Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) BRIKLY válasza kmarkk22 (#9800) üzenetére


BRIKLY
veterán

Root nélkül sehogy. :(

qpidomx:Tudomásom szerint Linux rendszerre még nincs komolyabb vírus,így teljesen feleslegesnek tartom a vírusirtót. Kb.3 éve használok androidot,de még nem volt vírus gyanús problémám.De ha ennyire aggódsz,akkor tedd fel az Avast-ot,az talán még a gyári appokat is vírusnak látja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9802) vgyuri válasza kmarkk22 (#9800) üzenetére


vgyuri
őstag

Telenor 1741 vagy Telenor Online
T-Mobile sms-ben is le lehet mondani
Vodafone sms-ben is le lehet mondani

(#9803) Grande Ale válasza Watt25 (#9796) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszönöm a megerősítést, akkor hagyom is bekapcsolva!

(#9804) kmarkk22 válasza vgyuri (#9802) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

koszonom, ezt jo tudni :D
BRIKLY neked is koszonom a valasz

(#9805) qpidomx válasza vgyuri (#9802) üzenetére


qpidomx
tag

(#9787 ezt is köszönöm :)

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9806) qkaleko válasza kmarkk22 (#9800) üzenetére


qkaleko
tag

Tudtommal, nem kell hozzá root, ha azt írja, hogy eltávolítás sikertelen, akkor vedd ki a beállítások/biztonság/eszközkezelőknél a mcaffe mögül a pipát, és már törölheted is.

[ Szerkesztve ]

(#9807) BRIKLY válasza qkaleko (#9806) üzenetére


BRIKLY
veterán

Van egyáltalán törlési lehetőség? (Már nem emlékszem :B )

(#9808) dobobazsy válasza BRIKLY (#9807) üzenetére


dobobazsy
őstag

nekem az mcaffe-t 2 koppintással le lehetett törölni, úgy mint a többi baromságot (moxier, uefa stb.)

(#9809) qkaleko válasza BRIKLY (#9807) üzenetére


qkaleko
tag

Van persze.

(#9810) Watt25 válasza Grande Ale (#9803) üzenetére


Watt25
veterán

Mármint engedélyezve! :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9811) fatal` válasza BRIKLY (#9807) üzenetére


fatal`
titán

Van, az egyike azoknak a vackoknak, amiket root nélkül is enged lepucolni :D

Valószínű aktiválás után nem olyan könnyű, mégiscsak egy lopásgátló, a fentebb említett menüben kel engedélyezni.

(#9812) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ma lecseréltem a gyári fülest egy Sennheiser CX200 Street II-re (Fehér természetesen :D)
És.... ..és meglepődtem power amp+ fent említett füles flac zenéimmel eléggé jól szól a kis sony egyből megjött a mély és a mélyközép.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9813) ko9 válasza Brutális eb (#9812) üzenetére


ko9
addikt

Brainwavz M4-el használom, egy kis apró EQ módosítás és elég szépen muzsikál ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9814) Brutális eb válasza ko9 (#9813) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az is jó cumo.
Azért lepődtem meg mert a one xem ugyan némileg hangosabb de a mini pron sokkal tisztább a mély közép. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9815) robyg


robyg
senior tag

Skacok nem tudjátok valami új frissítés jön mert próbálnám a PCCompaionnal a telefont naprakészen tartani de azt írja nem elérhető a szerver?

(#9816) Brutális eb válasza robyg (#9815) üzenetére


Brutális eb
addikt

Lehet az sima karbantartás is.
Hamar rendbejön nyugi.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9817) natë válasza ko9 (#9792) üzenetére


natë
nagyúr

Isteni a miuid, kösz mindenki nevében! :R

(#9818) robyg válasza Brutális eb (#9816) üzenetére


robyg
senior tag

Kár pedig örültem volna egy foltozásnak.

(#9819) ko9 válasza natë (#9817) üzenetére


ko9
addikt

Köszönöm igyekszem :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9820) fatal` válasza ko9 (#9819) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem is jó ROM. :) Nekem maga a MIUI nem tetszik, de ez meg nem a te hibád. :)

Zárt BL-re való CM9 várható? Vagy felejtős, nem megoldható?

(#9821) ko9 válasza fatal` (#9820) üzenetére


ko9
addikt

Lesz majd egy próbálkozásom, hogy CWMmel visszaállítható lesz, a miértjét leírtam a topikban. Csak épp most kaptam egy áramszünetet, és leállt a gép amivel buildolni szoktam és nincs kedvem visszaindítani.
A héten mindenki derül ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9822) dobobazsy válasza ko9 (#9821) üzenetére


dobobazsy
őstag

vééégre :C

(#9823) fatal` válasza ko9 (#9821) üzenetére


fatal`
titán

Ja tényleg, olvastam is, sorry.

Köszi az infot! :R

(#9824) Grande Ale válasza Watt25 (#9810) üzenetére


Grande Ale
őstag

Így van! :-D

(#9825) natë válasza ko9 (#9819) üzenetére


natë
nagyúr

2 észrevételem lenne, az egyik, hogy ha widgetet a legalsó sorba szeretnék kirakni, az alsó 4 ikon takarja, a másik pedig a miui weather widgete választható opció ellenben azt írja nincs telepítve. Ez letölthető valahonnan? (nagyon tetszetős)
Ezen két "hibát" leszámítva perfekt a rom, nálam sokkal gyorsabb és használhatóbb, mint a stock vagy akár főzött ICS.

Még egy dolog, ha a mappákban lefelé görgetek az appok között, van hogy a felső sorban található alkalmazások ikonjai betakarják a mappa nevét, a többi ikont pedig "begyűrik" maguk alá. Bocs nem tudtam máshogy megfogalmazni. :B

[ Szerkesztve ]

(#9826) Zoli133 válasza natë (#9825) üzenetére


Zoli133
őstag

Az időjárás szerintem a google féle app-ból veszi az infót, ami nincs telepítve szerintem azt hiányolja, legalábbis erre már láttam példát, gondolom itt is hasonló jelenség lehet (google news and weather)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9827) Zoja™ válasza Brutális eb (#9812) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem csak egy cx150-em van, ami hiába az olcsóbbik verzió, érződik rajta Sennheiser minőség.
Előtte AKG-kal próbálkoztam, de ez a márka meg nem tudja visszaadni a mélyet. Most egy ilyenre gyűjtögetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#9828) Zoli133


Zoli133
őstag

Egy kérdés: Tegnap este, jött ki új ExMIUIv4 verzió, ezt hogyan tudom feltenni anélkül hogy a jelenlegi adataim elvesznének?

(#9829) Mozzarella: ez azt hiszem kicsit tömör volt tehát ha csak a cache-t és dalvikot törlöm és úgy rakom fel akkor működni fog és megmaradnak a cuccaim is?

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9829) natë válasza Zoli133 (#9828) üzenetére


natë
nagyúr

Cache és dalvik wipe.

[ Szerkesztve ]

(#9830) Brutális eb válasza Zoja™ (#9827) üzenetére


Brutális eb
addikt

Korrekt kis cucc kívánom legyen meg minnél hamarabb.
Én is sennheiser fan vagyok.
Nagy szívfájdalmam,hogy 3 hónapja becsárázva elhagytam az MM200-as BT fülesem
azt nagyon szerettem.Igaz hallani lehettett benne a BT miatt némi ciripelést de a hangereje és a mélyhangátadása brutálisan jó volt.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9831) Zoja™ válasza Brutális eb (#9830) üzenetére


Zoja™
őstag

Hogy miért nem jártam arra, ahol elhagytad....:DD

(#9832) Zoli133 válasza natë (#9829) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszönöm sikerült. :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9833) Brutális eb válasza Zoja™ (#9831) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az sem járt vele jól aki megtalálta ugyanis nem tudja a BT párosíto kódom eheheheh

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9834) ko9 válasza natë (#9825) üzenetére


ko9
addikt

Próbáld ki ezt. Mindig bele akarom rakni, csak mindig elfelejtem...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9835) natë válasza ko9 (#9834) üzenetére


natë
nagyúr

Köszi!!!

A mappás buggal lehet valamit kezdeni? Ha sok appot pakolok bele, eltűnik a mappa neve, illetve egymást fedik az ikonok, mintha kártyalapokat terítenél egy asztalra.

(#9836) ko9 válasza natë (#9835) üzenetére


ko9
addikt

Screenshot pls :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9837) natë válasza ko9 (#9836) üzenetére


natë
nagyúr

Hú, nekem jelenleg a gyári GB van fenn, de nemsokára fölrakom vissza. Addig akinek fönn van az exMiUi, az postolhatná ide, elég megnyitni a Tools mappát és lefelé görgetni az ikonokat.

(#9838) Zoli133 válasza natë (#9837) üzenetére


Zoli133
őstag

Megpróbáltam, nálam nem jelentkezik a hiba, pedig elég rendesen tele a mappa, de semmi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9839) natë válasza Zoli133 (#9838) üzenetére


natë
nagyúr

Az lemaradt, hogy nekem minim van, zárt bl-rel.

(#9840) Zoli133 válasza natë (#9839) üzenetére


Zoli133
őstag

Mini pro, zárt bootloader. Továbbra is hiba nélkül.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9841) sdd2 válasza natë (#9839) üzenetére


sdd2
veterán

Mini és Mini Pro közt is van különbség...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9842) natë válasza sdd2 (#9841) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja, tudom, azért írtam, valószínűleg ez minis jelenség lehet.

(#9843) sdd2 válasza natë (#9842) üzenetére


sdd2
veterán

Ezek szerint igen, de ko9 ki fogja javítani ha tudja ontosan a problémát. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9844) Zoli133 válasza ko9 (#9836) üzenetére


Zoli133
őstag

Ma feltettem a legújabb verzióját az ExMIUI-nak, mass storage mód még mindig nem megy nálam, erre van esetleg vmi megoldás, vagy hibát sikerült megtalálni? ha emlékeim nem csalnak Mozzarella-nak se megy.

(#9845) Mozzarella: az jó sajnos, nálam még mindig médiaeszközként látja minden gép :S

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9845) natë válasza Zoli133 (#9844) üzenetére


natë
nagyúr

Én alapból látom most már az SD-t, egyedül a mappában található ikonok bugzanak.

(#9846) ko9 válasza Zoli133 (#9844) üzenetére


ko9
addikt

Melyik kernel? Zárt eszembejutott :W

Build.propban van egy sor, valamit USB.PID.SUFFIX= nemtommenyi. Töröld ki és rakd be ezt: persist.sys.usb.config=mass_storage

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9847) Zoli133 válasza ko9 (#9846) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszönöm, működik :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9848) sambuce


sambuce
tag

Sziasztok!
Ez az utolsó ExMIUIv4 2.6.29? Kipróbálnám.

(#9849) Zoli133 válasza sambuce (#9848) üzenetére


Zoli133
őstag

Igen, a legfrissebb, szinte most jött ki a sütőből :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9850) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!
Nekifogtam a bootloader nyitásának. A program szerint sikerült is, viszont én ezt a telefonon, hol tudnám észrevenni? Most lehetne a CPU órajelet 1GHz fölé tornászni, telepítettem egy SetCPU-t de semmi. Elrontottam a nyitást? :(

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.