Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) whYz válasza dokee78 (#59) üzenetére


whYz
addikt

Elegge felreertettel valamit szerintem. :DDD

(#62) gerii válasza batai15 (#50) üzenetére


gerii
addikt

Amikor megláttam a kiemelt hírt hogy új variáns jön, majdnem hülyét kaptam. Ugyanez volt a Pro bejelentésekor is, amikor majdnem megrendeltem a sima 3-at. Szerencsére már nem kell várnom erre az S-re. ;]

(#63) Ku'leth válasza tibcsi0407 (#60) üzenetére


Ku'leth
tag

Elkerülhető lenne a sok B20 rinyálás ha nem LTE telefonnak akarnák eladni, cikk kiemelné hogy magyarország 80% -án ez egy - amúgy nem rossz - HSPA teló.

Vagy ha végre sikerülne az az isteni csoda hogy benne van a B20.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#64) tibcsi0407 válasza Ku'leth (#63) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Annyira pici porszemek vagyunk a Xiaomi-nak. :)
Egyébként aki Xiaomi-t vesz, tisztában van ezzel.

https://utdetailing.hu/

(#65) Ku'leth válasza tibcsi0407 (#64) üzenetére


Ku'leth
tag

Kivéve aki jó telefont akar venni, a Xiaomi egy ideje már jól csengő brand, megveszi, Pesten örül hogy jó áron kapott egy nagyon jó telót, majd nem sokkal elhagyva az áthúzott Budapest platnit hirtelen visszabutul HSPA -ra gyengébb akkuidővel, lassabb nettel, magasabb pingekkel, stb. .

Ez in ungarn nem 4G -s teló, max "LTE ready" ha már marketingelünk. ;)

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#66) draco31


draco31
veterán

Ez nagyon jó kis gép lett, nagyon tetszik kívül belül.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#67) Freiherr válasza dokee78 (#59) üzenetére


Freiherr
őstag

Még jó,hogy páran értik itt a poént,és veszik a lapot.
Azt meg majd én eldöntöm nélküled is,hogy mit csinálok,vagy mit nem.:)

XXX

(#68) janeszgol válasza tibcsi0407 (#64) üzenetére


janeszgol
félisten

Szinte nincs olyan európai ország, ahol ne lenne B20. Igaz azt nem tudom, hogy külföldön mennyire építenek arra.

[ Szerkesztve ]

(#69) tibcsi0407 válasza Ku'leth (#65) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így is lehet nézni. Nálam régen szempont volt a B20, már nem az, mert rájöttem, hogy nem használom ki úgy sem. :)

https://utdetailing.hu/

(#70) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Három hónapja használok redmi 3at és rohadt jó telefon. Én a B20 hiányáról csak itt olvastam először, és azóta sem izgat, mert több helyen van vele HSDPA vagy gyorsabb hálózatom, mint L920on.

(#71) citkar válasza Ku'leth (#63) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem túlzásba esel. Barátnőm Xiaomi-jén a hétvégén Magyarországon átutazva igencsak sok helyen volt 4G, máshol meg 3G..na pufff, nincs vége a világnak.

(#72) Ku'leth válasza citkar (#71) üzenetére


Ku'leth
tag

Valahol meg 2G, azon is lehet telefonálni. Ahol meg nincsen saját szolgáltatós térerő, a 112 -t arról is hívhatod.

Ez mind igaz. Viszont ettől még ez nem LTE teló (EU viszonylatban).

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#73) citkar válasza Ku'leth (#72) üzenetére


citkar
addikt

Azért mert néhány településen csak 2G megy, attól még sokaknak nagyon jó telefon Magyarországon is. A cikkből egyébként nekem nem az jött le, hogy LTE telefon.
Barátnőm pl Budapesten él, minden nap 4G virít rajta otthon, munkában és az úton is.

Helyén kéne kezelni a témát, van akinek tökéletes (4G-re is) és van akinek nem, ennyi.
Felnőtt, tájékozott ember fel tudja mérni számára mi kell és eldönti megfelel-e számára vagy sem (legalábbis az értelmesebbik fele).

(#74) Ku'leth :

Nekem pl. az elvárható szintet nyújtja, szóval igaz.

[ Szerkesztve ]

(#74) Ku'leth válasza citkar (#73) üzenetére


Ku'leth
tag

"... adatkommunikációs képességek terén pedig az elvárható szintet nyújtja a mobil: 4G/LTE, WiFi, Bluetooth ..."

Az hogy LTE ready, nincsen B20, Kovács János bivalybaknád alsói lakos ne ezt vedd, ... nincs benne.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#75) whYz válasza Ku'leth (#74) üzenetére


whYz
addikt

Van rola cikk. Oda kommentelj vagy mehet privatban a szerzonek. Xiaomi telefon eseten mindenki tudja, hogy nincs b20, le lett irva 2000x.

Xiaomit nem a Kovacs Janos fogja megvenni a hulyegyerek boltban, igy nem realis a peldad.

Van eu orszag ahol B20 nulkul is le van fedve az orszag, szoval ez nem mindenkinek fontos
En szolgaltatom nem hasznal b20at, nem is gondolkodtam, hogy melyik telefont valasszam.

(#76) HKorn


HKorn
addikt

Most akkor ez miben tett rá egy lapáttal a Redmi 3-ra? Csak az ujjlenyomatszkennerben?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#77) Ku'leth válasza whYz (#75) üzenetére


Ku'leth
tag

Mert miért ne vehetne Xiaomi telefont Kovács János ?

És nem, nem mindenki tudja, mert az lenne evidens hogy minden hazai hálón megy.

Ha már linkelgetsz, mehetett volna egy régi "kell e 900 MHz -en UMTS/HSPA" vagy "minek nekem 1800 MHz GSM ha csak a voda tolja" fórum is. Ma már elég hülyén néznél ha a telefonod ilyen durva hiányosságokkal bírna.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#78) tjb007 válasza Ruuwa (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olcsóbb, kisebb, alacsonyabbak a gyártási költségek (értsd ez alatt azt, hogy amíg nyolc A53-at ki lehet a legolcsóbbnak* számító 28nm-en, amin nagyon jól érzik magukat, addig az A57-nek a 20 nanométer is kevésnek bizonyult, nemhogy a 28), plusz marketing.

*28-cal kezdve egészen a 14-ig

(#38) Upo

21

(#41) Duliee

Nem volt bizony. A 616 a Huawei G8-cal (Maimang 4) debütált ("fizikai formában" is), a 430-at meg csak másfél hónappal később, tavaly szeptember közepén jelentették be és csak pár hónapja lett elérhető a gyártóknak.

[ Szerkesztve ]

(#79) citkar válasza Ku'leth (#77) üzenetére


citkar
addikt

Ha szolgáltatónál veszi Kovács János akkor a B20-t is kezelni fogja. Máshol is vásárolhat, tájékozódjon.
Amikor veszek egy autót (vagy bármi mást), akkor is tájékozódok előtte, de persze ész nélkül is szokott valaki vásárolni, aztán vagy tanul a saját hibájából vagy nem, ez nem a telefonok vagy a gyártól hibája, nem hallgatja el a készülék tulajdonságait, specifikációit.

[ Szerkesztve ]

(#80) .DLL


.DLL
veterán

Ez miben különbözik a Redmi 3 Pro-tól? Nem abban is ujjlenyomat olvasó és 3GB memória van a Redmi 3-hoz képest? Ez meg csak visszalépett egyet prociban. Nem értem.

(#26) Ruuwa: Lehet hogy a navigációd kéri mind a négy magot, és az egyiknek az idejéből megy le a zenehallgatás is. 8 Magnál lehet hogy lesz egy totál szabad mag vagy olyan aminek amúgy minimális a kihasználtsága és több idő jut a lejátszással foglalkozni, miközben a navi lefoglalhat négy magot simán. De lehet rosszul képzelem el.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.