Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49301) thedarkfox válasza Beri (#49299) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Ez is csak abban az esetben állja meg a helyét - Tmobil kivételével - ahol egy összegben veszed szolgáltatótól. Ha hüségre/részletre veszed élhetnek a hálózati zárral, és élnek is miért ne tennék. Ha lejár a hűség idő, netán kifizeted a maradék törlesztőt abban az esetben kiadják a függetlenítő kódot.
A vodánál így van. A jogszabály engedi a kiskaput, miértne élnének vele. :))

(#49302) nagyj74 válasza thedarkfox (#49301) üzenetére


nagyj74
senior tag

Az is érdekes, ahogy a Vodafone ezt a dolgot intézi. Lejár a hűség, a telefon tulajdonosa díjmentesen kapja meg a kódot, de ha csak használója valaki a telefonnak, akkor 10000.- :U

(#49303) dkovizoli válasza thedarkfox (#49301) üzenetére


dkovizoli
addikt

Telenor is így van. Csak a t mobil adja függetlenül.

(#49304) sanyi722


sanyi722
tag

Üdv Mindenkinek!
Tegnap vettem egy S8+ telefont használtan, hátulja repedezett és a kijelző jobb oldalán is van pár repedés, de a használatban nem befolyásolja meg így persze olcsóbb is volt, mint a hibátlan példányok (sajnos nekem csak ilyenre telik) A telefon nagyon jó, gyors szép képeket készít szóval nagyon bejött, olyan amire számítottam, viszont már kétszer is jött olyan üzenet, hogy a "töltés USB-n keresztül hiba van, várjam meg míg kiszárad a z aljzat vagy a csatlakozó. A telefont víz nem érte ez biztos. Annyi lenne a kérdésem, hogy ezt az üzenetet hol tudnám letiltani, hogy többet ilyen ne jöjjön?

(#49305) LoGeN90 válasza sanyi722 (#49304) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

A telefont víz nem érte mióta nálad van, de ki tudja mi volt korábban?

(#49306) sanyi722 válasza LoGeN90 (#49305) üzenetére


sanyi722
tag

nem érte víz az tuti, az egyik alkalommal az asztalon volt és akkor jött az üzenet, másodjára meg a kezemben volt

(#49307) Beri válasza sanyi722 (#49304) üzenetére


Beri
addikt

Rottyon van az USB portja, vagy van benne valami, ami vezeti az áramot. Mondanám, hogy szerviz, de törött telefont garanciában nem fognak javítani.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#49308) Den Hadnagy válasza sanyi722 (#49306) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Attól is lehet ilyen, ha mondjuk vastag kabátban a zsebedben van, és a tested párája lecsapódik a belső zsebedben lévő telefonra. Jártam így.
Próbáld meg kifújni a portot kontaktsprével, de olyannal ami nem bántja a műanyagot, meg a telefonra ne nagyon menjen.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#49309) sanyi722 válasza Beri (#49307) üzenetére


sanyi722
tag

Köszi a válaszokat, egyenlőre ezt az értesítést szeretném valahogy letiltani abban tudtok segíteni?

(#49310) EnterR válasza sanyi722 (#49309) üzenetére


EnterR
veterán

Erre nincs lehetőséged. Ha meg lenne, a töltést ugyanúgy megszakítja.

PSN ID: marquuard

(#49311) sgeza válasza sanyi722 (#49309) üzenetére


sgeza
veterán

Csak kérdem, hogy miért akarsz egy olyan üzenetet letiltani, ami pont azért van, amiért van?
Attól nem fog tölteni a telefonod, hogy a figyelmeztető jelzést letiltod. Olyan ez, mintha inkább becsuknád a szemed, hogy ne lásd a "problémát", mint hogy megoldanád.
Egyébként szerintem ez Android rendszerüzenet, tehát külön ezt nem tudod tiltani, csak az összes rendszerüzenetet. Viszont az sokminden lehet. Én nem tiltanám a helyedben!

(#49312) scream válasza sgeza (#49311) üzenetére


scream
veterán

Nem minden pont azért van, amiért van? ;]

(#49313) sgeza válasza scream (#49312) üzenetére


sgeza
veterán

Ki tudja. Hátha nem! X-D

(#49314) ferenck válasza sanyi722 (#49304) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem lehet letiltani, nálam is előfordult már amikor a kinti hideg után a benti melegben tölteni szerettem volna. Ha sokszor előfordul, inkább vegyél egy vezeték nélküli töltőt, azzal megkerülöd a problémát.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#49315) Zoló1981 válasza ferenck (#49314) üzenetére


Zoló1981
tag

De jó, még egy ok a vez. nélk. töltés mellett.
Mi lesz, ha szétmegy a tömítés az USB csatlakozó mellett?!

Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

(#49316) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

HA majd megjon a Pie, hogy lesz erdemes felrakni? Kell vmi resetet csinalni elotte es ujra belakni, annak erdekeben, hogy tokeletes legyen az elmeny, vagy csak sima download-install?

[ Szerkesztve ]

(#49317) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Rendeltem Uv-s üvegfóliát, és felmerült bennem az a kérdés, hogy mi van ha törik a fólia, és Vissza kell szedni? Mennyire lehet ez körülményes? Volt már valakinek tapasztalata ebben a formátumban?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#49318) EnterR válasza LoGeN90 (#49316) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem ez mindenkinél bevett szokásként működik (mint nálam is), hogy főverzió-váltásnál teljes reflash, nem pedig OTA frissítés. Én a korábbit szoktam. Viszont az OTA is kitakarít előtte/utána, ebben is biztos vagyok.

PSN ID: marquuard

(#49319) hhenry


hhenry
őstag

Nekem sajnos beszart az USB csatim összevissza érzékel

(#49320) sgeza válasza hhenry (#49319) üzenetére


sgeza
veterán

Kipucoltad?

(#49321) sgeza válasza Ferenczi Áko (#49317) üzenetére


sgeza
veterán

Ez engem is érdekelne!

(#49322) dkovizoli válasza Ferenczi Áko (#49317) üzenetére


dkovizoli
addikt

Volt már. Néhányan jelezték különböző okokból le kellett szedniük. Az ő tapasztalatuk szerint ugyanolyan könnyen le jön, mint a régebbi teljes felületen tapadósok. Én még nem szedtem le az enyémről és remélem egy darabig ez így is marad.

(#49323) hhenry válasza sgeza (#49320) üzenetére


hhenry
őstag

Hogy lehet hatékonyan?

(#49324) Ferenczi Áko válasza hhenry (#49323) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Fogpiszkálóval

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#49325) hhenry válasza Ferenczi Áko (#49324) üzenetére


hhenry
őstag

Na majd megpróbálom

(#49326) hhenry


hhenry
őstag

De nem tudom már csak pár hetet kell kibírnia aztán váltok

(#49327) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Note 8-ra elindult a beta program. Bizonyos helyeken. Az olvasottak alapján hamarosan a többire is indul.

(#49328) nagyj74 válasza dkovizoli (#49327) üzenetére


nagyj74
senior tag

Reméljük a legjobbakat.

(#49329) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ma vettem észre, hogy nálam is beégett a kijelző. (waze miatt) Szervizbe adás előtt kell csinálni fr-t? Elég csak a telefont leadni vagy kellenek a tartozékok is?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49330) Ferenczi Áko válasza icemad (#49329) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Tartozékok nem kellenek, gyári visszaállítást szerintem csinálj a saját érdekedben..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#49331) trebrona válasza icemad (#49329) üzenetére


trebrona
nagyúr

GDPR miatt át sem veheti a szerviz FR nélkül elvileg.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#49332) szubrutin válasza trebrona (#49331) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Miert ne vehetne?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#49333) trebrona válasza szubrutin (#49332) üzenetére


trebrona
nagyúr

General Data Protection Regulation, magyarul: általános adatvédelmi rendelet

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#49334) icemad válasza Ferenczi Áko (#49330) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Akkor csak fr kell, a telefon, meg a garancia papírok. Remélem hamar megcsinálják.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49335) Ubul86


Ubul86
őstag

üdv

sajnos mindennapossá vált a kamera fókusztalansága, és kocogtatás utáni helyre jövetele

aki elküldte, telekomtól vásárolt készülékét, mire számíthatok, mik a tapasztalatok? Főleg, hogy az esetek nagy részében ugyan előjön, de nem mindig tudom produkálni.

Mert még van rá 9 hónap garancia, és ha elakarnám adni, akkor így elég nehézkes.

(#49336) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

https://www.sammobile.com/2019/01/16/galaxy-s8-galaxy-s8-plus-one-ui-beta-open/

(#49337) goldister válasza LoGeN90 (#49336) üzenetére


goldister
tag

Ha elindul uk-ban is, felrakom odinnal az uk romot. (S8). Akkor elvileg sim nélkül xeu-ra áll be, ami tudtommal uk. Akkor elvileg tudok betazni? Most xeh-xeh-tmh

(#49338) dkovizoli válasza goldister (#49337) üzenetére


dkovizoli
addikt

Tavaly sem volt elég a német rom. Német kártya is kellett + Aktív samsung members. Eddig eljutottam akkor, de a simlock miatt nem engedte. Asszony s8-a azóta is xeu, de azon sem tudtam regelni. Majd most meglátom, a 8+ független, van kártya is, német, de most meg ott még nincs lehetőség.

(#49339) KunEmber válasza trebrona (#49331) üzenetére


KunEmber
senior tag

GDPR-ból ez nem vezethető le. Maximum a szervíz reagált így, hogy kikerüljék azt, hogy bármilyen szinten is adatkezelők legyenek. Az megint más kérdés, hogy amikor megadod nekik a neved, telefonszámod, hipp-hopp, már azok is lettek.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#49340) icemad válasza icemad (#49334) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na annyi változás van, hogy a Samsung futárt küld el a telefonért. Berakom bubis fóliába meg egy dobozba. Remélem annyi elég. 3 napot mondtak a javításra. Felirattam a gyenge aksit is, azt is cserélik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49341) acampora99


acampora99
csendes tag

Sziasztok!

Már másfél éve van meg a Samsung S8 telefonom.
Mostanában az a jelenség történik, hogy 20%-os töltöttség alatt nagyon hirtelen lemerül 0%-ra.
Az is előfordul, hogy 20% vagy kicsit többről is, egyszerűen kikapcsol és onnantól ha visszakapcsolom is 0%-on a töltöttség.
Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?

Ami már próbáltam külföldi fórumok alapján:
- Safe mode
- wipe cache törlése

Nem segítettek.
Ez akku csere lesz?

Köszönöm!

(#49342) goldister válasza LoGeN90 (#49336) üzenetére


goldister
tag

Elvileg lehet regisztrálni uk telefonnal. Valakinek van xeu-xeu szoftveres telefonja? Látja a lehetőséget?

(#49343) szubrutin válasza trebrona (#49333) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Nem a rovidetest kerdeztem, hanem, hogy miert ne vehetne at a szerviz fr nelkul.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#49344) dkovizoli válasza goldister (#49342) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha hazamegyek megpróbálom. Van angol kártyám, azzal átáll xeu- ra.

(#49345) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nah, felraktam én is az UV fóliát, kegyetlen jó cucc.. Ráadásul 2 fólia/ragasztó volt benne, így ha véletlenül cserélni kellene, nem kell megint 3 hetet várnom Kínából.. Maradt alatta pár mikrobuborék, de nem zavaró, ez inkább az én bénázásomnak köszönhető, de végre van már normális üveg a telefonomra..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#49346) goldister válasza dkovizoli (#49344) üzenetére


goldister
tag

De a sima s8 alapból xeu-ra áll be, nem? Oda felesleges a sim

(#49347) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok! Mit kell ahhoz beállítanom, hogy a gmail-jeimet megkapjam időben? Késnek vagy 15-20 percet. Hiába van a wifi mindigre állítva, csak akkor kapom meg a méljeim, ha felébresztem a telefont.

(#49348) sgeza válasza Ferenczi Áko (#49345) üzenetére


sgeza
veterán

Belinkelnéd, hogy te melyiket rendelted? Mennyire fedi a teljes kijelzőt (a hajlított szélére gondolok persze)?

(#49349) dkovizoli válasza goldister (#49346) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem plusz van. Asszonyé a sima, de azon most nem tudok kísérletezni. De mint említettem, tavaly a simlock miatt nem ment a német, sem kártyával, sem nélküle. A gyári függetleneknél nem tudom mi volt, de nekem úgy rémlik kellett a kártya, hogy bejelentkezzen a hálózatba.

(#49350) haly


haly
őstag

Sziasztok!

Arcfelismerést lehet valamivel gyorsítani?
OnePlus 5T után idegesítően lassúnak tűnik, ráadásul azt nem lehetett becsapni fényképpel.
Van esetleg valami szoftver rá?

Köszi előre is! :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.