Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) batai15 válasza HofiZoli (#9300) üzenetére


batai15
félisten

Korrekt válasz, köszöntem

(#9302) fatal`


fatal`
titán

Ha valaki akar a hangerőszabályzók hosszú nyomásával számot léptetni akármilyen lejátszóval (kikapcsolt kijelzővel):

[link]

Innen az elsőben benne van, működik MiniCM Sandwich-csel is :)

[ Szerkesztve ]

(#9303) PearCyp válasza batai15 (#9298) üzenetére


PearCyp
tag

Mégis milyen következtetést vonsz le abból, ha azt írja a pcc hogy nincs frissítés?????
azt, hogy nincs. és 2 oldalt kellene visszaolvasnod.

istenem :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#9304) webdeejay válasza fatal` (#9302) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Tegnap este pont kerestem hasonlót(zene léptetés hangerőgombokkal) és én ezt a megoldást találtam [link]. Itt kétszer kell megnyomni a hangerőgombot, és vált. Root se kell hozzá, gondoltam megosztom :)

(#9305) fatal` válasza webdeejay (#9304) üzenetére


fatal`
titán

Ezt is próbáltam, evvel az a baj hogy közben össze-vissza állítgatja a hangerőt. :) Ha valaki nem akar ROOTolni, moddolni, akkor a playerproban gyárilag (a saját lockscreenjén) van ilyen funkció, de jobban merül tőle az aksi. ICS alatt nekem a gyári rommal problémás volt a használata, ezért kerestem más megoldást, mert powerampra akarok váltani.

[ Szerkesztve ]

(#9306) Simba86 válasza fatal` (#9305) üzenetére


Simba86
senior tag

meg tudnád nekem mondani, h a minicm-ben van-e team chooser és statusbar widgetgombok? :)

Köszi előre! :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9307) fatal` válasza Simba86 (#9306) üzenetére


fatal`
titán

Statusbar gombok vannak, csak szerintem kevés úgyhogy én felraktam a quickpanelt, tökéletesen működik. A team chooser az nem tudom mi, ha theme chooserre gondolsz, akkor az nincs, legalábbis én nem láttam.

(#9308) Simba86 válasza fatal` (#9307) üzenetére


Simba86
senior tag

basszus, theme choosert akartam írni, bocsi, idióta vagyok :D (már dobhatom a kukába a nyelvvizsga bizonyítványom... :D )

(őszintén, fogalmam sincs, milyen agymenés volt ez tőlem, h szó szerint leírtam, h "tím" :D )

pedig természetesen tudom, h az theme... no comment :D

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9309) fatal` válasza Simba86 (#9308) üzenetére


fatal`
titán

Előfordul. :) Their helyett szoktam rendszeresen theret írni :D

(#9310) Simba86


Simba86
senior tag

nekem a CM-ekben az volt az egyik leginkább tetsző dolog a korábbi telómnál, főleg, amikor a steel blue és a mixer témát használtam :)

várom nagyon ko9 publikálását, mert abban asszem az is lesz :D

a gyári ICS-ben is a lehúzható statusbar widgeteket hiányolom, de köszi a linket, ezt a quickpanelt kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#9311) Zoja™ válasza Simba86 (#9308) üzenetére


Zoja™
őstag

Theme Chooser, Team Chooser, vagy Teen Chooser, egyre megy... Bar az utobbi jobban tetszene... :DD

[ Szerkesztve ]

(#9312) G@be22 válasza erno800 (#7022) üzenetére


G@be22
tag

Sziasztok, ugyanez a gondom, tegnap szurtam ki, hogy indonkent elkezdi ki-be kapcsolgatni a kijelzot... pedig uj program nem kerult rá... tudtok segiteni a megoldásban?

(#9313) ko9 válasza Zoja™ (#9311) üzenetére


ko9
addikt

Az aláírásodat látva mindig elgondolkozok, hogy az elejére feltudod úgy rakni, hogy rajta maradjon? Garantált az állandó teljesen realisztikus háttérkép ;] :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9314) Samee


Samee
tag

Szevasztok!

Lassan egy hete én is félig boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telónak, de kezdek ideges lenni... Hívás közben, vagy akármikor amikor úgy gondolja újraindul. Nincs rajta semmilyen program, alapállapotban is ezt csinálja. Az Android ami rajta van: 2.3.4. Tegyem fel az ICS-t? Ajánlgatja mindig mikor rádugom a Companiont. Segítsetek!!

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#9315) Brutális eb válasza Samee (#9314) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia igen ajánlott frissíteni.
Ha hardveres problma van természetesen azt nem oldja meg ha szoftver akkor viszont lehet megszünik a problémád.
Ráadásul az ICS tisztább,szárazabb érzés. :DDD
Ha ICS alatt is csinálja szervíz.

Ui:És fél off:
Ezt valaki kipróbálná aki vodás és mini pro készüléke van?
Mert nekem ics alatt állandóan sikertelen csatlakozást ír ki.
Köszi
:R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9316) Zoja™ válasza ko9 (#9313) üzenetére


Zoja™
őstag

K.pd be... :DD

Direkt a hátlapra vettem, mert láttam egy haverom Arc S-én, de jól besz.ptam vele, mert szar minőségűt vettem.

(#9317) G@be22


G@be22
tag

Sziasztok :)
A pc companion szerint van ujjabb verzió az sk17i telomhoz, nevezetesen:4.1.B.0.431.
Ez már au ICS? :)

(#9318) Zoja™ válasza G@be22 (#9317) üzenetére


Zoja™
őstag

Az már az ICS... :K

(#9319) G@be22 válasza Zoja™ (#9318) üzenetére


G@be22
tag

És az nekem jó? Úgy értem van már tapasztalat? Akksi idő, stabilitás, bugok.
szines témák benne vannak mint a 2.3.4ben, vagy csak a fekete?

(#9320) G@be22


G@be22
tag

Ja, és hogy magyar-e :)

(#9321) fatal` válasza G@be22 (#9320) üzenetére


fatal`
titán

Magyar, színes témák vannak de másmilyen, mint a GBben. Van akinél nagyon bugos, van akinél nem. A LED nem jól működik (e-mailt, fb-t néha elfelejt jelezni, sms-t soha), ezenkívül nekem más bug nem volt, ellenben szerintem gyorsabb és az aksi is jobban bírja.

(#9322) Samee válasza Brutális eb (#9315) üzenetére


Samee
tag

Köszi a választ, már frissítem is ICS-re :D Remélem jó lesz...

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#9323) webdeejay válasza Brutális eb (#9315) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Régen 100Mb-s net alatt nekem se ment a voip(voda). Akkoriban úgy oldottam meg, hogy a vipVPN[link] ingyenes szolgáltatását használtam, ez 1mbit/s-re van korlátozva, de voip idejére teljesen jó. Viszont vpn-re csatlakozva jobban szívja az akksit, meg ICS alatt mintha nem is lehetne csatlakozni lockscreen jelszavazás nélkül vpn-re.

(#9324) Brutális eb válasza webdeejay (#9323) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi ezt megpróbálom. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9325) pepe091 válasza G@be22 (#9312) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az alábbi hozzászólás 1. fele vonatkozik rád.

Katt ide

Üdv!

(#9326) natë


natë
nagyúr

Lehet még kinn forgalomban 38. hét előtti Mini pro? Most vásároltam egyet (felszámolandó mobilos raktárkészletből), függetlenül, kicsit parázom...

(#9327) fatal` válasza natë (#9326) üzenetére


fatal`
titán

Nem túl valószínű, bár egy ilyen felszámolandó cuccnál előfordulhat. De szervízben cserélik a cuccot, hogy ne ciripeljen, más hibája meg nincs, az enyém 34. heti, tökéletesen működik, semmi gond nem volt vele soha (a ciripelésen kívül, de én nem használom a kamerát).

(#9328) ko9 válasza natë (#9326) üzenetére


ko9
addikt

Enyém 11W32-es, és sose volt észrevehető a ciripelés, csak full csendben való videózásnál (csendéletet meg ne ezzel készítsen az ember), meg ha a fülem akarom beledugni a jack foglalatba, és nem a fülhallgatót, de úgy meg elég abszurd ábrázatom van.
Szvsz szerintem nem nagyon fúúdefelborítommostazasztalt probléma...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9329) AkoSCH


AkoSCH
csendes tag

Sziasztok!

Vodefone-függő készülékemhez a PC Companion nem talál ICS-t.
Ennek mi lehet az oka?

Üdv.

(#9330) cracky86 válasza AkoSCH (#9329) üzenetére


cracky86
tag

Valószínüleg a vodafone még nem adott ki frissítést?! -én is vodás vagyok-

(#9331) fatal` válasza ko9 (#9328) üzenetére


fatal`
titán

Nekem is ilyen, szerintem mindenkinek. Ha hang is rögzül, akkor egyáltalán nem hallatszik.

Btw, tényleg eladjátok a telefont (te és kamarush)? XDA-n olvastam a MIUI topicban.

CM9 azért még lesz ugye?:D

Természetesen, ha így van, akkor köszönjük az eddigi munkátokat is! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9332) G@be22


G@be22
tag

Indul a frissités. az igazsag az, hogy nekem eleve a facebookot csak 1 max 2 hete kezdte egyaltalan jelezni, megszoktam :D
Valszeg mar keso megkerdezni, de a telepitett cuccok maradnak? :F

[ Szerkesztve ]

(#9333) fatal` válasza G@be22 (#9332) üzenetére


fatal`
titán

Maradnak.

(#9334) Zsocó válasza AkoSCH (#9329) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Szintén ebben a cipőben járok!? :((

(#9335) G@be22 válasza Zsocó (#9334) üzenetére


G@be22
tag

Aki már frissitette: kb mennyi időt töltött a pc companion az előkeszites folyamatnal?

(#9336) fatal` válasza AkoSCH (#9329) üzenetére


fatal`
titán

Pl. az, hogy a szolgáltatói frissítések még nem jöttek ki, csak a Telenornál.

(#9335) G@be22: 1-2 perc max.

[ Szerkesztve ]

(#9337) G@be22 válasza fatal` (#9336) üzenetére


G@be22
tag

hm, nalam lassan fél orája ott áll...

(#9338) sdd2 válasza G@be22 (#9337) üzenetére


sdd2
veterán

Javaslom a SUS-t [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9339) fatal` válasza G@be22 (#9337) üzenetére


fatal`
titán

Akkor SUS, vagy flashtool (Wipe Data nélkül).

(#9340) G@be22 válasza fatal` (#9339) üzenetére


G@be22
tag

Nah :) Android 4.0 :)
Ej no, mennyivel komolyabb progi ez a SUS :)

(#9341) bogil99 válasza Krinyo (#9288) üzenetére


bogil99
aktív tag

Azért, mert ez az ingyenes verzió a doksik szerkesztésére alkalmatlan és fölöslegesen foglalja a memóriát. Van helyette más, ami szerkeszteni is tud.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9342) e-newsee


e-newsee
addikt

Lehet, hogy nem én vagyok az első, aki megkérdi, de hogy lehet az, hogy a legfrissebb S(E)US típuslistájában nincs bent a mini pro? :F Csak a sima mini, és az x10 mini pro.
Érti ezt valaki?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#9343) sdd2 válasza e-newsee (#9342) üzenetére


sdd2
veterán

Ott van az :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9344) e-newsee válasza sdd2 (#9343) üzenetére


e-newsee
addikt

És hova van eldugva? Mert a legördülő listában sincs bent, a billentyűzetesben sem, az összes típust egy helyen mutató listában sem sehol. Se úgy, hogy rá van dugva a telefon, se úgy, hogy nincs. Akkor te hol találtad meg?

Nálam ilyen a választék:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#9345) sdd2 válasza e-newsee (#9344) üzenetére


sdd2
veterán

Tessék [link]
Restartold a géped!

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9346) e-newsee válasza sdd2 (#9345) üzenetére


e-newsee
addikt

Attól még érdekes, hogy az összes új típus (P, S, U) benne van restart nélkül is, ez meg kikerül belőle... -.-

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#9347) sdd2 válasza e-newsee (#9346) üzenetére


sdd2
veterán

Csak nálad lehet valami...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9348) Krinyo válasza bogil99 (#9341) üzenetére


Krinyo
senior tag

Azt tudom, nekem is megvan a Pro belole, de mivel a systembe alapesetben ugysem masol/telepit az ember semmit, a telefon meg ugysem hasznalja azt a memoriateruletet (ahhoz at kellene particionalni a telefont, mint a Blade-emet), ezert tovabbra sem ertem miert nem jo az egyszeru tiltas. :D

[ Szerkesztve ]

(#9349) Lasy válasza Krinyo (#9348) üzenetére


Lasy
veterán

nem kell particionálni. felesleges.
csinálsz egy root-ot, és letörlöd.

itt amúgy sem tudod csak úgy particionálni a memoriát.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#9350) fatal` válasza Krinyo (#9348) üzenetére


fatal`
titán

A data meg a system közös helyet használ, amit törölsz a systemből, a helyére tudsz telepíteni mást. :) Nem kell hozzá újrapartíconálni semmit.

Ezért jobb a törlés, mint a tiltás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.