Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) Thome válasza Kephamos (#18400) üzenetére


Thome
addikt

Tulajdonképp egy adapter, ami olyan hossú majdnem mint egy sima 3,5mm-es fülhallgató, csak ennek a végére olyan fülest dugsz, amilyet akarsz (Nálam pl. HPM70 ami rá lenne), illetve felvevőgombos, mikrofonos, tehát tudod használni úgy is. Ha az nem kellene, akkor jó lenne nekem egy 1m-es jack hosszabbító is. :)

Memkártya:
Én Kingston 4gb-set használok ami Class4-es, és 4-6mb-vel mennek rajta a cuccok microUSB-n, legalábbis nálam, de ha érdekel, akkor van egy Samsung 4gb-s microSDHC-m, ami Class 4-es, SD adaptorral. Ha érdekel, PÜzd meg, mit érne neked.

(#18402) herni


herni
tag

Melyik szerintetek a legjobb főzött rom?

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#18403) sz.zs. válasza Shad0w (#18390) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én is nemrég fedeztem fel. De nem csak a hívásindítóra hanem pl. a D-padra vagy az OK.-ra is.

Más: kb. 2 hét használat után bátran merem ajánlani a Minfree managert (marketen ingyenes) azoknak akiket zavar esetleg "memóriacsökkenés". Pl. Aki sűrűn használ Igot vagy egyéb memórizabáló alkalmazást. Agressiv módba állítva stabilan 40-50 mb felett van a szabad memória. És az akksi semmivel sem merül jobban.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18404) r.zozo válasza BalanceR (#18395) üzenetére


r.zozo
tag

nah feltettem a gépre a játékot telepítettem is aztán mondtad hogy tegyem sd-re. nah ezen is túl vagyok az sd főkönyvtárába tettem a telepített játék mappát "doom" névvel mivel a játék dooms nevet adott neki, a telós meg doom mapát kért
szal most annyit már elértem hogy mást ír ki mindt eddig :-)
ezt írja: invalid game library libdoom_jni.so. make sure your wifi is up (try reinstalling a game file)

erre valami ötlet?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#18405) Shad0w válasza sz.zs. (#18403) üzenetére


Shad0w
senior tag

És tényleg :). Egy csomószor jól jött volna már mert néha előfordul, hogy lehetetlen a linkre bökni, olyankor ez életmentő.

(#18406) QG válasza Thome (#18401) üzenetére


QG
tag

Húúú, mióta keresek ilyet, köszönöm!

Más 1: Mennyi idő alatt merül le? Én 2x1 órát játszok/filmet nézek rajta utazás közben, és alig több mint egy napig bírja.
Más 2: GPS hogy működik nektek? Nekem 5ből 1szer talál műholdat, akkor is csak nagy sokára. Van valami szabvány ingyenes alkalmazás, ami megméri nekem a jelerősséget? Visszavinném garanciába, csak attól félek, hogy pont ott és akkor működni fog.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#18407) Thome válasza QG (#18406) üzenetére


Thome
addikt

1 napot bír szintén, de most nyúzom, wifi egész nap bekapcsolva, és kb 10 percenként van nyomogatva 5-10 percet... :))
Illetve, nálam nagyon gyorsan talál műholdat! Ott szerintem bibi lesz.

Mindenkihez:

Nektek is csinál olyat a telefon, hogy ha microusb-vel összekötitek a gépet és a telefont, akkor nem akar rendesen érzékelni érintéseket a telefon? (Tehát, amire gondolok, hogy szinte lehetetlen feloldani a kijelzőt képernyőn keresztül, mert mikor húzod, mindig visszaugrik, mintha elengednéd, illetve ha feloldottad a telefont, akkor a felső információs sávot próbálod lehúzni, ugyanez a szituáció, csak ha nagyon gyorsan húzod le, talán akkor sikerül.)

Illetve olyat is csinál nekem, hogy ha a dedikált kamera gombbal indítom el a kamerát, akkor néha túl világos minden, és alig akar visszaállni a rendes fényerőre, tehát túl világos minden... Néha pedig tök sötét.

2.1-es Eclair van fenn.

Ezek egyedi hibák, vagy mindenkinél jelen vannak?

[ Szerkesztve ]

(#18408) Thome válasza QG (#18406) üzenetére


Thome
addikt

Van egy olyan program, aminek az a neve, hogy GPS Test.

Töltsd le, és nézd meg az értékeket, és írd be ide nekem. (Ha van fényképező, mégjobb, akkor az egészet lefényképezhetnéd.) Összehasonlítjuk, hogy mi a helyzet.

(#18409) Thome válasza Thome (#18408) üzenetére


Thome
addikt

Na, nekem itt 3db épület között, kb egy 10nm-es területen 8műholdat lát, ebből 6-8 műholdat használ, és az alábbi értékek jönnek ki, balról-jobbra haladva, sorrendben:

22, 25, 23, 21, 24, 35, 30, 30. A legjobb érték közelében sem vagyok, de nagyon gyorsan megtalálta a műholdakat. (10mp alatt megvolt mind.)
Persze az értékek ugrándoztak, nagyjából egy átlagot próbáltam feljegyezni mindről.

(#18410) orrlyuk válasza Thome (#18407) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Igen, ezek teljesen általánosak. Valahol már leírták az USB-s furcsaság okát is, nem kell erőltetni, ha lehúzod, újra megy minden.

Az első expozíciós hibajelenség nálam megszűnt, mióta a Camera360-al fényképezek. Melegen ajánlom!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#18411) Thome válasza orrlyuk (#18410) üzenetére


Thome
addikt

Köszi! :R
Letöltöm és kipróbálom! (Valahogy alapértelmezetté lehet tenni?)

(#18412) Steel80


Steel80
csendes tag

Úgy tűnik az én telefonomon az orrfújásos jelenséget megoldotta egy kollégám. Azt tanácsolta, hogy a Callmeter NG alkalmazást gyaluljam le róla. A miértekről nem beszélt, de azóta nem szipog. :))

(#18413) tyutyu73 válasza Thome (#18411) üzenetére


tyutyu73
tag

Természetesen,asszem a beállításaiban fel is ajánlja..

(#18414) csusza`


csusza`
senior tag

Na jóvan', nem kell úgy fikázni, csak mert töltőn volt a teló' meg párna alatt, jó? :DDD Kellőképp fáradt voltam, így nem volt lehetőségem gondolkodni! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18415) herni


herni
tag

Sziasztok!

Frissíteni és rootolni szeretném a telómat! Milyen romot ajánlotok illetve szerintetek melyik a legjobb főzött rom?
Egy másik kérdésem lenne, van egy játékom és nem szeretném hogy elvesszen a rekordom :D :D A MyBackup Pro program ezt megcsinálja?

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#18416) sz.zs. válasza herni (#18415) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Gyakorlatilag mindegy hogy melyik romot rakod fel a JD2 óta, sok változás nincs. Utána rootoljad az LK2.08-al, aztán kotyvasztaszz rá vmit a konyhába. A MyBackup Pro nem rootolt telóról csak az .apk fájlokat menti ki, az adatokat nem. Rootolt telónál viszont már van olyan választási lehetőség hogy apk's+data.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18417) Thome válasza tyutyu73 (#18413) üzenetére


Thome
addikt

Köszi! :R

(#18418) herni válasza sz.zs. (#18416) üzenetére


herni
tag

De most nem rootolt a telóm, ilyenkor nem lehet kimenteni őket mi?:S

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#18419) sz.zs. válasza herni (#18418) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Nem bizony!

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18420) Kokesz0812 válasza QG (#18406) üzenetére


Kokesz0812
csendes tag

Szia!

Nekem napi 2-3 óra játékkal 2 óra wifiwl és általában a navigációt is használom 1-2 órát és simán bírja 2 napig! Hétvégén mikor nem "kell" annyit használnom, akkor a 3 nap alatt sem merül le, pedig akkor is megy a telefonálás és néhány óra játék!

Nekem másodpercek alatt talál műholdat és csatlakozik is!

Egyszer egy felhősebb időben és fákkal fedett helyen talált nehezebben de ott sem kellett neki fél percnél több idő!!!

nagyon meg vagyok elégedve a Spica teljesítésével!

(#18421) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Igora szlovák térképet tudna valaki küldeni privben??
köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18422) Kokesz0812 válasza jooker82 (#18421) üzenetére


Kokesz0812
csendes tag

Ma volt egy GPS műholdjel találás gyorsasági verseny a Spica és a Optimus között! :)

Meg kell hagyni, a Spica messzemenően gyorsabban talál jelet, biztosabban tartja!

Viszont a térerő tekintetében az Optimus jobbnak tűnik!

[ Szerkesztve ]

(#18423) Thome


Thome
addikt

Nincs itt Esztergom környéki (vagy aki erre jár netán a közeljövőben), mert attól, ha netán lenne neki egy fóliája Spicára, attól forintocskákért átvenném, ne kelljen vesződni a megrendelgetésével váterkáról, vagy innét a hardverapróról... :)

(#18424) Chosen


Chosen
addikt

Nincs valami olyan beállítás, hogy USB-nél ne kérdezzen rá a csatlakozásra, hanem egyből menjen adattárban? Áttúrtam az egész menüt, de nem találtam. (más telókon ez tök alap khm-khm)

(#18425) petipetya válasza Chosen (#18424) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik telón alap? Mert az SE k800i és G502-es telefonjaim is mindig rákérdeztek arra, hogy csatlakozzanak-e háttértárként.

"nincs rá lezsóidő"

(#18426) jooker82 válasza Kokesz0812 (#18422) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem az Igo gyakorlatilag azonnal talál jelet...a navigon talált kb 10-15 mp múlva....de ez utóbbit már nem használom...
Holnap kb 4-500 km en tesztelem,hegyes úton stb...
amúgy még sose dobott le...
köszi a linket már sikerült... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#18427) duffbeer válasza BalanceR (#18317) üzenetére


duffbeer
őstag

Nemrég az én kezemben is volt pár "komolyabb" Android teló (sajnos a Nexus kivételével), hasonlóképp éreztem, kivétel ez alól többek közt a Milestone. Az számomra nagyon ratyinak tűnt. Lehet, hogy a kipróbált darab volt leharcolva, de a slide is akadozva mozgott, ha nem a közepén, vagy mindkét végén nyomtam szorult. A bill. pedig elég silány. Olyan műanyagosgumiskidudorodós mint a legolcsóbb kategóriás nokiáké. Azt hittem legalább különálló kemény manyag. Vagy ilyesmi... Használhatónak tűnt, de valahogy mégis. Az szerintem gagyi. Ennyi pénzért többet várnék

A Desire minőségére szavam nem lehet. elég sokáig nyomkodtam, egy döccenés nem volt a menüben vagy hasonlók.

A Galaxy S is elég komoly darab lett. Ami viszont nem tetszik benne, hogy egy az egyben ájfón klón lett. Kézbentartva olyan a kialakítása, az ikonokról nem is beszélve és a nagy középső gomb... Ezen kívül félnék a támogatottságtól. Ahogy már milliószor ki lett tárgyalva a Spica nincs egy éves és már csak reménykedünk a frissítésben. Félek, hogy a GalaxyS esetében sem lesz másképp. A sebesség viszont teljesen rendben van. A batár nagy és gyönyörű kijelzőről nem is beszélve.

(#18428) duffbeer válasza csusza` (#18375) üzenetére


duffbeer
őstag

Charger disconnected hibám volt már (párna nélkül). Úgy vettem a telót. Visszavittem, kicserélte a szakavatottember az akkut, mert állítólag ez akku gond... Mint műszaki ember kételkedtem, de igaza lett a galádnak. :)

(#18429) duffbeer válasza Shad0w (#18390) üzenetére


duffbeer
őstag

Ha hiszed, ha nem , ha magát a Dpadot nyomod meg valamelyik irányba, akkor is előjön!:)

(#18430) BalanceR válasza duffbeer (#18427) üzenetére


BalanceR
addikt

Azért azokon a gumigombokon nehezebben üt mellé az ember, mint a touch-on...
Nem olyan rossz az...
Kár, hogy nexust nem láttál, ha a Desire tetszett, a nexus még jobban megbűvölt volna...
Design, anyagválasztás 5ös!
A Galaxy S pedig, elég, ha a 2.2-t megkapja, már 2,1el veri a 2.2es cuccokat benchmarkolva
(A Samsung proci odaver az összes Snapdragonnak)
Ami abban nem tetszett, hogy tényleg nagy, és hogy kihagyták a LEDet..

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18431) BalanceR válasza Chosen (#18424) üzenetére


BalanceR
addikt

Marketen kerestél már? :P
Csakmert VAN ilyen app, sőt, van olyan is, ami "dual" módban megy, szóval egyszerre látja a teló, és a gép is a memóriakártyát...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18432) duffbeer válasza Steel80 (#18412) üzenetére


duffbeer
őstag

Ez most komoly?:) Akkor gondolom a Watchdog is okozhatja. Megpróbálom leszedni.
Mióta "teszteled" így? Mert nekem van, hogy hetekig nem szól senki, van hogy naponta többször, 2G hálón többször jelentkezik.

(#18433) BalanceR


BalanceR
addikt

Lassan itt a 20.000. hozzászólás...
Azért ez szép, hogy ennyi kommentet megélt a fórum komolyabb veszekedés, anyázás nélkül...
Kéne egy Spica-találkozó, valamikor, amíg jó az idő....
Sörözés, eszmecsere, bátrabbak laptoppal segíthetnek Flashelni, a bátortalanabbaknak egy sörért cserébe :D
Vagy hülyeség?
Benne lenne valaki?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18434) MartOOn válasza BalanceR (#18433) üzenetére


MartOOn
addikt

pörög a topic az már biztos. én eladtam mert idegesített a lassúsága. amúgy szerettem... és igen pont egy sörért rootolták... :DD :DD :DD akkor lett 2.1-es a kicsike! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18435) duffbeer válasza BalanceR (#18430) üzenetére


duffbeer
őstag

"Azért azokon a gumigombokon nehezebben üt mellé az ember..."
Persze. Azért írtam, hogy használhatónak tűnik, csak az anyag nem tetszik.

Kiskerárat tekintve viszont erősen a Desire környékén mozog. Akkor már elgondolkodom. Főleg, mivel ismerve magamat, amíg meglenne piszkálná a gyomromat, hogy "az a fránya billentyűzet, meg az anyagok... inkább vettem volna Desire-t!" :D

(#18436) duffbeer válasza BalanceR (#18433) üzenetére


duffbeer
őstag

Nincs anyázás...
Ja várjál Skynet biztos már alszik. Na majd ha felébred, csak beszól már valakinek. :DD :DD :DD

(#18437) duffbeer válasza Thome (#18423) üzenetére


duffbeer
őstag

Ma voltam Pesten. Van egy marék fóliám Spicára. Ha előbb szóltál volna, egy sörért kaptál volna egyet... :)

(#18438) duffbeer válasza petipetya (#18425) üzenetére


duffbeer
őstag

Nokiánál pl beállítható, hogy kérdezzen, vagy melyik legyen az alapértelmezett beállítás.

(#18439) joc-cod


joc-cod
tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek a HTC Wildfire visszalépés ehhez a telohoz képest? Vagy azért jobb? Bocsánat, hogy off.. De gondolkodom rajta, hogy esetleg olyanra lecseréljem-e. Nem tudom a kijelző felbontás miatt mennyire másabb..

(#18440) BalanceR válasza joc-cod (#18439) üzenetére


BalanceR
addikt

SzvSz. Jobb a HTC...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18441) duffbeer válasza joc-cod (#18439) üzenetére


duffbeer
őstag

A wildfire kijelzőjének felbontása pont fele a Spcának. Nekem kicsit pixelesnek és zsúfoltnak tűnt a kijelző. Összeszerelési minőség viszont teljesen korrekt. A Sense pedig tényleg űberelhetetlen.
Számomra spec jobb alternatíva lenne, ha a kijelző felbontása nagyobb lenne.

(#18442) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

A Kitchen v2-nél az Upload custom update.zip-be mit lehet feltölteni?

És mi a különbség a Full package és Light package között? :F

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18443) QG válasza Thome (#18409) üzenetére


QG
tag

A GPS Testet próbálgattam korábban is. Sosem volt még ilyen jó mint most, és így is csak 1 van 30 fölött (34). Az igaz, hogy gyorsan megtalálta.
Ismered persze Murphy törvényének kiterjesztését: ha valamiről meg akarod mutatni, hogy nem működik, elkezd működni...

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#18444) petipetya válasza BalanceR (#18433) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én benne lennék.

"nincs rá lezsóidő"

(#18445) Quinn válasza BalanceR (#18433) üzenetére


Quinn
csendes tag

Jó 5let! Csak valahova feltűnő helyre kellene felrakni a helyet és az időpontot! :DD :C

(#18446) picur220 válasza joc-cod (#18439) üzenetére


picur220
veterán

annyiban jobb, hogy htc, ezért nincsenek benne hibák, legalábbis jóval kevesebb. Az egyetlen baja a qvga kijelző. cserébe van multitouch, meg tényleg stabil szoftver, meg állítólag lesz froyo.

(#18447) Thome válasza duffbeer (#18437) üzenetére


Thome
addikt

Hát, erről lecsúsztam... :D

(#18448) syler123 válasza picur220 (#18446) üzenetére


syler123
veterán

Tényleg szép telefon, ha akkora lenne a kijelzőfelbontása, mint a spicának lehet én is lecserélném.

(#18449) Quinn válasza Quinn (#18215) üzenetére


Quinn
csendes tag

Sziasztok!
Hátha valakinek jól jön: miután a Samsung szervízben csak széttárt tenyér és központhoz küldés (valahol a világ végén) volt a tétova javaslat, családi segítséggel sikerült megoldani a problémát:
A Marketről letöltöttem az AppBrain App Market progit. Az SD kártyára pakolta a Download könyvtárba. Onnan lehet indítani az iGo install-t, és remekül műxik.
Bocs, ha ez evidens, de senki nem válaszolt!
Mégegy kérdés: régebben kirakta a teló a képernyő aljára egy (vagy sz.e. több) csíkban az aznapi naptár-bejegyzéseket. A 2.1 frissítés után alul oda van gyógyítva a Tárcsázó, Üzenetek, Névjegyes és Böngésző ikon, eltüntethetetlenül. Lehet, hogy a fent említett csíkok ezek mögé bújtak el? Mert sehogy se tudom elővarázsolni.
Köszi!
Ja, a Mammut GSM Arénában vettem nyomkodós cerkát (2 db 4000 Ft), műxik vele az sms is!

(#18450) legiaap válasza picur220 (#18446) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem meg ez a telefon is nagyon stabil. Nekem ezzel a 2.1-el semmi bajom sincs.
Szóval az az emlegetett HTC semmivel sem jobb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.