Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) ko9 válasza sdd2 (#9550) üzenetére


ko9
addikt

Olvass és tanulj ;]
De senki, ismétlem SENKI ne rakja fel, mert folyamatos bootloopot fog kapni!

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9552) sdd2 válasza ko9 (#9551) üzenetére


sdd2
veterán

Na már ilyet is láttam most :DDD :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9553) Predator2


Predator2
addikt

Csengő hangot szeretnék "csinálni" a telefonra az lenne a kérdésem h milyen hosszút lehet?
A Mérete vagy a hossza dönt h híváskor mennyit tud lejátszani a telefon? Mekkora a korlát időben/méreteben?

Illetve tudtommal elérhető a telefonra az ICS Miért nem dobja fel a telefon a lehetőséget a frissítésre?

THX a válaszokat

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9554) cracky86 válasza ko9 (#9551) üzenetére


cracky86
tag

Zárt bootloaderrel nem is lehet a cpu-t húzni tudtommal. vagy tévedek?

(#9555) ko9 válasza cracky86 (#9554) üzenetére


ko9
addikt

Ha megnézted volna a linket, esetleg kicsit beleolvastál volna, most nem kérdeznél ilyet :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9556) cracky86 válasza ko9 (#9555) üzenetére


cracky86
tag

néztem a linket, azt írtad bootloop a nyeremény, ha felrakja valaki. Ebből gondoltam, hogy nem működik. x8-am volt sokáig, ott ment ez a bemásolgatós OC is, mini pro-hoz eddig még nem láttam ezt a megoldást!

(#9557) sdd2 válasza cracky86 (#9556) üzenetére


sdd2
veterán

X8 más mint ez... Ott nem kellet testpointozni sem a bootloader nyitáshoz. Ez már komolyabb szerkezet. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9558) ko9 válasza cracky86 (#9556) üzenetére


ko9
addikt

Mivel Arcra van... De mivel ugyanaz a alap, ezért a metódus hasonló. Már csak kéne valaki, aki megcsinálja...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9559) Zoja™ válasza ko9 (#9558) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha csinálsz egy szajbaragos magyar leírást, és tényleg csak bootlop lehet belőle a legnagyobb probléma, amit okozhat, akkor megpróbálhatom. :D

(#9560) rutyika68 válasza sdd2 (#9539) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Feltoltam a CM9 RC1.-et a minimre, leszedtem a RC0. boot.img fájl-t, és azzal, eddig tökéletesen megy. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9561) Brutális eb válasza Predator2 (#9553) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia! Ez android bármiylen hosszú lehet.
Nem mindenkinek dobja fel a egyszerre a szerver a frissítés lehetőségét.(Jól is néznénk ki)
Várj türelemmel vagy told fel flashtool használatával.
Ha függő a készüléked akkor lehet még hetekig nem lesz elérhető.Flashtool ebben az esetben is megoldás.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9562) sdd2 válasza rutyika68 (#9560) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor jó. A régebbi kernel kell hozzá akkor.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9563) Zoja™


Zoja™
őstag

Kiadtak a swype betat, tud magyarul is, most mar lehet szovegelni magyarul is! :D

(#9564) qkaleko válasza Zoja™ (#9563) üzenetére


qkaleko
tag

Jaja, most teszteltem, nagyon bejövős. :)

(#9565) Zoja™ válasza qkaleko (#9564) üzenetére


Zoja™
őstag

Anyám már hülyének néz... :D

(#9566) rutyika68 válasza sdd2 (#9562) üzenetére


rutyika68
őstag

Nem tudom, csak nem hagyott nyugodni,és kíváncsi voltam rá.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9567) Zoja™ válasza qkaleko (#9564) üzenetére


Zoja™
őstag

De most probalgatom a Firefoxot is...

(#9568) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom ki mennyire szokott játszani a Mini Pro-n de nektek hogy futnak a játékok?

Pl. egy alap Fruit Ninja elég kemélyen be tud szaggatni és azt észrevettem, hogy elég pontatlanul érzékel és Fruit Ninja elég rosszul játszható.
Másik amit feltettem egy Temple Run: Brave ott is rendesen be tud szaggatni a játék sokszor nem érzékel ott se és játszhatatlan.

2 napos a telefon szóval nincs telerakva minden hülyeséggel, ha ujrainditom akkor is elég rosszul futnak a játékok. GB tapasztalatom nincs mert egyből frissitettem szóval ezért kérdezem...

A telon rootolt 4.0.4 stock van, másnak is vannak ilyen tapasztalatai? Esetleg milyen másik rommal lenne jobb a teljesitmény? zárt a bootloaderem szóval csak olyan romok játszanak amiket fel tudom tenni a bootloader nyitás nélkül.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9569) MyckY válasza heidrich (#9568) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem se a fruit ninja se a temple run nem szaggat meg se döccen szerintem vidd vissza amíg le nem telik a 3 nap mert ez h pontatlanul érzékel sztem aggasztó

(#9570) heidrich válasza MyckY (#9569) üzenetére


heidrich
senior tag

de csak játékoknál minden máshol tökéletesen minden, szalad az ICS nagyon

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9571) heidrich válasza MyckY (#9569) üzenetére


heidrich
senior tag

panel is tökéletes

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9572) ko9 válasza Zoja™ (#9559) üzenetére


ko9
addikt

Szerinted akkor nem csinálnám meg inkább :U

Más:
Nézzétek :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9573) heidrich válasza MyckY (#9569) üzenetére


heidrich
senior tag

amugy lehet én lihegtem tul mert a sima temple run csont nélkül megy csak ez az uj szaggat.

Amugy gyári foliát el is felejtettem hogy rátettem a telóra szóval attol érzékelt játéknál gyengébben. -.-

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9574) Zoja™


Zoja™
őstag

Srácok, tudom ízlések és ficamok, de ez, ha mindent a leírás szerint csináltok, akkor veri az Xperia S launchert... :DD

(#9575) Zoja™


Zoja™
őstag

Ez is elég jó... A neve Wave Control. Lényege, hogy a szenzorok segítségével indíthatjuk el, állíthatjuk le vagy válthatunk számot zene hallgatáskor kézmozdulatokkal.

(#9576) Krinyo


Krinyo
senior tag

Vajon lesz hivatalos Jelly a mini prora?

(#9577) Inarus válasza Krinyo (#9576) üzenetére


Inarus
addikt

Én nem tartom valószínűnek. :P

[ Szerkesztve ]

(#9578) szente válasza Krinyo (#9576) üzenetére


szente
addikt

Először bugmentesítsék az ICS-t.

(#9579) Zoja™ válasza Inarus (#9577) üzenetére


Zoja™
őstag

Éppen lehetséges, hisz a Jelly Bean is ,,ráncfelvarrás" lesz.

(#9580) bogil99 válasza Predator2 (#9553) üzenetére


bogil99
aktív tag

Szerintem mérd le, hogy mennyi ideig tart 16 "kicsengés" ha nem veszed fel a telót, mert a 16. csengetés után bontja a szolgáltató a vonalat. Kivéve, ha hangpostád is van, mert akkor csak 6-ot fog kicsengeni, ami fél percnél nem valószínű hogy több. Ennél hosszabb csengőhangra nem lesz szükséged.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9581) bogil99 válasza Zoja™ (#9574) üzenetére


bogil99
aktív tag

Sosem értettem, minek launcher androidra, mert itt akár mappákat is ki lehet rakni az asztalra, asztalból pedig van 5 db is. Korábban, volt egy windows alapú Asus-om, na ott volt érelme a launchernek, mert azon az egy asztalon elég nehéz volt elférni. "Linux" alatt nem látom az értelmét.

Nekem Sense Analog Clock -om van, időjárást mutat, az időjárásképre bökve 4 napi időjárást is előre jelez, és konfigurálni lehet: ha az órára bökök, vagy a percre akkor más-más program indul el kívánság szerint, az áttetszőségét is lehet állítani, így belesimul a háttérbe. Mutatós, és 2 ikont megspórolok vele. Ráadásul mutatja az akksi, és a memória állapotát, de ha akarod még a hold ciklust is. :)

Feltoltam egy névapp alkalmazásfelületet is, ami a mai és a holnapi névnapokat is folyamatosan mutatja, de ha rábökök, akkor rá lehet keresni benne névnapok dátumára is. Így a "fő" asztalomat csak ez a kettő tölti ki, és meg vagyok velük elégedve.

Akartam képernyőfotót mellékelni, de ICS alatt ez nem tom hogy megy.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9582) bogil99 válasza bogil99 (#9581) üzenetére


bogil99
aktív tag

...viszont ha már időjárás előrejelzésről beszélünk, akkor hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez az Accuweather-es megoldás nem az igazi. Mondhatnám rossz. Kinn esik az eső (pl. tegnap) és vidáman mutatja a napsütést..
Az SPB Weather azért ennél pontosabb volt anno Win CE-n. Most nincs vele tapasztalatom. Esetleg valaki használja?

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9583) rutyika68 válasza bogil99 (#9582) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Én ezt használom, + ezt, az utóbbit a radarkép miatt.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9584) bogil99 válasza rutyika68 (#9583) üzenetére


bogil99
aktív tag

Hasonlóképp néz ki mint amit én használok, csak úgy látom, a Tiéd többet tud! Pontosan jelzi az időjárást?

KO9:

Mielőtt elkészülsz a ROM-al egy kérdésem lenne, ami javaslat is egyben, ha lehetséges(?!) Azon tudnál módosítani, hogy töltés után ne kezdje el azonnal kisütni az akksit? Nagyon nem kafa, hogy töltés után pár perccel már 90%-on vagyok.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9585) Krinyo válasza szente (#9578) üzenetére


Krinyo
senior tag

A Jelly a 4.0.4 bugmentesitese :D Tobb mas uj feature mellett. Eppen ezert remelem, hogy ezt meg megkapjuk.

(#9586) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Lenne egy kérdésem.
Hogy lehet a régi 2.3 as androidot visszarakni?
A T-Mobilnál vagyok,ha oda beviszem visszarakják nekem?
Rootolva nem volt a mobile.

(#9587) qkaleko válasza robyg (#9586) üzenetére


qkaleko
tag

flashtoolal vissza tudod rakni

(#9588) fatal` válasza bogil99 (#9581) üzenetére


fatal`
titán

A kérdés inkább az, hogy minek szenvedni a gyári négysarkos borzalommal. Miért is jó alternatív launchert használni:

- Témázható
- Gyorsabb
- A nem kellő appok elrejthetők az appdrawerből
- 4x4-es az asztal és nem a 4 sarok foglalja a helyet a widgetektől
- Gesztusok a dockon
- Gesztusok az asztalon
- 3D asztalváltó effektek (ha valakit ez érdekel)
- Több asztal, vagy épp kevesebb, ha nem kell annyi
- Körbeforgó görgetés (ha valaki szereti)
- Az appdrawer lehet függőleges is (én pl. így használom, sokkal értelmesebb)
- Az appdrawer nem felejti el a pozícióját
- Többféleképpen lehet rendezni az appdrawerben
- Home gomb művelete állítható
- Görgethető dock
- Ikonok neve elrejthető

stb.

(#9585) Krinyo: Nem a 4.0.4 bugos, hanem a sony frissítése, ne keverjük a kettőt.

Egyébként szerintem a JB-t még megfogjuk kapni, ha már 18 hónap támogatást vállalt a sony a készülékekre, és az még nem telt le (még a 12 se).

(#9586) robyg: Nem kell szervízbe vinni, Flashtoollal vissza tudod tenni a GB-t.

[ Szerkesztve ]

(#9589) Zoja™ válasza fatal` (#9588) üzenetére


Zoja™
őstag

+1 :K

(#9590) bogil99 válasza fatal` (#9588) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ez nagyon sok minden, most már értem miért használják. Nekem pont jó így. :K

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9591) Crob


Crob
tag

szevasztok, SUS-al fel lehet rakni a gyári független ICS-t vagy csak flashtoollal?

(#9592) fatal` válasza Crob (#9591) üzenetére


fatal`
titán

Független szoftra fel, ha gyári, szolgáltatós szoftod van, akkor csak flashtool.

(#9593) Crob válasza fatal` (#9592) üzenetére


Crob
tag

értem, és ehhez muszáj rootolni? Illetve van valami tutorial, leírás, mert most nagyon nincs időm keresgélni, csak gyorsan feldobnám, ha már úgyis most jött vissza szarvizből és úgyis szűz

(#9594) fatal` válasza Crob (#9593) üzenetére


fatal`
titán

Nem kell rootolni, letöltöd a romot, felrakod a flashtoolt meg hozzá a drivereket, villám ikon, betallózod a romot, install, kikapcsolod a telót és a hangerő le gomb nyomása közben bedugod.

(#9595) Crob válasza fatal` (#9594) üzenetére


Crob
tag

ezer kösz, még egy amatőr kérdés: honnan tudom letölteni a Romot? :DDD

(#9596) Crob válasza fatal` (#9594) üzenetére


Crob
tag

illetve még egy, akkor a sima flashtool mellé még milyen drivereket kell letölteni, és honnan?

(#9597) fatal` válasza Crob (#9596) üzenetére


fatal`
titán

Benne van a flashtoolban egy drivers mappában. De ha flashelés előtt bekapcsolva rádugod a telefont, akkor feltelepíti.

ROM meg volt már linkelve, fent van XDA-n is.

[ Szerkesztve ]

(#9598) Crob válasza fatal` (#9597) üzenetére


Crob
tag

hálás köszönet :R

[ Szerkesztve ]

(#9599) Crob válasza fatal` (#9597) üzenetére


Crob
tag

bocs hogy hülyevagyok de itt most leakadtam, letöltötem ezt: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1605150

ebből mit kell betallózni flashtoolba, mert semmit nem lát konkrétan :F

meg a villám ikon után fastboot mód, vagy flash mód?

[ Szerkesztve ]

(#9600) Zoja™ válasza Crob (#9599) üzenetére


Zoja™
őstag

Ezt konkrétan felejtsd el, inkább ezt a romot töltsd le, ez a hivatalos. Aztán az .ftf fájlt bemásolod a flashtool/firmware mappájába és onnan tudod betallózni a programba flasheléshez.
A villám ikon után flashmod-ra kell kattintani, kiválasztod a letöltött fájlt, majd ha kiírja, akkor a hangerő le gomb megnyomása mellett rádugod a telefont gépre.

De ha még így sem világos, akkor itt egy szájbarágós leírás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.