Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) qpidomx válasza Monos84 (#10100) üzenetére


qpidomx
tag

Nálam telefonálsnál teljesen normális a hang, nem hangos nem is halk pont jó.Még nem panaszkodott senki hogy nem hal normálisan stb. Csúszka meg nekem is érdekes :D van hézag közötte és mikor kicsit erősebben nyomom kijelzőt hozzá"csapódik" alsó részhez. De mint írták itt, jobb hogy van kicsi hézag közötte, Mert ha túl szoros lenne, elkopna, és mint itt válaszoltak nekem, másnak is olyan mint nekem.

szerk: nagyon nagyon minimálisan lötyög

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10102) szente válasza Monos84 (#10100) üzenetére


szente
addikt

A hangminőség jó, nekem ugyan akkora holtjátéka van december óta(minimális).

(#10103) Pistakiss válasza qpidomx (#10099) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem a képekkel nincs semmi baj, sokkal zavarobb lenne, ha a zajszűrés erősebb.
Négyzetes képet vágással tudsz készíteni, utólagos fotószerkesztő programmal, az általános, "normál", formátum a téglalap, 4/3 vagy 2/3 aránnyal. Az általad "normál", azaz négyzetes formátum a filmes világban a "középformátum" privilégiuma volt (6*6 cm). A Nokiánál a kezdeti 162*162 pixeles kijelzőkből maradt ez a formátum.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#10104) qpidomx válasza Pistakiss (#10103) üzenetére


qpidomx
tag

Köszönöm a választ :) kár hogy nem tud "kocka"képet készíteni

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10105) dobobazsy válasza qpidomx (#10099) üzenetére


dobobazsy
őstag

3 mpixeles felbontásból van 4:3 és 16:9 képarányú, 5 mpixelből meg csak 4:3
ha a 4:3-as képarányt választod akkor "kocka" képet kapsz.

(#10106) Gordy1202


Gordy1202
csendes tag

Sziasztok! (SK17i)-12w19-4.0.4

Az én telómnak az volt a baja, hogy a kijelző és a két érintőgomb 95%-100%-os akku töltöttség között enyhén vibrált, meg készenlétiből feloldásánál néha volt olyan, hogy az LCD nem jelenített meg semmit sem. (2 hetes a teló)

Elvittem a Telenor szervizbe, készülék csere nem lehetséges, mert lejárt a 72órás csere dolog, (3 nap alatt semilyen hiba nem jött elő), csak szervizelést tudtak felajánlani. (Milyen meglepő).

Felkűldettem a Sony szervizbe, kiváncsi vagyok, hogy mit csinálnak vele, de itt írtátok páran a szerviz-tapasztalatotokat, nem sok reményt fűzök hozzá.

Cserébe addig is kiharcoltam egy X10 mini pro-t (ég és föld a két telefon), de hogy ilyet kapjak, 3 üzletet kellett bejárnom érte :C

(#10107) qpidomx válasza dobobazsy (#10105) üzenetére


qpidomx
tag

köszönöm :) jó nyomi vagyok, beállításokat elfelejtettem megnézni..3mpx :W volt 16:9 :((

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10108) Pistakiss válasza qpidomx (#10104) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
mivel az ember látásképe közel téglalap alakú, ezért ez a normális formátum. A négyzetesnek egy előnye van, ha valaki mindent bele szeretne zsúfolni egy képbe, nem kell eldöntenie, hogy a tájkép, vagy portré állásban vágja a képét. Ahhoz igen jól komponáltnak kell egy képnek lennie, hogy négyzetesben jól nézzen ki, mivel a sok felesleges területre is értékelhető részletek kellenek.
A 4/3 is téglalap! Az 1/1 a négyzet!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#10109) qpidomx válasza Pistakiss (#10108) üzenetére


qpidomx
tag

Igen így van. :] am én is kérdeztem ezt nem rég, hogy akku hamar merül. Erre azt a választ kaptam valakitől hogy rakjam 2gre. Aztán valaki írta hogy probáljam meg a task managert.

Hogy tovább bírja az akkumulátor: Advanced task manager, be van kapcsolva a 3G. Mindig mikor tudom, nem nagyn fogom használi telefont xy ideig, vagy csak 1-2dolgot csinálok vele. Kilövöm managerel többi dolgot (facebook, galléria, térkép, gmail, kamera, stb.) Szal azt amit nem használok. Fellépek wifire, vagy mobilnet, többsége visszajön, de ha lelépek lövöm is ki őket. 2másodperc az egész művelet, mert manager megjegyzi(kipipálja) amiket régen kilöttem. Így nagyon sokáig bírja az akksi. Jelenleg 3napja 1órája 42perce töltöttem utoljára normálisan. Annyi töltés volt ez idő alatt míg felraktam gépre képet meg videot 2x. Annyi áramot kapot csak. Elég sokat neteztem fényképeztem videoztam ez idő alatt meg hívtam fogadtam. És most van 25% on Gondoltam le írom, hát ha másnál is beválik.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10110) Pistakiss válasza qpidomx (#10109) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Nálam állandóan be van kapcsolva a 3g és a wifi, állandóan szinkronizál és így elmegy két napig. Mondjuk keveset telefonálok, inkább mások hívnak, nem játszok vele egész nap, néha zenét hallgatok és ha olyan helyen vagyok netezgetek.
Igaz, azt elfelejtettem írni, hogy én Motorola Defy tulaj vagyok, a leányomnak van mini proja, ezért vagyok itt

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#10111) qpidomx válasza Pistakiss (#10110) üzenetére


qpidomx
tag

Nekem is valami ilyesmi a felálás :D úgy nekem is elmegy olyan 2napig.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10112) Watt25 válasza qpidomx (#10109) üzenetére


Watt25
veterán

A Task-ok kilövésével kapcsolatban egy kis infó.
Androidon nem csak attól futhat egy program (task), mert elindítod. A programok az installálás pillanatában feliratkozhatnak bizonyos eseményekre, amelyek, ha bekövetkeznek, akkor az oprendszer indít számukra egy process-t és elkezdi futtatni annak a programnak az eseményfeldolgozóját. Ezért simán elképzelhető, hogy boldogan kilősz egy process-t, de 3 másodperccel azután, hogy bezártad a Manager képenyőjét már, újra fut az a program.
Ez két okból lehet gond:
1. Azt hitted, hogy milyen ügyes vagy, pedig nem. :)
2. A kilőtt program újraindítása több energiát igényel, mint a már memóriában lévő (ami nem jelenti azt, hogy fut) felélesztése.
+1. Hacsak a programnak nincsen valóban rá szüksége (vagyis nem olyan, aminek valóban kéne valamit a háttérben csinálnia) és nincsen elszúrva a program, akkor abban az esetben, ha nem látod a képernyőjét, akkor nem fut. Bent van a memóriába (ami önmagában semmilyen szempontból sem igényel teljesítményt, nem merül tőle jobban az aksi), látod a Task Manager-ben, de attól még semmit sem csinál.
Nem azt mondom, hogy minden esetben hülyeség kilődözni a Task-okat, de azért ésszel...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#10113) qpidomx válasza Watt25 (#10112) üzenetére


qpidomx
tag

Ki mondta hogy milyen ügyesnek hiszem magam? Nekem ez bevált azt ennyi, le írtam hát ha másnak is így tovább fogja bírni. Mert eddig max 1 napot bírt ki az aksi így meg 2őt simán. Ezzeket az "alapokat" én is tudom/ismerem. Ésszel lövöm kifelé őket, és mindig figyelem programokat stb nem csak task managerel. Amit le írtam egy egyszerű paraszt változat volt :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10114) Brutális eb válasza Watt25 (#10112) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 :R
Android 2.1 óta a task killerek max e-peniskedére jók placebok.....

Ha kihasználom okostelefon mivoltát a készülékemnek akkor mint az összes többi max egy nap az akku.
Ha nem akkor mindenféle trükközés, killer nélkül is kibír 2 napot.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10115) fatal` válasza Brutális eb (#10114) üzenetére


fatal`
titán

+1. Arról nem beszélve, hogy ICS-en ott a belső task killer.

(#10116) Brutális eb válasza fatal` (#10115) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ami kiváloan végzi a dolgát ha szükséges. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10117) qpidomx válasza fatal` (#10115) üzenetére


qpidomx
tag

Mind kettőt használom. Csak a ICS be vissza ugrik pár program taskal lövöm ki meg nem :S

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10118) Miseew


Miseew
csendes tag

Nekem is egy ilyenem van,
Én 24.990-ért vettem telenornál Djuice-os csomagban. Nagyon megérte!
Negatívumok:
Néha akkor is picit megcsúszik a billentyűzet amikor nem akarom.
Nem tudom kilőni az Xperia kezelőfelületet
Néha ropog ha megnyomom a HOME gombot
Bírhatna többet az aksi
Pozitívum:
Ez életem legjobb telefonja!:)

“I became insane, with long intervals of horrible sanity.” ― Edgar Allan Poe

(#10119) qpidomx válasza Miseew (#10118) üzenetére


qpidomx
tag

Néha akkor is picit megcsúszik a billentyűzet amikor nem akarom---Lötyögésre gondolsz?
Nem tudom kilőni az Xperia kezelőfelületet---melyik részére gondolsz?
Néha ropog ha megnyomom a HOME gombot---nekem és másnak is ropog ha erősebben megnyomod a kijelzőt stb..
Bírhatna többet az aksi
-----pont az előbb írtam hogy pl nekem hogy bírja tovább az akksi...

asszem nekem is az :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10120) Deck


Deck
titán

Valaki tudna írni egy kicsit az ExMIUI-ról, hogy milyen? Láttam itt vannak akik használják. Esetleg egy kép képet is, hogy milyen :)

PS5

(#10121) janes1976


janes1976
őstag

!!!BREAKING NEWS!!!

A voda 16-ától elvileg 38-ért fogja árulni. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#10122) janes1976 válasza janes1976 (#10121) üzenetére


janes1976
őstag

Csak azt nem tudom hogy ez előfizus ár vagy kártyás. :D

Elfelejtettem megkérdezni. :N

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#10123) Krinyo


Krinyo
senior tag

Az akkunak egyetlen titka van: ha hagyod, hogy folyamatosan szinkronizaljanak a programok, akkor egy nap alatt le fog merulni. ha csak idoszakosan kapcsolod be, akkor 3 napig is menni fog. ennyi a titok. az adatforgalom zabalja az akkut, nem a memoriaban ulo, de valojaban nem futo programok, ugyhogy a kilovesuknek sincs semmi ertelme. ez gyakorlatilag minden androidos telefonra igaz.

ezert van az, hogy akinek nincs mobilinternet elofizetve, annak alapbol is sokat megy a telefon.

(#10124) Exymiriem válasza Krinyo (#10123) üzenetére


Exymiriem
tag

Szia!
Nekem nincs semmi szinkronizálva, viszont amikor wifin felmegyek netre, van egy pár program, ami automatikusan feldoja, magát, ez szinkronizálásnak számít? És ha igen, ki lehet lőni őket, hogy ne tegyék?
Amúgy eddig automatikus hálózatkeresésen volt, tegnap raktam 2G-re az itt olvasottak alapján, mert eddig1-1,5 napot bírt.
Köszi!

Ha nem válaszolok azonnal, azért van, mert dolgozom. Kérlek légy türelmes, akár 24 óra is eltelhet, mire géphez jutok.

(#10125) atesz1990


atesz1990
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek mivel nem vagyok otthon igazán ezekben a tarifacsomagokban. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ugye van ez a Netshopos rendelés 10 ft a készülék jelen esetben amit szeretnék az a Sony Ericsson Xperia mini pro. 10 ft az ára és a havidíja 4990 ft, azaz 5000 ftot kell fizetnem. Ez azt jelenti hogy 4990 ft a lebeszélhetőségem havonta és mindig ennyit kell fizetnem minden hónapban ugye? meg írja korlátlan facebook használat ez meg ugye bár azt jelenti ingyen facebookozok akármikor ? előre is köszönöm a segítséget!

(#10126) qpidomx válasza atesz1990 (#10125) üzenetére


qpidomx
tag

Hello! Jobban jársz ha kártyásat veszel. Most gondolj bele, 2éven keresztül nyomod nekik a havi 4990et és nem válthatsz tarfiát se...Kérdésedre igen : 2éven keresztűl minden hónapban 4990 kell befizetned. Amiért cserébe kapsz: Xperia mini pro, 90perc hálozatonbelül 90perc hálózatonkivűl "ingyen" telefonálás. 180mb internet adatforgalmat.

"Az Okostarifa csomagokra vonatkozó ajánlatunk visszavonásig érvényes, belföldön. Elérhető sávszélesség böngészés, e-mailezés esetén: letöltés 1 Mbit/s, feltöltés: 256 kbit/s. A multimédia keret felhasználása után az adatforgalom sebessége 32/32 kbps; belföldi túlforgalmazási díj 0 Ft. A böngészés és e-mailezés definíciója, illetve további részletek az ÁSZF-ben és a Telenor üzleteiben. facebook.com/telenorhungary

* A tarifacsomagok korlátlan internetböngészést és e-mailezést foglalnak magukban a mobilodon, valamint csatolt fájlok küldését és megtekintését beföldön (illetve Opera Mini böngészőn keresztüli adatforgalmat Opera Mini 6. 0 verzióig), mely nem számít bele a havidíjban foglalt adatforgalomba, és nem kerül további lassításra a havidíjban foglalt adatforgalom felhasználását követően sem. A tarifacsomagban foglalt adatforgalom kizárólag online APN-en keresztül vehető igénybe. Elérhető sávszélesség kiemelt forgalomtípus esetén: letöltés 1 Mbit/s, feltöltés: 256 kbit/s.
A havidíjban foglalt adatforgalom belföldön a Telenor hálózatán belül használható fel. A felhasználást követően az adatforgalmazás forgalmi díja belföldön 0 Ft."

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10127) dobobazsy


dobobazsy
őstag

van már valami hír a backupként feltehető cyanogenmodról?

(#10128) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!
Igaz amellett döntöttem hogy felraknám ICS-st de a telefon azt írja hogy az a legujjab op. Van fenn a telon ez pedig a GB. Láttam a sony oldalán letölthető ICS-t az jó lenne hozzá?
Illetve akiknek fennvan már az ICS azok hogy rakták föl? Attól hogy még a t-mobiltól nem jött ki és a sony oldaláról leszedem akkor nemlátja majd a hálózatot vagy mi?

bocs a sok hülyeségekér de még nemnagyon vágom ezeket :D

(#10129) dobobazsy válasza Zsírkrétamen (#10128) üzenetére


dobobazsy
őstag

ha nem várod meg a hivatalos frissítést akkor beszerzel egy flashtoolt és egy ICS ftf fájlt. azt felrakod és ICS van a telódon. garancia nem fog elveszni ez által

(#10130) Zsírkrétamen válasza dobobazsy (#10129) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Értem köszi. De attól működni fog a t-mobil-os kártyával? Vannak még hibái vagy már kész rendszer? Sony oldaláról letölthető is teljesen magyar?

(#10131) qpidomx


qpidomx
tag

Nem tud valaki valami olyan torrent oldalt, vagy valamilyen olyan oldalt, ahol a friss 0day.. pre time-os android cuccok kerűlnek ki?

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10132) PearCyp válasza Zsírkrétamen (#10130) üzenetére


PearCyp
tag

magyar, müködik t mobillal

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#10133) Zsírkrétamen válasza PearCyp (#10132) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi. Akkor azt hiszem lassan belevágok ebbe a frissítésbe.

(#10134) Brutális eb válasza qpidomx (#10131) üzenetére


Brutális eb
addikt

Best android 0Day

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10135) qpidomx válasza Brutális eb (#10134) üzenetére


qpidomx
tag

vicces^^ akkor azt kérdem hol lehet oldalon megnzni legújabban feltöltött cucckat?

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10136) dobobazsy válasza qpidomx (#10131) üzenetére


dobobazsy
őstag

itt tiltott a warez :K

(#10137) qpidomx válasza dobobazsy (#10136) üzenetére


qpidomx
tag

Akkor pmbe mit banom én :D :P

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10138) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Tudna valaki linkelni egy olyan oldalt ahonnan le lehetne szedni az ICS 4.0.4-et? Azt hittem Sony oldaláról majd le lehet tölteni de onnan csak sony pc companion-t lehet ami meg azt irja hogy nincs újabb frissítés.

(#10139) norberto212


norberto212
csendes tag

Sziasztok! Barátnőm a mai napon tett szert erre a készülékre,és azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek érdemes-e ICS-re frissíteni? Nekem arc s-em van és kissé vegyesek az érzéseim, bár a 4.04-el egész jól elvagyok. Előre is köszi!

(#10140) qpidomx válasza norberto212 (#10139) üzenetére


qpidomx
tag

Szerintem érdemes, bár én csak 2-3napig használtam 2.3.7el.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10141) dobobazsy válasza qpidomx (#10140) üzenetére


dobobazsy
őstag

úgyérted 2.3.4? :DDD

(#10142) qpidomx válasza dobobazsy (#10141) üzenetére


qpidomx
tag

tudja mára t-köm melyik volt rajta :C :C :C

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10143) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Újabb hülye hsz-emet irnám :DD

a témája pedig hogy eltudná valaki mondani hogy mi az a CWM?
illetve valaki letudná irni hogy kell felrakni a real ics 4.1-et?(szokásos hülye kérdés ez működk t-mobillal?angol vagy magyar nyelvű?)
ha valaki lenne oly kedves leirná ezt lépésről lépésre megköszöném!
(odájig jutottam hogy tudom mi az a root-olás illetve már root-oltam egy huawei slim s7-et :D )

(#10144) qpidomx válasza Zsírkrétamen (#10143) üzenetére


qpidomx
tag

CWM:[link]

úgy olvastam, javítsatok ki ha nem. 12w stb zártak, rootolod elvész a garancia.

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10145) Zsírkrétamen válasza qpidomx (#10144) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

És ezt a ClockworkMod-ot hogy lehet elérni a telefonban?progival vagy valami gombkombóval?

(#10146) qpidomx válasza Zsírkrétamen (#10145) üzenetére


qpidomx
tag

Am a google a barátod :U

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10147) Zsírkrétamen válasza qpidomx (#10146) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

ok. köszi és bocs :D amúgy végén megtaláltam a válaszokat a kérdéseimre(legtöbbjére). utolsó kérdésem lenne hogy ezeket a Wipe cache and Dalvik cache és data wipe-factory reset ezeket a zip installálása elött kell mindet megcsinálni ? illetve a real ics 4.1-hez ki kell root-olni a telót?

(#10148) Deck válasza qpidomx (#10144) üzenetére


Deck
titán

Megkérlek ne írj hülyeséget. A ROOT-olástól nem vész el a garancia!!!!!

PS5

(#10149) Simba86


Simba86
senior tag

off lesz...

soha nem tudtam megérteni, h miért kell lépéseket kihagyni? nem tudod, mi az a CWM, de már modolni akarsz?
egy jótanács: legalább az alap fogalmakkal legyél tisztában, utána mókold a telódat...

én is voltam kezdő, én se az anyatejjel szívtam magamba a tudást, de legalább a guglit és a mobilarénás fórum keresőjét aktívan használtam és ugyan sokat kérdezősködtem, de azért nem így, ahogy te és sokan mások... (bocs, nem ellened irányuló támadás volt, csak véletlen, h pont nálad jött elő...)

amikor váltottam Blade-ről, a flashtool és társai teljesen újdonságként hatottak, de megtanultam használni, rengeteget olvasgattam különféle fórumokat, amelyeket magam kerestem a guglival és ha nem találtam választ, akkor kérdeztem az itteni hozzáértőket...

ha tanulni akarsz, akkor ne a legkönnyebb utat válaszd, h "lécci szájbarágósan írjátok már le!", hanem szánd rá az időt és próbálj leírásokat találni magad és követni az utasításokat, mégha azok idegen nyelven is vannak...

(nem csak Blade-del szenvedtem, LG P350-re nehezebb volt felraknom a recovery-t, azzal "itthon" kevesen foglalkoznak...)

még egyszer hangsúlyozom, nem ellened irányult a kirohanás, rosszkor voltál rossz helyen, legalább te utólag használtad a keresőt :P )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#10150) Deck válasza Simba86 (#10149) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.