Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45301) SirDöme


SirDöme
tag

Most van a Wave III.

SAMSUNG Wave I

(#45302) TomWexX válasza TomWexX (#45298) üzenetére


TomWexX
addikt

Most van szó a mobilokról, elsőként a Wave 3-ról!!!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45303) Fantomas80


Fantomas80
tag

Most beszélnek a Wave3 ról!

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#45304) pikkubee


pikkubee
tag

Na akkor nagyon remélem, hogy egy kis koreai bejelenti hamarosan, hogy holnap reggel 7-től feküdjünk a kiesre, mert jön a 2.0 :D ;]

(#45305) leslieke válasza TomWexX (#45302) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na erről lemaradtam! Mi volt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45306) TomWexX válasza pikkubee (#45304) üzenetére


TomWexX
addikt

Na arra várhatsz! :P
Megvolt a TAB 7.7 és a Galaxy Note is! Utóbbi bejövős! :))

(#45305) leslieke: Semmi extra, elmondták a paramétereit, meg hogy bada 2.0-val jön, és mentek is tovább!
Viszont most épp megint arról van szó!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45307) Fantomas80


Fantomas80
tag

Csak ahhoz megint újabb Kies is kell!
Mert ez a mostani megint belekeveri a számítógép nevet a készülék szoftver verziójába! :W
Hány verzióval ezelőtti Kies is ilyen volt vissza az alap problémákhoz !:C :O

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#45308) Karma válasza leslieke (#45305) üzenetére


Karma
félisten

Nem maradtál le, legalábbis én ahogy látom, most lesz szó a badáról :U Eddig a Galaxy Note-ot mutogatta egy koreai figura (5.3"-os telefon stylusszal).

Most állt ki a W3-mal a figura.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#45309) leslieke válasza Karma (#45308) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, már látom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45310) TomWexX


TomWexX
addikt

Hogy a wave 3-ba miért nem bírtak superamoled+-t rakni, azt soha nem fogom megérteni! :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45311) F-ECT$ válasza TomWexX (#45310) üzenetére


F-ECT$
titán

A jó panelek kellenek az SGS2-be ;]

Dive ever, work never.

(#45312) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Munka miatt nem tudtam végignézni, mondtak valami újat azon kívül amit már eddig is tudtunk?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45313) TomWexX válasza leslieke (#45312) üzenetére


TomWexX
addikt

Igazából újat nem mondtak, csak bemutatták az új modelleket, és az új kategóriát a Note-ot! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45314) leslieke válasza TomWexX (#45313) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Akkor nem maradtam le semmiről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45315) bokrosolajos válasza TomWexX (#45313) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Új kategória???
Régi:

(#45316) Dhampir válasza F-ECT$ (#45311) üzenetére


Dhampir
félisten

Sőt, az SGS 3-ba. :D

bokrosolajos:
Jó szórakozást a Neohoz: [link]

Egyébként tényleg jó készülék.

[ Szerkesztve ]

(#45317) F-ECT$ válasza Dhampir (#45316) üzenetére


F-ECT$
titán

Az azért még odébb lesz. Azért kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakulnak ezek a mobil és táblagép mértek az elkövetkező 1-2 évben. Az már látszik, hogy a legtöbb érintős mobil 3 és 5 col közötti lesz, mondjuk nekem max akkora kell, ami elfér a zsebemben. A mostani SGS2 már eléggé a határon mozog, de szerintem egy 4.7, vagy akár 5.0 még pont beférne.

Dive ever, work never.

(#45318) appel válasza bokrosolajos (#45282) üzenetére


appel
őstag

lőttem gyorsan két fotót DS-el és felraktam picasara...(tényleg elég fos, de láttam már rosszabbat is)
akksi 2 nap folyamatos 3g-vel, ahol négy fiók push szinkronnal, további négy óránként frissítve (fb, twitter, időjárás, stb...), kicsivel több, mint napi egy óra beszélgetés, kijelző is kb. két órát van bekapcsolva...ez nem sok, de nem is kevés...a wave sem bírt ezzel három napot...

(#45319) Dhampir


Dhampir
félisten

Nem biztos, hogy nagyon érdemes lenne Androidra váltani. Vírusözön Androidra: [link]

Az idén már nem egyszer bukkantak fel a Marketen ügyes kis programok, warez sem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#45320) duvi


duvi
nagyúr

A samsung mobilra letölthető Unpacked / New Product alkalmazásban már elérhetők a bemutatott termékek képei/leírásai/technikai paraméterei. Ezen kívül él már a Press Release menü is. A youtube linkre is feltették az új termékek bemutató videóit.

[ Szerkesztve ]

(#45321) pedrock


pedrock
tag

Sziasztok!

Akinek van, vagy tud olyat akinek van J-tag S8500-hoz, az jelentkezzen a petobalazs@orfu.eu email címen. FONTOS!

(#45322) leslieke válasza Dhampir (#45319) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nem baj, a lényeg, hogy van 100.000 alkalmazás!! ;] :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45323) leslieke válasza duvi (#45320) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave technikai paramétereinél 4 GB memória szerepel. Eddig mindenhol 3 GB-t írtak, nem?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45324) Karma válasza leslieke (#45323) üzenetére


Karma
félisten

Nem gigabit?

“All nothings are not equal.”

(#45325) leslieke válasza Karma (#45324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt írja:
Memory: 4 GB + microSD (up to 32GB)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45326) duvi válasza leslieke (#45325) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos! Eddig mindenhol 3GB-ról volt szó :K Pl. ITT is 3GB szerepel az adatlapon. Remélem a most megjelent hivatalos paraméterek a helytállóak! Mondjuk a sorozatgyártás előtt még szabadon variálhatnak a belső memória méretével. Ráadásul a béka s*gge alatt vannak most a memória árak. Tévedhetnének még párat amíg 8 v. 16GB lesz a végeredmény :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45327) leslieke válasza duvi (#45326) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lenne rossz a 8 vagy 16 GB belső memória, de 4-el is megveszem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45328) duvi


duvi
nagyúr

Aki lemaradt a sajtókonferenciáról, az most (még) letöltheti INNEN az 1óra 16 perces anyagot mindenestől. Firefox használóknak ajánlom a letöltéshez a Video Downloadhelpert.

[ Szerkesztve ]

(#45329) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

appel: DS = Desire S? Köszi! Annyira nem rossz, de azért van rajta hibajavító korrekció, meg kromatikus aberráció is.
Ettől függetlenül még benne van a lehetségesek táborában! Tiedé?

Dhampir: Ezzel mire akartál célozni? A Wave beragadó kézifókusza, vagy az elejtéstől azonnal megsemmisülő S-AMOLED kijelző mennyivel előnyösebb?
Vagy csupán szemlélteted, hogy titkon másik típus fórumait is olvasgatod, hátha váltasz a Wave-ről ? :D

leslieke: ad 1: 250,000 ad 2: mennyi ideig terjed ? hónapokig, napokig, órákig, vagy percekig?
Nem vicces, hogy vírusírtókból élő cég felmérései a nyilvánosságra hozott 'adatok' ? :D Ennyi erővel biztosítási ügynök is előkaphatna statisztikákat a környék romló közbiztonságáról :K
ad 3: nem vírusokról van szó, hanem malware-ekről, amik a bada 2.0-n is meg fognak jelenni SZVSZ

[ Szerkesztve ]

(#45330) appel válasza bokrosolajos (#45329) üzenetére


appel
őstag

jah, Desire S, és két hónapja cseréltem erre a wave-et

(#45331) pikkubee


pikkubee
tag

No, azért nem szép dolog, hogy a wave 1-2 bada 2 frissítéséről egy szót sem ejtettek a kis desznajok. :U

(#45332) mrhitoshi válasza TomWexX (#45292) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Kicsit olyan furán beszél az a koreai angolul. :DD

(#45324) Karma : nem lepne meg ha gigabit lenne, mert ezt már eljátszották az egyik LG-nél is. :U Viszont akkor elvileg ugyan annyi a memóriája mint a Wave 2-nek. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#45333) mrhitoshi válasza mrhitoshi (#45332) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Wave 3 ez kicsit érdekes...
Widgetek nem csak első oldalon lehetnek ? :F

PS4

(#45334) consono válasza mrhitoshi (#45333) üzenetére


consono
nagyúr

Miért csak ott lehetne? Pont ott nem lehet, oda a gyári "widget" megy, a többire lehet a szokásos widgeteket kitenn, ha az adott fw-ben ez épp működik (KH2-ben ment, KH3-ban telepíteni sem tudom a widgetet)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#45335) mrhitoshi válasza consono (#45334) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ezt eddig nem tudtam. :B :DDD

PS4

(#45336) Dhampir válasza bokrosolajos (#45329) üzenetére


Dhampir
félisten

"Szimat-Szörény" Kolléga csak annyiban téved, hogy nem titkon olvasgatok más fórumokat, hanem nyilvánosan hozzá is szólok azokhoz. Kivénhedt telefonbuzi lévén többféle márkát és típust használtam már, vagy a családtagok révén kezembe kerülhettek. :P
Most is van itt kérem szépen WP7-től Androidon át Symbianig minden, és olcsón.

Wave II készüléket használtam korábban, aztán váltottam, de megszerettem a Bada rendszert, az én szerény igényeimet bőven kielégítette az 1.2 verzióval is.

Kolléga úr véleménye alapján nem az azonnal megsemmisülő S-AMOLED kijelzőt tartom a probléma forrásának, hanem ez minden nagy kijelzővel megáldott mai divattelefonra könnyen érvényes, ha a magasból pofára esik.

A Kollégát még megkérném arra is, hogy ne tájékoztasson félre fórumlátogatókat azzal, hogy drága Androidos készülékek problémáit eltitkolva bőszen ajánlgatja azt másoknak.

A fórumot olvasó esetleges érdeklődőknek ajánlom figyelmébe a véletlenül meglátott akciót:
A GSM Takácsnál a mai akcióban 52.990 Ft a Wave I, bár nem gyártói garanciával, ha jól olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#45337) ruskop válasza Dhampir (#45336) üzenetére


ruskop
senior tag

[link]
Én ezt ajánlom telókkal kapcsolatban a figyelmetekbe!

(#45338) Orlin


Orlin
addikt

hello!tudtok olyan progit ami kiteszi a Face-re hogy hol vagyok éppen.olyan mint a foursquare.vagy van az samsung-ra?köszönöm!

touch.fb.com-otajánlották ! oda simán csak lépjek be a jelszóval amim van?

köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#45339) leslieke válasza bokrosolajos (#45329) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Badára nem lesz vírus vagy mailware, a Bada döglődik, a Bada halott! ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45340) TomWexX válasza Orlin (#45338) üzenetére


TomWexX
addikt

A touch facebook-on a places nem működik, meg kell várni a 2.0-t, abban már lesz ilyen funkció.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45341) Tomajdon válasza Orlin (#45338) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Én a böngészőben beírom hogy m.facebook.com, és ott rámegyek hogy check-in. Az működik, de persze engedélyezd a helymeghatározást. Bada 2.0-ban a facebook appon belül is működött, bár elég lassan, jobb a böngészős.

Más:
Direkt visszaraktam az 1.2 KF3-at, hogy legyen egy stabil rendszer. Ahhoz képest tegnap este 2x újraindult, ma is 1x. De tök véletlenszerűen. Egyszer böngészésnél, egyszer amikor beléptem a menübe, ma meg amikor a saját fájlok közt kerestem. Tegnap amikor befagyott, elindítottam egy játékot, az is 3-4x befagyott, meg akadozott, vártam vele 5 percet, utána jó volt, de a proci soha nem ment le 1 %-ra. Egyelőre marad, mert most multiztam fel, nincs kedvem megint ehhez. De mitől lehetnek ezek a random újraindulások?

[ Szerkesztve ]

(#45342) TomWexX


TomWexX
addikt

Wave 3 hivatalos oldala.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45343) Tomajdon válasza TomWexX (#45342) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

A Wave I-et kivették, de a II-t bent hagyták a listában. Ezt nem értem... De lassan már kiadhatnák a végleges bada 2.0-t, hiszen már megvan neki a weboldal :D

[ Szerkesztve ]

(#45344) leslieke válasza Tomajdon (#45343) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Más telefonok is hiányoznak onnan, de a Wave I nekem is egyből feltűnt.

Bada 2.0-át hamarabb fogja kiadni a Samfirmware, mint a Samsung. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45345) TomWexX válasza Tomajdon (#45343) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, ez nekem is szemet szúrt! Nem értem miért kell a Wave I-et kifelejteni, hiszen azzal indult a bada pályafutása. Lehet az van a háttérben hogy már nem lehet kapni, de akkor egyszerűen csak egy "Sold out" feliratú pecsétet rá kell rakni. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45346) SlyChocolate válasza bokrosolajos (#45329) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

"vagy az elejtéstől azonnal megsemmisülő S-AMOLED kijelző mennyivel előnyösebb?"
Ezzel a mondattal vitatkozom Kedves Lajos.
Mivel ez nem igaz.
Az enyém már zuhant kéz magasságból betonra pofával és azóta sincs semmi baja.
Szóval hülyeséget ne írj!

(#45347) leslieke válasza SlyChocolate (#45346) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebben szvsz bokrosolajos-nak igaza és neked inkább csak szerencséd volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45348) Tomajdon válasza SlyChocolate (#45346) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ezzel én is. Ha a mai okos telefonokat nézzük, akkor szinte az összes érintőképernyős. Bármelyiket leejted, legyen az iPhone (mivel ez IPS), Wave II (ez meg SCLCD), Wave I (SAMOLED), xperia Neo (TFT) mindegyik széttörik ha úgy esik. A samoledben annyi a hátrány, hogy nem lehet külön csak az üveget cserélni...

(#45349) TomWexX: Jól hangzik! Remélem be is tudják tartani.
(#45351) SlyChocolate: Elvileg légmentesen (vagy nem tudom hogy, annyira nem pontosan emlékszem) össze van nyomva a kijelző és az üveg. Ha az üveget leszedjük, akkor valami lesz a kijelzővel, és nem lehet használni, emiatt nem lehet cserélni külön az üveget.

[ Szerkesztve ]

(#45349) TomWexX


TomWexX
addikt

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#45350) leslieke válasza TomWexX (#45349) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jöhet!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.