Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Én mindig csak másnap tudom visszanézni. Ne spoilerezzetek már!!! :D ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#152) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Vivi típusú csajok nem a kedvenceim. Hideg, öntelt, és úgy rág, mint egy tehén.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#153) antikomcsi válasza Vakegérke (#152) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnos ezek mellett engem az affektálása és az orrhangja is irritált. Ahogy megszólalt, szinte rosszul lettem attól, ahogy beszél. Nem azt mondom, hogy vele van a baj, csupán csak engem zavar.

A két fiú nem sokáig bírta, konkrétan a műsor végét sem tudták megvárni, rögtön ledobták a ruhát. Tudjuk, hogy itt nem a fürdőzés öröme volt a cél, hanem, hogy megmutassák magukat, a lányoknak, a nézőknek. Elkezdődött a harc az alfahím címért. Lett volna még rá idejük.

Néztem a belevalót is, arról annyit, hogy minősíthetetlen volt, senkinek nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#154) Vakegérke válasza antikomcsi (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

A belenyalót nem nézem. Rosszul vagyok, ha ezt a suttyó hozéármándót meglátom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) rushty válasza antikomcsi (#153) üzenetére


rushty
senior tag

Orrhangu no te jóisten.

Revolut meghívó pü-ben

(#156) Vakegérke válasza rushty (#155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a kisebbik baj. Engem jobban zavar, hogy úgy rág, mint a tehén, ráadásul bemutatott a középső ujjaival. Mutasson be azoknak, akik már a szájába adták valamelyik testrészüket.

Link

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) Pörp válasza Vakegérke (#156) üzenetére


Pörp
senior tag

Elsők között fog kiesni, a bemutatkozása is egy nagy semmi volt.

(#158) Vakegérke válasza Pörp (#157) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még jönnek újak, lehet, hogy lesz köztük rosszabb is.

Egyébként aki csöndben marad, nem konfrontálódik, meghúzódik a háttérben, az egy darabig megúszhatja a párbajozást. Nincs ok kiszavazni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#159) LamaCube


LamaCube
addikt

Eddig Gábor és Merci bemutatásánál tartok...hát a castingolók eddig topon voltak. Ekkora "gyökkettőket". Jó lesz ez :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#160) rushty


rushty
senior tag

érdekesebb őket bámulni ezekben a nehéz és sötét időkben, mint a magunk bajával foglalkozni. [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#161) LamaCube válasza rushty (#160) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem úgy fogalmaznék, hogy érdekesebb, hanem inkább offra kell tenni az agyát az embernek és nézni ki a fejéből ez kb. ennyiről szól nekem. Az eddigi 9 évadból egy emberrel se tudtam azonosulni viszont el kell fogadni, hogy léteznek ilyen emberek is. Gondok, bajok mindig vannak, de azokat gyorsan meg kell oldani és az agyat off-ra kapcsolni. :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#162) antikomcsi válasza Vakegérke (#158) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennek a fajta játéknak, az a hátulütője, hogy nem biztos, hogy visszaszavazzák. El evickél szépen csendben párbaj nélkül, a nézők nem kedvelik meg a játék végén az első párbaján kiesik.

Míg ha valaki a nézők kedvence lesz, már a játék elején, akárhányszor mehet párbajozni, mert visszaküldik.

(#163) Vakegérke válasza antikomcsi (#162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még az sem kell, hogy kedvenc legyen, elég, ha érdekes figura. Baukó Éva se volt kedvenc, mégis (ha jól emlékszem,) három párbajon győzött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#164) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#163) üzenetére


¤Envy¤
tag

Jó kis 4. széria.... amikor még érdekes embereket küldtek be, nem ilyen tucatizéket.

Azért nem írtam eddig semmit, mert szóhoz sem jutok sajnos ettől az első 7 embertől... Mindig és mindig reménykedek, hogy újra győzni fog az "érdekes" a "k.va" felett, de azt hiszem, ezt most már tényleg el lehet engedni.

Ide már nem különleges, egyedi emberek kellenek, hanem könnyűvérű nők, és "alfahím" pasasok.
Csak tudnám ebben mi a jó.....

[ Szerkesztve ]

(#165) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#164) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig van bent két akarnok, bosszúálló nőstény, Gina és Vivi. Gyanítom, hogy érdekessé teszik a műsort, bár nem úgy, ahogy mi szeretnénk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) Vakegérke


Vakegérke
veterán

18:50-kor kezdődik a munkához nem szokott emberek tanyasi vetélkedője a TV2-n. A gazda: Szoszimo.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A csajok visítoznak, piálnak, kivetkőznek magukból, főleg Gina. Mi lesz később?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez igen, első este.

"Édesanyám, b@szd meg ez a való világ!"

És már ma sem maradunk mellek nélkül.
Nem értem a szerkesztőket! Van aki tényleg erre kíváncsi?
Mármint tényleg ezek a karakterek viszik a hátukon a műsort?

(#170) Vakegérke válasza antikomcsi (#169) üzenetére


Vakegérke
veterán

No meg Gina fogdossa Amanda seggét, aki örül ennek. A mérsékeltek nem véletlenül mentek ki bagózni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#171) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért elég tanulságos az első két nap. Már holnap láthatjuk a mai eseményeket, és azt, ahogy sorban hátrálnak ki Gina mögül, még a nagy lelki társa, Amanda is.

Gábor monológja szerintem előre megírt volt. Nem akkor találta ki, hanem jóval előbb és a játéka része, valószínű be is gyakorolta. Csak várt egy alkalmas pillanatra, amikor elő tudja adni. Bár szerintem túl hamar vitte a művét színpadra.

A mai beköltözőre kíváncsi vagyok, látok benne potenciált. A holnapi két beköltözőnél talán a lány lehet értelmesebb, a srác azzal a pár szóval, amit mondott lejáratta magát nálam.

(#172) rushty válasza Vakegérke (#170) üzenetére


rushty
senior tag

Lesz olyan játékos, aki nem bagós?

Feltalálja magát minden egyes kibaszott nap. :R

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#173) rushty válasza rushty (#172) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#174) antikomcsi válasza rushty (#172) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugye, ez a bemutatkozás mindent elmond?!

Ez a bagózás valóban borzalmas. Mármint az, hogy egy 19 éves lány így cigarettázik, biztosan nem tegnap kezdte! És ez rendben van, de egy pohár (1dl.) pezsgőt nem iszik meg, hogy megünnepelje a bekerülést a villába, mert az fúj alkohol. Nem kell alkoholistának lenni, és nyakló nélkül vedelni, de nem hiszem, hogy 2 korty pezsgő kártékonyabb egy alkalommal, mint napi 1 doboz bagó!

Tudom kényes vagyok, de én mint nem dohányzó nagyon megérzem a cigi füstöt, és nagyon zavar is. Nem csak amikor szívják, de a dohányos embereken is érzem, és ott is zavar, nem tudnék velük egy szobában sem aludni, nem, hogy jelen esetben akár egy ágyban!

Félreértések elkerülése végett nem ítélem el a dohányosokat, mert mindenki azt csinál magával, amit akar, csak azt úgy tegye, hogy másokat ne zavarjon.

(#175) rushty


rushty
senior tag

Lehet hogy figyeltek erre, ne legyen antibagos. De a wc-n forgást ők is megérzik. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#176) updog


updog
senior tag

Húú, szombaton láttam a fókuszban a beköltözőket... az maradt meg bennem amikor az egyik csaj mondja, hogy ő nem akar ismerkedni, ezért a bulikba karikagyűrűt vesz, és ez nagyon beválik mert hozzá se szólnak a pasik - én meg félhangosan elmormoltam hogy "az nem a karikagyűrű miatt van, édes". Asszony meghallotta, azt mondja de g....onosz vagyok :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#177) Vakegérke válasza updog (#176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi az. Ilyen hideg, gyászos nő kinek kell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) rushty válasza Vakegérke (#177) üzenetére


rushty
senior tag

A dekoltázs nem rossz.

Revolut meghívó pü-ben

(#179) rushty válasza antikomcsi (#153) üzenetére


rushty
senior tag

Néztem a belevalót is Azt írták hozzá

"Aki kapott krumlit(és valljuk be sokan kaptak😉),azok nézni fogják.Az ő idejüket nem rabolja ez a szar,mert munkájuk nincs,a házban és házkörül minek rendet tenni,a gyerekek elvannak az utcán.Nekik szól a műsor gondolom,mert olyan a színvonal."

Revolut meghívó pü-ben

(#180) Vakegérke válasza rushty (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részben rólam is szól, hiszen nyugdíjas lévén nem dogozom, a gyerekek már kirepültek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Az, hogy kinek szól, meg ki követi, két különböző dolog. Mindkettő csoportban sokan lehetnek.
Pl. én sem úgy követem, hogy na most leülök elé, és nézem. Így soha.

Két monitorom van, amíg az egyiken (a fő monitoron) bármit csinálok, pl. játszom, a másikon mindig megy valami "háttérzaj". Streamek, liveok, vagy akár rtl mostról ez a csodálatos műsor (meg sok más egyéb is).
Más a tv-t használja háttérzajnak, én egy másik monitort, mert azon az megy, amit én akarok.

Nem tudnék leülni elé, és csak ezt nézni 1 órán át.

(#182) updog válasza Vakegérke (#177) üzenetére


updog
senior tag

Még ha csak hideg és gyászos lenne, szerintem a kelleténél maszkulinabb szegénykém arca (tudom hogy nem tehet róla, nem bántani akarom, így a konkrét dolgot ami eszembe juttott, le se írom :) ).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#183) Vakegérke válasza updog (#182) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mármint hogy fiúnak született?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#184) updog válasza Vakegérke (#183) üzenetére


updog
senior tag

Nem én mondtam ;]

De na, szegény arca, idomai. Valahogy ilyen beöltözős fiúnak nézem inkább. De tényleg nem rosszindulat, a külsejéről (többnyire) nem tehet az ember. Egy normális stylist valami lazább cuccba öltöztette volna, akkor még mindig megmaradt volna az hogy kicsit elfantáziálgat az ember hogy mi lehet a bő ruci alatt.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#185) Vakegérke válasza updog (#184) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy viszonylag széles a válla, keskeny a csípője.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#186) rushty válasza Vakegérke (#185) üzenetére


rushty
senior tag

V alkat, de azon a képen Gáspár Evelin arcra van sminkelve/retusálva. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#187) Vakegérke válasza rushty (#186) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha muszáj lenne választanom, akkor Vivi mellett döntenék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#189) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Renátó túl sokat kérdez. Én hamar leráztam volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) antikomcsi válasza Vakegérke (#189) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem Amanda sem lesz a kedvencem. Kétszínűen játszik. Vizet prédikál, de bort iszik.

(#191) Vakegérke válasza antikomcsi (#190) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy igazából szimpatikus játékos nincs (még) a villában.

Fru átlagos csaj, Dani viszont nagyképű, unfrankó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) rushty válasza Vakegérke (#191) üzenetére


rushty
senior tag

Valakinek ítéljük oda a 36milliót ha mindenki beköltözött.

Revolut meghívó pü-ben

(#193) antikomcsi válasza Vakegérke (#191) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én még erre a Dugó gyerekre kíváncsi vagyok, hogy mit mutat, mert ma nagyon keveset láttunk belőle. A mai beköltözőkből pedig Fru lehet érdekes.

Az a bajom a műsorral, hogy az egész adás nincs 1 órás, és abból is kiesik a reklám, meg a felesleges szócséplés. A nettó villa videó elenyészően kevés. Igazából kéne egy-két online webkamera pár helyre, amit bármikor lehetne nézni.

(#194) rushty válasza antikomcsi (#193) üzenetére


rushty
senior tag

instagram live lesz, ami ki tudja mit takar

Revolut meghívó pü-ben

(#195) antikomcsi válasza rushty (#194) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi a francnak ennyi platform, miért nem elég a régi jólbevált megoldás? Kamerák linkje a weboldalra aztán kész.

(#196) rushty


rushty
senior tag

Ha nem lenne a tetkója fel se ismerném tiktok Mercit

Revolut meghívó pü-ben

(#197) Vakegérke válasza rushty (#192) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kell 1-2 hét, mire el tudjuk dönteni, hogy (pillanatnyilag) ki érdemli meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) Vakegérke válasza Vakegérke (#197) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi elárulta, hogy extrém "pinije" van. Nem fejtette ki, hogy mitől extrém, de amikor Renátó fütykösére került szó, látatlanba közepes méretűre, 20-25 centire becsülte. 2:46-tól.. Kérdezem én, akkor mi neki a nagy? Talán az, ami kitölti a pinijét?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) antikomcsi válasza Vakegérke (#198) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Háááát, ha neki a 20-22centi a közepes, akkor eddig jól el volt kényeztetve! :DDD

(#200) LamaCube


LamaCube
addikt

Most van időm visszanézni az eddigi részeket.... hát basszus itt 2 héten belül kipotyog 1-2 ember testi sértésért. Az a fekete csaj-" Mit szól anyám jajj...Bas.d meg anya ez a való világ!"
Nem gondolom, hogy akinek ilyen lánya van az sokat foglalkozott a nevelésével és nagyon érdekelné mit csinál a lánya, de ha eddig nem így ismerte biztosan kapott egy agyvérzést. :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.