Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) BRIKLY válasza sdd2 (#9450) üzenetére


BRIKLY
veterán

USB hibakeresés, és ismeretlen források engedélyezése kellene hozzá.

(#9452) sdd2 válasza BRIKLY (#9451) üzenetére


sdd2
veterán

Igaz. PCC milyen telót lát? Lehet rá kéne frissítened SUS-al, de csak ha a Mini-t felismeri.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9453) BRIKLY válasza sdd2 (#9452) üzenetére


BRIKLY
veterán

Xperia Mini. De mivel ICS van rajta (nem találtam LvW-hez .42-es ROM-ot) nem tudom, hogy lehet-e SUS-al frissíteni.De multkor sem oldotta meg a problémát,úgyhogy szerintem most sem.

(#9454) dobobazsy


dobobazsy
őstag

gyerekek tud valaki valamit az easy toolkitről? flashtoolal felraktam egy tiszta ICS-t, és azt hittem majd jön rá a root, aztán a többi fontos dolgom, kezdhetem előről a régi fajta roottal, vagy lesz valami az egyklikkes módszerből?

(#9455) fatal` válasza sdd2 (#9452) üzenetére


fatal`
titán

Custom ROMra nem tudsz sem frissítést, sem javítást nyomni, sem PCC-vel, sem S(E)USsal.

(#9456) BRIKLY válasza fatal` (#9455) üzenetére


BRIKLY
veterán

De,a SUS újra telepítette,de a helyzet változatlan. :(((

(#9457) fatal`


fatal`
titán

Meg lehet valahogy oldani, hogy a kamera gomb egy 3rd party alkalmazást indítson a kamera helyett? Nem használom egyáltalán, jobb lenne, ha a zenelejátszó (de nem a gyári) indulna. :)

(#9458) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Probléma megoldva! :))
.58-as LvW ROM, és .42-es Mini ROM variációjával lett jó.

(#9459) MyckY válasza BRIKLY (#9458) üzenetére


MyckY
senior tag

grat :D:D:D

(#9460) MyckY


MyckY
senior tag

Takaritottam a letöltések mappát a gépen és találtam egy ilyet hogy ice hybrom v2 amit juni 17.én töltöttem le :D a build.prop-ban az van hogy xperia mini prora van rakjam fel, kell valakinek?

(#9461) sdd2 válasza BRIKLY (#9458) üzenetére


sdd2
veterán

Na grat, sikerült akkor LwW ROM-ot találnod :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9462) BRIKLY válasza sdd2 (#9461) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszi!

Igen,sikerült, csak én .42-eset kerestem,de írták a topikjában,hogy olyan nincs. :D

(#9463) Zoja™ válasza MyckY (#9460) üzenetére


Zoja™
őstag

Én megkoszonném!

(#9464) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mitől lehet az, hogy easy rooting toolkittel nem megy a rootolás? Hibaüziket dobál, és SuperOneClickv2.3.3-vel meg lefagy. Android 2.3.7, Build 4.0.2.A.0.62

(#9465) MyckY válasza r3dsnake (#9464) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem se megy :/

(#9466) fatal` válasza r3dsnake (#9464) üzenetére


fatal`
titán

Először is 2.3.4, nem 2.3.7. Másodszor a 62-es buildet nem lehet rootolni.

(#9467) r3dsnake válasza fatal` (#9466) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És ha frissítve lenne gyári ICS-re, akkor változna a build olyan verzióra, ami rootolható?

(#9468) BRIKLY válasza r3dsnake (#9467) üzenetére


BRIKLY
veterán

(#9469) fatal` válasza r3dsnake (#9467) üzenetére


fatal`
titán

Nem, mert az ICS rootolásához előbb egy rootolt gb kell (42-es, vagy 58-as build).

(#9470) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hát ez gáz. Köszi

(#9471) Brutális eb válasza BRIKLY (#9441) üzenetére


Brutális eb
addikt

Megértem mindenki szívását de ez a megkeresem kicsinálom atittude nem ide való.
Egyébként is ROM cserélgetés csak saját felelőségre. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9472) murga


murga
tag

Sziasztok!

Az asszonykámnak is lett egy ilyen szupi kis telója. :)
Kérlek segítsetek abban, hogy a névjegyeket milyen módon lehet az asztali géppel szinkronizálni? A gmaillel nem szeretné.
A másik probléma, hogy a régi telefonról lettek a névjegyek BT-n átküldve, és ebben az új telóban most fel vannak cserélve a vezeték és keresztnevek.
Van módja ebben a telóban ennek az átállítására?
T-mobilos a készülék.
A harmadik kérdés, hogy a dobozán fel van tüntetve, hogy Android 4.0 upgradeable.
A telefonban viszont az android verziójánál 2,3,4-et ír. Akkor ez most még sem ICS?

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#9473) Watt25 válasza murga (#9472) üzenetére


Watt25
veterán

Az Upgadeable azt jelenti, hogy frissíthető. Az én feleségem is már így kapta a telefonját. (Mármint matricával.)
De szolgáltatónként megy a frissítés és a T-Mobile-nál még nem lehet frissíteni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9474) sdd2 válasza murga (#9472) üzenetére


sdd2
veterán

Flashtoolal felteheted az ICS-t ha nem szeretnél várni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9475) murga válasza sdd2 (#9474) üzenetére


murga
tag

Köszi szépen.
Frissíteni jómagam nem szeretném. Majd küldi a T... vagy ha nem... az se baj

Viszont a névjegyekkel meggyűlik a bajom. Sehol sem találom a gmailen kívüli szinkronizációt.
Régen még az okostelefonok ideje előtt egyszerűen lehetett az outlock-kal szinkronizálni, most nem találom a módját...
meg régen egyszerűen át lehetett állítani hogy a vezetékneveket írja előre, ne a keresztneveket...
nem értem én ezt... :(

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#9476) sdd2 válasza murga (#9475) üzenetére


sdd2
veterán

Telefonkönyvben megnyomod az opciók gombot és ott vannak a beállíátsok ezekre vonatkozóan. Az outlock szinkronizációt nem tudom de a többi benne van. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9477) tomy86 válasza murga (#9475) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy van egyszerűbb megoldás is outlook kapcsán, de én régebben így csináltam: Outlookból exportáld a névjegyeket csv formátumba. Outlook menü: fájl - importálás és exportálás, majd a felugró ablakban: exportálás fájlba - pontosvesszővel tagolt adatok(windows). Kijelölöd a névjegyalbumot és tovább gomb után megadod a mentés helyét és a fájlnevet. Majd ezt a csv fájlt importálod a google fiókodba és utána szinkronizálod a telefonnal.

(#9478) 8zabi


8zabi
őstag

telenor / djuice hálón lógó tulajoktól kérdezném, hogy nekik visszavált-e hspa-ról 3g-re, esetleg edge-re a telefon, ha nincs adatforgalom?
nálam állandóan a H jel van, függetlenül a forgalomtól, úgy emlékszem galaxy spica-n még váltogatta

[ Szerkesztve ]

(#9479) fattyu válasza 8zabi (#9478) üzenetére


fattyu
veterán

beállítások hálózatok állísd át wcdma onlyról. Akkor visszaáll 3gre ha nincs miért gyorsnak lenni.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9480) 8zabi válasza fattyu (#9479) üzenetére


8zabi
őstag

nem áll át, azért kérdeztem, hogy csak nálam van így, vagy esetleg másnál is, illetve lehet a kicsit öreges pannon sim az oka ;]

(#9481) qkaleko válasza 8zabi (#9480) üzenetére


qkaleko
tag

Nem, nálam is így van, új kártyával és az előző telefonomnál is így volt.

(#9482) murga válasza sdd2 (#9476) üzenetére


murga
tag

akkor ezek szerint csak a mi készülékünkben nincs ilyen?

Ha a Galaxy Note-on nézem, akkor ott van ebben a menüben egy "egyebek" lehetőség, ahol valóban be lehet állítani a névjegyekkel kapcsolatos dolgokat. De ennél a telónál csak az alábbi képeken látható menüpontokat ajánlja fel... :(
mit csinálok rosszul?

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#9483) dobobazsy válasza murga (#9482) üzenetére


dobobazsy
őstag

szűrőnél nézted?

(#9484) murga válasza dobobazsy (#9483) üzenetére


murga
tag

igen, persze.
Ott a teljes kapcsolatlistára lehet rászűrni, hogy mik jelenjenek meg...

de nekem a beállításai kellenek a kapcsolatoknak, hogy tudjam a nézetét módosítani... :(

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#9485) sdd2 válasza murga (#9482) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor sajnos nem lehet mit tenni...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9486) tomy86 válasza murga (#9484) üzenetére


tomy86
addikt

GB alatt nem lehet vezetéknév szerint rendezni (Rayen sem lehetett). ICS alatt lehet a névjegyeket vezetéknév szerint is rendezni, bár a híváslistában akkor is a keresztnév van elöl. Megoldásként lehet más tárcsázót használni. Pl: exdialerben megoldható GB alatt is a vezetéknév szerinti rendezés.

(#9487) murga válasza tomy86 (#9486) üzenetére


murga
tag

A note készüléken is gb van...
Kár, hogy Sony Ericsson-ék nem gondoltak erre...

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#9488) dobobazsy válasza tomy86 (#9486) üzenetére


dobobazsy
őstag

most hogy mondod, be ugrott nekem is, hogy ezt az ICS kapta meg mint új fícsör.. :B
még jó, hogy én mindig beceneveket írtam csak a telómba :DD
murga: én azt mondom mentsétek a telószámokat memóriakártyára aztán flashtool --> ICS :))

[ Szerkesztve ]

(#9489) BRIKLY válasza Brutális eb (#9471) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igen,tudom.Csak ideges voltam,de megbeszéltem vele privátban.

Tény, hogy saját felelőségre, de akkor is oda kell figyelni,hogy mit linkel az ember.Majd ha Te is így jársz,akkor megérted...

(#9490) Brutális eb válasza BRIKLY (#9489) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igy is megértem .

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9491) bogil99 válasza dobobazsy (#9488) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ehhez a témához kapcsolódik ugyan, de nem a fenti problémával kapcsolatos. ICS alatt már szépen kezeli a csoportokat is a híváskezelő. Olyan jól, hogy amikor bejelentkeztem a Skype-ra, onnan is összegyűjtötte a kontaktokat egy külön csoport mappába. Sajnos ezt későn vettem észre, addigra az egyik Skype "névjegyet" már átszerkesztettem (mert volt benne egy fotó is, ebből készítettem normál névjegyet). Ettől kezdve soha többé nem töltötte le a Skype-ról ezt a kapcsolatot. Ekkor töröltem "feloszlattam" a csoportot is ekkor sem töltötte újra. Töröltem az összes Skype kapcsolatot, és ekkor sem töltötte le újra őket.
Valahogy rá lehet lehet bírni a névjegy kezelőt, hogy a Skype kapcsolatokat újra letöltse készülékre?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9492) e-newsee válasza sdd2 (#9345) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg nem kötekedésből, de azóta többször újraindítottam már a gépet (minden nap végén leállítom ugyanis), sőt, a SUS-t is újratelepítettem, azután is újraindítottam már, és a mini pro még mindig nem jelenik meg a típuslistában. :( Sem magyarul, sem angolul, sem sehogyan. Ezt már tényleg nem értem... :/

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#9493) dobobazsy


dobobazsy
őstag

srácok! egy alkalmazás miatt meg tud szakadni a kapcsolat a wifin? AirDroid segítségével akartam fájlokat pakolni a telefonra, erre megszakad a wifi kapcsolat még mielőtt elkezdenék bármit is rámásolni.. de mindig.. megpróbáltam már vagy tízszer, de akkoris megszakad.
utána kipróbáltam a youtubeot és az opera mobile-t, azoknál gond nélkül megy a kapcsolat. ahogy feljelentkeznék az airdroidra a gépen, paff eltűnik a wifi ikon az értesítő sávba..
ugye nem a telefonommal van valami? :F

[ Szerkesztve ]

(#9494) Zoja™ válasza dobobazsy (#9493) üzenetére


Zoja™
őstag

ICS alatt próbálkozol? Lehet, hogy az airdroidot még nem sikerült normálisan portolni ICS-re...

(#9495) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült hozzájutnom egy ilyen kis telóhoz.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen romot ajánlotok a telefonhoz? Ki mivel hasnálja? Mivel a legjobb a működése, melyikkel a leggyorsabb?
Csak azért kérdezem mert azért nem egy erőgép ez a telefon, ICS-vel azért jobb de igy sokszor azért lassucska, megakad néhol stb. de ez annak tudható be, hogy nem ilyenhez vagyok szokva.

Igazából második telefonnak használom szóval annyira nem kivánok belemenni a haxolásba, viszont xda-n egy halom rom van...

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9496) heidrich


heidrich
senior tag

Meg annyi kérdésem lenne, hogy mi kell egy custom rom felrakásához? Mindenfeleképpen nyitott bootloader?

Mert a korábiakban volt egy nexusom és ott mindent meg lehetett csinálni egy kattintással (root, bootloader unlock, cwm install...)

Hogy megy itt a menete?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9497) dobobazsy válasza Zoja™ (#9494) üzenetére


dobobazsy
őstag

igen ICS. mielőtt elkezdtem piszkálni a rendszert működött, most állítottam vissza a gyári ICS-t cwm-ből, és azóta nem jó. :F

(#9498) fatal` válasza heidrich (#9496) üzenetére


fatal`
titán

A legtöbb romhoz nyitott bootloader kell, de vannak, amik a gyári kernelt használják, azok működnek zárt bootloaderen (exmiui és minicm sandwich liteból van ilyen verzió). ROOT és CWM kell hozzájuk.

(#9499) bogil99


bogil99
aktív tag

Aki nem ismeri, sok érdekes dolgot találtam itt, többek között ROM-okat is.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9500) Brutális eb válasza bogil99 (#9499) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi de ki ne ismerné XDA-t. ;)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.