Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) LamaCube válasza UFO1 (#500) üzenetére


LamaCube
addikt

Tök jó videók! Innen látszik, hogy a szerkesztéssel, hogy kiről mit és milyen dolgot mutatnak, hogyan befolyásolják a nézőket. Persze a Gina, Fru meg Amanda az egy retek így is! ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#502) Peti78 válasza LamaCube (#501) üzenetére


Peti78
őstag

Ginán nem vagyok megdöbbenve, hiszen tudjuk a valllását. Fru viszont nagyon csalódottá tesz a rosszindulatával és az együgyűségével.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#503) LamaCube válasza Peti78 (#502) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem Fru lassan "csapatot" vált. Napraforgó szegényke...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#504) UFO1 válasza Peti78 (#502) üzenetére


UFO1
senior tag

Azért Fru nem rohant be a két szarkeverővel hanem kint maradt mikor ÉNB visszament. Valószínű kezd rájönni, hogy rossz „barátokat” választott és szerintem hamar le is fog válni róluk mert a normálisabb csapatban lenne a helye tudja ö is (a mai adásból talán majd kiderül ). :F

Beszippantotta a dijégó (aranda) klán mert nem tudja(ák) hogy mennyire utálják itt kint azt a brigádot. Bent azt hiszik aki hangosabb, harsányabb és kikiáltatja magát királynak akkor ő lesz a sztár. Csak ha ez nagyképűséggel, parasztsággal és agresszióval társul azt a normális emberek elutasítják. Látható, hogy a VV10 hivatalos face oldalán egy sor nincs a párbajról mert valószínű kapta tűzet dijégo ahogy az insta oldalakon is tapasztalható. ;]

Nekem Merci a talány miért is akar(t) velük tartani igaz Moh(a bá) úgyis jóban van ÉNB-vel és húzza/visszarántja majd magával BMW-t a helyes útra. :U

[ Szerkesztve ]

(#505) Vakegérke válasza UFO1 (#504) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, most többet mutatnak belőle, hogy Aranda és Gádzsina miként reagálta le Dugó elvesztését.

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#506) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

(#507) UFO1


UFO1
senior tag

Renátó befogod a mikroportot? Aztán a vezérlőben húznak egy kicsit a potin és már hallatszik is minden! :C

(#508) Vakegérke válasza UFO1 (#507) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megvolt a hablaty, most már lássuk a lényeget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#509) UFO1


UFO1
senior tag

Tudjátok miért sírt annyira begina, mert nem lesz többet ujjazás! :D :DD

#510Vakegérke

Volt/van szavazás na ezt megnézem! :U

Na úgy látom lecsúsztam róla!

[ Szerkesztve ]

(#510) Vakegérke válasza UFO1 (#507) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért én arra szavaztam, hogy kapjon büntit. A szabály az szabály, még ő se szegje meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#511) Vakegérke válasza UFO1 (#509) üzenetére


Vakegérke
veterán

Magad hölgyem, ha Dugód nincsen. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#512) Vakegérke válasza UFO1 (#509) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kvíz fülön lehet szavazni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#513) UFO1


UFO1
senior tag

Különben ezt tudta valaki most tok mindegy igaz e a történet de pont aznap mesélte el Vivi!

(#514) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

nem szoktam ilyet mondani, de most vicces, ahogy Amanda meg Gina sírógörcsöt kapott :DDD

(#515) UFO1


UFO1
senior tag

Puskás fiam gratula megint ment az oltás az aranda klán felé! :C

Azért vicces 10 napja még megörült ÉNB-ért most meg az ősellenség lett a semmi miatt! :U

Megy ki párbajozni és visszamegy? Nagyon el van tévedve kb. 90-10. mehet haza beginával együtt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#516) C4mp3r


C4mp3r
addikt

nagyon gaz ez a ket csaj azt gondoltam ha meghalljak a szazalekokat kicsit visszavesznek mert leeseik nekik, hogy ez a stilus nem palya a nezoknel, de annyira nincs eszuk, hogy meg siettetik is a kiesesuket

(#517) UFO1


UFO1
senior tag

Na tudtam Fru fog egyből átállni + szervezkedni! ;]

Renátó bünti mondom (írom) is: napi 1000 fekvőtámasz 400 felülés és 500 kör az udvaron. Öcsém a játék végére egy Adonisz leszel/lennél! :D

[ Szerkesztve ]

(#518) kalanchoe válasza UFO1 (#517) üzenetére


kalanchoe
senior tag

hát na, kell a dráma megint :))

meg lett szavazva Renátó büntetése :D

[ Szerkesztve ]

(#519) Vakegérke válasza kalanchoe (#518) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aranda és Gádzsina úgy visítoztak, mint a szopós malac, akinek nem jutott cici. Fru keveri a sz*rt, de ez még visszaüthet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#520) Pörp válasza Vakegérke (#519) üzenetére


Pörp
senior tag

Azért amikor bejött ÉNB, akkor Moh és Renátó is kinn felejtette magát. Mercike sírt egy nagyon gyors kötelezőt aztán öltözgetett a háttérben nyugodtan, amikor a két ripacs óbégatott.

(#521) UFO1 válasza C4mp3r (#516) üzenetére


UFO1
senior tag

Frunak leesett és betáplálta a szoftvert Mercinek újra bútolás után neki is kezdett tisztulni a kép. ;]

Aranda meg annyira sötét és sértett, hogy nem kellett ÉNB-nek aki még bottal se (mutattam a volt barátnőjét) piszkálná meg és akkor a stílusáról nem is beszéltünk. Pláne ha van benne 1-2 légkör! :W

Be kéne küldeni egy defibrillátor mert Roty belehal ebbe az üzenet hangba! :DD

[ Szerkesztve ]

(#522) antikomcsi válasza Vakegérke (#519) üzenetére


antikomcsi
veterán

Fru kapcsolt elsőként, hogy lépni kell! És kit befolyásoljon, ha nem a legfiatalabbat a csapatból? Elsődleges célja elkerülni a párbajt.

Aranda és Gádzsina szánalmasak! Olyan ajvékolást rendeztek, amit semmi nem indokolt! Alig több, mint 1 hete ismerték Dugót, akit az előtt soha nem láttak, most meg kiesett egy játékból, aminek ez a lényege. Ezt túltolták.

És nem csak mi látjuk kintről, hogy Aranda egy kétszínű, sunyi senki, Bálint és Fru is szóvá tette, előbb-utóbb mindenki látni fogja a villában. Nem jósolok neki fényes jövőt, szerintem Aranda még Vivi ellen is kint maradna.

(#523) lowzor


lowzor
veterán

Fru nagyon szánalmas. Eddig retkesék klánja felé húzott, mert azt hitte, hogy ők az erősebbek. Digó kiesésével látta, hogy tévedett, ezért már hirtelen a másik csapattal szimpatizál.

(#524) rushty válasza lowzor (#523) üzenetére


rushty
senior tag

A megtestesült gonosz. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#525) UFO1 válasza antikomcsi (#522) üzenetére


UFO1
senior tag

Hogy a fenébe ne nyerne azt a kettőt mindenki utálja olvass bele egy két insta oldalba még a saját oldalukon is szidják őket. Minden nő Vivire szavazna a története miatt!

[ Szerkesztve ]

(#526) UFO1


UFO1
senior tag

Ja igen észrevettétek, hogy egyre kevesebb a káromkodás a villában. Elfogtam egy levelet amit Kolosi küldetett be a játékosoknak: hogy asszonnyja: sajnos!

Kérésre beteszem ide a letöltési linket!

[ Szerkesztve ]

(#527) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Vivi az előzetesben tényleg azt mondta, hogy magad alatt vágod a fejszét? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#528) Vakegérke válasza UFO1 (#526) üzenetére


Vakegérke
veterán

Légy oly kedves, az is a játékhoz tartozik, de ha ban szaga van, akkor inkább ne. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#529) Vakegérke válasza f(x)=exp(x) (#527) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. 43:25-nél.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#530) UFO1 válasza Vakegérke (#528) üzenetére


UFO1
senior tag

Elég trágár de csak poén lett volna akkor hagyom! :D

Más:
Nagyon kíváncsi leszek hogy rendeződnek át a csapatok a mai adásban? Valószínű hogy az aranda klán 2 főre mérséklődik és szépen egymás után ki is sétálnak az utca ajtón!

A Fru azért nem hülye egyből levágta hogy taktikával pláne uszimpatikus csapatban nem sokra viszi!

(#531) Vakegérke válasza UFO1 (#530) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Aranda klán tuti megfogyatkozik. Fru tuti kihátrál, Merci fülébe is beülteti a bogarat. 36:25-től.
Amit csinál, érthető, de nem tartom etikusnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#532) UFO1 válasza Vakegérke (#531) üzenetére


UFO1
senior tag

Az alapvető gond az volt hogy 2 ember szította a tüzet nem is kellett volna csapatokba rendeződni (sajnos ez van a kinti életben is) hanem egyszerűen a táblánàl arra teszem aki a legtávolabb áll tőlem!

(#533) antikomcsi válasza UFO1 (#532) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez nehéz döntés lenne, nekem pénzérmét kéne feldobjak!

Nem tudnám eldönteni, hogy a kétszínű, rosszindulatú Arandát jelöljem, vagy a mérhetetlenül buta és primitív Gádzsinát! Mindkét típustól a hideg kiráz! Nem tudok velük tartósan egy fedél alatt létezni.

(#534) rushty


rushty
senior tag

Egy volt politikus-jelölt valovilagozik dubajbol. [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#535) LamaCube


LamaCube
addikt

Most néztem meg a tegnapit. Basszus 2 hete vannak bent, de úgy sírnak, picsognak, mintha évtizedek óta spanok lettek volna. Mekkora okádékok....

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#536) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#537) Vakegérke válasza Vakegérke (#536) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dani szemben áll Bálinttal, aki ül, és vagy 50-60 centire az arcától markolássza a tökeit. Bizonyára másokkal is megtette. Csodálkozom, hogy még senki nem küldte el a faragatlan, suvernyák felmenőjébe.

Fru már megint kavar. Fölöslegesen tette, Moh egy perc alatt meggyőzte Mercit, hogy amit Fru mondott, az nem igaz.

A suvernyák becsempészte a lompost Virágba. Istenem, de buta ez a kislány...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#538) rushty válasza Vakegérke (#537) üzenetére


rushty
senior tag

X-faktorral jobban járna :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#539) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fru kénytelen volt magyarázkodni, mert Moh sarokba szorította. Jött a dumával, hogy valaki hallotta, hogy valaki hallotta, hogy Moh azt mondta... Semmi konkrétum, csak üres vádaskodás.

Az egyensúlyozó versenyt Fru nyerte. Robi tornázósra vette a figurát, így lepottyant a hokedliról.

Renátó a mikroport letakarásért büntiben van 24 órán át. Kapott egy mitfárer sisakot egy jó nagy mikrofonnal. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#540) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy a sz@rkavarásért 99%-ban tesznek a lányok a villában, vagy 100% az ő művük?

Borzalmasok tudnak lenni a nők, ha az érdekük úgy kívánja,, nem törődnek senkivel és semmivel, gátlástalanul törtetnek előre.

#539 Vakegérke

Pedig nekem úgy rémlik, hogy tényleg mondott ilyesmit Moh, akkor is amikor bent fetrengtek a hálóban Dugóékkal. Dugó még mondta is neki, hogy majd ő rákérdez Mercinél, hogy mi a helyzet nála.

[ Szerkesztve ]

(#541) C4mp3r válasza antikomcsi (#540) üzenetére


C4mp3r
addikt

viszont az ilyen jatekokban nem nyero mert a kinti nok viszont latjak, hogy keveri a szart es a legtobbje nagyon nem szereti ha rajtuk kivul mas csinalja es hamar ki fogjak szavazni ha esetleg oda kerul a dolog.

(#542) UFO1


UFO1
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele de nekem egyre jobban tetszik a Dani és a Virág enyelgése. Persze a srác egy őstulok és valószínű a zavarát próbálja palástolna azzal hogy ilyen parasztul beszél a Virággal de mind e mellett szereti és védi is és megkísérli egy kicsit valódi nővé formálni. :B

Különben ÉNB látja jól az egészet mikor mondja neki „de szereted azt a lányt” és valóban mindig olyan szépen beszél róla amikor csak mi tátjuk a riport szobában. De akkor miért nem beszél így vele amúgy? (talán mert akkora macsó gyereknek tartja magát hogy a kedvesség az már nem fér bele?) Szegényke Virág aki valószínű sose találkozott egy normális palival aki becézgeti, bókol neki stb. (igaz nagyon nem is lett volna itt az ideje hisz még egy kislány) belemegy ebbe a megalázó kapcsolatba mert hát be vannak zárva és valakihez tartozni sokkal jobb mint senkihez.

Aranyköpések:
Virág → Daninak szeretlek erre és is szeretem magam!
Dani: nem is én fizettem ki a virágot te papagáj!
Dani a névnapi virágról: annyira ingyen volt mint te.
Dani Virágnak (éjjel) ne a sarkadon menj már úgy megy mint egy birodalmi lépegető!
Kint az udvaron nem sokkal később Dani Virágnak hol állnék én szoba vele (alatta megy a romantikus zene a beszólás után cipzár hang mint mikor elvágják hát gratula szerkesztők ez mestermunka volt) erre Virág velem? Dani → most nézd meg azt a fejet azt a bamba üveges tekintetet! (Renátóval beszélget)
2 percre rá kicsi összeveszés kerüljük el egymást erre Dani hogy ne nézzek abba gyönyörű kék szemedbe! Utána Dani menjél ki ad fel (a játékot)!
Hatalmas párbeszéd volt! :C

Lehetne egy következő kérdés tisztelt VV10 szerkesztők, hogy szereti e Dani a Virágot és viszont. És ezt szépen meg is mutatnám nekik a TV-n keresztül. Picit megkavarná mindkettőjükben a dolgokat, hogy mi hogy látjuk!

Azt láttátok mikor a Merci elkezdte magát simogatni vagy mit. Az ágyban benyúlt a nadrágjába csak hamar elvették a képet 8,20-nál, aztán elkezdett mozizni a Virágék éjszakai extrád műsorán! :D

Fru megint csillagos 5*-ös szarkavárasból! Egy lakatot beküldhetnének a szájára túl sokat beszél feleslegesen! ;]

Kit érdekel dijégo mit üzenget be :W de komolyan kit érdekel húzzál haza Pécsre és ülj fel a trónodra az udvari árnyékszékre. Most komolyan ez nem a játékosok külső befolyásolása. Úgy utálják azt a két megmaradt aranda klán tagot mint a szart minek bennük hiú remény magjait elültetni. Párbaj 20-80% – párbaj 20-80% mind a kettőnél aztán szevasztok lehet hazahúzni!

De joooúúúú volt! Inkább szánalmas mint egy kiütés után hogy az hát kérem nem is úgy volt! :U

Szép volt jó volt ez itt a népszerűségi lista – egy repülőgép elhúzhatná a villa felett jó sokszor! :P

Ja ezek az állatok rossz helyre töltötték fel az teljes adást nem az RTL Most-ra hanem az RTL.hu-ra! Köszi! :W

[ Szerkesztve ]

(#543) rushty válasza UFO1 (#542) üzenetére


rushty
senior tag

Ari megint 0. :C

Revolut meghívó pü-ben

(#544) LamaCube válasza UFO1 (#542) üzenetére


LamaCube
addikt

Most nézem. Hát basszus Danin és Virágon teljesen jól lehet szórakozni rajtuk. Oltják egymást rendesen, de ötletesen. :K
Fru-tól várható volt, hogy "szerelmes" lesz Renátóba, jó éjt puszi meg a fa...m ;] Tényleg a 18 éves Virág a legérettebb az összes csaj közül. Leszar mindenkit bőségesen.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#545) F34R válasza LamaCube (#544) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak eteti Rencsot. A hata mogott meg jol kibeszeli.. Siman kihasznalja hogy jo a teste es magaba bolonditja :D Ja amugy a Viragon en is meglepodtem :C

(#546) LamaCube válasza F34R (#545) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze, hogy eteti az a hülye meg dilemmázik, hogy ezt most komolyan gondolja-e vagy sem. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#547) Pörp


Pörp
senior tag

Én azért még remélem hogy megbolygatják majd a társaságot egy új beköltözővel, korábbi szériákban is voltak ilyen váratlanul beküldött emberek.

(#548) F34R válasza Pörp (#547) üzenetére


F34R
nagyúr

Bekuldik az eozo szeria legirritalobb jatekosait :DDD

(#549) C4mp3r


C4mp3r
addikt

taplo digo dani torolkozojevel tisztogatta a cipojet. [link] ettol a tahotol mondjuk nem vartam mast, de ha oszinte akarok lenni inkabb a masik tahoval csinalja aki meg a f*szat markolassza beszelgetes kozben, nyilvan kezet is mos utana. hogy lehet valaki ennyire undorito :(

(#550) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.