Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) Kobor válasza sdd2 (#9752) üzenetére


Kobor
aktív tag

Szia!

Látom benne vagy ebben a dologban, esetleg azt nem tudod, hogy hívás képernyőt, hogy lehetne belegyógyítani, feltettem amit írtál azt hidtem megcsinálja, de az maradt a négysarkos.
A GB-hez régebben linkelt valaki egy ilyet, nagyon hiányzik, köszönöm.

üdv

(#9852) Zoja™ válasza agoka07 (#9850) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem elég a bootloadert nyitni, kernelt is cserélni kell a proci húzáshoz...

[ Szerkesztve ]

(#9853) szente válasza agoka07 (#9850) üzenetére


szente
addikt

Ugye tutod, hogy csak akkor van értelme, a BL nyitásnak, ha független a telefonod? Külömben nem lesz fastbootod és nem tudsz kernelt cserélni.

(#9854) agoka07 válasza szente (#9853) üzenetére


agoka07
senior tag

Független :P
-különben a CPU húzáson kívül másra jó?-

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#9855) natë válasza ko9 (#9836) üzenetére


natë
nagyúr

(#9856) ko9 válasza natë (#9855) üzenetére


ko9
addikt

Gallériáról tudok, de nem kis meló lenne átméretezni, ezért raktam bele az Xperia Galleryt is.
A Home méretein is módosítani kell ezek szerint, kell egy alsó padding, majd ránézek.
Viszont a középső képet nem értem. Elmondanád hogy érted el? Kipróbálom hátha tisztább lesz...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9857) dobobazsy válasza agoka07 (#9850) üzenetére


dobobazsy
őstag

a procihoz még kernelt is kellene cserélned. :K
szerk. uff ezt benéztem, már rég válaszoltak :W

[ Szerkesztve ]

(#9858) natë válasza ko9 (#9856) üzenetére


natë
nagyúr

Minden egyes telepítés után magától előjön, ha sok appot pakolok egy mappába.

(#9859) Gordy1202


Gordy1202
csendes tag

Sziasztok!

SE Xperia Mini Pro
Típusszám: SK17i
Android verz.: 4.0.4
Kernelverzió: 2.6.32.9-perf
Builduser@BuildHost #1
Buildszám: 4.1.B.0.431
Telenor

Egykét észrevételt megosztanék veletek a telóval kapcsolatban, nincs egy hetes a kicsike, de már akadt egykét probléma:

Elsőként azt a jelenséget / anomáliát firtatnám, amit tapasztaltam már 3 alkalommal. A készülék épp készenléti állapotban volt (csak simán le volt zárva), és amikor fel akartam oldani a telót, hogy babráljak vele, egyszerűen nemcsinált semmit, csak a két gombocska világított, az LCD nem reagált... Bármit nyomtam rajta, LCD halott, gombocskák világítanak. Nah ez MI? Aksi ki és be, elindul, jó. Nah ezt töbször is megcsinálta velem, de fogalmam sincs hogy mi lehet ennek az oka, és mit lehet tenni ellene.

Kamera szoftver. Nos, elég lassú szegényem ahoz képest, hogy ott dübörög benne az 1 GHz, a kamera/videó menüpontok reagálási ideje igencsak idegtépő. Amióta frissítettem rajta az androidot 2.3.4 ről 4.0.4 re ez még természetesen csak rosszabb lett :C

Böngészés / internetezés terén jókat alakít, kivéve ha az oldal igen sok beépülő elemet tartalmaz (értsd pluginok, gifek), küszködik szegényke, főleg a Chrome alkalmazással.

Töltővezeték (MicroUSB-USB) igen rövid, nem a leg célszerűbb, headset amit adtak, nah, az meg egy vicc.

Az aksi jobb esetben is 1 napot bír, melegszik rendesen, erős igénybevételnél mértem rajta 42-3 °C is. A maga kis 1160 mAh lehet nem nagyon bírja az LCD teljesítményfelvételét, pedig minimumon használom a fényerősséget, mi lenne ha maxon lenne?? :W

...és még nincs 1 hetes a készülék, földet még nem ért, tudtommal.

Főleg az első problémája aggaszt, ha arra tudtok valami okosságot, légyszi, közöljétek velem :DD
Előre is köszi

(#9860) qpidomx válasza Gordy1202 (#9859) üzenetére


qpidomx
tag

Azt hiszem már olvastam ilyen problémát, és azt írtákrá hogy csere. (Első problémára értem)

próbáld opera mini böngészőt xd

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9861) bogil99 válasza qpidomx (#9860) üzenetére


bogil99
aktív tag

Vagy az Opera mobil -t, mert abban van "opera turbo" is.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9862) Gordy1202 válasza qpidomx (#9860) üzenetére


Gordy1202
csendes tag

Csere.. gondoltam hogy baja van, de reménykedtem hogy csak szoftver.

Eddig bíztam a sonyban, kicsit meginoktam..

Amugy Operát használok, csak a Chrome jobban kezeli a beépülő tartalmakat, csak azzal meg lassú. :P

(#9863) qpidomx válasza Gordy1202 (#9859) üzenetére


qpidomx
tag

am melyik széria ez? pl: 11w40

elvileg opera phone rosszabb mint a mini

vidd el szervizbe, met én úgy emlékszem hasonlót olvastam és többen is írták hogy szerviz/csere..hátna lassu de jó :D

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9864) Gordy1202 válasza qpidomx (#9863) üzenetére


Gordy1202
csendes tag

12w19 a széria száma

(#9865) qpidomx válasza Gordy1202 (#9864) üzenetére


qpidomx
tag

frissités előtt is csinált ilyet? bár várd meg míg hozzá értő válaszol problémádra sok ilyen van itt :)

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9866) Gordy1202 válasza qpidomx (#9865) üzenetére


Gordy1202
csendes tag

Frissítést előtt 2x, utána 1x. Gyanús, hogy nem ez lesz neki az utolsó.

Mitne mondjak, 45k ért másra számítottam. Jah, és nem 1 héten belül.......

(#9867) qpidomx válasza Gordy1202 (#9866) üzenetére


qpidomx
tag

Ne írd le, lehet csak rosszba nyúltál...én is gondolkodom 45ért érte, eddig csak kcs ba vlt nálam a kicsike. Annak nem volt semmi baja.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9868) Gordy1202 válasza qpidomx (#9867) üzenetére


Gordy1202
csendes tag

Nos, holnap beviszem szervízbe, minden tartozékkal együtt, és meglátom hogy mi lesz.

(#9869) qpidomx válasza Gordy1202 (#9868) üzenetére


qpidomx
tag

Azért ma még látogass ide vissza bőven. Biztos írni fog valaki a problémádra, mert mint írtam, itt sok hozzáértő van szerencsére :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9870) Brutális eb válasza Gordy1202 (#9862) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Eddig bíztam a sonyban, kicsit meginoktam.."

A vertu is elromolhat pedig az több százezres millás készülékeket gyárt.
Az,hogy sajnos te kifogtál egy problémás darabot nem minősíti az egész szériát pláne márkát.
Vidd be szervízbe azért van a garancia nem? :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9871) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Na, tud még meglepetést okozni ez a telefon is. :D
Sikerült úgy csutkára lemeríteni a telefont, hogy usb-n keresztül töltöttem, de nem tudott annyi energiát felvenni mint amennyit leadott.

Mobilnet megosztásával wifin, sikerült lemeríteni 3óra alatt, úgy, hogy végig töltöttem usb-n. A telefon olyan meleg, hogy a kezem épphogy állja, ha leveszem a hátlapot nem tudom 5mp-nél tovább tartani az akksit mert megégeti a kezem. Télen jó vele fűteni. :)

(#9872) Watt25 válasza .:Kristian:. (#9871) üzenetére


Watt25
veterán

Két fontos dolog: (Feltételezve, hogy az USB-ről töltöm alatt azt érted, hogy számítógép USB portjára dugtad.)
1. A számítógépek USB portja csak max. 500mA-t ad le és lehet, hogy a telefon többet is felvett volna. (Bár ez konkrétan a Mini Pro esetében nem biztos, hogy gond, mert méréseim alapján nem igazán volt hajlandó 400mA-nál nagyobb áramot felvenni semmilyen töltőből sem. Ráadásul ha jól emlékszem, az eredeti töltőre is 450mA van írva.)
2. A WiFi-s megosztás valóban leterhelheti a telefont, de azért valamilyen tool-al ellenőrizni kéne, hogy nem ragadt-e bent valami olyan app, ami zabálja feleslegesen a procit.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9873) 8zabi válasza Watt25 (#9872) üzenetére


8zabi
őstag

javítanálak annyiban, hogy a gyári töltő 850 mA-es, és látványosan gyorsabban töltődik vele, mint usb-ről

[ Szerkesztve ]

(#9874) Watt25 válasza 8zabi (#9873) üzenetére


Watt25
veterán

Valóban 850mA-es, rosszul emlékeztem.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9875) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

sziasztok!

bocs, hogy megint noobkodok, de frissítettem a telóm PC Companionnal (4.04-re) és most nem tudom, hogy hogyan rootoljam....
ezt találtam seria-n, de nem tudom, hogy most nekem is flashelnem kell-e a 4.0.4 romot, ha már egyszer alapból az van fent. meg a kernel flash sem tiszta, csak oda van írva hogy csináljam, de hogy hogyan az nincs :(
esetleg valami értelmesebb/egyszerűbb leírás/módszer nincs? :)

mégegyszer bocs a noobkodásért, keresővel nem találtam ehhez hasonló kérdést itt

(#9876) Zoja™ válasza Watt25 (#9872) üzenetére


Zoja™
őstag

Azt azért hozzátenném, hogy az sem mindegy, hogy asztali gépen, vagy notebook-on töltötte a telefont. A notebook usb csatlakozóján és asztali gép elölapi csatlakozóján is max. 5 v 300 mA van, csak a hátlapi usb tudja az 500 mA-t, így ettöl is függ a töltési idö/kapacitás.

(#9877) .:Kristian:. válasza Zoja™ (#9876) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Laptopról töltöm, usb-n keresztül. :K

Watt25
Szoktam nézegetni, semmi nem gyilkolja a procit. Leszívta a wifi.
Csak mint érdekesség osztottam meg. :)

(#9878) tyky8


tyky8
csendes tag

Szép napot!

Remélem valaki tud segíteni nekem
Egy ilyen készülék boldog tulajdonosa vagyok, néhány idegesítő hibát leszámítva teljesen elégedett vagyok a telefonnal. Még a 2.3-as Android van rajta, de...
Amikor legelőször megkaptam a telefont, még a képernyő kikapcsolási animáció a régi junoszty tévés volt (remélem jól írom) azóta viszont kétszer bizgattam az Androidot (nem tudom, hogy frissítettem-e vagy teljesen újraraktam, appok és minden egyéb finomság eltűnt, a beállítások visszaállításával is próbálkoztam, nem nyert) de ezt az animációt nem hajlandó visszaadni a drágám, viszont most már tölt USBn keresztül is a gépről...

Más: Teljesen random időközönként a háttérvilágítás elkezd vibrálni. Nem teljesen, csak azért észre lehet venni. A Home gomb melletti kettő meg a képernyő háttérvilágítása. Nem tudom, ezért kell aggódnom?

Ha kihangosítjátok a telefont hívás közben, akkor nálatok is harmatgyenge a mikrofon, hogy a másik fél alig hallja vagy ezzel csak az én készülékem tüntet ki engem?

Tervezem felrakni a 4-es Androidot, de nem tudom hogy lehet szűztelepítést végezni és nemcsak frissíteni... Valaki leírhatná.

Köszöntem. :)

Hagyd rám. Én így csinálom...

(#9879) Brutális eb válasza tyky8 (#9878) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Tervezem felrakni a 4-es Androidot, de nem tudom hogy lehet szűztelepítést végezni és nemcsak frissíteni... Valaki leírhatná."

Csinálj egy factory resetet(Gyárira visszaállítást)

Ezután mehet fel az ICS(4.0.4)
Ez lehet a problémáid nagyrészét megoldja.
Ha nem természetesen szervíz.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9880) pelike


pelike
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem vagyok egy nagy mobilguru, úgyhogy lehet pofonegyszerű a válasz.
Az sms-eimet szeretném leszinkronizálni pc-re, de nem jövök rá, hogy hogy lehet. Legalábbis a Sony PC Companion-ban nem találtam ilyen lehetőséget, de lehet rossz helyen keresem :B
Előre is köszi a választ minden hozzáértőnek!
Peli

(#9881) dobobazsy válasza tyky8 (#9878) üzenetére


dobobazsy
őstag

a TV-s screen off animáció csak a 2.3.3-ban volt, 2.3.4-től már ez az "összehúzódás"-os van. bár személy szerint nekem jobban bejön az új :DDD

(#9882) qpidomx


qpidomx
tag

Vigyázzatok sok kérdésem lesz..most vettem emg a kicsikét :B körömöm szét szakadt mire levettem hátlapot meg a töltötő részt...

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9883) dobobazsy válasza qpidomx (#9882) üzenetére


dobobazsy
őstag

a hátlap eleinte nagyon nehezen jön le. :D viszont a töltő könnyen kijön, ha van egy pici körmöd :)

(#9884) qpidomx válasza dobobazsy (#9883) üzenetére


qpidomx
tag

pont reggel vágtam le :D am mindig lion aksim volt, de most azért rákérdek:D meddig érdemes töltenem? csontra le van merülve

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9885) Brutális eb válasza qpidomx (#9884) üzenetére


Brutális eb
addikt

Töltsd fel teljesen aztán kész is vagy.
Ennél az aksi fajtánál már nem számít a formázás.
Egy a lényeg csontra merülne ne hagyad ha nem gond.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9886) dobobazsy válasza qpidomx (#9884) üzenetére


dobobazsy
őstag

úgytudom ezeknél nem szükséges már bíbelődni, szóval annyi, hogy feltöltődik fullra, aztán használhatod. értemes letölteni egy widgetet, ami kijelzi, ha tele van az akksi. én a BatteryLife-ot használom erre a célra.

megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9887) Simba86 válasza qpidomx (#9884) üzenetére


Simba86
senior tag

sztem ne nagyon merítsd le csutkára, mert az elején még bekapcsolni sem hajlandó... nem akarok hülyeséget mondani, de a kalibráció itt inkább szoftveres, ha igaz (azaz, a rendszer "megtanulja" pár feltöltés-lemerülés után)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9888) qpidomx válasza Simba86 (#9887) üzenetére


qpidomx
tag

nagyon szépen köszönöm sok és gyors válaszokat :) jelenleg töltöm, mivel mikor bekapcsoltam, egyből kikapcsolt annyi energia volt csak benne. Várom hogy a állapot jelző zöld legyen, és akkor ráteszem amit linkeltél :)

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9889) agnes81


agnes81
csendes tag

Én megszívtam vele, nem kicsit hanem nagyon ..... vétel után egy héttel nem jó a kamera. Szervízbe küld. Ott, megállapítják, hogy semmi baja, de azért szoftvert frissítenek. Kézhezvételtől számított 2 napon belül kamera megint nem jó . Rendben van, szolgáltatóhoz vissza, megint szervíz. Ekkor már valami alkatrészt is kicseréltek- azt persze nem írták oda, hogy mit, meg ismét szoftver frissítés. Kézhezvételtől számítva 1 napon belül kamera nem jó, telefonálás indításakor magától kikapcsol és újraindítja magát, illetve magától letiltja a SIM kártyát. Szolgáltató felkeres, ismételt szervízbe küldés, mert csak ők vehetik vissza a gépet. Ennek igénye fel is lett tüntetve a lapon. Erre visszaküldik ISMÉTELT alkatrészcsere után, és persze szoftverfrissítés után a telefont. Na itt szakadt el a cérna. Ekkora pofátlan bandát még nem láttam. Ez a telefon nem ér semmit se, simán kuka. Az, hogy elkocsikáztam a legközelebbi szolgáltatóig 100 km-t 3x, az nem érdekes. Az, hogy nincs telefonom április óta szintén nem érdekes. Véleményem szerint ha valaki nem akar szívni, nem vesz ilyen telefont.

(#9890) dobobazsy válasza agnes81 (#9889) üzenetére


dobobazsy
őstag

szerintem meg ha nagyobb indulattal fellépsz, és követeled a készülék kicserélését, mert a telefonod SZ.R akkor kicserélik és minden oké. szvsz bármelyik gyártó készülékénél előfordulhat 1-2 hibás darab..

(#9891) qpidomx válasza dobobazsy (#9890) üzenetére


qpidomx
tag

Hát remélem nálam nem lesz semmi gond. Am 12w22 ,googleba beírvasem találok erre szeriara hibat. Reménykedem.

ui: 10perc hijján 2óráj töltöm és ég narancssárga már tükön ülök :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9892) webdeejay válasza agnes81 (#9889) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Ez az igazán jó felfogás. Eddig senki sem panaszkodott ilyen hibák miatt, csak te. Te kifogtál egy hibás terméket, egyből szar az egész. Mellesleg ez a szolgáltató sara. Az előző telefonomon(X8) nem működött másodszori indításra a kamera. 4x gariztattam, 4-re jó lett. Viszont egyszer nem szóltam le.

[ Szerkesztve ]

(#9893) dobobazsy válasza qpidomx (#9891) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem lesz vele gond :) én egyedül a szalagkábel miatt aggódom.. mert néha beteges módon sokat csúsztatgatom.. kiszúsztatom, beírok 3 szavat, vissza.. aztán eszembejut hogy még írni akarnék, megint szétcsúsztatom..
enyém 12w16-os.. amúgy én töltés közben is szoktam nyomkodni, nem hinném, hogy ettől valami baja lehetne. de ha te ki akarod várni, az sem árt :)

szerk.: most nézem mi még a beteges nálam. a ...-al végződő mondatok száma :W

[ Szerkesztve ]

(#9894) qpidomx válasza dobobazsy (#9893) üzenetére


qpidomx
tag

Akkor te valami sorstárs féle lehetsz, mert elöző telomnál is azt csináltam mint most te minivel ki be kibe :DD sz csere csak nem lehet olyan drága, főleg garival :DDDD

szerk: inkább kivárom türelmesen :)

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9895) Brutális eb válasza agnes81 (#9889) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nézd már meg hány rossz készülék volt a tizezer!!! hsz alatt.....
Ahogy mondják a többiek "asztalt kell borítan"

"Véleményem szerint ha valaki nem akar szívni, nem vesz ilyen telefont."
Megértem haragod de szerencsére senki nem ez miatt ne fog vásárolni ilyen készüléket 99,9%-nak mai napig is tökéletesen működik. és örül,hogy jól választott. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9896) qpidomx válasza Brutális eb (#9895) üzenetére


qpidomx
tag

am...az milyen már hogy én nem kaptam újrahasznosított tokot..:( de észrevételem szerint 2012 szeria nagy része nem kapott.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9897) dobobazsy válasza qpidomx (#9896) üzenetére


dobobazsy
őstag

a greenheart-osra gondolsz? mi a minihez kaptunk, minipromhoz nekemse volt.

(#9898) qpidomx válasza dobobazsy (#9897) üzenetére


qpidomx
tag

igen arra, kár pedig tetszetős :D meg azért limitalt seria ;]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9899) Brutális eb válasza qpidomx (#9896) üzenetére


Brutális eb
addikt

Na ja.enyém vodás fehér és volt hozzá.
Ellenben a függetlenekhez volt kijelzővédő fólia nekem nem volt.
És ha jól tudom az első szériához még "agybadugós" füles járt bizonyos országokban (talán itthon is)
Azután már csak ez a vizzes alpa füüles.nehéz ez....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9900) qpidomx válasza Brutális eb (#9899) üzenetére


qpidomx
tag

De jó neked :(( főleg más országoknak...fülest vissza tettem a dobozba->szekrény annyi elég is belőle. Főleg azért mert egyáltalán nem paszol fülemhez, szerintem máséhoz sem :D én foliát se kaptam...de héten veszek vagy jövőhéten. Este megyek dolgozni, reggel lesz 2napja h nem aludtam szal addig csak nem fog sérülni annyit a kijelző :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.