Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) UFO1 válasza Vakegérke (#700) üzenetére


UFO1
senior tag

Neki már tök mindegy mert a rossz oldalon áll beszippantotta a sötét oldal csak ő(k) ezt nem tudja(ák). Egy lehetősége lenne ha elnézést kérne akikkel összeveszett és úgy simán benne lehetne(ett volna) a top 5-ben. Nálam ez jelenleg Moh, Dani, ÉNB, Rotyi és Virág.
Nem egy vicces gyerek és nem hiszem hogy pár nap alatt nagyot alakítana ha 20 nap alatt nem sikerült semmit villantani. Megy a levesbe talán Vivi ellen lenne valamiféle esélye de ha akkora férfi Moh-t viszi és egy csúfos 20-80-al kint is marad!

[ Szerkesztve ]

(#702) Vakegérke válasza UFO1 (#701) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem az önérzete nem engedi meg, hogy kushadjon. Inkább rá fog pakolni a keménykedésre, hogy a nézők lássák, hogy ő bizony kemény gyerek. Talán pont ezért nem fog csajt kihívni, mert az olyan puhány dolog.
Szerintem egy esélye van, ha Renátót hívja ki. Esztelen ordítozásával kivívta a nézők ellenszenvét, így Gábor reménykedhetne benne, hogy rá kevésbé haragszanak a nézők.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#703) Szada85 válasza UFO1 (#699) üzenetére


Szada85
aktív tag

Azért azt bevallom egyszerre megdöbbentö, és ijesztö nézni, hogy Renyhe a második embert "fenyegeti" meg a müsorban, illetve tombol önkívületi állapotban, Genyát is úgy kell visszafogni, hogy ne menjen neki Robinak, Virgács tör-zúz, mégis egyetlen k**va szó nem hangzik el sem müsorvezetö, sem a szerkesztöség részéröl..

Tudom-tudom, cirkusz és kenyér kell a népnek, de azért korábban Lilu, Stohlbandi korabeli szériákban azért ilyenkor legalább levélben, vagy pedig pont az élö müsorok alatt "ország-világ" elött, a jelenetet visszajátszva olvasták a fejükre, hogy azért tudják, hol a helyük...

Ezt egyébként úgy ámblokk hiányolom, hogy az elözöekben a kiválasztások elött közvetlenül vissza-visszajátszottak az elözö hétröl kérdéses/kétszínü akciókat, ezzel is kicsit megkavarva a dolgokat.

Nyilván sokat nem nyomott volna a latban, de pl Renyhe simán kaphatott volna két jelet a szerkesztöségtöl a két tette után, ez intö jel lehetne a késöbbiekre a többieknek is akár... Vagy automatikusan bedobhatták volna a párbaj második résztvevöjének is "büntetésböl". Kár, hogy nem én vagyok a kreatív... :)

(#704) rushty


rushty
senior tag

Bunti [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#705) Vakegérke válasza rushty (#704) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hurrá! Éljen! Vivát! Meg minden ilyen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#706) Peti78


Peti78
őstag

Most nézem a tegnapi részt, hatalmas buli volt. Egyebkent Fru kajabált, hogy Bálint provokálja az egyik véglényt. A másik véglényből is előjött a vízre, nem emberek ezek, igaza volt Robinak. Én még több alkoholt adnék nekik 😄

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#707) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#708) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Virágnak se szomszédja hülye. Gáborhoz megy nyafogni, pedig tudja, hogy szarkavaró.

Érdekes, a villában elcsitult a balhé, békülések ezerrel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) lowzor


lowzor
veterán

Gábornak végleg reszeltek, ha Bálint lemond a kendőről.
Szerintem nem lenne pofája nem Bálintot kihívni, ha már ennyit hangoztatta.

[ Szerkesztve ]

(#710) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Bálint lemond a védettségről!

Ezzel nem adott más választást Gábornak, mint, hogy őt válassza!

Egyébként, amikor Gábor beszél, számolta valaki, hogy hányszor mondja az igazság, és őszinte szavakat? Ezzel akarja meggyőzni a 7 millió nézőt, aki mind őt figyeli? Sajnos vannak olyanok, akik be is nyelik a zagyvaságait.

(#711) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Kicsit úgy tűnik Gina hiába rákérdez Gábortól, hogy mi a helyzet, van-e már elképzelése kit fog kivinni, igazából nem is érdekli :D és ezzel nem csak egyedül ő van így, mindenkitől ez a hozzáállás mutatkozik :))
Hoppá hoppá, kíváncsi vagyok, ha Bálint tényleg lemond a védettségről, Gimandóék akkor is ennyire le fogják sz*rni, hogy kiken gondolkozik Gábor vagy megpróbálják majd Bálintra rábeszélni a választást :U

#710 antikomcsi
Főleg úgy, hogy az általa emlegetett 7 millió néző, maximum 200 ezer plafon :C

[ Szerkesztve ]

(#712) lowzor válasza antikomcsi (#710) üzenetére


lowzor
veterán

Már maga ez a 7 millió nézős agymenés szerintem sugallja a legtöbb nézőnek, hogy nem egy normális emberről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#713) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor sértett önérzettel faggatta Vivit, hogy miért rá tette a jelet. A válasz az volt, hogy messze vannak egymástól. Gábor nehezményezte, hogy a csaj nem közelít hozzá. Neki talán meg van tiltva a közeledés?
Egyébként unalomig hajtogatja az igazság szót, mintha csakis ő mondana igazat.

Renátó nem veszi észre, hogy Fru közelébe nem jut? A csaj csak azért áll szóba vele, mert hízeleg neki, hogy a srác szerelmes(?) belé.

Na, megvolt a bünti. Talán Virágot érintette a legjobban, mert apró pohárból kellemetlen inni.

Az előzetesben Bálint azt mondta Gábornak, hogy lemond a lila kendőről. Karakán húzás, ha így lesz, Gábor mehet haza az igazát szajkózni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#714) antikomcsi válasza lowzor (#712) üzenetére


antikomcsi
veterán

Remélem vasárnap már mehet vissza az Anikó showba! Az talán neki való.

(#715) UFO1


UFO1
senior tag

Az adás elején nem volt világos ÉNB minek állt bele Daniba mert kibékült Virággal? :F
1. mi köze hozzá?
2. inkább örüljön neki jobb ha marnák egymást?
Volt benne egy légkör de itt vetődik fel a kérdés minek iszik valaki ha nem tudja a mértéket. :U

Hoh viszont csillagos 5-ös hogy bocsánatot tudott kérni és a Dani is Virágtól meg Mohtól (szóval mindenki mindenkitől kivéve a sötét oldal szimpatizánsok) ezért nagyon esélyesek a játék megnyerésére.

Mekkora duma volt Dani és Virág beszélgetős békülős ágyjelenetének a végén: „Szeretlek imádlak na nincs semmi baj … megszoptatlak” :C

Érdekes volt ez retardó Fru beszélgetés, hogy ő mindenkit tisztel akkor ez a „te kurva” :W valami nyelvbotlás volt csak az lehetett mi más! Az sem volt érthető mikor Fru arról beszélt hogy ő nem fogja magát mutogatni és ha nem lett volna ott a paraván akkor nem vetkőzik. Hogy is van ez a paraván mögötti kamerákat lekapcsolják a kedvéért és a detektív üvegek mögötti részt lezárják nehogy fel tudják venni a cickóit? Érdekes gondolatmenet és ha ez az első VV lett volna és nem tudná, hogy pont ezeket a vetkőzős jelenetet lesik akkor sem érthető ha elhatározom, hogy nem vetkőzöm akkor nem vetkőzöm. Másnapra már az egész NET és pár újság az ő félmeztelen képeivel volt tele. Köszi Fru. :B

Jópofa volt ez a bünti retardó meg röhög a markába pedig ez a kirohanása idekint megállna egy garázdaság vétségeként ami 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető. Nem baj az első párbaján úgy is ide kintről figyelheti majd Frut aki úgy hozzávetőlegesen le se
szarja! ;]

Jó lesz holnap ÉNB lemond lila kendőről és lehet öt viszi igaz Gaben gyerek csak az aranda klán tagjai ellen jutna vissza a villába. :K

[ Szerkesztve ]

(#716) antikomcsi válasza UFO1 (#715) üzenetére


antikomcsi
veterán

Valóban egy kicsit érdekes volt az elején, hogy miért szólt be Daniéknak, de igazából nem beléjük kötni akart, csak azt elmondani, hogy előidéztek egy több órás veszekedést, ahol mindenki üvöltött mindenkivel, és mikor vége volt Dani és Virág szépen összebújtak az ágyikóban. Magyarul Bálint szerint teljesen értelmetlen volt az egész, feleslegesen volt a balhé kiverve. Nem az zavarja, hogy kibékültek, hanem, hogy akkor az ilyen és hasonló szituációk majd bármikor előfordulhatnak majd a jövőben is.

Retardó egy szánalmas véglény, valóban bocsánatot kért mindenki, Dani, Moh, Virág, de Reatardó nem, ő szerinte nincs gond azzal, amit csinált, mert ez ő. Szégyen. Ráadásul milyen tiszteletről beszél? Csak az elmúlt héten mászott bele 2 ember arcába, és fenyegette, szidta őket. Ez a tiszteletlenség, nem az, amikor férfiak beszélgetnek, és azt mondják egymás közt egy nőre, hogy hú de jó nő, dugnám! És ugyan az igaz, mit mikor Aranda kiborult az elején, hogy Virág beszélget Bálinttal, ha neki tetszik valaki, akkor mindenki húzzon a picsába? Másnak nem tetszhet? Ha ő nem kell neki, akkor Fru vonuljon zárdába? Retardó egy szégyen. A kezdeti szimpátiám teljesen eltűnt, mostanra Aranda alá írta le magát.
Fru pedig csak okosnak hiszi magát, pedig nem az, bár úgy tudja a szart kavarni, hogy általában, mindig más lesz a bűnbak a végén, míg ő szépen ellapít.

A büntetés elég érdekes, Dani és Moh azért kap büntetést, mert a nyugi ajtaját próbálták nyitni-zárni, azért, hogy ne legyen komolyabb baj, aki miatt viszont az egész volt, még csak ejnye-bejnyét sem kapott. Nem mondom, hogy nem jogos, de Retardónak is járt volna a bünti, mint visszaeső, de legalább valami figyelmeztetés mindenképpen.

Bálint valóban sakkot adott azzal, hogy levette a lila kendőt, így őszinte és igazságos Gábornak nem maradt más választása, mint, hogy Bálintot vigye párbajra. Ha nem így tesz teljesen lejáratja magát. Bár a Gábor szurkolók ezt úgy sem tudnák felfogni, tehát végül is nem vesztene semmit! Még lehet a 7 millió szavazat is összejön neki! ;]

Most még jobban örülnék egy nagy arányú pofára esésnek 80-20 jó lenne Bálint javára, de ahogy nézem a fészbúkon 60-40-re számítok.

(#717) csababarca válasza antikomcsi (#716) üzenetére


csababarca
őstag

Dani tényleg próbálta nyitni-zárni az ajtót, Moh meg mint egy dúvad próbált bejutni, félrelökve a csajokat maga körül.
Jogos a bünti, Mohnak mindenképp.
És ez nincs ellentétben azzal, hogy Renatonak is kijárt volna már régóta.

btw, Dani volt az egész okozója, mivel részegen beképzelte, hogy Moh megcsókolta Virágot...innen indult a balhé, ezt ne feledjük. Ha nincs a gyerekes képzelgése, kotta részegen, akkor lehet hogy nincs a balhé. Azért írom hogy lehet, mert ezeknek bent elég egy rossz nézés, és szakad a cérna.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#718) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Merci "gerinctöréséről" többen is tudtak előre, Virág is azért vigyorgott. Hülye vicc volt. Ha arra gondolok, hogy Moh mit érzett... Belegondolni is rossz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#719) antikomcsi válasza csababarca (#717) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem is jogos a büntetés, nem is vitatom, csak úgy gondolom, hogy Retardónak is kijárt volna egy kis figyelmeztetés legalább. Oké, hogy ő nem rugdosta az ajtót, vagy nem láttuk, de párszor úgy becsapta erőből, hogy majdnem kiszakadt tokostól. Na, ez sem a rendeltetés szerű használat mintája.

Egyébként olyan dolgokon vitatkoznak, amikbe én részegen sem mennék bele. Mondjuk én pont más típus vagyok, soha nem szoktam magam erősre inni és mindig mindenre emlékszem. Nagyon rühellem azt a fajtát, aki iszik, és rögtön egy agresszív állat lesz. Csak annyi történik ilyenkor, hogy 1 ember megkeseríti és tönkreteszi másik 10 szórakozását.

(#720) csababarca válasza antikomcsi (#719) üzenetére


csababarca
őstag

igen,hát Renátónak már nem az első kirohanása, én már a Virág elleni fellépését is komolyan szankcionáltam volna, ez már csak hab volt a tortán.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#721) C4mp3r válasza antikomcsi (#719) üzenetére


C4mp3r
addikt

remeltem, hogy befenyitik egy kicsit, hogy vegyen vissza, de ezek szerint maradtak annal az allaspontnal, hogy fizikai kontaktus no-no es verbalisan mehet minden. ez eleg problemas, mert ilyen instabil egyedeknel is mint pl. renato foleg ha iszik is teljesen kiszamithatatlan lesz a viselkedese.

sajnalom egy kicsit, mert szimpatikus volt az elejen foleg ahogy a vivis sztorit kezelte, de sikerult ez kitorolnie teljesen. a nezok meg zomeben nok akik annyira nem komaljak az ilyen vadallatokat szoval nem sok eselye lenne most senki ellen. imadkozzon, hogy mire neki kell mennie tortenik annyi dolog, hogy elfelejtik az emberek

(#722) rushty


rushty
senior tag

Ki nyeri meg a VV10-et?

Revolut meghívó pü-ben

(#723) Vakegérke válasza rushty (#722) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Robi, vagy Bálint.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#724) csababarca


csababarca
őstag

ahogy nézem a tegnapi lecsengését a bulinak, és Bálint hozzáállását, neki sem közömbös Virág.
Először lebeszéli Danit Virágról, majd látja őket a takaró alatt és kiborul mint egy picsa :D

Hát, féltékeny szegény, biztos odaérne ő is Virágnak.
Persze mivel ők a jó oldal, ezért bölcsként tekintünk Bálintra, és ő csak jót akar. hogyne.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#725) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Csak ülök itt, és azon elmélkedem, hogy mégis kinek kéne ebből a bagázsból "drukkolni"... Talán Robinak. Bálint szerintem erősen visszafogja magát, valamint a többiekhez mérten idekint már híresebb...

Tehát Robi. Gábor se rossz, az hogy balhézott egy kicsit semmi, legalább nem üvölt, mint egy állat. -> Renátó hatalmas csalódás.

(#726) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!

Nézem én is, mint eddig talán az összeset.
Amanda szerintem elmebeteg, de komolyan. Illetve mikor a szexről beszél, ahogy mesél meg néz, szerintem olyan mint egy szűz, aki valami nagyot próbál mondani.
Ti hogy látjátok?

(#727) Vakegérke válasza DEJVID (#726) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Szerintem nem kapós darab, így amikor a szexről beszél, talán a vágyait testesíti meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#728) LamaCube


LamaCube
addikt

Na fény derült a Mercis rosszullétre...a tésztás trükk volt. csak nem értem, hogy ezt miért a belevalóba tették :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#729) i3odnar válasza csababarca (#724) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Szerintem Bálint nem ilyen szemszögből nézi a dolgot és nem azért szólt oda nekik mert féltékeny.
Ne feledjük, hogy ő mondta Daninak, hogy nem csókolta meg Moh Virágot, ne menjen balhézni, ne csinálja feleslegesen a feszkót, meg hogy rosszul látta, nem történt semmi.
Ezután mégiscsak megcsinálták Daniék a balhét, amiből végül Bálintnak is jutott bőven, sikerült valakinek belekevernie (szokás szerint) őt is.
Egy több órás balhé után pedig megy be a szobába és annyit lát, hogy a két főszereplő már szerelmesen összebújva fetreng a takaró alatt.
Én teljesen megértem az ezt követő felszólalását! :K

(#730) lowzor válasza i3odnar (#729) üzenetére


lowzor
veterán

Bálint szerintem már nagyon belefáradt a balhékba, legalábbis azt látszott az arcán. Nem csoda, hogy kiakasztotta, hogy Daniék úgy viselkedtek, mintha semmi nem történt volna.

(#731) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#732) antikomcsi válasza LamaCube (#728) üzenetére


antikomcsi
veterán

Állítólag szombaton már nem fért bele az adásidőbe. Fontosabb volt valami fogkrém reklám.

#729 i3odnar

Így van, szó nincs féltékenységről, egyszerűen, végigszenvedett egy nagy balhét, elviselte Retardo fröcsögő nyálát az arcába, elhordták, minden sz@r alaknak és mindezt a semmi miatt. Persze, hogy felmegy az emberben a pumpa.

#730 lowzor

Nem csodálom, ha ki van készülve. Az értelmesebb embereket, mint Bálint, vagy Robi nagyon megviseli ez a sok felesleges feszültség, pláne, ha se füle se farka az egésznek. Szerintem mi is ki lennénk készülve. Nem véletlen Robi megjegyzése sem. Nem tudom szó szerint idézni, de valahogy úgy hangzott, hogy neki megalázó ebben a VV szériában szerepelni a többi ember viselkedése miatt.

(#733) csababarca válasza antikomcsi (#732) üzenetére


csababarca
őstag

Elég rossz emberismerő, ha feltételezte, hogy Dani/Virág részegen nem felejti el az egészet 5 perc alatt és mászik be az ágyba egymáshoz, hanem Dani tényleg hagyja Virágot ezek után.
Rom részeg volt Dani, reggel kb azt sem tudta mi volt a szitu éjszaka.

Bálint naív volt, ezen feleslegesen kapja fel a vizet, ez nem az első de nem is az utolsó ilyen eset volt.
Robi más tészta, ő eleve a konfliktusban nem vett részt, full kívülállóként élte át, majd véleményezte az egészet.

Egy szó mint száz, nekem a képernyő előtt egyértelmű volt, hogy 5perc alatt elfelejtik a balhét az agysebészek, de legjobb esetben is max másnapra.

Plusz ha olyan értelmes Bálint, már leeshetett volna neki, hogy Dani egy gyerek, sokkal nagyobb gyerek mint Virág akit beállít annak. Mivel gyerek, ezért a pinát fogja választani mindig, nem Bálint akaratàt fogja lesni/kiszolgálni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#734) Vakegérke válasza csababarca (#733) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gábor még a zöld kendő birtokában sem nyughat. Szombaton megissza ennek a levét. Kíváncsi vagyok, hogy utána mit fog mondani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#735) Pörp válasza antikomcsi (#732) üzenetére


Pörp
senior tag

Hihetetlen ez a Gábor. Bálint már szó szerint a haját tépi, mert képtelen értelmes magyarázatot adni Gábor arra, hogy pontosan mi baja vele.
Dani esetében meg Virágot akarta megvédeni, az nem tűnt fel Gábornak, hogy Virág minden este Dani ágyában köt ki? Hiába otromba Dani, akkor is kedveli Virág, akkor meg mit ugrált ott is Gábor?

[ Szerkesztve ]

(#736) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Végre megtudtam, mi a probléma! Ez a csúnya rossz Bálint, egyszer bunkó módon adta oda a sörnyitót, vagy dugóhúzót Gábornak! Nem semmi! Egyébként ezeket a beszélgetéseket már fáj hallgatni! Gábor csak beszél a levegőbe, de nem mond soha semmit!

Daniért kár! Látom rajta, hogy mit szeretne mondani, és, hogy annak van alapja, logikája, és igazsága, de egyszerűen nem tudja magát kifejezni. Vagy a szókincse borzalmasan szegényes, vagy szimplán nem tudja megfogalmazni gondolatait, de a legvalószínűbb ennek a kettőnek az összessége. Viszont józanul elég jól ellenállt Gábor pökhendi provokációjának.

(#737) i3odnar válasza csababarca (#733) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Nem Bálint akarata volt amit elmondott Daninak, hanem óva intette, hogy az ilyen helyzetek gyengíteni fogják és hatással lehetnek a játékára.

#711 i3odnar
Na amit itt említettem.. :DDD Gina egyből szalad Gáborhoz, hogy lemondott Bálint a védettségről, "Húúú ha kinthagynád.." :C

Dani és Virág vitája viszont már kezd unalmassá válni. :W

[ Szerkesztve ]

(#738) UFO1


UFO1
senior tag

A mai adásban látottak alapján a Danival beszélgetni (lásd Virág) mission impossible. :W
Lassan már azt sem fogom érteni mit kérdez! :Y

Schumacher a BVV-ben azta! :C

[ Szerkesztve ]

(#739) lowzor válasza antikomcsi (#736) üzenetére


lowzor
veterán

Tegnap még a beszéd volt a baja, ma már a sörnyitó. Kíváncsi vagyok, holnap mi lesz.

(#740) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez az alá-fölérendelősdi jópofa. Virág és Robi eldugdosták a fincsiségeket, de lehet, hogy bünti lesz érte.

Gábor mondott valamit, hogy meggondolja, hogy kit hív ki párbajra. Mindezt azután, hogy Bálint letette a lila kendőt. Ha nem Bálintot választja, a vele szimpatizáló nézők elfordulnak tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#741) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Igen, beismerem, ezen a téren régi módi vagyok, de jól láttam, tényleg a Kormányzó Úr portréját gyalázták meg Dani arcával?

(#742) antikomcsi válasza Vakegérke (#740) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mind a 7 millió? :)

(#743) Vakegérke válasza antikomcsi (#742) üzenetére


Vakegérke
veterán

Abban mi nem vagyunk benne. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#744) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Miről maradtam le? Mikor mondott valami értelmeset Gábor, amit a rajongói láttak, én meg nem?

(#745) Villa7


Villa7
tag

Gyerekek 1 litert pisilni egyhuzamban :C

(#746) UFO1


UFO1
senior tag

Retardó megkapta a sunyi oszkart! ;]

Ez a Mercy kész (BVV) meg van Győzi
utódja lef*som a bokám! :D :C :R

(#747) antikomcsi válasza UFO1 (#746) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ne örülj nagyon, holnap megint Győzőke lesz. ;]

(#748) lowzor válasza antikomcsi (#744) üzenetére


lowzor
veterán

Én nem is nagyon tudom dekódolni, amit ez a "rajongó" leírt.

(#749) UFO1 válasza antikomcsi (#747) üzenetére


UFO1
senior tag

Pedig az ÉNB kislány is jobb nála és mennyivel szebb! :U :B

[ Szerkesztve ]

(#750) Vakegérke válasza antikomcsi (#744) üzenetére


Vakegérke
veterán

El van tévedve ez a Gábor drukker. Bálint nem azért mondott le a védettségről, mert el van szállva magától, hanem azért, hogy ha Gábor olthatatlan haragot táplál iránta, ám tessék, áll elébe a küzdelemnek, győzzön a jobbik.
Gábornak nem maradt más (tisztességes) lehetősége, minthogy Bálintra köti a kék kendőt. Ha nem így tesz, az igazság bajnokából egy gyáva szarkupaccá válik. Bele tudna nézni a klánja tagjainak a szemébe? Lehet, de ők nem hiszem, hogy értékelnék.
Ha Bálintot hívja ki, kíváncsi leszek, hogy ki áll mögé. Arra meg pláne, hogy akkor ki áll mögé, ha nem Bálintot hívja ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.