővel jutalmazták a szerkesztők. Aranda utolsó lett, ez
nem tett jót az önérzetének.

Anikó bezengte, hogy országos botrány következik. Na már meg ki kezdi, és miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#649) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Most is lesz amúgy kieső, vagy valami más miatt kezdtek hamarabb a szokásosnál?

(#650) Vakegérke válasza csababarca (#647) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idézem a topik mottóját:

"Ésszel, érvekkel, barátságosan, tárgyhoz ragaszkodva, huzakodás nélkül."

Ettől egyikünk sem tért el. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.