Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

A Bus Drivert végigtoltam... Alapból vezetőülésben ülök (egy Civicből van, rajta egy irodai forgószék gázrugós alján), szóval kormánnyal jó móka volt, beraktam alá egypár zenét, napi fél óra nyugis kikapcsolódásnak jó volt. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Eleg elethu. Amikor az elejen kifordul a foutra, mar a potkocsi lekaszalta volna a jobb oldali betonkorlatot, tovabb nem neztem inkabb. :D

(#3) DeFranco válasza Lauda (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kecskeröfögtetőknek jó lesz ;]

(#4) po1son válasza Lauda (#2) üzenetére


po1son
addikt

Kamionsofőr vagy? ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5) Sub-ZeRo válasza Lauda (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD
Azért játék. :DD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) po1son válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


po1son
addikt

Hát, de Simulator... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#7) Sub-ZeRo válasza po1son (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jogos. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) Lauda válasza po1son (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Most jelenleg nem, csak voltam es ugy nez ki leszek is. ;]

DeFranco, Sub-ZeRo :DDD

De ahogy nezem az osszes fordulot ilyen szuken veszi, szoval nem elethu szimulator. Ezekkel a nyerges dogokkel nem lehet igy fordulni, mert a potkocsi sokkal szukebb iven megy utana.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Mit röhögsz. Örüljünk hogy van ilyen játék is. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) po1son válasza Lauda (#8) üzenetére


po1son
addikt

Akkor fordítva sült el a puska... :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) Lauda válasza po1son (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Elszorakozni jo. :)

(#12) werszomjas


werszomjas
őstag

Nem úgy voltak a hírek, hogy idén már nem jelenik meg?

Ez meglepetés hogy mégis, délután ki is próbálom :C

üdv

(#13) Sub-ZeRo válasza werszomjas (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem, úgy volt hogy október 29 a legközelebbi kiadás dátuma, de 19-én kiadták.
Én már megvettem, nagyon komoly a tuning benne. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) ricshard444 válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


ricshard444
veterán

A motor tuningnak nem sok értelme van,ígyis úgyis 90km/h a vége az összes kamionnak csak jobban gyorsul :W

Vannak dolgok...

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Tetszik! :K Most is játszom vele. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#16) macy válasza EczkE (#15) üzenetére


macy
addikt

Jah, én is nyomom a pedált. Most vettem fel egy sofőrt, meg vettem neki egy MAN-t, hagy termelje a zsét. Vissza kell fizetni azt az 500K ojrós kölcsönt :DDD

(#17) EczkE válasza macy (#16) üzenetére


EczkE
addikt

Én még nem mertem kölcsönt felvenni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Sub-ZeRo válasza ricshard444 (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt egyelőre nem tudom, mert egy gyári r420-as scaniával vagyok. De majd meglesem ha a 730-as lesz benne. ;]

(#16) macy:Egyelőre én sem vettem még fel, de lehet meglépem és feljesztek a HQ-n meg veszeg mukit vagy csajt és hagy menjen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) ricshard444 válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


ricshard444
veterán

Én már beletettem 6000km-ert és megvettem a 750 lovas cuccot,de 90nél limitál sajnos,ez azért illúzióromboló

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#20) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nagy komolyság ez a játék :K Az elődökkel is elég sokat toltam.Csak adjanak hozzá valami javítást,mert cf sem megy és az index/lámpa lassulásos problémát is orvosolni kéne,mert rendesen belassul a gépem tőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.