Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) trebrona válasza Beri (#54849) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem rootoltam.

Esetleg ez: [link] ?
Ezt is használtam már.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#54852) szemesi69 válasza scream (#54850) üzenetére


szemesi69
addikt

Töröld a google fiókod, utána fr.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#54853) Beri válasza trebrona (#54851) üzenetére


Beri
addikt

Ez működik (vagy legalábbis látja a kamera képét). Majd tesztelem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#54854) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, főleg azokhoz, akik már régebben használják a telefont, hogy érdemes lehet e megvenni egy S8-ast használtan, ami kb 4 hónapos és pontosan ismerem az előéletét? Az ára kb 70e Ft lenne...Meddig várható rá Android frissítés?
Nézegettem más telefonokat is természetesen újonnan, de mondjuk ebből az összegből még egy A50-es se nagyon jön ki, ami igaz, hogy újabb, de gondolom azért gyengébb.
Feleségemnek lenne, nem használja agyon, csak a régi telefonja már halódik. Amire ő használja nem hiszem, hogy ennél erősebb telefonra lenne szüksége. Mi a véleményetek?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#54855) sgeza válasza scream (#54850) üzenetére


sgeza
veterán

Elég a sima, hivatalos gyári alaphelyzetet a menüből. Az kijelentkezteti a fiókokat.

(#54856) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jött egy 490mb patch xeh-re!

(#54857) Beri válasza trebrona (#54851) üzenetére


Beri
addikt

Videó felbontásnál 1080p-nél nagyobb lehetőség nincs. Nem csak hogy látszania kéne a 4k-nak, a gyári appnál nagyobb FPS mellett kéne tudnia az exynos-os telefonoknak, nem?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#54858) trebrona válasza Beri (#54857) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google kamerát nem videózásra szoktuk használni, a fényképezés a lényeg.
HDR+, portré mód, gömbpanoráma. Ráadásul ennél a telefonnál nagyon jó a gyári videó, felesleges is lenne más alkalmazás.

Ha pedig a gyárira szeretnél 4k@60fps-t: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#54859) Probert75 válasza ToBeY (#54856) üzenetére


Probert75
addikt

Most érte utol a németet.

(#54860) bigdady


bigdady
nagyúr

Hat ez a váci úti Samsung szerviz elérhetetlen. E-mailben nem reagálnak vissza telefont senki nem veszi fel.

(#54861) balintka válasza ToBeY (#54856) üzenetére


balintka
addikt

Köszi szedem.

(#54862) mave13 válasza Beri (#54857) üzenetére


mave13
őstag

... félreértettem.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#54863) wizzgeri


wizzgeri
tag

Sziasztok!
Hátha tudtok segíteni :( ma éjjel feleségem azzal fogadott ahogy hazaérkezett munkából, hogy a samsung S8-a minden előjel nélkül kikapcsolt, és ahogy újraindította, a "samsung galaxy 8 powered by android" kijelzőnél ragadt. Download mode-ba be lehet rakni, így bőszen elkezdtem olvasgatni a fórumokat, többek között ezt is, letöltöttem a legfrissebb samsung usb drivereket, letöltöttem a legfrisebb odint, és megtaláltam a samfirmware-n a legfrisebb magyar firmware-t is amit engedett telepíteni 3 órás letöltési idő után. Minden rendben ment, zöld "PASSED" felírat az odinon, újra is indult, de legnagyobb sajnálatomra ismét a betöltőképnél megállt :( mint a saját beállítások megtartása, mind a factory resetes csc file betöltésével :( van esetleg valami ötletetek, hogy lehetne életet lehelni bele? teljesen gyári a készülék, mindig OTA kapta az update-eket. Köszönöm előre is a segítséget!

(#54864) dkovizoli válasza wizzgeri (#54863) üzenetére


dkovizoli
addikt

Hali. Ha legközelebb le szeretnél tölteni samsung firmware-t, használd a Samfirm nevű programot vagy ami még újabb, a Frija-t. Ezek mellett nem kell 3 órát várnod, néhány perc alatt leszedik a szoftvert. Odúnkból az 1.13.1. Vagy 1.13.3 kell most szoftverezéshez. Ha ezek mellett sem sikerül(t) életet lehelned bele, akkor jó eséllyel csak a szervíz fogja megoldani. Gyanús az alaplapi hiba. Esetleg próbáld a recovery menüböl történő factory resetet. Hátha segít. Gyárilag független, XEH kódos?

[ Szerkesztve ]

(#54865) sebgutkopf válasza bigdady (#54860) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Biztosan sok az ügyfél a boltban. Én épp most adtam le beégett kijelző miatt az s8-at és mindegyik pultnál ülő ember egy-egy ügyféllel foglalkozott, ennek ellenére hamar sorra kerültem.

(#54866) wizzgeri válasza dkovizoli (#54864) üzenetére


wizzgeri
tag

Köszi a választ,rápróbálok ezekkel is még. A teló használtan lett véve már 1 éve is van szerintem angliából "ee" hálózaton, és úgy függetlenítettem ki. Most XEH-s szoftvert tettem rá ,amit elvileg fel is rakott(odin írta hogy minden stimmelt és rebootolt is) és sajna ugyanúgy bootscreennél tovább nem megy,viszont download módba beállítható. :( ha nem megy azzal a módszerrel sem ahogy te mondod beadom szervízbe hátha tudnak segíteni ,de félek èn is hogy valami alaplapon gajdult meg.

(#54867) dkovizoli válasza wizzgeri (#54866) üzenetére


dkovizoli
addikt

Értem. Próbáld a recovery menüből, hátha. (Hangerő fel +bixby + bekapcs egyszerre) először bejön egy kék ablak és csak utána néhány másodperc múlva jön a recovery. Ha nem segít, szerintem kicsi az esélye az otthoni éltre keltésnek. De azért még az xda oldalán érdemes utána nézni, hátha volt már hasonló eset.

(#54868) wizzgeri válasza dkovizoli (#54867) üzenetére


wizzgeri
tag

Egyik program sem látja sajnos a telót,úgyhogy majd rápróbálok a recovery mode-ra ,ha az sem akkor valóban felejtős az otthoni firmware frissítés :(

(#54869) EnterR


EnterR
veterán

A napokban változott az Adhell changelogja (javarészt licensz aktiválás kapcsán), még a végén működőképes lesz.

PSN ID: marquuard

(#54870) thedarkfox válasza EnterR (#54869) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nah az jólenne. Mármint ha menne az adhell, most ezt az adguardos privát dns cuccot használom, de nem az igazi.

(#54871) EnterR válasza thedarkfox (#54870) üzenetére


EnterR
veterán

Én a május 15-20. között lejárt licensszel használom még mindig, mert az Adhell nem ellenőriz licenszt, csak az aktiválásig van rá szükség. Persze ugrik, amint újratelepítem az alkalmazást.

Korábban fórumtárs által ajánlott NextDNS is hatékony a reklámszűrésre, nem használ helyben erőforrást és ízlés szerint válogathatsz a szűrőlistákból.

PSN ID: marquuard

(#54872) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Segítség kéne.
Ma leejtettem a telefonom. Megrepedt a kijelző üvege. Nem vészes, esztétikailag nem is zavarna, de azóta nem mindég érzékeli az érintéseket.
Ki szeretném cserélni! Az volna a kérdésem hogy Ez a kijelző
teljes értékű Amoled kijelző lehet? Vagy van esetleg valami hátránya a gyári kijelzőhöz képest? A cserét meg tudnám oldani magamnak. Vagy van esetleg olcsóbb megoldás a készülék javítására?

Vagy gondolkodtam egy olyan variáción hogy eladom a készüléket (ha ér még így valamennyit) és beruházok egy S9 itt max 50000 Huf költenék rá pluszban. Ennyiből ez kivitelezhető lenne szerintetek?

Segítségeket tanácsokat előre is köszönöm.

(#54873) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Srácok!

Kérnék szépen segítséget,hátha valaki találkott már ilyennel...

A bixy gomb megnoymása után csak a starting logo jön fel aztán "bezáródni" látszik az alkalmazás. Magyarul nincs voice assistant-om...
VAlami ötlet a cache clean-en kívül?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#54874) dnelb válasza Garsza (#54872) üzenetére


dnelb
veterán

dehat ezek beégett kijelzoket adnak el... question résznél maga az eladó írja, értékeléseknel is látszik, meg desc végén is ott van.. kuka

[ Szerkesztve ]

(#54875) wizzgeri válasza dkovizoli (#54867) üzenetére


wizzgeri
tag

Sajnos a recoverybe nem megy be ,hiába tartom. Nem tudom azért e mert rossz ,vagy csak alapból hogy nem volt hozzányúlva nincsen rajta(lehet ez butaság)

(#54876) dkovizoli válasza wizzgeri (#54875) üzenetére


dkovizoli
addikt

Gyári recovery van rajta. Szóval ha a három gomb nyomására sem jön be, akkor nem tudom mi történt. Sajnálom.

(#54877) dkovizoli válasza EnterR (#54869) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem lenne rossz. Bár nálam is fent van még de már minden készüléken kéri az új licencet. Egyelőre nem fogad el semmit?

(#54878) wizzgeri válasza dkovizoli (#54876) üzenetére


wizzgeri
tag

Így nekem sem,sajnos. Marad a szervíz. Az idegesítő az,hogy új állapotú,ütve ,verve ,túlhasználva nem volt (az én s9 plusom 10/15 óra screen on time-jához képest meg főleg nem. Azon nem lepődtem volna meg ha az enyém beadja a kulcsot.) Max a kijelző eladjuk belőle,mert az érték,vagy veszünk egy alaplapot,de akkor inkább már venni valami újabbat. Mindenesetre ,ha tényleg rossz,gáz hogy csak ennyit bírt.

(#54879) EnterR válasza dkovizoli (#54877) üzenetére


EnterR
veterán

Gitlab-os friss leírása szerint KPE és ELM kulcs bármelyikét elfogadná az az apk amit készítenék a kódból, de ha jól tudom, akkor partnerek részére van mindenféle licenszkulcs kérés, mi meg ugye nem vagyunk azok. Van emulált környezetem, kipróbálom majd.

PSN ID: marquuard

(#54880) Garsza válasza dnelb (#54874) üzenetére


Garsza
veterán

Nem is olvastam. Mert nem igen vágom az Angolt.
Akkor mi volna a legjobb megoldás? Gondolom csak az érintő panelt nem tudják külön cserélni. 50000+ meg nem akarok fizetne csak a kijelzőért. Annyit nem ér az egész teló.

(#54881) dkovizoli válasza EnterR (#54879) üzenetére


dkovizoli
addikt

KPE kulcsot szerintem tudsz kérni. Az van nekem is érvényes, nem is olyan régen kértem. De az apk-t én nem tudom elkészíteni, mert nem tudom hogyan kell.

(#54882) EnterR válasza dkovizoli (#54881) üzenetére


EnterR
veterán

Parancsolj, hálás vagyok ha sikerül tesztelni: [link]

Lehet, hogy kell csomagnevet változtatni, az kimaradt.

PSN ID: marquuard

(#54883) Tujmos


Tujmos
tag

szervíz árak ebből nincs meg valakinek a legújabb?

(#54884) UfoZoli válasza EnterR (#54871) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Nekem 3 hete járt le a licence, de eddig nem is mertem buzergálni. Amit írtál az mit jelent? Ha fel van telepítve és aktiválva van a kulccsal, akkor ki-be kapcsolhatom, hogy frissítse a listát, vagy hogy whitelistre tegyek domaineket?

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#54885) sgeza válasza wizzgeri (#54878) üzenetére


sgeza
veterán

Merre vagy?

(#54886) dkovizoli válasza EnterR (#54882) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi! Valóban elfogadja a kulcsot. De utána azonnal kilép. Ha újraindítom, újra kéri a kulcsot és így tovább. Régebben is volt ilyen az adhell valamelyik verziójával. Már nem tudom mi volt a megoldás. Akár módosítom a csomagnevet apk editorral, akár nem. Sajnos.

(#54887) wizzgeri válasza sgeza (#54885) üzenetére


wizzgeri
tag

Szia! Maglód, de pestre is be tudok menni, ha tudnál tanácsot adni,vagy segíteni.

(#54888) EnterR válasza dkovizoli (#54886) üzenetére


EnterR
veterán

A licenszkulcs örvendetes, úgy látom hiányoznak engedélyek az új SDK miatt (párnak módosították a nevét). Ez hamar pótolva lesz.

PSN ID: marquuard

(#54889) dkovizoli válasza EnterR (#54888) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor várok én is türelemmel a mielőbbi megoldásra. A KPE-t simán elfogadta.

(#54890) Garsza


Garsza
veterán

Van még az S8 olyan lehetőség hogy az ujjlenyomat olvasót végig simítva előjön a legördülő menü? Ha igen akkor hol találom a bekapcsolását?
Mert a betört kijelző miatt a legördülő menü nem jön elő simításra minden más működik.

Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#54891) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez QR kódos dolog hogyan működik,láttam megjelent pl wifi beállításánál.

(#54892) DrBubo77 válasza Tujmos (#54883) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

2019. február 23-tól érvényes szervizdíjak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#54893) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok,

Samsung S8-as telefonomon Google biztonsági mentéssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni: Valami oknál fogva inaktív a "Biztonsági mentés készítése" a Google/Biztonsági másolat menüpontban. A Drive-on van elég hely, a telefon WiFi-hez csatlakozik és a csúszkával engedélyezve van a "Biztonsági mentés a Google fiókba". Mi lehet a gond?

(#54894) Tujmos válasza DrBubo77 (#54892) üzenetére


Tujmos
tag

köszönöm!
arról lehet tudni valamit, hogy ha fizetős kijelző cserére viszem a telefont, akkor cserélnek mást is, az egyébként garanciás telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#54895) Predatorr


Predatorr
őstag

Srácok, az AOD ragyogására van már valami orvosság? Este roppant idegesítő.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#54896) thedarkfox válasza Predatorr (#54895) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Mármint mire gondolsz? Állítsd autómata fényerőre és akkor sötétben nem világít olyan erősen.
Dupla kopp az aod kijelzőre mikor aktív és ott allul kiadja a csúszkát hogy autó vagy manuális fényerőn menjen. Ha autón van akkor viszont passzolok mi a baj.

[ Szerkesztve ]

(#54897) dkovizoli válasza Tujmos (#54894) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet akksit kapsz. Főleg, ha megemlíted, hogy gyengélkedett az utóbbi időben.

(#54898) Tomiii258 válasza EnterR (#54882) üzenetére


Tomiii258
tag

Gondoltam én is kipróbálom, de ez nekem fel se megy.
Elkezdődik a telepítés, aztán "az alkalmazás nincs telepítve" és ennyi.
APK editoros csomagnév átírás után meg "gond volt a csomag elemzésekor".

Tomiii258

(#54899) EnterR válasza Tomiii258 (#54898) üzenetére


EnterR
veterán

Új az SDK, szerintem az editor nem szignózza az apk-t, mert nem tudja. Ha nem akar menni, akkor forgatok egyet átírt csomagnévvel is.

PSN ID: marquuard

(#54900) dkovizoli válasza Tomiii258 (#54898) üzenetére


dkovizoli
addikt

Érdekes. Nálam az eredeti is simán települt, majd kétszer is átírtam a csomagnevet és azok is települtek. Ahogy írtam is. Pedig jó lett volna tudni, hogy másnál is ugyanazt produkálja-e, mint nálam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.