Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) qpidomx válasza szente (#9950) üzenetére


qpidomx
tag

Hol tudom pontosan megnézni?

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9952) szente válasza qpidomx (#9951) üzenetére


szente
addikt

Pl töltsd le az áruházból az OS Monitort.

(#9953) qpidomx válasza szente (#9952) üzenetére


qpidomx
tag

processnél: os monitor 11-20% mozog az android rendszer 2% többi 20 felsorolt dolog 0% "megy"

system 56.5% used, total 409 600k, used: 231 324k availabe: 178 276 k

data: 38% used

scaling range nél középen a current :245760 zöld de pirosra ugrik vált 1024000re

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9954) tubix


tubix
csendes tag

Sziasztok! érdeklődnék hogy ti milyen programot használtok fotók videók rendszerezésére, mert elég sokat szoktam lövöldözni stb és megtelik memória és a legnagyobb bajom az hogy nem tudom egy mappába pakolgatni őket mert a kis fényképelnevezési számláló egyből
"DSC 0001 "re ugrik amikor lekapom a képeket, és ezáltal teljesen előről kezdi a számlálást az elkészített fotóknál és millió külön mappába kell pakolni a képeimet, valaki valami jó progi? Almás ismerőseimtől hallodtam oylanokat hogy rádugja telefont a gépre és automatikusan már pakolja is befelé egy mappába. ha tudnátok segiteni örülnék neki :DD

ja és xperia mini prom van természetesen azért írok ide :U

(#9955) qpidomx válasza tubix (#9954) üzenetére


qpidomx
tag

[link]
ezt probáldki

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9956) tubix válasza qpidomx (#9955) üzenetére


tubix
csendes tag

igazából nem a telefonon szeretném rendszerezni mert ott teljesen jó az alap progi. csak amikor ráhúzom sz gépre a képeket akor ne keljen millió mappát csinálnom hetente ha ugyan olyan néven futnak a képek. valami olyasmi progi kellene hogy rádugom és felmásolja automatikusan egy mappába és nem írja felül az ugyanolyan nevűeket, vagy eleve a kamera program ne kezdje előröl a számlálást
kicsit nyakatekerten fogalmaztam remélem azért érthető :)

(#9957) qpidomx válasza tubix (#9956) üzenetére


qpidomx
tag

Hát szerintem nem nagyon megoldható h ne írja át a nevét vagy kezdje előről a számlálást..max olyan programot lehet találni szerintem ami rá kérdez h már létezik ilyen nevű kép átnevezi e

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9958) Pistakiss válasza qpidomx (#9957) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha a szgépedre áthelyezés elött készítesz egy megfelelő mappát, pl dátum, vagy téma szerint, akkor oda helyezve a képeket nem lesznek gondjaid. Valamint, ha a telefon fényképkezelő programjában dátum és idő szerint nevezteted el a képeket, akkor nem fogja mindíg 0001-el kezdeni a számolást

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#9959) szente válasza qpidomx (#9953) üzenetére


szente
addikt

Ez rendben van. Gyári ROM van fent, nem bütyköltél semmit?

(#9960) Zoli133


Zoli133
őstag

valaki már találkozott olyannal, hogy a telefon nem találja a pozíciót? Beutiful Widgets-el vettem észre hogy nem találja a helyet, azután kipróbáltam Maps-et és az sem, pedig engedélyezve van, beállításokban is, illetve a joguk is van a programoknak ezt lekérni, a legfurább benne hogy ma felraktam próba képpen MiniCMSandwich Lite-ot, amin nem működött ment vissza ExMIUI és most már ott se megy, reggel még jó volt....

Szerk: GPS-t engedélyezem akkor se megy (eddig csak wifi + cellainfo alapján kerestettem a helyet), a GPS logo a status bar-on mutatja hogy a GPS aktív és valamely program használja, de nem találja a maps a helyet (jelenlegi helyzete ideiglenesen nem elérhető)

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9961) qpidomx válasza szente (#9959) üzenetére


qpidomx
tag

Gyári rom van rajta és nem butykoltem meg semmit. Nem érték ám sem az ilyen dolgokhoz:-D ám pl nem használtam telefont most de vagy 3% öt merült....felléptem pl most netre eltelt kb 2p és megint merült 3%ot.....kb 1napot birki olyan 2_3 telefon hívás és fogadás és olyan 1ora netezes pár program telepites nemtudom mi lehet a gond ha ez gondnak nevezhető. Úgy h nem nyulok jó formán hozzá kibirna szerintem2napot

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9962) Zoli133 válasza Zoli133 (#9960) üzenetére


Zoli133
őstag

NAh volt egy exmiui backup-om azt visszaraktam most jó, kicsit wtf, mert a beállítások ugyanazok, de legalább most megy....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9963) Imilenni


Imilenni
addikt

Nah sikerült ICS-re frissíteni :D de a zenetárat már 10 perce frissíti O.o

Press "F" to pay respects.

(#9964) Watt25 válasza tubix (#9956) üzenetére


Watt25
veterán

Az utolsó képet mindig hagyd rajta a telefonon...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#9965) Brutális eb válasza Zoli133 (#9960) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tedd fel ezt az appot és nézd meg talál e holdat.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9966) Zoli133 válasza Brutális eb (#9965) üzenetére


Zoli133
őstag

Most működik, majd ha lesz időm akkor megpróbálokaddig ROM-olgatni amíg elő nem jön újra a hiba, addig is észben tartom ez ta programot, köszi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9967) bogil99 válasza Zoli133 (#9966) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ilyenem nekem is volt, de a gyári ICS alatt. Ne kérdezd mi volt az oka. Újra raktam az 58-as ROM-ot, rootoltam, ICS-t ráraktam (előtte+utána) rootoltam. CWM-ből visszaállítottam az utolsó működőképes verziót, aztán ment rendesen. Önmagában csak az utolsó lépés (visszaállítás) valamiért nem működött.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9968) Zoli133 válasza bogil99 (#9967) üzenetére


Zoli133
őstag

Nekem CWM viasszaállítás segített, bár azt nem értem igazán, hogy felraktam tisztán (tényleg mindent töröltem) az ExMIUI romot, erre nem megy, felrakom ugyanazt csak ugye most egy backupból és erre megy, érdekes jelenség...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9969) Kobor


Kobor
aktív tag

Sziasztok!

Elnézés a következő mondatért :B : leszedtem a szendvicset, mert nem voltam megelégedve.
A lényeg visszaraktama GB-t, azután kicsit gyomláltam, és sikerült valamit letörölnöm amit nem kellett volna, most nincs a beállítások között "fiókok szikronizálás" és kicsit hiányzik, ha esetleg valaki tudja, mit nem kellett volna leszednem, segítsen légyszi.

Köszi :R

(#9970) bogil99 válasza Kobor (#9969) üzenetére


bogil99
aktív tag

A) Ha volt CWM mentésed az helyreállítja nem?
B) Ha újra felrakod a GB-t Flashtool -al?

Ha megírod, hogy mit, el tudom küldeni mail-ben az .apk -t

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9971) Kobor válasza bogil99 (#9970) üzenetére


Kobor
aktív tag

A) Természetesen nem csináltam recovery-t :C
B) Persze, csak nem akartam előről kezdeni, de valószínűleg ez lesz.

Köszönöm a küldést csak nem tudom, melyik .apk az. :D

[ Szerkesztve ]

(#9972) bogil99 válasza Kobor (#9971) üzenetére


bogil99
aktív tag

Én a biztonság kedvéért TotálCommander -rel az összes gyári és utólag telepített .apk -t átmásoltam az SD-re. Biztos ami zicher.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9973) Kobor válasza bogil99 (#9972) üzenetére


Kobor
aktív tag

Szia!

Ha minden igaz akkor ez volt az "AccountAndSyncSettings.apk",
GB 2.3.4
4.0.2.A.0.62
Ha el tudnád küldeni az nagyon király lenne, köszönöm. :R

(#9974) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Vissza szeretném tenni a GB-t a telefonomra. Sőt, igazából a CM7.2-t akarom feltenni, kíváncsi vagyok rá. Az lenne a kérdésem(most MiniCMSandwichLite van fent), hogy elég recoveryből felpakolni, vagy probléma lesz a kernel?

(#9975) bogil99 válasza Kobor (#9973) üzenetére


bogil99
aktív tag

Küldtem!

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9976) Kobor válasza bogil99 (#9975) üzenetére


Kobor
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

Mindjárt próbálom..........

(#9977) Zoja™ válasza webdeejay (#9974) üzenetére


Zoja™
őstag

Cyanogen modhoz a hozzá való kernel kell, így azt mindenképpen cserélned kell...

(#9978) Kobor válasza bogil99 (#9975) üzenetére


Kobor
aktív tag

Sikerült ez volt az, köszönöm :R :R :R :R

(#9979) webdeejay válasza Zoja™ (#9977) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Időközben rájöttem, nem is engedte recoveryből telepíteni. Mivel nem független, zárt a bootloader, így ez felejtős. Esetleg moddolt GB szoftver nincs, ami megy zárt bootloaderen?

(#9980) bogil99 válasza Kobor (#9978) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nincs mit!
Szívesen!

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#9981) Drachoo válasza bogil99 (#9980) üzenetére


Drachoo
senior tag

Sziasztok!

Most lettem tulaja egy ilyen kis készüléknek egy tab mellé. Nagyon szimpi! :K

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#9982) szente válasza Drachoo (#9981) üzenetére


szente
addikt

Üdv a klubban! ;)

(#9983) janes1976


janes1976
őstag

Sziasztok!

Most akarok venni egy ilyen telót. Honnantól nincs tücsök? Mire kell még figyelni? :)

Üdv.
Janó

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9984) szente válasza janes1976 (#9983) üzenetére


szente
addikt

Szinte biztos hogy már nincs forgalomba tücskös telefon. Nekem 11w45-ös a telefonom, és már ebbe sincs.
Más szériahibáról nem tudunk.

(#9985) janes1976 válasza szente (#9984) üzenetére


janes1976
őstag

Köszi! :R

Azt a számot amit beírtál hol lehet megnézni?

Gondolom hogy férfiaknak a fekete való.

Eladom a wavemet, mert túl nagy nekem és nem szeretem. :B

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9986) szente válasza janes1976 (#9985) üzenetére


szente
addikt

Az akksi alatt van rajta egy matricán. Az alső számpár a gyártási évet, a második pedig a hetet jelöli.
Van akinek bejön a fehér is. ;)

(#9987) janes1976 válasza szente (#9986) üzenetére


janes1976
őstag

Köszi! :R

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9988) Zoli133


Zoli133
őstag

Ko9: Ha erre tévedsz szeretnék szólni hogy az új ExMIUI-ban a locksccreenen a dátum és a töltésjelző is megmaradt valamilyen ázsiai nyelven, ami az előző verzióban viszont fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9989) ko9 válasza Zoli133 (#9988) üzenetére


ko9
addikt

Uhh.. Nem váltottam át magyarra :W
Ha gyorsan fixálni akarod, akkor szedd ki a zipből a lockscreen fájt, adj neki egy .zip kiterjesztést, töröld ki a mainfest.xml-t, és nevezd át a mainfest_en.xml-t mainfest.xml-re...
Ez is valami újítás, hogy többnyelvű lockscreeneket így akarják megoldani, mondhatni érdekes lesz 20 mainfestet átírogatni minden héten :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9990) Brutális eb válasza janes1976 (#9985) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Gondolom hogy férfiaknak a fekete való."

Miért is?
Szerintem a fehér azért eléggé unisex.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9991) qpidomx válasza Brutális eb (#9990) üzenetére


qpidomx
tag

fehér szép oké, fekete meg a szokásos unalmas szinek mondható igen..DE ha jobban utána olvasol mint én tettem pár napja ( péteken vettem :B ) akkor azt látod sok heylen azt írják fehér billentyűje sötétben nem igen látható...meg azért tényleg fehér inkább nőiesnek mondható. figy én úgy vettem meg egyből hogy mondtam csajnak hogy vegye le hátlapot megnézem gyártási számot 12w22 válasz: jöhet :D

szerk: bár minimális szóváltás volt mert ő azt mondta dobbozonvan mondom nincs mondja imei szám mondom az nem az..

[ Szerkesztve ]

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#9992) pipu1978


pipu1978
csendes tag

sziasztok, 3 okoska között vacilálok -új mini pro-galaxy mini 2-nokia 500.
kérlek segítsetek jó szivel melyiket ajánlanátok?

(#9993) sdd2 válasza pipu1978 (#9992) üzenetére


sdd2
veterán

Mini Pro mindegyik közül jobb. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9994) dobobazsy válasza pipu1978 (#9992) üzenetére


dobobazsy
őstag

szia! a 3 telefon közül én a mini pro-t ajánlanám. a nokiát a symbian miatt nem ajánlom, szerintem eljárt felette az idő már. a samsung meg hardverileg gyengébb mint a minipro, és nincs fizikai bill sem.
Sony rulez :DD

(#9995) pipu1978


pipu1978
csendes tag

köszönöm a tanácsot, én is afelé hajlok, csak gondolkodtam a kicsi kijelző miatt, most egy x8-am van nagyon kezelhető kis teló.
a minipróban megy rendesen a gps????

(#9996) dobobazsy válasza pipu1978 (#9995) üzenetére


dobobazsy
őstag

ugyan akkora kijelzője van mint az x8-nak, csak szebb a képe, és az érintője is jobb :))
GPS is működik rendesen, legalábbis GB alatt működött, ICS alatt még nem használtam egyszer sem.

(#9997) Zoli133 válasza ko9 (#9989) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszi, megvan. :R
Mondhatni "jó" újítás, az ami bonyolultabbá teszi a dolgokat (lehet a macerás jobb szó)....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9998) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Jól látom, újba már 40-be lehet venni mini pro-t? Most szeretne egyik ismerős venni egyet használtan, de így nem tudom mi lenne a reális ár érte.

Sőt, nem is nagyon találni vodasát vagy függetlent szépet használtan ... :S

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#9999) qpidomx válasza N-vidi-A (#9998) üzenetére


qpidomx
tag

Használtan legolcsóbb amit láttam 32 volt pedig keményen rá kerestem. De mint mondta itt az egyik sorstárs, garancia miatt szolgáltatónál érdemes venni. Így is tettem :D

qpidomx-nak 5 pozitív értékelése van és nincsen negativ értékelése a fórumon! phmegbizhatosag.atw.hu

(#10000) PearCyp válasza dobobazsy (#9996) üzenetére


PearCyp
tag

ics alatt is rendesen működik a gps

10000. hsz

[ Szerkesztve ]

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.