Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18551) BalanceR válasza sz.zs. (#18542) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezt részleteznéd? :DD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18552) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Találtam 2 szép időjárás widgetet, az első a letiltott Fancy widgetet helyettesíti, HTC Sense style tipusú: Weather Forecast&Clock Widget,
a másik meg csak szép, megérintve hasonló egészképernyős animáció jön elő mint a Beautiful widgetnél, csak ebben több várost is nyomon lehet követni egyszerre: 9s-Weather (with widget).

(#18553) Skynet258 válasza sz.zs. (#18542) üzenetére


Skynet258
veterán

Igaz, be is írtam, köszi! ;)

https://geekpulse.hu

(#18554) wirecut válasza sz.zs. (#18542) üzenetére


wirecut
csendes tag

Azt, hogy témát kizárólag deodexelt fw-re szabad felrakni, azt tudtam valamikor de elfelejtettem :O
Fc-zett is rendesen semmi nem ment, eszembe is jutott rögtön, úgyhogy kihasználtam a rendszerösszeomlást, mint indokot és újra főztem a konyha2-ben gyorsan.
Arra már gond nélkül felmegy a GreenDevDroid téma. :DD

Ja, az aláírás már nem érvényes :)

[ Szerkesztve ]

spica ;blade III ; SGS2 ; 10.1

(#18555) membrandj


membrandj
nagyúr

Hali! Kb 2 hete vettem a telót és még mindig rajta van a gyári fólia. Ti meddig hagytátok rajta? Van olyan jó,mint amilyet lehet kapni hozzá? Vagy próbáljam meg leszedni? Mert nem nagyon találtam még rajta fogást,ahol leszedhetném.
Köszi előre is!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#18556) wirecut válasza membrandj (#18555) üzenetére


wirecut
csendes tag

Nekem 4 hónapja rajta van, semmi baja :)
Bubi mentes.

[ Szerkesztve ]

spica ;blade III ; SGS2 ; 10.1

(#18557) kali válasza membrandj (#18555) üzenetére


kali
legenda

szerintem szedd le, nem kell az rá! :N

(#18558) csusza` válasza duffbeer (#18544) üzenetére


csusza`
senior tag

De egyébként ez teljesen jogos... Az én Samsungomat többször megnézték már, és csak ennyit mondtak, hogy "Samsung? Az szar." Egyébként nekem is ez volt a véleményem a Samsung telókról sokáig, a D900 nagyon nem jött be... De! Az Android meg a Bada dobbantott a Samuval. És bejön, komolyan. De csak mert normális áron adják a telefonokat. Mondjuk ezzel a Spicával azért van nyűg... Ezért nem lesz a tizenéves taknyosok kedvence. (Akinek nem inge, az vegye le! Csak bírom a mai fiatalságot, elmennek valahova szórakozni, öten isznak egy sört, előveszik a telefont és vááááááááááá, nyomkodják... Se tánc, se pia, se beszélgetés... 16 éves "tiniszindróma. De ez OFF.)

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18559) sz.zs. válasza BalanceR (#18551) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Mire gondolsz pontosan? Az a lényeg ugyebár hogy témát csak deodexelt fw-re lehet feltenni. Ha felteszel egy gyári fw-t és rootolod pl. egy LK2.08-cal akkor már lesz recovery menűd, tehát már fel tudnád tenni a témát, de ez a rendszer még nincs deodexelve és teljes mértékben összefossa magát. Ha viszont már a rootolás után tettél fel a kitchenből egy főzött romot, arra már mehet a téma mert az a Je1 ami a kitchennek az alapja, az már deodexelt fw. Ha root explorerrel benézel a system/app mappába és az apk fájlokon kívül látsz odex kiterjesztésű fájlokat is akkor nincs deodexelve.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#18560) Maxtreme válasza csusza` (#18558) üzenetére


Maxtreme
addikt

Huhh a d900i-t anno én is úgy szidtam mint a bokrot. Szinten nem volt oylan nap mikor ne jött volna elő valami új hibajelenség :D (a legszebb az volt mikor állásában az asztalon szexi csíkok jelentek meg a kijelzőn, és csak a a restart segített :D)
El is adtam a fenébe 1 év után.

Más:
Most hogy így kb 1-1.5 hét után nagyjából kiismertem a spica-t, azt kell mondjam korrekt kis készülék ez. Csak igen. Akinek még nem volt androidos telefonja (nekem) először úgy néz 1-2 dologra mint szűz gyerek a p*nára:)
Először én is úgy álltam neki hogy mit nekem, ez csak 1 telefon, úgy működik mint a többi. Óhátpersze:)

Ellenben baromi hamar bele lehet tanulni a dolgokba.

[ Szerkesztve ]

(#18561) BalanceR


BalanceR
addikt

Na és mégy egy 3Ds játék, ami fut Spicán akadás nélkül...
My Paper Plane2
Mellesleg nagyon addiktív...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18562) csusza` válasza Maxtreme (#18560) üzenetére


csusza`
senior tag

Én az ilyen rootolással meg szoftveres moddolásokkal szoptam egy csomót, és hogy megmondjam őszintén, nem értem még, hogy mi micsoda. Nem azért, mert noob vagyok (vagyis de :DDD), hanem mert egész nyáron tolom a melót és egyszerűen még időm nem volt pontosan elmélyülni és kiismerni az egész rendszert, hogy mi mit jelent. Pedig általában első olvasatra (vagy másodikra) megértem, hogy mi micsoda... Remélem lesz időm majd foglalkozni vele, mert az Odinos szoftfrissítésen kívül még nem csináltam semmit. :(

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18563) xmad


xmad
őstag

srácok, ki próbáltam task manager nélkül a telefont, vajon tényleg tovább bírja mint ahogy sokan mondják.. éjjel nappal bevolt kapcsolva a telefon, mindennap mobilneteztem rajta egy kicsit, és telefonáltam is.

most van 5%on az akksi.. és 175 órája van bekapcsolva a telefon folyamatosan. nem is rossz

[ Szerkesztve ]

(#18564) xmad válasza membrandj (#18555) üzenetére


xmad
őstag

nekem már 4 hónapja rajta van a gyári és olyan mintha nem is lenne rajta semmi

(#18565) Kakumix válasza BalanceR (#18550) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ez a videó érdekes, de ismerősömnek sikerült a zsebében összekarcolnia a kijelzőt. Én ezért rajta hagyom a fóliát :)

Legyen szép napod!

(#18566) Thome válasza Thome (#18519) üzenetére


Thome
addikt

Még egy kicsit erőltetem... :B

Erre valaki tud megoldást? LINK :B Mert addig csak egy multimédia eszköz a telefonom, és nem telefon. :(

(#18567) syler123 válasza BalanceR (#18561) üzenetére


syler123
veterán

Bazd lefagyasztotta a telómat első indításra :DD , köszi mehet egy aksikiszedés :DDD

Tényleg, itt ajánlotta valaki az abduction-t, most miatta függő lettem, szerintem kurvanagy :DD

[ Szerkesztve ]

(#18568) Thome válasza syler123 (#18567) üzenetére


Thome
addikt

Én papijumpolok... :DD

(#18569) BalanceR válasza syler123 (#18567) üzenetére


BalanceR
addikt

Ehh :DDD nálam pöccre megy...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18570) person


person
senior tag

Nekem is több hónapos és gyári a fólia. Semmi nyomát nem látom , hogy le akarna jönni . Annak viszont igen, hogy kell oda az a fólia mert kezd itt ott karcos lenni elég durván.(már mint a fólia) A hátsót viszont most téptem le kb 1 hete mert kezdett lejönni a sarkán és már idegesítette a kezemet. Na meg kíváncsi is voltam milyen nélküle. :) Hátsót van aki még használja vagy újkorában letéptétek?

[ Szerkesztve ]

(#18571) gps76 válasza Thome (#18566) üzenetére


gps76
őstag

Mi az,hogy kamu meg stb.
Azért mert olvasgattad,hogy sokaknak nem megy a 3g,meg a hsdpa,nem azt jelenti,akinek megy az hazudik! Kár,hogy eladtam a spica-t,csináltam volna fotót,videót hogy igenis megy.....De lehet megkérem az új gazdit,adja kölcsön.
Azt garantálni nem tudom,hogy a vodkás kártyáddal fog-e biztosra menni,de nekem a t-s kártyámmal,a pannonos teló ment.

[ Szerkesztve ]

(#18572) xmad válasza Macsek1988 (#50) üzenetére


xmad
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#18573) Thome válasza gps76 (#18571) üzenetére


Thome
addikt

Azt írtam, hogy szerintem. Mivel privátban ajánlottam érte egy összeget, de amennyiben ha nem megy, akkor nem adnám meg érte a teljes összeget, és így nem mentél bele, ebből gondoltam, hogy kamuesélyes. Na meg, hogy az emberek 99%-ának nem megy itt a ph-n, a maradék 1 pedig Te vagy. Ezt nem sértésnek, mocskolásnak szántam, csak a véleményem írtam le, ezért sem írtam ki a neved. Ennyi.

Mivel nem láttam hogy működik, él a 3G (se videón, se magyar embernél, se külföldinél, sehol), addig ez nálam nem több néhány betűnél nem jelent garanciát arra, hogy működne.

Én felajánlottam egy összeget, amennyiben működik, de ha nem, akkor már csak x összeget adtam volna érte, nem mentél bele, innentől kezdve nem nekem kell bizonyítanom magamnak, hogy működik-e vagy sem. Természetesen a környékemen körbeérdeklődök teszt céljából, de szinte nincs ember erre.

(#18574) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hoppá! Multitouch Spicán!

Itt lehet lesni hogy mikor rakja ki a drivert a szaki: http://forum.samdroid.net/f9/about-multitouch-32/index28.html

[ Szerkesztve ]

(#18575) csusza` válasza vadászcsiga (#18574) üzenetére


csusza`
senior tag

Musthave?:)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18576) BalanceR


BalanceR
addikt

:C :C
Wazz, lehet, hogy mégsem adom el?
Nagyon kemény ez a teló, mindig jön valami új dolog, amit tudna a telefon, de a Samsung nem írt rá drivert... :Y

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18577) Camper2006 válasza vadászcsiga (#18574) üzenetére


Camper2006
tag

..igy van , ne adjátok el a telefonotokat bagóért, érdemes várni.... :)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#18578) BalanceR


BalanceR
addikt

Csak igyekezzenek már :(((
Nagyon nagy királyság lenne egy-két hónapon belül egyszerre a 2.2, a 3Ddriver, meg a Multitouch... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18579) csusza`


csusza`
senior tag

Figyeljetek már...

A BOOT animáció cseréjéhez mindenképp root jogosultság szükséges?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18580) kali válasza BalanceR (#18578) üzenetére


kali
legenda

inkább kapcsolj el a mesecsatornáról... :)

(#18581) csusza` válasza vadászcsiga (#18574) üzenetére


csusza`
senior tag

És egyébként attól függetlenül ha a telefonon összejön a multi-touch... A szoftvereknek is támogatni kell, nem?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18582) BalanceR válasza csusza` (#18581) üzenetére


BalanceR
addikt

Driver kérdése ez is, mint a 3D meghajtás, a "szoftver" azaz maga az android tudja, natívan kezeli is, de a Spica esetében nincs driver , és így a droid nem is tud vele mit kezdeni...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18583) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

De jó hírek ezek. :D Más: Nekem is még a gyári fólia van a spica-hoz. Az érdekelne, hogy más, jobb minőségű fóliával jobb érzékenységet kapnék? Vagy amire még gondoltam az az, hogy simán leveszem a fóliát mivel van hozzá ún. 'hard-case' tokom. csal félek azért, hogy zsebben karcolódna.

(#18584) Kephamos válasza rebeL1899 (#18583) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor ezek szerint tényleg van rajta gyárió fólia. :DDD Én azt hittem, hogy nincs rajta, pedig próbáltam leszedni. :)

(#18585) duffbeer válasza Maxtreme (#18560) üzenetére


duffbeer
őstag

1-másfél hét alatt kiismerted?:) Csak várjál! én még 3-4 hónap után is találok benne kis újdonságokat. :)

(#18586) csusza` válasza Kephamos (#18584) üzenetére


csusza`
senior tag

A gyári fólia olyan szinten rá van vasalva, hogy azt hittem besz@rok...

Valakitől vettem a telót, és miután megvettem, rá pár órával vettem csak észre, hogy a kijelzőn van egy pötty. Nem bírtam lekaparni... Az idegbaj kerülgetett, mondom megvettem valami olyat, amihez már hozzámókolt valaki, és a kijelző meg a (plexi?) közé került por...
Na megpróbáltam másnap "lebontani" a fóliát, iszonyat szenvedés volt, nagyon vigyáztam... És végül feljött a csücske. Na, mondanom sem kell, hogy kellőképp megkönnyebbültem.

Aztán. Rendeltem hozzá 3 fóliát. Meg is jött postán annak rendje és módja szerint. A fürdőszobában, párás levegőben próbáltam feltenni... Előtte szemüvegtörlővel kb. egy órán keresztül törölgettem, hogy tuti ne kerüljön rá kosz, maszat, por, libazsír... :D Ráraktam az elsőt, szépen toltam ráfele... Olyan légbuborékok keletkeztek, hogy rosszul voltam. Jött az ügyeskedés, ugye a bubikat "kiterelgettem" a széle felé... Hát nem olyan maradt pár helyen? apró az egész bubor család odaszorult, csak eléggé elszeparálva egymástól... Ideges lettem, letéptem, rá egy másik... Azóta ez van rajta, de annyit kellett b@szakodnom vele, hogy faszán karcos... Elég nehéz sport ez. ;]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18587) csusza` válasza BalanceR (#18582) üzenetére


csusza`
senior tag

Ergo hiába lesz multitáccsunk, cumshot lesz, mert nincs hozzá driver, ami normálisan vezérelné is?

De egyébként riszpetk a csókának, aki összehozta, biztos nem kevesett szopott vele.

MÁS: Most nyáron recepciósként dolgozom egy szállodában. Vagyis hát itt is. Volt pár olasz srác, egész nap a netet akarták használni és használták is, meg állandóan a Marketet emlegették meg nyomkodták egész nap a HTC-jeiket. Utolsó nap részegen jöttek hajnalban haza, aztán dumálgattam az egyikkel. Lobogtatott egy Nexus One-t, rákérdeztem, hogy ez tényleg az -e, aminek látszik Mondja, hogy aha, a Google-tól kapta ajándékba egy konferencián San Francisco-ban (ebben nem vagyok biztos, de valahol az USA-ban). Kiderült, hogy az olasz srác "engineer", és Android (meg még valamilyen más, de nem emlékszem milyen) platformra hegesztenek szoftvereket. Hehe :)

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18588) duffbeer válasza csusza` (#18587) üzenetére


duffbeer
őstag

Ha lesz multitáccs, az azt jelenti, hogy van hozzá driver. Ha van hozzá driver, akkor már a 2.1-el működni fog. Igazából nem értem a kérdésed. :)

(#18589) duffbeer válasza rebeL1899 (#18583) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem is még a gyári van, de kb miután megvettem két héttel egy pörgősebb erdei motorozás után úgy vettem ki a zsebemből, hogy volt rajta két párhuzamos karc... Pedig semmi nem volt mellette. :F Azon kívül lekopogom nem karcolta össze még semmi.

(#18590) csusza` válasza duffbeer (#18588) üzenetére


csusza`
senior tag

:(( Figyelj, ne haragudj már meg jó? :C

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18591) duffbeer válasza csusza` (#18590) üzenetére


duffbeer
őstag

Nem haragszom, miért tenném, csak nem értettem a kérdésed.:)

(#18592) duffbeer válasza Skynet258 (#18497) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem nagyon belemászott a szívembe, főleg, mert "fétisem" a neonzöld-fekete kombináció.

(#18593) csusza` válasza duffbeer (#18591) üzenetére


csusza`
senior tag

Igazából azt nem értem, hogy oké, hogy megvalósítják rá a multitouchot. De attól még kell egy olyan progi, ami tudja is használni. Mondjuk egy olyan képnézegető vagy galéria, ami tudja azt, hogy "két ujjad ha széthúzod, nagyít".

Vagy mit tudom én, már én is belekeveredtem. Azt sem tudom, mit nem értek! :DDD

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#18594) gps76 válasza Thome (#18573) üzenetére


gps76
őstag

Csinálok egy videót...

(#18595) Skynet258 válasza duffbeer (#18592) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is nagyon tetszik... a fórumon már készül ennek egy módosított változata, nem tudom mi lesz benne, és milyen lesz, de több napja hegeszti a srác. :K

https://geekpulse.hu

(#18596) BalanceR válasza csusza` (#18593) üzenetére


BalanceR
addikt

Szinte az összes olyan játék,ahol a kijelzőn vannak a gombok igényli a mulitouchot, de a legtöbb képnéző is használja... A google maps alapból kezeli,és nagyon sok böngészőben is hasznos...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#18597) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ez vajon nincs spicára? :D
Vagy valami normálisabb képnézegető mint az alap :R
Próbáltam ezt a gallery 3D-t, de oylan lassan tölti be a képeket mint a tetü :)

(#18598) Thome válasza gps76 (#18594) üzenetére


Thome
addikt

:R

Mindenki:

Nem úgy volt, hogy maga a panel nem tudja a multitáccsot? Mekkora átbaszás már, megveszek egy telefont multitáccs nélkül, azt a végén az is lesz benne? Nem így volt a megállapodás, így már nem is tetszik a telefon... :DDD
/Irónia/

(#18599) Maxtreme válasza Maxtreme (#18597) üzenetére


Maxtreme
addikt

Asszem már találtam is valamit :D
Photo Burst
Némi leírás

[ Szerkesztve ]

(#18600) Skynet258 válasza Maxtreme (#18597) üzenetére


Skynet258
veterán

A videón látható egy demó, még semmire sincs. Egyébként az animációkat elnézve jobb is, ha Spica-ra meg sem próbálod felrakni :D A Gallery 3D-ből nekem a butított (fekete hátteres) verzió jól fut.

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.