Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) ABE válasza tyutyu73 (#18293) üzenetére


ABE
őstag

Felraktam, 5 másodpercenként hibaüzenetekkel bombáz, hogy az Android billentyűzet összefosta magát...

(#18302) honeker válasza feri1014 (#18300) üzenetére


honeker
őstag

nem oly régen volt róla szó hogy Kitchen konyhájába készül a 2.2 innen gondoltam én balga hogy ez már új verzió....nagyon szégyellem magam hogy ilyet mertem gondolni.............elnézést :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#18303) Bridgedale


Bridgedale
csendes tag

Sziasztok!

Független telóra felrakattam a hivatalos 2.1-et, és azóta csengőhang (1esen használtam korábban de most 3-4en kb, mert 1esen a rezgés hangosabb mint a csörgés), ébresztő, zene... szóval mindenféle hang halkabb lett. Telefonálás közben is talán, de erre nem mernék megesküdni.

Tapasztalt más is ilyet?

Köszi,
B

(#18304) ABE válasza ABE (#18301) üzenetére


ABE
őstag

3 különböző konfigurációban próbáltam ki a modot, mindegyik alkalommal hibaüzeneteket dobálgatott folyamatosan a telefon, nem lehetett használni. Megy vissza a hivatalos XXJD2...

(#18305) honeker válasza ABE (#18304) üzenetére


honeker
őstag

(#16056) a hivatkozásnál ott a link a andro-id fw.....több hete használom nekem bejött próbát meg ér........

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#18306) Negative


Negative
tag

Nektek mekkora net csomag elegendő egy hónapra?
Tudom.. használat függő. De mondjuk megy időjárás frissítés, facebook.. e-mailezés, netezgetés buszra várva..
Egy 500 mb-os csomag elég lesz ehhez? (E71-en röhögve elég volt opera minivel)

(#18307) Skynet258 válasza honeker (#18302) üzenetére


Skynet258
veterán

Némi zavar van, tegyük hát rendbe: ;)
Nincs olyan, hogy "Kitchen konyhája". A Kitchen maga jelenti angolul a konyhát. Azért ez a neve, mert mint egy konyhában, az ember összerakosgatja a dolgokat, "megfőzi", és a kész cuccot felrakja a telóra (az otthoni tűzhelyen megfőtt dolgokat is rá lehet rakni a telefonra, de nem fogja hozni a várt eredményt, ezen kívül zsíros lehet az egész készülék). :D
A 2.2-őt ruszki gyerekek csinálják az oviban, szabadfoglalkozásként, de ennek konkrét köze nincs a Kitchen-hez - maximum annyi, hogy mindkettő orosz tőről fakad.

Most egyébként a lengyelek is beszálltak a buliba, és olyan 3D driver-t írnak éppen, hogy besza' behu'. :K

https://geekpulse.hu

(#18308) csabooooo válasza Negative (#18306) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Ha ott elég volt, akkor itt is elég lesz az Opera Minivel. Alap böngészővel vagy Dolphinnal nagyobb forgalmat generál.

(#18309) Zolexx válasza Negative (#18306) üzenetére


Zolexx
aktív tag

Tutira elég lessz fél giga:) Nekem is az van, még egyszer se sikerűlt túllépni:D

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#18310) adamfriday válasza Negative (#18306) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nekem még a 150-es csomagot sem sikerült túllépnem kb ugyanilyen használattal.

(#18311) honeker válasza Skynet258 (#18307) üzenetére


honeker
őstag

csá...köszönöm a útba igazítást..... már látom az alagút végén a fényt....спасибо

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#18312) BalanceR válasza Skynet258 (#18307) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát igyekezhetnének, mert lassan eladom a spicám.... :C :P
Egy 2.2 spicára , új, használható 3D driverrel, már talán visszatartana a váltástól....
A videót megnézve, túl sokat nem látni a driver működéséből, ezek a játékok a jelenlegi driverekkel is futnak, bár kicsit szaggatva...
PL egy Raging Thunder2, vagy ExZeus esetleg NOVA meggyőzőbb lenne...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18313) ibenny válasza BalanceR (#18312) üzenetére


ibenny
senior tag

Mi bajod a keszulekkel, hogy ennyire szabadulni akarsz tole? Szinte minden nap beirod, hogy lassan eladod, meg, hogy mire kijon ra az uj szoftver, mar ugyis mindenkinek mas telefonja, ilyesmik..
En pl. _legalabb_ egy evig nem akarom lecserelni, de lehet, hogy tovabb is marad (pedig fuggetlen keszulekem van), ezert is kivancsi vagyok ra.

(#18314) Skynet258 válasza honeker (#18311) üzenetére


Skynet258
veterán

Reméltem, hogy érteni fogod a poént, és nem veszed magadra ;) Egyébként beszéled a kirgiz nyelvet (спасибо = köszönöm)? :D

https://geekpulse.hu

(#18315) Skynet258 válasza BalanceR (#18312) üzenetére


Skynet258
veterán

Csodát nem kell várni továbbra sem, de ha azok a játékok, amik most akadoznak, ezentúl simán fognak menni - már jó dolog. :K

https://geekpulse.hu

(#18316) BalanceR


BalanceR
addikt

Kicsit utánaolvastam, és találtam egy olyan infót, hogy hivatalosan a Samsung nem csinál 2.2-t spicára, de lesz még egy nagyobb 2.1es frissítése, amiben talán lesz gyári megújított 3d driver, és a rádió is elérhető lesz....
Erről van valakinek bővebb infója?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18317) BalanceR válasza ibenny (#18313) üzenetére


BalanceR
addikt

Ami miatt váltanék, hogy volt a kezemben Nexus One, Galaxy S, Milestone, meg Desire, és azokután a spica olyan "nyers"
Illetve sorra jönnek ki az újabb 3D-s játékok, lenyűgöző grafikával,amik soha nem fognak spicán futni....( Az is nagyon bosszantó, hogy egy 30000FTos vodafone android mobilon, meg egy régi G1en is elmennek olyan játékok, amik a spicán nem)
De a legjobban egy jobb kamera kellene, mert gyakran fotózom,videózom telóval is, és ebben a spica nagyon gyenge...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18318) honeker válasza Skynet258 (#18314) üzenetére


honeker
őstag

1974 orosz volt a kötelező idegen nyelv a általános iskolába..........

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#18319) Drachoo válasza BalanceR (#18312) üzenetére


Drachoo
senior tag

Még nem adtad el? Már július elején írtad, hogy eladó... :D

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#18320) picur220 válasza tyutyu73 (#18293) üzenetére


picur220
veterán

Most raktam fel innen egy modot, meg FE b3-at.:D
Csak még hiányzik az experimental components, remélem majd lesz benne...

(#18321) BalanceR válasza Drachoo (#18319) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem, mert a Milestone, amit vettem volna, elfogyott, most meg várok, hogy a Galaxy S lemenjen 100ra... (szerintem egy hónapon belül lemegy)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18322) picur220 válasza BalanceR (#18317) üzenetére


picur220
veterán

De a legjobban egy jobb kamera kellene, mert gyakran fotózom,videózom telóval is, és ebben a spica nagyon gyenge...

Akkor nézz meg egy XT720-at!:D

(#18323) feri1014 válasza BalanceR (#18312) üzenetére


feri1014
senior tag

Azért a gyári driverekkel eléggé szaggat még akkor is haa konyhában főzöl egy jót. Az a "kicsit" mehetett volna akár idézőjel közé is. :DDD

De egy Raging Thunder 2 engem is érdekelne, mert az rendesen kiakasztja a Spicat

(#18324) gps76


gps76
őstag

Ne nagyon vágyakozzatok a Froyo-ért,nekem lett egy Desire-m,és az van rajta,hát mit mondjak jobban tetszett a 2.1(de lehet csak én látom így)
Összehasonlításképp a memória ami lefogja a Spica-t,kár hogy csak 256 van benne.

(#18325) BalanceR válasza picur220 (#18322) üzenetére


BalanceR
addikt

Azt is néztem, de sok negatívumot olvastam róla, bár a szoftver szerintem még fejlődni fog...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18326) #24889344


#24889344
törölt tag

KB két hónapja van meg a Spica -m. Elolvastam az összes hozzászólást és ami érdekelt kimentettem egy dokumentumba, hogy ne kelljen keresgélnem megint. Még 1.5 van rajta azzal használom, otthon nem akartam frissíteni, azért szabadságot meg nem veszek ki, hogy elvigyem szervizbe.

Tapasztalatok:

Jó, egész könnyű volt megszokni SE után a menüt. Kicsit hozzá kell szokni az érintőképernyőhöz, eleinte mindig megnyitottam valami alkalmazást mikor csak scrollozni akartam a menüben (ez csak pár napig tartott).

Első amit telepítettem az egy iránytű program volt ami miatt nem ment a GPS, miután leszedtem megint jó volt. A G-maps néha az utca túloldalára helyez ha megkerestetem vele hol vagyok. Az iránytű se volt jó mindig máshova mutatta az északot (bár ez lehet a telefon hibája is).

Eleinte wifin csináltam mindent, de van netcsomagom is 1 gigás. Mikor mobilnetre váltottam csak a böngésző ment, se a market, se más alkalmazás aminek szüksége van netre. Írtam ide is, senkinek nem volt semmi ötlete. Közben felnéztem a szolgáltatóm oldalára ott találtam meg, hogy legyen még egy APN-em Internet névvel azzal menni fog a market és a többi is. Opera is megy csak a gyári böngésző nem, ahhoz vissza kell kapcsolnom a másik APN-re. Gmail-t csak webes felületen tudom elérnmi de az nem zavar.

Ha ezt leszámítom első probléma ami felmerült ugye az USB hibakeresés bekapcsolása, mint mindenki másnál.
- a telefonkönyvben megduplázódtak, triplázódtak a telefonszámok.Nem értem miért, nem szinkronizáltam. Minden névnél ugyanaz a szám többször.
- volt pár FC is.
- kb két- három naponta egyszer újraindítom, mert előfordul hogy valamelyik alkalmazás nem megy, utána jó.

Ami nélkül nem vagyok meg:
- Zeam (home, nagyon tetszik.Sokkal gyorsabb mint a gyári)
- Callmeter (számláló, wifit nem számolja az adatmennyiségbe)
- Barcode scanner (kihagyhatatlan)
- Note Everything (jegyzettömb, akár még rajzolni is lehet bele)
- Jorte (az egyik legjobb naptár)
- Batteryminder (töltöttség százalékban)
- Mapdroyd (offline térkép)
- Camera360 (kameraprogram)
- Coloroid (egyszerű logikai játék)
- Jewels (szintén játék)
- Igo ( offline navigáció)
- Időkép (időjárás)
- Opera (böngésző, gyors és ezzel pár weboldalnál ki tudom kerülni, hogy ne a mobilos változat jöjjön le)

Előfordulhat, hogy kifelejtettem valamit mert most nincs kéznél a telefon. Tegnap beadtam szervizbe (remélem frissítik is majd 2.1-re)
A képernyőzáró és kioldó gomb elromlott, random lekapcsolta a kijelzőt és volt hogy tíz percig is eltartott mire kikerestem valamit a menüből vagy fel tudtam hívni valakit.
Másnak nem volt ilyen problémája?

Mindennek ellenére szernitem jó telefon, meg vagyok elégedve vele.

(#18327) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Sziasztok!
Talákozott valaki azzal, hogy úgy hallja a másik fél a vonal végén, mintha fújkálnál a telefonba? Meghallgattam, és tényleg: 5-15 másodpercenként mintha belefújnék a mikrofonba. Elég hangos és elég zavaró.
Szervíz? Még nincs 1 hónapos a teló.
Köszi!

(#18328) Skynet258 válasza Bobbysolo (#18327) üzenetére


Skynet258
veterán

Sokszor visszatérő probléma... T-mobile?

https://geekpulse.hu

(#18329) honeker válasza Bobbysolo (#18327) üzenetére


honeker
őstag

nekem is T-s februári nem volt ilyen gond............

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#18330) petipetya válasza BalanceR (#18321) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elfogyott?

Ezen a linken a további ajánlataink Motorola Milestone termékre felirat után egy rakás gsm bolt van, én is itt találtam meg a Nextel-t, ahol vásároltam. Itt logó nélküli, új készüléket adnak neked.

ui.: a Vip Phone-t hagyd ki, mert azok nem szerepeltetik a hirdetésben azt, hogy a telefon külföldi voda logós...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18331) SWiNEBoY válasza Bobbysolo (#18327) üzenetére

Én függetlenül vettem egy hónapja, és nálam is előfordult már!

(#18332) BalanceR válasza petipetya (#18330) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi, de amit vettem volna az 70K volt újonnan (Nagykerből)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18333) petipetya válasza BalanceR (#18332) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az igen, arra érdemes várni.

"nincs rá lezsóidő"

(#18334) Bobbysolo válasza Skynet258 (#18328) üzenetére


Bobbysolo
tag

Függetlenül vettem, T-s vagyok.

(#18335) picur220 válasza BalanceR (#18325) üzenetére


picur220
veterán

Rosszabb úgyse lesz, ez nem MS.:DDD
Mik a negatívumai? Ahogy elnéztem, jól műköüdik minden, meg hasít, meg minden, csak az a gyíkja, hogy nem lesz rá 3.0 a CPU miatt, ezért jobb a Galaxy S. De abban meg nincs vaku. Miért nem lehet egy tökéletes telefont csinálni...:DDD Mondjuk Galaxy S htc Sense felülettel, meg xenon vakuval...:DDD

petipetya: a PartneroGSM-nél 94k, úgy tudom. [link] Már van nekik Galaxy 3 is!

[ Szerkesztve ]

(#18336) BalanceR válasza picur220 (#18335) üzenetére


BalanceR
addikt

Ahhoz képest, hogy fotóra lett kihegyezve a 720, nem valami meggyőző etéren...
A Samsug Wave-n is gondolkodtam, mert anyagra méretre, minőségre árra nagyon ott van, de nem androidOS...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18337) Norbi14


Norbi14
senior tag

Hol és mennyiért lehet kapni Spica-hoz autós tartót?

(#18338) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

BalanceR ez megint az a dilemma, hogy fényképezőt akarsz, vagy telefont, én most nézem az erdélyi nyaralásról készített képeket a gépen, amiket a camera360 al lőtem, hát kellemes csalódás volt, mert kiválóak mind, sőt szebbek mint amit a tesóm készített a 8mpx es sony digit cammal, intelligens módban...

(#18339) Chosen válasza rebeL1899 (#18338) üzenetére


Chosen
addikt

Fel tudnál tenni belőle pár képet?

(#18340) rebeL1899 válasza Chosen (#18339) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

persze,csak adj egy linket ahova gyorsan fel tudok egyszerre többet rakni.

(#18341) Chosen válasza rebeL1899 (#18340) üzenetére


Chosen
addikt

imageshack , nem vészes az angol, nagyon egyszerű és gyors az oldal ;)

(#18342) rebeL1899 válasza Chosen (#18339) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

itt vannak: http://img530.imageshack.us/gal.php?g=c36020100810130454.jpg

lehet csak én voltam/vagyok elfogult, már csak a téma, meg a hely miatt is, hiszen ezek a képek nekem még rossz minőségben is szépek lennének, de szerintem ez bőven elég, bár fényképezés terén nem vagyok nagy szakértő, nekem ez a színvonal teljes mértékben megfelel

[ Szerkesztve ]

(#18343) Chosen


Chosen
addikt

Itt vannak a képek Direkt linkelve az egyszerűség kedvéért: [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link]

Nem rosszak egyébként, de az erdős képen elég homályosak lettek, a többi viszont kifejezetten jó.

(#18344) rebeL1899 válasza Chosen (#18343) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

ott próbálgattam az effekteket egy helyről van 2 is lőve. a többit normál módban csináltam.

(#18345) adamfriday


adamfriday
senior tag

Van egy ilyen, hogy GalaxysRooter PC nélküli 1 click rootolás (állítólag).

(#18346) sz.zs. válasza BalanceR (#18317) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én ma viszont fogdostam és nyomkodtam Kicsi pirosdroidot :Y és rájöttem hogy milyen jó telefonom van. Mondjuk az optikai érintőegeret irigylem.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18347) picur220 válasza BalanceR (#18336) üzenetére


picur220
veterán

Wave-t tuti nem vennék...
Kicsit mondjuk tényleg tejködösek a fotói, de azért a xenon vaku...:D

(#18348) syler123


syler123
veterán

Egy bátor ember nem akarja kipróbálni ezt az alfa verziós 3d drivert? :DD
Csak hogy mégis alakulóban van-e valami, az eredeti filé is ott van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18349) feri1014 válasza syler123 (#18348) üzenetére


feri1014
senior tag

Felrakom.... :D

(#18350) syler123 válasza feri1014 (#18349) üzenetére


syler123
veterán

Majd írd le hogy gyorsabb lett-e a 3d, de gondolom ez a verzió még durván fagyogatni fog :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.