Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Samus


Samus
addikt

Vicces...viszont ezeket az univerzálisokat nem lehet az új swiftekbe beszerelni, oda konkrétan típushoz való kell, ami jó 2.5x annyiba kerül...

Én végeztem a sajátommal, remekül szuperál, jó nagy "hatótávval" (így van értelme az irányjelző villogtatásos autókeresés funkciónak). A kézikönyv segítségével megtaláltam az indexvezetékeket, és minden kötést sorkapoccsal oldottam meg (egyszerűbb volt, mint mindent forrasztgatni), ami jó néhány helyen nem is lett volna lehetséges.

Egész barátságos autó lett már belőle, mióta megvettem. Lefújtam a felniket is matt feketére, tényleg jobban néz ki, mint bármilyen dísztárcsa (csak hiányzik az egyik kis "kalapocska, amit a felni közepére kell rádugni, és márkajelzés van rajta, a jobb elsőn nincs...). Van már pótféklámpám, a következő az üléshuzat, kormányvédő, alu pedálszett (ezek nagyon tetszenek), és valamiféle óra/hőmérő beszerelése lesz, idegesítő, hogy menet közben nem tudom mennyi idő. A kínai fejegységeken külön gomb van az órának, hogy bármikor könnyen meg lehessen nézni, a JVC erre nem gondolt. Kikapcsolva egy gombnyomás az idő, de bekapcsolva 5, és akkor elvesztem az ID3 tag kijelzést is (ennek helyén lesz az aktuális szám játékideje és az óra...).

Szívem szerint színre fújatnám a lökhárítókat is, de az elég komoly össze lenne, ha magam csinálnám, akkor az anyag sem lenne olcsó, és igencsak pepecs meló (a szín felvitele pedig szakértelmet is igényel...). Gondolkodtam, hogy szórógittel és alapozóval én is le tudom fújni, szépen felcsiszolva pedig elviszem egy szakihoz, aki olcsón lefényezi...

Majd kiderül, mire lesz keret, idő és kedv...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.