Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) MyckY válasza dobobazsy (#9200) üzenetére


MyckY
senior tag

De Zoooja-nak csak megvan a zip valahogy neki is fel kell rakni kérd meg szépen h rakja fel valahova és annyi :D mondjuk azt nem értem hogy attól hogy a pasa visszavonult miért kelett megszüntetni munkáit :(

(#9202) dobobazsy válasza MyckY (#9201) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem merem kérni, hátha fel akarja nekünk tölteni, akkro azt megköszönném neki :DD

(#9203) Zoja™ válasza dobobazsy (#9200) üzenetére


Zoja™
őstag

Érdemes lenne kipróbálni, a v1 is. Nagyon jó. Az a baj, hogy a v2 nekem cwm-es backup-ban van meg. Ha tudsz valakit, aki backupból tud update.zip-et csinálni, akkor szívesen feltöltöm valahová. De utána járok én is, mert hiába a gugli a barátom, ő sem tudott segíteni v2 ügyben. :F

(#9204) Zoja™


Zoja™
őstag

Most olvasgattam a post-okat az xda- és úgy néz ki, hogy bbooff ,,plágium" miatt törölte magát az xda-ról. Elvileg a kernele majd csak nem ugyanaz volt, mint amiz ko9 kollégánk publikált, magyarán ,,lemásolta" azt.

De ha ko9 erre téved, biztos tud valamit mondani erről.

Viszont az egyik srác jelezte az xda-n, hogy meg van neki a kernel és a rom is, már írtam neki egy mail-t, amint lesz valami, jelzek felétek.

[ Szerkesztve ]

(#9205) Zoja™ válasza dobobazsy (#9202) üzenetére


Zoja™
őstag

(#9206) sxxorp válasza Isten88 (#9191) üzenetére


sxxorp
őstag

@zooja: megcsináltam a gyári visszaállítást, de ahogy sejtettem semmi, nem érzékeli a bedugott jack-et.
@Isten88: köszönöm az útmutatót, szétszednem sikerült, arra lenne szükség, h pontosan mit ellenőrizzek, merre keresgéljek, hogy megtalálhassam a jack érzéketlenségének okát: mit sérthettem meg, vagy raktam rosszul vissza... :)
Valakinek van-e több barkácsvénája?

(#9207) Zoja™ válasza sxxorp (#9206) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor vagy vezérlő hiba, amit csak akkor sérthettél meg ha fém eszközzel értél a panelhoz, vagy forrasztás szakadt meg a panelon, vagy maga a csatlakozó hibás. Kapcsold be telefont, várd meg amíg bebootol, aztán vedd ki az akksit, de a telefon bekapcsolva legyen, úgy vedd ki az akksit. Aztán egy tűvel vagy órás csavarhúzóval a jack csatlakozóban , mozgasd meg a réz betéteket középpontos irányba, hogy a fülhallgató csatlakozója jobban hozzáérjen a réz lemezkékhez. Esetleg denaturált szesz és egy fülpiszkáló segítségével megtisztíthatod a csatlakozó belsejét. Ha ezek után sem lesz jó, akkor nagy valószínűséggel csatlakozót kell cserélni, amihez smd forrasztóállomás szükséges, ami ritkán található meg egy egy hétköznapi háztartásban, így muszáj leszel szervizbe vinni.

[ Szerkesztve ]

(#9208) Zoja™


Zoja™
őstag

Srácok!!!
Az első linket amit adtam, hagyjátok figyelmen kívül!!!

Ez a jó IceHybrom v2: tessék..

És a kernel: tessék...

[ Szerkesztve ]

(#9209) dobobazsy válasza Zoja™ (#9208) üzenetére


dobobazsy
őstag

kernel? akkor ez csak nyitott bootloaderrel megy? azt hittem ez gyári kernelre is jó :/

(#9210) Zoja™ válasza dobobazsy (#9209) üzenetére


Zoja™
őstag

Gyárival is megy, mivel a rom is a gyári romból lett építve.
A kernel csak opcionális.

(#9211) MyckY válasza dobobazsy (#9209) üzenetére


MyckY
senior tag

Ezt már egyszer én is benéztem xDD

(#9212) dobobazsy válasza Zoja™ (#9210) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszi szépen. mégegyszer nem vállalnám be a bootloader nyitást, az elöző telóm egy xperia mini volt, és kinyirtuk bootloader nyitással..

(#9213) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali!
Tegnap szerezetem egy ilyen készüléket meg egy one x-et. Htc rootolásban romcserében otthon vagyok az nem gond.
Itt viszont látom valami flashtool vagy mi az erdeg kell a gyári ICS felrakásához.
Van valami korrekt kis leírás a menetésről illetve link az ICS letöltéséhez?
Köszi és bocs de 9000 hsz az most sok nekem visszaolvasni. :R

Ja ui: nyomogattam pár órát bár volt már x10 minim ez akkor is letaglozott a kompakt méret/tudás kombojával.
Remek cucc. :K

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9214) Zoja™ válasza Brutális eb (#9213) üzenetére


Zoja™
őstag

Tessék Uram, itt keresgélj...
Itt nagyjából minden egyben megvan.

Itt pedig a gyári ICS, amit flashtool-al tudsz felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#9215) Brutális eb válasza Zoja™ (#9214) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hatalmas köszönet :R

Egy kérdés még.
Ha falshtool használatával felrakom az ICS-t akkor pl pc companion javítással vissza lehet állni gyárira?Ty.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9216) Zoja™ válasza Brutális eb (#9215) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha nem szarakszik a Pcc akkor igen, egyéb esetben pedig ott a SUS (Sony Update Service).

(#9217) pepe091 válasza sxxorp (#9206) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ne vedd sértésnek, de te aztán furcsa alak vagy... Annó mit meg nem tettél, a tücsök miatt, riogattad a népet, hogy figyeljenek rá meg hasonlók, mert hogy "jaj jaj mit fog ez okozni hosszútávon" meg hasonlók ,erre szétszeded a telefonod, és garivesztés... Ráadásul el*tál valamit.. Ehhez csak gratulálni tudok. :D :O

(#9218) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Zárt bootloaderre melyik a legjobb rom? Most éppen az ExMIUI van fent, de mintha nem lenne annyira folyamatos, mint a gyári GB, persze ez is elég gyors. Mit ajánlotok?

(#9219) Brutális eb válasza Zoja™ (#9216) üzenetére


Brutális eb
addikt

Akkor teljes nyugalom neki is állok jövök majd az eredménnyel.
Köszönöm ismét. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9220) Zoja™ válasza webdeejay (#9218) üzenetére


Zoja™
őstag

Próbálkozz meg a MiniCMSandwich Lite-al...

(#9221) Brutális eb válasza Zoja™ (#9214) üzenetére


Brutális eb
addikt

Bocs nincs valmi másik letöltési mirror az ICS-hez?
26 órát ír letöltésnek :DDD
És még egy ez 4.0.4? :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9222) bogil99 válasza fatal` (#9181) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszönöm!

Az ICS-t sikerült felrakni a GB-n és ICS-n is lefuttatandó ROOT módszerrel, nekem inkább az okoz gondot, hogy KO9-féle és a hasonló formátumú ROM-okat rakjak fel. Hiába nyomom a zárt bootloaderes opciót, nem az lesz a végeredmény amit szeretnék. Ehhez nincs valami jó kis leírás?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9223) fatal` válasza Brutális eb (#9221) üzenetére


fatal`
titán

4.0.4, nem volt 4.0.3 erre a készülékre.

(#9224) Zoja™ válasza Brutális eb (#9221) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, ez 4.0.4

Erről tudok még, próbáld meg ezt.

Vagy ezzel jobban jársz. Xda romhub.

[ Szerkesztve ]

(#9225) Brutális eb válasza Zoja™ (#9224) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi az xda link franko.
A rom hub nem tudja letölteni a a dropboxbol(404-es hiba)gondolom túlterhelt

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9226) sxxorp válasza pepe091 (#9217) üzenetére


sxxorp
őstag

@Zoooja: nagyon köszönöm, ez már sokkal konkrétabb, ha nem gond, még kérdezek, ha vmi nem tiszta :)

@pepexxxDe kedves emberek járnak ide...
Balesetem volt a bringával, a telefon kirepült a tokból, és a képernyő egy része érzéketlen lett, sürgősen kellett, ezért szét kellett szednem, és ezt szerencsére meg is tudtam csinálni. A fülhallgató is lehet, h ettől ment el, lehet, hogy miközben összeraktam. A másik (a cirip) egy elvi kérdés volt, rengetegen hálásan köszönték, h egy gyári hibát erőltetett menetben sikerült kijavíttatni, és a szoftveres erőlködést akadálymentes hardveres javítás & revízió váltotta. A jó magyaros kukacoskodó/kekeckedő hozzáállást itt kaptam, aminek a nyoma a te szövegedben is érzékelhető, máshol kizárólag partneri, támogató hozzáállást tapasztaltam. Sajnállak, h így látod a világot, remélem kicsit majd tágul a látóköröd, és örömtelibb dolgokat élsz meg, hogy máshoz is úgy állj hozzá:)

[ Szerkesztve ]

(#9227) bogil99 válasza Zoja™ (#9208) üzenetére


bogil99
aktív tag

Szia Zoooja!

Ezt hogy tudom feltenni? A bajom, hogyha berakom az SD gyökérbe a .zip-et, utána újra indítok, majd a CWM-et elindítom az update-t választom, ezt követően elindul, majd kiírja, hogy nincs megfelelő állomány.

Tudsz rá megoldást?
Vagy tök rossz irányba indultam?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9228) ko9 válasza Zoja™ (#9127) üzenetére


ko9
addikt

Én tudom miért ment el, akaratom ellenére benne voltam a közepében :U
Ténylegesen plágium volt, lényegében ugyanazt adta ki amit én is - csak hamarabb. Ezt felvetette neki Kamarush, és Adridu, semmi támadás nem volt, csak "beszélgettek". Erre másnap mint egy hisztis kislány fogta magát és zárt minden topikját, és törölte a publikált munkáit...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9229) Brutális eb válasza Brutális eb (#9219) üzenetére


Brutális eb
addikt

Na fent is van a cucc.
Sima,gyors nincs vele gond eddig.
A kameránál ijedtem meg picit retek képeket csinált ICS alatt de epic fail volt mert csak a sültcsirke gőzt kellett letörölnöm róla :DDD .
Köszi ismét a segítséget.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9230) Zoja™ válasza bogil99 (#9227) üzenetére


Zoja™
őstag

Fogalmam sincs, ilyennel még nem találkoztam.

ko9:

Valami ilyesmit szűrtem le én is a hozzászólásokból, na meg azt, hogy kamarush-t támadják emiatt.

Írtam neked pü-t a linaro-val kapcsolatban, nem tudsz valamit róla?

(#9231) ko9 válasza Zoja™ (#9230) üzenetére


ko9
addikt

Néztem, arról se tudok hirtelen, hogy a mi platformunk támogatná. Majd később utánnakeresek.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9232) Zoja™ válasza ko9 (#9231) üzenetére


Zoja™
őstag

Úgy hallottam, hogy a Cyanogen már le is csapott rá, azért is kérdeztelek Téged.
Elméletben mivel kódfordításról van szó, ami szerintem a JIT-hez hasonló, remélem a miénkre is elérhető lesz.

,,A Linaro-nál dolgozó Bernhard Rosenkränzer azt mutatja be két teljesen egyforma, TI OMAP4430-alapú Pandaboard-on, hogy a Linaro által hackelt Android 4.0.4 kétszer olyan gyorsan fut, mint a stock Android 4.0.4. Rosenkränzer szerint jelentős javulás a Linaro toolchain-nek, újabb verziójú fordítónak és az optimalizációknak köszönhető. A demó végeredménye kb. 30 fps a stock Android 4.0.4-gyel, míg a Linaro-s Android build-del kb. 60 fps. A CyanogenMod fejlesztők már rá is cuppantak a témára, illetve más fejlesztők kezei közül kikerült több olyan CM9 build is, amely már a Linaro-féle optimalizációkra épít."

Videó a Linaro-ról

[ Szerkesztve ]

(#9233) sdd2 válasza Zoja™ (#9232) üzenetére


sdd2
veterán

Ez brutális gyorsulást jelentene...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9234) MyckY válasza Brutális eb (#9221) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem 5 perc alatt le is jött :D:D

(#9235) Brutális eb válasza MyckY (#9234) üzenetére


Brutális eb
addikt

Biztos szeret téged.
Pedig a netem 80-as digi és teszteltem rendben volt.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9236) MyckY válasza Brutális eb (#9235) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem id digi modt bootol meglesem milyen lett :D

(#9237) Brutális eb válasza MyckY (#9236) üzenetére


Brutális eb
addikt

Neked a hszgyüjtögetésen kívűl van valami egyébb gondod? :D
Ha nincs ignorállak.
Ez az én swartzom nagyobb annyira gyerekes.... ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9238) MyckY válasza Brutális eb (#9237) üzenetére


MyckY
senior tag

ja hogy ez nem délutáni kibeszélő show bocsi :D de ha megnézed van amikor ertelmes dolgot is irok meg segítek ha tudok csak most ez igy jött ki

(#9239) pepe091 válasza sxxorp (#9226) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Látom nem értetted a lényegét. Mindegy, nem akarom szétoffolni a témát. Zárjuk le :)

(#9240) Brutális eb válasza MyckY (#9238) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ott voltak az arcocskák relax.
Ne haragudj ha félreérthető volt. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9241) MyckY válasza Brutális eb (#9240) üzenetére


MyckY
senior tag

értettem én :D:D na nyomogatom a minicmsandwich-et és elég jónak tűnik egyenlőre hagyom fent gyorsan elég gyors a fényképezője sokkal gyorsabb csak szokni kell :D

[ Szerkesztve ]

(#9242) rutyika68 válasza MyckY (#9241) üzenetére


rutyika68
őstag

Én is azt használom, és még egy kicsit tuningoltam rajta. A dalvik könyvtárat át tettem a cahe partícióra, csináltam ext4 partíciót az SD-re, találtam egy aroma telepítős ap2sd-t. A nagyobb apk.-kat (iGO, aura, stb..) áthelyeztem a system/app mappába. 80MB-150MB között mozog a szabad ram, nagyon jó most a rendszerem.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9243) Krinyo válasza rutyika68 (#9242) üzenetére


Krinyo
senior tag

130 korul nekem a sima stock 4.0.4-en is megvan, minden ujrainditas utan fejlesztoi eszkozok kozott be kell allitani, hogy maximalisan 2 hatterfolyamat legyen, es azota teljesen fluid a rendszer.

(#9244) webdeejay válasza Krinyo (#9243) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy a WhatsApp meg hasonlók nem futnak ekkor. Vagy azok amolyan szervízfolyamatként mennek?

(#9245) nortu30 válasza sxxorp (#9226) üzenetére


nortu30
csendes tag

Egyet kell értsek pepe091-el. Annak ellenére, hogy a tücsök szindróma valóban hardveres hiba, valljuk be, túl lett parázva az egész. Az pedig, hogy szétszeded a garis telót "hátha meg tudom én is szögelni" alapon, a Te előéleteddel tényleg ellentmondás. Nem piszkálódásnak szántam, csak leírtam a véleményem, ami a sztoriddal kapcsolatban megfogalmazódott bennem.

(#9246) Isten88 válasza nortu30 (#9245) üzenetére


Isten88
senior tag

Az azért - valljuk be - teljesen más, ha valamiért kifizetsz jó sok pénzt (igen, MO-n a ~60k huf sajnos soknak számít) és hibásat kapsz, mintha a Te hibádból romlik el.
Leegyszerűsítve: veszel egy kocsit, 100 km után valami karatyolni kezd a motorháztető alatt...biztos vagyok benne, hogy Téged is idegesítene. Viszont ha hibátlan, majd egyszer nekitolatsz valaminek, az már a Te hibád, és azért csak magad okolhatod. A kettő közt van különbség. :)
Egyébként írta, hogy balesetezett és érzéketlen lett a képernyő és - gondolom - javítani/cserélni akarta, most meg talált még egy hibát.

(#9247) dobobazsy válasza Zoja™ (#9210) üzenetére


dobobazsy
őstag

ebben nem működik a root? :( vissza akartam tenni a gyári romomat cwm backupból, erre se cwm nincs, se root, hogy feltegyem. :O superuser mindennek megtagadja a jogokat akármit állitok.. ötlet? :F
vagy most tehetek fel azért egy rootolt ICS-t, hogy visszaállíthassam a backupot?

[ Szerkesztve ]

(#9248) Zoja™ válasza dobobazsy (#9247) üzenetére


Zoja™
őstag

Valószínű, hogy vissza kell rakni a gyárit, mert nálam kernelcserével van rootolva a telefon, az meg nyitott bootloader hiányában nem megy. De nem értem, hogy ha előtte rootolva volt a gyárid, akkor ennél most miért nem az...

[ Szerkesztve ]

(#9249) dobobazsy válasza Zoja™ (#9248) üzenetére


dobobazsy
őstag

format system/data/cache és wipe dalvikcache volt telepítés előtt.. akkor ez volt agond?

(#9250) Zoja™ válasza dobobazsy (#9249) üzenetére


Zoja™
őstag

Lehet, hogy a system partíciót nem kellett volna leformázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.