Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#542) UFO1


UFO1
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele de nekem egyre jobban tetszik a Dani és a Virág enyelgése. Persze a srác egy őstulok és valószínű a zavarát próbálja palástolna azzal hogy ilyen parasztul beszél a Virággal de mind e mellett szereti és védi is és megkísérli egy kicsit valódi nővé formálni. :B

Különben ÉNB látja jól az egészet mikor mondja neki „de szereted azt a lányt” és valóban mindig olyan szépen beszél róla amikor csak mi tátjuk a riport szobában. De akkor miért nem beszél így vele amúgy? (talán mert akkora macsó gyereknek tartja magát hogy a kedvesség az már nem fér bele?) Szegényke Virág aki valószínű sose találkozott egy normális palival aki becézgeti, bókol neki stb. (igaz nagyon nem is lett volna itt az ideje hisz még egy kislány) belemegy ebbe a megalázó kapcsolatba mert hát be vannak zárva és valakihez tartozni sokkal jobb mint senkihez.

Aranyköpések:
Virág → Daninak szeretlek erre és is szeretem magam!
Dani: nem is én fizettem ki a virágot te papagáj!
Dani a névnapi virágról: annyira ingyen volt mint te.
Dani Virágnak (éjjel) ne a sarkadon menj már úgy megy mint egy birodalmi lépegető!
Kint az udvaron nem sokkal később Dani Virágnak hol állnék én szoba vele (alatta megy a romantikus zene a beszólás után cipzár hang mint mikor elvágják hát gratula szerkesztők ez mestermunka volt) erre Virág velem? Dani → most nézd meg azt a fejet azt a bamba üveges tekintetet! (Renátóval beszélget)
2 percre rá kicsi összeveszés kerüljük el egymást erre Dani hogy ne nézzek abba gyönyörű kék szemedbe! Utána Dani menjél ki ad fel (a játékot)!
Hatalmas párbeszéd volt! :C

Lehetne egy következő kérdés tisztelt VV10 szerkesztők, hogy szereti e Dani a Virágot és viszont. És ezt szépen meg is mutatnám nekik a TV-n keresztül. Picit megkavarná mindkettőjükben a dolgokat, hogy mi hogy látjuk!

Azt láttátok mikor a Merci elkezdte magát simogatni vagy mit. Az ágyban benyúlt a nadrágjába csak hamar elvették a képet 8,20-nál, aztán elkezdett mozizni a Virágék éjszakai extrád műsorán! :D

Fru megint csillagos 5*-ös szarkavárasból! Egy lakatot beküldhetnének a szájára túl sokat beszél feleslegesen! ;]

Kit érdekel dijégo mit üzenget be :W de komolyan kit érdekel húzzál haza Pécsre és ülj fel a trónodra az udvari árnyékszékre. Most komolyan ez nem a játékosok külső befolyásolása. Úgy utálják azt a két megmaradt aranda klán tagot mint a szart minek bennük hiú remény magjait elültetni. Párbaj 20-80% – párbaj 20-80% mind a kettőnél aztán szevasztok lehet hazahúzni!

De joooúúúú volt! Inkább szánalmas mint egy kiütés után hogy az hát kérem nem is úgy volt! :U

Szép volt jó volt ez itt a népszerűségi lista – egy repülőgép elhúzhatná a villa felett jó sokszor! :P

Ja ezek az állatok rossz helyre töltötték fel az teljes adást nem az RTL Most-ra hanem az RTL.hu-ra! Köszi! :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.