Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Szada85 válasza LamaCube (#200) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én azt nem értem meg, hogy elnézve az eddig bentlevö karaktereket volt-e egyáltalán casting, vagy csak random korábbi arczok ilyen-olyan ismeröseit akasztották le? Nekem ne mondja senki, hogy többezer-többtízezer jelentkezö közül ezek emelkedtek ki annyira, hogy fennakadjanak a szürön...
Gyakorlatilag az egész villában az a nyamvadt TV a legokosabb...

(#202) LamaCube válasza Szada85 (#201) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztosan volt. Itt már nem egyéniségeket kerestek szerintem. A lényeg, hogy konfliktusok legyenek és ahhoz elég, ha különböző típusú, vérmérsékletű "játékosok" vannak. 3 rész után a felhozatal katasztrófa, de még igazából nem is lehet kitapasztalni ennyi idő alatt, hogy ki milyen álarcot visel. A szerkesztők feladata csak annyi, hogy hogyan hozzák ki belőlük az igazi énjüket. Okosságot ne ebben keressünk ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#203) rushty válasza Szada85 (#201) üzenetére


rushty
senior tag

Fru bejövetelekor "elszólta" magát Merci, hogy ismerős arca van.

gina [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#204) rushty válasza Vakegérke (#198) üzenetére


rushty
senior tag

Ellenállhatatlan [link]

okoskodás, csak le vannak maradva, már elfogadott hivatalosan a de viszont [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#205) Vakegérke válasza rushty (#204) üzenetére


Vakegérke
veterán

Később megnézem, most farmolok.

Szerk.: Megnéztem. Azért Amanda sem akar kimaradni a jóból. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#206) LamaCube válasza rushty (#204) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez a Merci egy mondatot nem tud elmondani elkezdi aztán: hmm...izé....ja...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#207) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dugó épp csak beköltözött, de már emberkedik.

Szerintem Gina hamar kiszavaztatja magát. Nem ura az idegeinek, felkapja a vizet, ordibál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) Pörp válasza Vakegérke (#208) üzenetére


Pörp
senior tag

A Daninak durván nagy az arca, csak aztán nehogy azon landoljon... Borzasztó figura.

[ Szerkesztve ]

(#210) Vakegérke válasza Pörp (#209) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kisfilmje alapján nekem se lenne a haverom. A villában talán helyrerakják. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#211) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Érdekes lesz, hogy a két szőke kislány össze fog e, vagy indul köztük a cicaharc? Mert szerintem vagy barátnők lesznek, vagy utálni fogják egymást.

Tudom jogilag már felnőttek, és önálló döntéseket hozhatnak, de szerintem nem tesz jót egy ilyen műsorban szereplés egy 18-19 éves kislánynak.

(#212) Vakegérke válasza Pörp (#209) üzenetére


Vakegérke
veterán

Renátó is felfedezte magának. Ha így folytatják, nem lesz jó vége a dolognak.

Virág kicsit el van ájulva magától. Nem igaz, hogy rúd nélküli rúdtánccal kell bemutatkozni, miközben nyalogatja a neoncsövet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#213) rushty válasza antikomcsi (#211) üzenetére


rushty
senior tag

jönnek még be szőkék, de korosabbak

Revolut meghívó pü-ben

(#214) UFO1 válasza Szada85 (#201) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem ennyien jelentkeztek összesen :D csak a „szebbeket” hagyták a végére hátha addigra kiutáljuk az elsőket! :C

Nem nézem, ill. nem néztem sokáig (attika miatt/után) és nem is tudom fogom e ezt de kb. fél éve véletlenül rátaláltam a 6-os szériára és persze nem volt olyan poénos mint a Majkás ill az Alekoszos évad de olyan részek – napok voltak benne hogy filmen nem lehetett volna jobban megrendezni.

Elsőre nem szimpi meg hogy a baz.meg a fas.om és a gec.be nem csak kötőszó hanem szinte csak ez hangzik el. Nagyon várom már a kur.a anyád a köcs.g és a b.szd szájba kifejezéseket és ezek kombinációit. Ezekből kb. ezt nézem ki. :(((

A szerkesztők viszont jól elcseszték a kis szőke csajszi elég jól rappel és táncol és ebből alig adnak le valamit (pedig sokkal szórakoztatóbb lenne a káromkodások helyett) igaz sajnos a káromkodásba is az elsők között van ami egy lánynál elég gáz … szerintem! :U

A holnapi, ill. a mai beköltözök viszont elég komolyak lesznek! Aki nem ismerné az É.N.Bp-bol a Dávid nevű szereplő költözik be!? Filipánics Bálint! :Y

(#215) rushty válasza UFO1 (#214) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#216) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szép estét!
Jól értettem, hogy ma beköltözik 2 új ember, akikből egy Merci, és ezzel két Merci lesz? :DDD
Nos, ledaráltuk az első 4-et.
Egyelőre kapkodom a levegőt...
Kicsit beégett, ahogy Gigi hónaljig húzott bugyiban jó alaposan bemarkol Amanda farpofái közé, akiről pár napig nem akart leszakadni a piros pizsamagatya amúgy.
A csöcösket miért kell kiblőrözni, ha kint van a 16-os karika?
Amúgy kicsit zavar, hogy A meg a Diego milyen taktikusnak-okosnak hiszik magukat már egy buli után is.
Mekkora balhék lesznek még itt.
Ja, a Gábor... Meg a nyaralás... Auuu. Bízom benne, hogy előkerül a fecske - a pohártartás már tökéletes!

(#217) F34R


F34R
nagyúr

Ezt a szutykot le lehet mashonnan is tolteni, nezni mint az RTL most?

(#218) Vakegérke válasza F34R (#217) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt. Ez napra kész, friss információkkal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#219) antikomcsi válasza F34R (#217) üzenetére


antikomcsi
veterán

Carpathians-on fent van pl. viszont ne keresd ncore-on ott nem lehetnek RTL-es taratalmak.

(#220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#221) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó volt ez a "te kezeddel csinálok mindent" játék. :)

Amanda nagy volt. Túlsúlyosan is rohangált az éles, sarkos "kockaszőnyegen". Renátóval voltak párban, meg is nyerték a játékot. (Pontosabban Gina és Gábor feladták, de nagy hátrányban voltak.) A jutalmuk dupla szavazat a szombati kiválasztáson.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#222) zolikaDB válasza Vakegérke (#221) üzenetére


zolikaDB
veterán

Amanda es a piros pizsamagatya, jeah :DDD

(#223) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Dubajban recepciósnak mondják a prostit?

(#224) Vakegérke válasza zolikaDB (#222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attól félek, hogy lassan rárohad. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#225) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szep lassan megismerjuk a kollekcio ujabb darabjait...
Amugy az instáján kozel sem a jelenlegi "formájában" lathato a kisasszony...

Antikomcsi: ki hogy hivja. En cukraszt is hallottam mar ezen poziciora, de majd jon ugyis a friss info, anno Pandora sem maradt leplezetlenul. Vagy ki.

(#226) F34R válasza zolikaDB (#225) üzenetére


F34R
nagyúr

Pandinak volt amator poresza is. Viszont a mostani szeriat latva ezek meg nagyobb sz*p*rollerok. :D

(#227) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nemsokára kiválasztás. Én sajnálom, mert bele kéne férni esetleg plusz egy hétnek a műsoridőbe. Hagyni kéne őket kicsit összeérni, ha a nézőknek kell majd dönteni legyen egy kis idő mindegyiket kiismerni. Egy szó, mint száz, én az utolsó beköltözés után egy hétig nem rendeznék kiválasztást. Mondjuk ennek kicsit ellent mond, hogy Amandát már most kiraknám. Gina csak primitív, és buta, és még az első estés mutatványával sem írta le magát annyira nálam, mint Amanda. Vivientől, ahogy megszólal kiver a víz! ;) Tudom, nem tehet róla, és nem is bánthatom érte, de rosszul vagyok a hangjától.

(#228) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#229) Vakegérke válasza antikomcsi (#227) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még bent sincs a falka, máris kiválasztás.

"Hagyni kéne őket kicsit összeérni, ha a nézőknek kell majd dönteni legyen egy kis idő mindegyiket kiismerni. Egy szó, mint száz, én az utolsó beköltözés után egy hétig nem rendeznék kiválasztást."
Úgy bizony. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#230) Vakegérke


Vakegérke
veterán

VV Jenő sikeresen felgyógyult, szárnyra kelt. :)

Ennek a Daninak nagyon falas dumája van. Milyen lelkivilága van az olyan csajnak, aki ezt megkajolja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#231) antikomcsi válasza Vakegérke (#230) üzenetére


antikomcsi
veterán

Olyan, ami simán előbbre helyezi, hogy ebben a műsorban szerepeljen, mint azt, hogy leérettségizzen!

A fiam is éppen 18 éves, ha azt mondaná, hogy ő megy a villába, és tesz az érettségire, azt hiszem elszabadulna a pokol.

(#232) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Virág sikeresen seggrészegre alázta magát.

Na de Amandára is ráférne egy detox kezelés.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#233) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy gondolom, nem kérdéses, hogy szombaton Virág lesz a kiszavazott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#234) antikomcsi válasza Vakegérke (#233) üzenetére


antikomcsi
veterán

Remélem a nézők szavazhatnak, és a legkevesebbet kapót cserélik le.

(#235) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Virag az uj kedvencem, beallitotta a gyujtast a janyokon :))

(#236) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Gondolom Virág szülei már nagyon várják, hogy holnap megnézzék ahogy a kislányuk kinyílik, és valaki megöntözi.

(#238) UFO1 válasza zolikaDB (#225) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát aki nem tud vigyázni magára így járt erre a matuzsálemi húszon akárhány éves korára, aztán rá akar repülni az É.N.Bp. srácra a puffasztott rizs! Mondjuk talán ilyen külső mellett rámászna a fekete (barna) szakáll!? Viszont nem értem az első kép 5 hónapos ez meg 9 mit csinálhatott be akart nevezni egy Norbi fogyasszále kurzusra vagy volt olyan hogy hogyan hízunk el a leggyorsabban show (lemaradtam volna róla ). Esetleg benne maradtak a hatos ikrek. Nem értem?

#235 zolika
"Virag az uj kedvencem, beallitotta a gyujtast a janyokon :))"

Ez nagyon tetszett majdnem leestem a székről annyira röhögtem!

[ Szerkesztve ]

(#239) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok
Beköszönök én is, az előző szériában pocsék volt a casting, viszont itt már most látszik, hogy sokkal szórakoztatóbb lesz a műsor, ennek nagyon örülök. Az egyetlen bűnös szenvedélyem VV, csak ezért a műsorért kapcsolok tv-csatornára, legyen csak minél jobb :D

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én most úgy látom, hogy idén sokkal kedvelhetőbb a női felhozatal a férfinél, a srácok közül nem tudnék mondani egyet, aki úgy igazán szimpi lenne, viszont a lányok között van egy pár.
Karakterek között nekem eddig Merci1 nagy kedvenc, nagyon pozitív csalódás, beköltözéskor nem ezt vártam tőle. Nem aljasodik le, nem akaszkodik rá fiúkra, van humorérzéke, és alapvetően jó meglátásai vannak, akkor is, ha buta, mint a föld. Szimpi még Merci2 is, kifejezetten üdítő, hogy képes választékosan, gördülékenyen fogalmazni, az "izé" univerzális szó használata nélkül. Bálint is szimpatikus egy nap alapján, persze neki van már képernyős tapasztalata, meg ő a legidősebb, illetve szinte semmit sem láttunk még belőle, de ő a kisfilmje alapján egy olyan ember, akivel még le is ülnék sörözni :D
A futottak még kategória pl a Renátó, alapvetően szimpatikus cigánygyerek volt, de most picit visszasüllyedt a középmezőnybe. Érdekesség, hogy ahhoz képest, hogy azt mondta, ő lesz az első a VV történelmében, aki fogyni fog, eddig még állva talán nem is mutatta a kamera, csak hogy elterülve döglik a kanapén vagy az ágyon :DDD .

Na aki teljesen antipatikus, az a Dani gyerek, igazi gyökér, az ilyet lángszóróval kellene irtani, de sanszos, hogy Virág elintézte magának az első párbaj jelöltséget, úgyhogy még bírnom kell a képernyőn a srácot egy darabig.

(#240) freeknight válasza UFO1 (#238) üzenetére


freeknight
őstag

Én is néztem a csaj instáját, beszarás. A régi formájában talán a villa egyik legcsinosabb nője lett volna, aztán mintha idén nyáron egyben lenyelt volna két ökröt. Komolyan, tavaly novemberhez képest simán ráment 20 kiló plusz, lehet, még több is, nem nagyon láttam még ilyet élőben.
Furcsa, ahogy a beköltözőn előadta, hogy ő így fogadja el magát és teljesen rendben van az alakjával. Aha, persze. Ez akkor állná meg a helyét, ha már kiskora óta súlyproblémái lennének, ne akarja bemesélni, hogy nincs emiatt a hirtelen hízókúra miatt egy csomó komplexusa. Ami egyébként tisztán látszik is, a tegnapi Michael Corleone utánzása ("Ne kelljen csalódnom benned") is mutatta, hogy nem százas a nő. Ráadásul mindezt egy olyan férfi váltotta ki aki 1: 10 perce ismerte meg. 2: láthatóan nem mutatott iránta egy fikarcnyi érdeklődést sem.

(#241) Vakegérke válasza freeknight (#240) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Ne feledjük, hogy Amanda tegnapi mondatait a pia diktálta, mint ahogy Virág minősíthetetlen viselkedését is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#242) lowzor válasza freeknight (#240) üzenetére


lowzor
veterán

Néhány pár évvel ezelőtti képén tényleg egész vállalható volt, aztán a valóság kitudja mi volt.
Mondjuk a stílusa engem már akkor is messziről taszított volna, ha ugyanilyen volt, mint most.

(#243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Gabornak kuldjunk egy fecsket! Az irany mar jo amugy!
Az uzletember-fonok sracnak meg bolhaport, h ne vakargassa premier planba a bogyorojet.
Latom mar, Dani a becsuletes neve. Aki faxos kezzel ujjazta Viragot, majd jot aludt. Nice. Szep munka!

Imádom! Meg mindig a piros pizsamanadrag van fent! Jopofa pucolt busa illat terjeng a szobaban..

[ Szerkesztve ]

(#245) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ezeknek a lanyoknak megmaradt a 90-es evek, amikor is kettesevel jartak WC-zni.
Annyi, h a villaban egy csésze van osszesen.

PuskasP nem a kedvenc musorvezetom, de szepen fogalmazott, miszerint a parbeszedek eleg nehezen kovethetok. Mondjuk, nincs ezen semmi csodalkoznivalo.

[ Szerkesztve ]

(#246) rushty válasza zolikaDB (#245) üzenetére


rushty
senior tag

Mosdoszobaban is van rotyihely.

Revolut meghívó pü-ben

(#247) lowzor


lowzor
veterán

Mercédeszről én el sem hiszem, hogy csak 26 éves, ránézésre 35-40-nek tűnik.
Mindenesetre pár óra alatt már sikerült is elkaszálnia magát a nézőknél szerintem. :D

(#248) Vakegérke válasza zolikaDB (#245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, van még egy klotyó a mosókonyhában is. Nem poén, Gina letolt bugyival ült a klotyón, Amanda előtte állt, úgy tracsiztak. :D

Gina nagyon nem bírja a piát. De akkor minek iszik? Dugónak végtelen a türelme, én már otthagytam volna. Jól van, akkor menj Renátó után, olvass csak be neki.
Milyen lehet ez a csaj az aktuális barátjával? Gyengéd, kedves biztos nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) antikomcsi válasza lowzor (#247) üzenetére


antikomcsi
veterán

A dubaji recepciózás megviseli az embert! ;)

Ennyit káromkodni, mint ezek a lányok, az valami elképesztő.

(#250) lowzor válasza antikomcsi (#249) üzenetére


lowzor
veterán

Az összes lány nagyon alpári, talán Fru az egyedüli, aki normálisnak tűnik egyelőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.