Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) csorbajeno válasza Atomgeszi (#25198) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nincs semmilyen előfizetésed? Ezt azért nehezen hiszem. Hogy telefonálsz, hogy netezel? Ezek hiányában pedig indokolatlannak tartom az okostelefon meglétét. Félre ne érts, nem támadni, hanem megérteni szeretnélek. Ja és ha egyből, egy összegben megveszed, akkor azonnal a tiéd a telefon, nemcsak két év múlva. Csak ha a csomagodra vállalsz hűségidőt, akkor kapsz kedvezményt az árból.

(#25202) Németh91 válasza gyuri81 (#25197) üzenetére


Németh91
tag

Ment

(#25203) Chamoro válasza olloczky (#25192) üzenetére


Chamoro
tag

Nekem is sokat merül :/ és szerintem is ezzel a februári frissítéssel jött a sz@r :/

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#25204) TODI1111 válasza csorbajeno (#25199) üzenetére


TODI1111
addikt

Úgy lenne jó ha a koppintásos beállításhoz is lehetne be és kikapcsolási időt rendelni.

(#25205) gyuri81 válasza Németh91 (#25202) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor az úgy kiváló fogyasztás!

(#25206) Atomgeszi válasza csorbajeno (#25201) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak ha a csomagodra vállalsz hűségidőt, akkor kapsz kedvezményt az árból.

Áháá, most már így világos! Beugrott, hogy ismerősök miért hozták ki a TV-ket meg ilyeneket olcsóbban.

TV-m nincs úgy 10 éve ezáltal TV előfizetésem sincs. Itt lóg a hálóban a projektor - azon lehet filmet sorit nézni, akkor amikor én szeretném és nincsenek agymosott műsorok azok előtt és közben amik filmek mondjuk érdekelnének.
Feltöltőkártyás vagyok, így csak azért fizetek amit le is beszélek valóban. Sokszor volt, hogy 1 hónapban alig beszéltem 30 percet, az előfizetésemben(igaz akkor amikor vállaltam a 2 év hűséget bőven le is beszéltem előtte és utána is még egy darabig) pedig 250 perc volt meg 40 sms meg fene tudja még mi. Aztán a végefelé már kínomban beszélgettem a pizzafutárral vagy akárkivel, csak menjen a perc. Erre meg egy viber vagy skype is jó az alapból meglévő internethez.
Én örülök, hogy szabadultam a rablánctól minden szolgáltatásnál. :K

Volt egy anyósom aki konkrétan máglyára vetett majdnem, mert nekem a mai világban nincs előfizetésem.
Persze ők hónapról hónapra vettek minden szart a Telekomtól, mindig a legújabb iphone kellett.. aztán 3 havonta csúsztak a fizetéssel, kikapcsolták sokszor a telefont és internetet otthon meg a tv-t is.

Na, mondom mert ez aztán értelmes. Hát szabadultam is ettől a családtól. :Y

Na jó, egy 4 GB-os 1445Ft-os net "előfizetésem" van telefonra, bár ez is hűség nélküli(szóval előfizetésnek ezt sem nevezném igazából), és ezt el is használom, csak azért nem 4GB-os Maraton lett, különben maradtam volna abból is a feltöltőkártyásnál.

Ja meg egy hűség nélküli itthoni internet, de az sem a Telekomtól. És az is potom összeg.

(#25207) olloczky válasza Chamoro (#25203) üzenetére


olloczky
senior tag

Nekem sosem volt kielégítő az üzemideje, ez picit csalódás volt. De most mondom már ránézek, és ez így egy kicsit sokkolt. Hát remélem a következő frissítésben alakítanak valamit.

(#25199) csorbajeno:

Akkor az jónak mondható szerintem. Csak nekem úgy merül 8%-ot, hogy semmi sincs bekapcsolva...

szerk.: ja kimaradt, hogy s9+

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#25208) dvarw.mtl válasza crue (#25196) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Sose használtam.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25209) dvarw.mtl válasza Indiant (#25195) üzenetére


dvarw.mtl
tag

samsung quickstar alkalmazás

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25210) csorbajeno válasza Atomgeszi (#25206) üzenetére


csorbajeno
veterán

Így már értem, hogy miért nem akarsz hűséget vállalni. Én kihasználom a korlátlanságot és így nekem megéri, de neked így valóban nem opció. :R

(#25211) kelly416 válasza Indiant (#25195) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem tegyél fel egy launchert (pl. Nova), mert amit kérsz, az kivitelezhetetlen a legtöbb gyári rendszerben. Számomra is érthetetlen ennek az oka, de nem csinálják meg. Itt sem találtam még erre lehetőséget.

(#25212) viewdetails válasza olloczky (#25192) üzenetére


viewdetails
addikt

Próbáld ki repülőbe rakva éjszakára, ha 6-8 óra alatt többet merül mint 1-2% akkor érdemes kutakodni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#25213) csorbajeno válasza kelly416 (#25211) üzenetére


csorbajeno
veterán

Vagy megpróbálhatja a Good lock-ot is, azt hiszem azzal is meg lehet oldani.

(#25214) dvarw.mtl válasza kelly416 (#25211) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Dehogynem. Az előbb írtam le.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25215) Indiant válasza kelly416 (#25211) üzenetére


Indiant
addikt

Az fent van, de nem értem mi köze ehhez. Hihetetlen.

(#25216) DeFence válasza Atomgeszi (#25206) üzenetére


DeFence
tag

Ezt így durva azért elolvasni, pedig biztos sok ilyen ember van csak nem beszélnek róla.

Jó egyébként a projektor?
Régen is azt akartam minden áron a tévé helyett végül be lett laminálva a szoba, és így a fára nem akartam fel rakni vetítővásznat.
Pedig egy jó projektor is minőségi képet adhat.

Én is ilyen vagyok amúgy, ez az első telefonon amit szolgáltatótól vettem. Mindig minden telóm vagy használtan vettem vagy újat kp-ra. Tévét szintén.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#25217) Casillero


Casillero
tag

Sziasztok!
Feltettem én is Telekomos S9+-ra a XEH romot. Teljes visszaállítás után beállt XEH/XEH/XEH/TMH-ra. Erre jönni fognak a frissítések?
Ebay-ről rendeltem DeX padot kb 11e ft-ra jött ki. Eléggé eredetinek tűnik. Kék hátterű kép rákeresve. Koreából 1 hét alatt itt volt. Ajánlom!

(#25218) glacious válasza Casillero (#25217) üzenetére


glacious
addikt

Nekem jönnek ilyen paraméterek mellett.

(#25219) jeni válasza Casillero (#25217) üzenetére


jeni
félisten

ilyet?

innen rendelted?

Ez annyival jobb a korábbi DEX Stationtól,hogy a fekvőnél nem kell levenni a tokot a telóról?
A LAN kábel hiánya nem hátrány ennél?

[ Szerkesztve ]

(#25220) Casillero válasza jeni (#25219) üzenetére


Casillero
tag

Igen, pont innen. Kapsz hozzá gyorstöltőt, usb kábelt, hdmi kábelt. Nekem led tokom van. Simán elfér. Lan meg nem kell mert ott a wifi. Tükrözés módban meg király játszani a 65-ös tvn bt gamepaddal.

[ Szerkesztve ]

(#25221) TheMajor66


TheMajor66
tag

A pie megérkezése óta kicsit átalakult az értesítések rendszere, és van is némi "nem értem" a dologban. Aki használ Vibert, kérem segítsen, hogyan kell beállítani ezen app-nál az értesítéseket, hogy jelezzen mindent, mert a lenti képek szerinti beállítások mellett egy esetben mégis csak hang van, nincs felugró ablak. Zárolt képernyőnél is csak hang van, és csupán abból találtam rá, hogy mi jelzett, hogy a csúszkát lehúzva az értesítési beállításokban megnézem a legutóbb küldöttet, ott van hogy például 2 perce a Viber jelzett, de csak hang volt, ikon vagy egyéb semmi, és ha belépek a Viberbe, ott nincs üzenet vagy bármilyen értesítés.

Az alsó képen az van alul, hogy 1 kategória törölve, nyilván ez lesz a hibás, na de mi lehet ez? Innen ha belépek a Viber értesítés beállításokba, ott minden pipálva van....

[ Szerkesztve ]

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#25222) Atomgeszi válasza DeFence (#25216) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mármint, hogy valaki sorra hozza ki hitelre/részletre azt, amit amúgy nem tud fizetni provident nélkül?

Nem egyet ismerek. Mert kell a presztízs miatt az ájfón8plusz, hogy ő ezt is megteheti, este meg vacsorát nem tud letenni az asztalra. Mondom, ezt saját példámból láttam. Menekültem is innen..

Ismerős Telekomnál dolgozik. 10/8 csak bugdácsol a részletekkel. Persze, amint meglát egy valami hiperszuper csodát, azonnal kell újítani. Nem baj, ha még 30 ezer hitel jön a másik 70 mellé. Tankolni nem kell. Eszméletlen fogyasztói társadalom van.

Kp-ra meg nem veszem meg inkább 2 kiló fölött egyik telefont sem. Egyszerűen ennyit nem akarok kiadni érte.

Igen. Én 106" használom. Erre lett berendezve alapból a háló. Ágy fölött a projektor mennyezeti tartón, szemben gardrób, elé lejön a vászon(igaz ez csak egy kurblis, nem motoros - de ennyi mozgás kell :) ). Megvan a feeling minden.
Persze van egy szint, ami alá nem kell adni. De a TV-vel is így lettem volna, hogy nem egy szart veszek.

Egyetlen hátránya, hogy sötétíteni kell a szobában.. De azt amúgy is megtettem, amíg TV-m volt vagy monitoron néztem.

Egy PS4Pro-s játék is eszméletlenül tud kinézni. (nyilván egy 65" OLED TV-n is, de az már megint más kategória. Itt kárpótol a kép nagysága)

Csak sajnos megrekedtek a 1080p felbontásnál azok, amikért még hajlandó vagyok ekkora összeget kifizetni. Amint becsúszik egy értelmes vétel 4K-s projektorból már váltok is. Bár igazából ráérek. Meló és suli mellett sajnos erre most nincs időm. Viszont, ha jut erre idő a hétköznapokon vagy hétvégén, akkor garantált az élmény. Persze itt is aranyszabály, hogy nem az olcsók között kell nézelődni.
Ha gondolod nézz be a projektor topikba. Van sok embernek, tanácsok is vannak.
Sokan ott rontják el, hogy TV-t vennének 300 ezerért is akár, de bejön a topikba és, ja hát projektorra szánnék 80 ezret.
Na az nem megy.. :N

Én is úgy vagyok vele, hogy amit akkor kp-ra kifizetek egyben, az az enyém. Nem amit 2 évig törlesztek, aztán neadjisten ellopják, összetöröm önhibámból, se garancia se biztosítás, és fizetem a semmire a törlesztőt még.

(#25223) davtsik válasza dvarw.mtl (#25209) üzenetére


davtsik
tag

Én itt csak annyit látok, hogy elrejthetem, de nem tudom áthelyezni az órát sem a jobb oldalra.

(#25224) samu74 válasza TheMajor66 (#25221) üzenetére


samu74
addikt

A beállítások menüben- képernyő lezárása-értesítések menüben részletesre van állítva?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#25225) TheMajor66 válasza samu74 (#25224) üzenetére


TheMajor66
tag

Igen, persze, de ha nem arra lenne, akkor is az üzenetek tartalmát nem mutatná, de a gond az, hogy csak hanggal jelez vmit, és nem tudni mit, csak annyit, hogy a Viber volt, de ha megnyitom azt, nincs semmi aminek jeleznie kellett.

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#25226) davtsik


davtsik
tag

Az adaptív fényerő szabályzót lehet úgy beállítani, hogy automata állásban se menjen a piros sávba a kijelző fényereje?

(#25227) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Ha lehetne spórolni a korlátlan net/telefon előfizetésen 4000Ft-ot, illetve ezzel 3 embernek tudnád biztosítani a temérdek kedvezményt (magaddal együtt) és a korlátlan net/telefont, akkor szerintetek megérné belevágni? Amire gondoltam az az, hogy 3 ember közül az egyik nevére igényelni kellene egy korlátlan csomagot, illetve ugyanezen előfizetőhöz hozzárendelni még két számot, amik viszont már csak korlátlan hívást adnak, vagy annyi hívást, amennyi épp kell nekik. Ez azért kell, mert a korlátlan mobilnet részét a fő előfizető biztosítaná, amit 2db MultiSIM-el lehetne megoldani. Ennek díja 3990Ft/eszköz, és 2db igényelhető belőle, tehát 7980Ft lenne összesen. Ami ktg. még az a 18 900Ft, amiből csak a 10 000Ft-ba kellene beszállnia a másik kettő tagnak, mivel MultiSIM-el a telefonálás eléggé mission impossible, a mindenkinek egy telefonszám nem járható út. Tehát: 10 000Ft/3+7980Ft/3=3330Ft+2660Ft=5990Ft. Ehhez jön hozzá a beszélgetés, ami 8900Ft és amit mindenki saját magának fizet, azaz 5990Ft+8900Ft=14 890Ft.
Lehetne ezt úgy is totál jogosan, hogy a fő előfizető nem száll be a MultiSIM költségébe, ez esetben neki 3330Ft+8900Ft=12 230Ft lenne, a másik kettőnek meg 3330Ft+3990Ft+8900Ft=16 220Ft lenne. Így is kevesebb valamivel, mint normál esetben a korlátlan telefon+net, ráadásul a készülékkedvezményeket is megkapnák. Mondjuk én az első verziót preferálom, mert a MultiSIM-be beszállás miatti +2670Ft aztán nem fog földhöz vágni, így is úgy is legalább 4000Ft-al kevesebb lenne a díjcsomag ára.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#25228) samu74 válasza TheMajor66 (#25225) üzenetére


samu74
addikt

Gondolom a viber újratelepítésén túl vagy. Esetleg a recovery wipe cache segíthet, mert inkább valami bug lesz nálad. Ez a gyorsítótárat törli, néha szokott segíteni. Mondjuk nálam a pie update után kellett egy gyári visszaállítás is mert pl. a kamera menüben bizonyos funkciók nem működtek.

-----------

(#25229) TheMajor66 válasza samu74 (#25228) üzenetére


TheMajor66
tag

Nem telepítettem újra, eszembe sem jutott, hogy kellene. Eddig minden frissítés után minden program jól működött, max más beállításokkal. A frissítés a szolgáltatói gyári frissítés, mint előtte az összes is az volt.

A recovery wipe cache biztos segítene, főleg ha tudnám mi is az.....ha ez vmi 3 nyomógombos dolog, akkor sosem volt részem benne.

Gyári visszaállítást említed, érdekes, de megpróbálom, bár elég nagy gyári hibának számítana, ha a gyárilag tiszta telefonra feltelepült szolgáltatói frissítés okozott volna bugot.

S20 Ultra Dual 5G +JBL Endurance Peak

(#25230) dvarw.mtl válasza davtsik (#25223) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Az óra állítgatása az nem is ott van, lépj vissza egyet.

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25231) samu74 válasza TheMajor66 (#25229) üzenetére


samu74
addikt

Sorrendben úgy lenne ideális, ha vibert leszeded. Aztán kikapcsolt telefonnál úgy indítod hogy egyszerre lenyomod és nyomva tartod a Bixby+Hangerő fel +Power gombot .A feljövő menüben a hangerő gombbal lefelé lépkedve a Wipe cache partitions menüt választod a Yes-t választod a power gombbal(az az Ok gomb).
Pár másodperc alatt végez és azután fel lépkedsz a Reboot phone menüre és ott Ok. Aztán felrakod megint a vibert ,megadsz minden engedélyt amit kér és kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#25232) davtsik


davtsik
tag

Naptár értesítéskor a kijelző nem kapcsol be, csak hang és led villogás van. Samsung és google naptárnál is. Ezt hol lehet módosítani? Beállításoknál "hang és előugró ablak"-ra van állítva, valamint a zárolt képernyőn a tartalom megjelenítése is aktiválva van.
Világító szélek ki és bekapcsolt állapotánál is ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#25233) davtsik válasza dvarw.mtl (#25230) üzenetére


davtsik
tag

Vissza lépve csak ezt látni, egyikben sincs erre vonatkozó beállítás. Egyébként nem zavar az óra csak a kollégának akarom kipróbálni az akku szimbólum kikapcsolását.

(#25234) dvarw.mtl válasza davtsik (#25233) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Ja hogy oreon vagy. Akkor felejtős.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25235) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Tud valaki magyarázatot arra hogy lassított felvételnél miért vibrál a kép. Tudom a megfelelő világítás kell de pl iphone 7 nincs ilyen

[ Szerkesztve ]

(#25236) dvarw.mtl válasza lcdtv (#25235) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Kevés a fény.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25237) lcdtv válasza dvarw.mtl (#25236) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Igen éppen most szerkesztettem a kérdést

(#25238) alcapone386 válasza kiskeni (#25227) üzenetére


alcapone386
őstag

Tudom én leszek most a negatív, beszólogatós fórumtárs, de ez a kisregény biztosan az s9, s9plus topicba való?
Amennyiben az a kerdésed, hogy megéri s9 vagy s9plus telefont venni, akkor igen.

De a havidíj, illetve a különböző konstrukciós előfizetések végképp nem ide tartoznak. Az a minimum, hogy off. hozzászólásként irod.

(#25239) davtsik válasza dvarw.mtl (#25234) üzenetére


davtsik
tag

Nem, én 9.0-n vagyok.

(#25240) lcdtv válasza dvarw.mtl (#25236) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Lehet a neon fénye?

(#25241) pedro7


pedro7
tag

Melyik call recorder program müködik rendesen az S9-n ? Nincs root, 9-es android van rajta.
S6 -on még ment a rögzítés,de már a hívószámot nem írta ki

(#25242) dvarw.mtl válasza davtsik (#25239) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Akkor régi quickstart szedtél le. Töltsd le a legújabbat.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25243) TODI1111 válasza pedro7 (#25241) üzenetére


TODI1111
addikt

Az android 9-es verziójától nincs "tökéletesen" működő hívásrögzítő.

(#25244) dvarw.mtl válasza lcdtv (#25240) üzenetére


dvarw.mtl
tag

960fps lassítás inkább kint nappali fénynél. Ájfon azért nem vibrál mert az nem 960as lassítás szerintem.

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#25245) TODI1111 válasza davtsik (#25239) üzenetére


TODI1111
addikt

Amdroid 9-re ez az app kell.(legalábbis note 9-en) Ez van fent?
Így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#25246) fzboxx válasza Indiant (#25195) üzenetére


fzboxx
senior tag

Ezt a Quick Star tudja a goodlock-ban... Ha jól emlékszem...

(#25247) fzboxx válasza davtsik (#25223) üzenetére


fzboxx
senior tag

Előző menü, óra helye... Jobb. Közép. Bal. Elrejt.

(#25248) fzboxx válasza davtsik (#25233) üzenetére


fzboxx
senior tag

Hát ez bizony Oreo... Csak pie alatt van óra állítás... Bocs.

(#25249) fzboxx válasza davtsik (#25239) üzenetére


fzboxx
senior tag

Bocsánat, most látom, hogy mások is segitenek... És jól mondják...

(#25250) Casillero


Casillero
tag

Mi a titka annak, hogy ha választok egy sötét témát, akkor az értesítéseknél a kissebb szöveg olvasható legyen? Nálam nagyon sötét a betűszín. Csak az alapértelmezett témánál és éjszakai móddal jó a sötét téma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.