Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) bogil99 válasza Kremmer89 (#10445) üzenetére


bogil99
aktív tag

Érdekes.
Enyém telenoros (csak így nemecsek módra) interneten rendeltem, és van rajta gyárilag (?) védőfólia (jobb felső sarokban piros), plusz adtak 1-et hozzá.

Mindenkié lötyög.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#10452) Skynet258 válasza qpidomx (#10448) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem tudom milyet kaptál, én 3 rétegűt szoktam használni. A trükk egyébként annyi, hogy felteszed egy kis részét, és miközben fogod a fóliahordozó anyagot, bankkártyát használva rásimítod a maradék részt. Ha így is marad 1-2, akkor bátran a bankkártyával ki kell simítani a kijelző széle felé a bubikat. Már sokat feltettem, mindig így, és abszolút sima, bubimentes a végeredmény. ;)

bogil99: A jobb felső sarokban piros cucc az inkább csak amolyan védőfólia, ami minden telefonon van újkorában - mondjuk aránylag jó minőségű, de azt nem normál használatra szánják. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10453) qpidomx válasza dobobazsy (#10449) üzenetére


qpidomx
tag

Elvileg telobltba rá rakjak úgy, h nem lesz egy bubise alatta. Vagy 1500ért..Lehet elnézek majd annyit csak megér :D

(#10450) sdd2 Sosem lehet tudni mi baja lehet/lesz. Én inkább a garit választom mint a jb-t :D

(#10452) Skynet258 Kár hogy Pesti vagy. Meg csinálhattad volna nekem :DD

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10454) Skynet258 válasza qpidomx (#10453) üzenetére


Skynet258
veterán

Haggyálmár, így is mindenki akinek eladok fóliát, ezzel jön. Pedig tényleg nem nagy dolog. :D

https://geekpulse.hu

(#10455) qpidomx válasza Skynet258 (#10454) üzenetére


qpidomx
tag

;] :DD

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10456) pepe091 válasza sdd2 (#10450) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Hol vetted a telefont hogy "2 hónapja" nincs garid?
Szinte az elsők között vettem a T-nél, ott két év van rá... És most augusztusban lesznek a készülékek 1 évesek..
Hol adnak fél év garanciát? :O Igen bizonytalan bolt lehet...

Többieknek: nehogy vegyetek fóliát (itthon), e-bayen másfél $-ért vettem két (!!) darabot, ingyen szállítással, teljesen ugyanaz a 3 rétegű gyári volt... Az itthoni árakat nézve a hülyének is megéri..

(#10457) fatal` válasza pepe091 (#10456) üzenetére


fatal`
titán

Sehol, gari lenne, de kinyitotta a bootloadert.

(#10458) Skynet258 válasza pepe091 (#10456) üzenetére


Skynet258
veterán

Drága volt. ;]

https://geekpulse.hu

(#10459) natë


natë
nagyúr

Jól gondolom, hogy ha GB-re PCC-nal rakom föl az ICS-t megmaradnak a GB-s alkalmazások is (gallery pl.), ha flashelem, akkor pedig tiszta ICS-t kapok?

(#10460) ko9 válasza natë (#10459) üzenetére


ko9
addikt

Ha az alkalmazásnak a felrakott ROMba van újabb verziója (pl Galléria ;] ) akkor természetesen cserélődni fog, de a te általad felrakott programok maradnak. Ergo nem formázza a /data partíciót.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10461) natë válasza ko9 (#10460) üzenetére


natë
nagyúr

Nem cserélődött, 3 galériám van, a GB-s, az Xperia és az Xperia S-ből áthozott.
Ugyanígy a clock is 3 példányban van meg. Egy GB-s Sony, egy "generic" és egy ICS-s Sony.

(#10462) fatal` válasza natë (#10461) üzenetére


fatal`
titán

A GB-s Galéria megmarad Xperia Galéria néven (senki nem tudja miért), az ICS-s galéria a galéria, az Xperia S-ből pedig azért maradt meg, mert azt már te telepítetted :)

(#10463) Bolond^^


Bolond^^
tag

Sziasztok!
Anyukámnak ilyen telefonja van, és szeretném ICS-re frissíteni. De a Sony PC Companion azt írja hogy nem tud csatlakozni a telefonhoz. Mit tegyek?:/

(#10464) Brutális eb válasza Bolond^^ (#10463) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szedd le a pcc-t, ccleaner-el pucold ki a a rendszert tedd fel ismét a pcc-t.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10465) stratova válasza qpidomx (#10453) üzenetére


stratova
veterán

Akkor is kialakulhatnak légbuborékok, ha nem tökéletesen pormentes a felület.
Amúgy a Skynet258 javasolt folyamatos rásimítás elég jól működik, csak macerás :]

(#10466) Skynet258 válasza stratova (#10465) üzenetére


Skynet258
veterán

Azt nem mondtam, hogy élvezetes. :DDD De egyébként csak az első 2-3 alkalom macerás, utána már egész jól megy bárkinek. ;) Eleinte én is mennyi fóliát elcsesztem... :U

Ja, még egy tipp a por ellen: fürdőszobába bezárkózni, megnyitni a forró vizet, hogy gőz legyen. Ez megköti a porszemcséket, így kevesebb kerül a kijelzőre a művelet közben. Van aki ventillátor mellett csinálja, de ott inkább csak annak az esélye nő, hogy ráfújja a port a kijelzőre/fóliára. A párás verzió jó. :) ÉS télen értelemszerűen könnyebb összehozni. :D

https://geekpulse.hu

(#10467) Xaels


Xaels
félisten

[link] WTF :F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10468) fatal` válasza Xaels (#10467) üzenetére


fatal`
titán

Jaja már lww topicban írták. Mintha 18 hónap supportról lett volna szó, még a 12 sem telt le.

Szánalmas.

Ez meg egyenesen a pofátlanság netovábbja:

[ Szerkesztve ]

(#10469) Xaels válasza fatal` (#10468) üzenetére


Xaels
félisten

A 12 letelt, ha jól tudom tavaly április-május környékén jelent meg a készülék, de a 18 hónap az még nem telt le, bár az a tapasztalat, hogy ezt kb. minden gyártó ugyanolyan lazán értelmezi. A másik ami nagyon fura, hogy az Arc S sem? :W

Szerk.: na az szép. Úgy látszik a Sony-ra is ráférne 1-2 jól kommunikáló munkatárs mint a HTC-re is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10470) G@be22


G@be22
tag

Sziasztok :)
Elszánt vagyok, nem birok a kiváncsisággal :)
Le tudná valaki irni nekem (vagy linkelni), hogy hogy tudnám root-olni Mini Pro-m.

ICS 4.0.4
Build:4.1.B.0.431

Köszi, fórumtársak :R

(#10471) fatal` válasza G@be22 (#10470) üzenetére


fatal`
titán

Le van már írva, de vissza kell flashelned egy GB-t és azt ROOTolni, majd a ROOT megőrzésével lehet upgradelni ICSre.

(#10472) G@be22 válasza fatal` (#10471) üzenetére


G@be22
tag

[erről] mi a vélemény?
Eléggé kezdő vagyok, félek hogy el**szom... :(

(#10473) kmarkk22 válasza G@be22 (#10472) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

én mindig így csinálom, mert párszor már ujra raktam az ICS-t és így sokkal könnyebb, mint meg GB-el is szenvedni stb...
csak majd ne felejtsd el az aksit kiszedni a kernel flasheles után, én egyszer elfelejtettem és nem indult a telefon és nem csinált semmit xd szivbajt kaptam kb :D de aztán eszembe jutott h csak ki kell venni egy kicsit az akksit, és utána már jó is volt :)

ja és ne aggódj, nem tudod elszurni ;)

[ Szerkesztve ]

(#10474) fatal` válasza G@be22 (#10472) üzenetére


fatal`
titán

Nincs 4.0.3 a Mini Prora úgyhogy nem hiszem, hogy jó ötlet. Bár, ha működik, akkor valóban egyszerűbb lehet, mint a másik módszer, ami viszont 100%-os. :)

(#10475) G@be22 válasza fatal` (#10474) üzenetére


G@be22
tag

Hát csak ahhoz vissza kellene raknom a GB-t, a gond csak az hogy ahhoz fatuskó vagyok :C
Egyebkent ha vissza tudnám rakni a gyári GB-t lehet még maradna is... nem tudom.
Ha már itt tartunk, valaki akinek gyári GB-je van nem tudná elküldeni a wallpapereket belőle? :) Jobban tetszettek. :)

(#10476) kecz


kecz
aktív tag

Barátnőmnek Vodás mini pro-ja van és panaszkodik rá, hogy frissítés óta fagyogat a facebook appja, a gmail app, a fényképező app, meg még tán lassabb is lett. Valaki tapasztalt hasonló problémákat frissítés után? Előtte semmi baja nem volt.

(#10477) Isten88 válasza kecz (#10476) üzenetére


Isten88
senior tag

Én frissítettem a telefonom, de a barátnőm se előtte, se utána nem panaszkodott. Szerintem csak Nálad áll fenn az a probléma, hogy a barátnőd panaszkodik. :D

HA a fagyás FC-t jelent, próbálja meg SPCC-vel a javítást, valószínű szoftos a gond.
HA a fagyás lassulást, nehézkes indulást jelent a GB-hez képest, ez kis mértékben normális, ICS-nek nagyobb hardverigénye van. Ebbe bele lehet kötni, hogy roottal megoldható, hogy a sok szemét ne fogja vissza a gépezetet, de gyári szoftról beszélek jelenleg.

(SPCC-vel való javításnál (nem frissítésnél, javításnál) minden egyénileg telepített alkalmazás, sms, mms, kapcsolatok törlődnek, a gyárilag is telefonon lévő alkalmazások alaphelyzetbe állnak, mint mikor a boltból megvette a telefont --> backup, ha kellenek később is.)

(#10478) kecz válasza Isten88 (#10477) üzenetére


kecz
aktív tag

Hmm, az kimaradt a leírásból, hogy már csináltam javítást. Most az jutott eszembe, hogy egy mem.kártya formázás lehet nem ártana neki. Ha nem sikerül megoldanom a dolgot, roottal visszateszem neki a GB-t. Igazából pontosan nem tudom, hogy mire gondolt, mert msn-en beszéltem csak vele, de ahogy kivettem, igen FC-t jelent. Én korábban már a minimen használtam ICS-t, ott is volt probléma első telepítésnél, aztán másodjára már minden klappolt.

(#10479) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok!
elkövettem egy baklövést, asszem véletlenül egy mini romot telepítettem fel a mini pro-ra.
és most elszállt a touch screen és a két érintőgomb fényereje veszettül erősen világít. :(
flashtool megoldja a problémát? :O

be tudná valaki linkelni a mini pro-ra való experia v2-t?

[ Szerkesztve ]

(#10480) Brutális eb válasza dobobazsy (#10479) üzenetére


Brutális eb
addikt

flashtool megoldja.
Rom ügyben itt nézz körűl.

Mindig figyeld,hogy nyitott illetve zárt botloaderre való e a rom illettve,hogy a készülékednek megfelelőt válaszd.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10481) kecz


kecz
aktív tag

Ha a telefonon nyomok rá, hogy sd kártya tartalmának törlése, akkor formázza is a dolgot, vagy csak simán letörli?

(#10482) ko9 válasza dobobazsy (#10479) üzenetére


ko9
addikt

Mini Pronál szerencséd van, ezt bármikor vissza lehet hozni, én is mindig felrakom a Mini/LwW/Active romokat tesztelni (módosítás nélkül), hogy helyesen mennek-e.
Simán visszaraksz egy bármilyen MiniPro-s ROM-ot (Flashtoolal, bármi) és akkor menni fog, nem kell agódni.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10483) dobobazsy válasza ko9 (#10482) üzenetére


dobobazsy
őstag

igen már felraktam egy GB romot és működik. :) köszi nektek a segítséget.
de még mindig nem találom az experia v2 romot mini pro-ra. XDA-n már kerestem, de akkorse. na mindegy kutatok még ;]

(#10484) qpidomx válasza dobobazsy (#10483) üzenetére


qpidomx
tag

Ha meg lesz töltsd fel a ajandékba kapot box tárhylre h később meg legyen :DD :)) :C

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10485) dobobazsy válasza qpidomx (#10484) üzenetére


dobobazsy
őstag

milyen tárhely?
amúgy gépen megvannak az eddigi romok amiket próbáltam :)

(#10486) ko9 válasza dobobazsy (#10483) üzenetére


ko9
addikt

Mivel XDAra nem raktam ki, csak a PH fórumozóinak készült (most érezd magad megtisztelve :P )

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10487) qpidomx válasza dobobazsy (#10485) üzenetére


qpidomx
tag

box.com os..tudod google playről le töltöd az app ot és ajandékba 50gb tárhely

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10488) dobobazsy válasza ko9 (#10486) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor nem tudom hol találhatnék rá :N esetleg te tudod? :B

(#10489) ko9 válasza dobobazsy (#10488) üzenetére


ko9
addikt

ExPERIAv2 - Mini Pro

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10490) dobobazsy válasza ko9 (#10489) üzenetére


dobobazsy
őstag

jaj nagyon szépen köszönöm kedvességed! :R :R
sok jót hallottam a romodról, meg ugyebár hogy GB :DD :R :C

(#10491) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

Sziasztok!

T-s mobilom van, itt várom az ics-t ezer éve, de most már megpróbálom flashtoolal befrissíteni.. Teljesen hülye vagyok hozzá, hiába olvasok vissza, nekem ez kínai. Valaki segítene nekem leírni a frissítés menetét, linkelni mit honnan töltsek le? Eredeti sony ICS-re szeretnék frissíteni! Privátot várok, köszönöm előre is a fáradalmát annak aki segítene nekem.

Ami meg a JB frissítést illeti, szerintem nem lesz belőle semmi a 2011-es modelllek esezében, elvégre az a lényeg, hogy a vásárlópiac mindíg a legújabb modelleket vegye meg.

(#10492) natë válasza ko9 (#10489) üzenetére


natë
nagyúr

Active? :B

(#10493) V.Zoltán112 válasza V.Zoltán112 (#10491) üzenetére


V.Zoltán112
tag

Már tárgytalan!

(#10494) ko9 válasza natë (#10492) üzenetére


ko9
addikt

Active topikban valakinek elküldtem a hozzá kellő fájlokat, már nem rémlik kinek, ki is postolta az eredményeit. Keress ott vissza.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10495) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Az miért van, hogy mióta frissítettem a mini pro-m az Android 4.0.4-re, azóta folyamatosan belassul, fagy a telefonom. Az egyik haverom is ezzel szenved az Arc S készülékével. Sőt az érintésérzékeny gombok sem reagálnak valamikor jól.
:Y
:F

(#10496) natë válasza ko9 (#10494) üzenetére


natë
nagyúr

Megvan a post, de szerintem pü-ben küldted neki a file-ok elérhetőségét.

(#10497) kmarkk22 válasza Zsocó (#10495) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

nekem is így volt (és még sokaknak a fórumon) , többször is próbálkoztam vele, de pár nap után mindig ugyan olyan sz@r lett... tedd vissza a GB-et, az egyetlen dolog ami nem ugyan olyan smooth rajta mint ICS-n az a notification bár lehuzasa... de az ki lehet bírni ;)
toltsd le a flash toolt + egy GB firmwaret és flasheld vissza. nem tudod elrontani!

[ Szerkesztve ]

(#10498) Brutális eb válasza Zsocó (#10495) üzenetére


Brutális eb
addikt

Gyárira visszaállítás megvolt?

Egyíébként többek tapasztalata alapján ICS-re frissítés menete GB-ről:
GB-Gyárira visszaállítás
ICS telepítés
ICS gyárira visszaállítás majd ezután érdemes elkezdeni belakni a cuccot.
Az általam ezzel a módszerrel frissített 2011-es xperiáknál nem jelentkezett probléma ICS-el.
Egy próbát megér persze a pozitív eredmény nem garantált.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10499) tboy72


tboy72
aktív tag

Én is visszaflasheltem GB-re, mert szép és jó a ICS, de engem nagyon zavart, hogy nem frissítette automatikusan az e-mailokat! (viszont egycsapásra megcsináltam a rootot is - eddig nem volt - és így azért több lehetőség van testre szabni a kicsikét :DD )

(#10500) shaggy


shaggy
aktív tag

hol lehet azt beállítani , hogy amikor hív valaki kimondja a nevét?
Mint a nokiáknál volt régen hívó nevének kimondása sehol sem találom benne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.