Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#748) #31757056 válasza BlacKSouL (#740) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én nem tudom hogy a 75-ös milyen, mert sajna még nem volt hozzá szerencsém. Úgygondolom hogy a 70-es is nagyon megfelelő, legalábbis számomra, igaz szokni kell hogy az agyadba kell dugni a gumidarabot a végén, de én már mást el sem tudnék viselni. Ha jól illeszkedik, akkor viszont a környezetzajokat kiválóan kiszorítja, és olyankor szól csak igazán jól benne a basszus is, egyszerűen elemi erővel döngeti a fejedet... :) Nekem biztos hogy nem érne meg 7k-t a drágább. Egész jól lement a 70-es ára, én még régebben vettem 4900-ért is, most a legutóbbit mondjuk 1500-ért vettem egy véletlen jött nagyon jó kapcsolat útján, teljesen újan, dobozosan, de ha ez nem lett volna, kiadtam volna én is érte a 3400-at!

Akkor Te elég nagydarab pali lehetsz ha még a jobb fele is rövid a vezetéknek, erre nem is gondoltam, mert magamból indultam ki a kemény 176cm/73kg-os paramétereimmel :D

Ami a netletiltást illeti, egészen konkrétan én úgy szoktam hogy létrehozok a kapcsolatokban egy kamu adatfiókot, aztán az internetbeállításokban egy kamu profilt, majd a kamu profilt beállítom hogy a kamu adatfiókkal akarjon csatlakozni, így aztán ha megkisérli valaki nyomkodni a wap-gombokat akkor így járt. Ez azért is a legjobb megoldás, mert ha valaki a kezébe veszi a telefonodat és elkezdi nyomkodni akkor nem tud igen-t se nyomni az engedélykérés után :) Én ezért is utálom akárkinek a kezébe adni. A wap gomb megnyomásán kívül a másik kedvencük: lefelé navi gomb mire bekerülnek a telefonkönyvbe, aztán a C gombbal ádáz módon menekülnének mert nem tudják mire való vissza gomb, és mikor ránézek hogy mit művel az a szerencsétlen, már csak azt látom a kijelzőmön, hogy XYZ Törli a kapcsolatot? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.