Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Polllen #24704 üzenetére

    Igen, ezért mondtam, hogy a programnak BT-on keresztül is mennie kellene, csak sajnos még nem megy. Nem szaroztam le, de a gratulációt is csak akkora hagyom, ha valóban elkészül egy "végleges" verzió BT-támogatással. És hogy egyből mondjak egy ellenpéldát: a SE telefonok többsége alapba támogatja ezt, van benne egy kis program, ami BT-on keresztüli vezérlést tesz lehetővé!
    A fejlesztői versenytől meg nem fogok hátast dobni, hogy ennyi idő alatt lett pár használható app - ezt meghagyom az örök elégedetteknek ;]
    A wave-nél kialakult pár tábor (ami természetes, hisz mindenkinek mások az igényei):
    1. minden szép és jó, nem kell változtatni semmin, a wave maga a tökéletes telefon
    2. szép és jó a wave, de vannak hiányosságai, amiket jó lenne már javítani
    3. a wave egy sz@r, nem jó semmire

    Én a 2. csoportban vagyok, és szerintem reálisan látom a dolgokat...
    Na mindegy, hagyjuk ezt a sok off-ot - nem is tudom már hogy kerültünk ide.

    cryingdr4g0n: tényleg nem fikázom a kameráját (nyugodtan nézz körül a mobilos-fotós topikban, a legtöbb wave-vel készült kép tőlem van), mert a videó rész nagyon jó, fotózni is nagyon jól lehet jó fényviszonyok mellett, meg még azt is aláírom, hogy a kijelzőn a rosszabb fényviszonyok között készült kép is jól mutat, de pl. a laptopon visszanézve már elég sokszor kiábrándító. És pl. egy C905 sokkal korrektebb képet csinál rossz fényviszonyok mellett (távolra is, nemcsak a közeli képeknél a xenon miatt).
    Pl. Wave és C905. Azt hiszem látszik mire gondolok. De mondom, én sokat fotózok a wave-vel, és elég jó képeket sikerül készítenem, de ahhoz jó fényviszonyok kellenek...

    Szóval akiknek a lelki világába gázoltam az utolsó 1-2 hsz-emmel, azoktól elnézést, de azért ennek a remek telónak is vannak hiányosságai (amiknek a javítását szerintem sokunk várja). Mellesleg még úgy is elvagyok vele, hogy egy fekete szilikontokban tartom ;]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | D-Link DIR-860L router

Aktív témák

Hirdetés