Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) madgie válasza vince (#65) üzenetére


madgie
titán

Mi már az energiahivatalnak is írtunk, sz@rt sem ért. Nálunk az a gáz, hogy lekapták az órát, hogy hoppálé, nem stimmel a plomba. Sajnos én nem voltam otthon, de mondtam az asszonynak a telefonban, hogy figyeljen, a dobozt zárják le rendesen, írja alá, stb.
Felmentünk Miskolcra szakértői vizsgálatra, szétkapták előttünk, bezony meg volt piszkálva. A dolog szépséghibája az, hogy ezt hogy a francba nem vették észre akkor, mikor az előző tulajtól átvettük a lakást és kijöttek ellenőrzésre. Ezért vertem is pár helyen az asztalt, mindenütt azt mondták, nincs meg az adott fotó. Egyrészt ez szerintem szabálytalan, öt évig meg kéne lennie, másrészt emiatt hogy akarják leverni rajtunk? Nincs közvetlen bizonyíték, hogy mi voltunk. Én harcolnék azóta is, de az asszony és az após másfél év alatt beleunt a dologba, alkudnának a &%#=+ gázszolgáltatóval, hogy fizessünk... az ő lakásuk, nincs jogom beleszólni. Akar a fene két fronton harcolni egyedül.

De hogy negatívan zárjam a soraimat: idén költöztünk, tavaly újrarakattam már előre a cserépkályhát. Kókler munka lett, jó, ha húsz alkalommal megraktam, már a közepén megemelkedett egy sor :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.