Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) dkovizoli válasza nagyj74 (#49500) üzenetére


dkovizoli
addikt

Toto0569
Köszönöm mindkettőtöknek, hogy megnéztétek. Sejtettem, hogy ez a régió miatt nem megy. Nem tudom, hogy mi lehet az oka, amiért az angol romban nem aktív. Na mindegy, egyelőre marad így, szerintem a végleges pitéig. Utána valószínűleg visszaállok DBT-re.

[ Szerkesztve ]

(#49502) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

A beta frissiteseket ugyanugy kapjuk ota-n?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#49503) dkovizoli válasza DefJamHUN (#49502) üzenetére


dkovizoli
addikt

Feltéve, hogy olyan régión vagy amire kiadják. Az angolra, dél-koreai és indiai régióra kiadták, arra biztos jön OTA.

(#49504) nagyj74 válasza dkovizoli (#49501) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nincs mit. :)
Ha jól emlékszem, ez is valami adatvédelmi baromság.

(#49505) madkiller válasza fjudors (#49495) üzenetére


madkiller
őstag

Jelentem hívás blokkolás ugyanúgy megy 9esen. Nem szoktam hívásokat rögzíteni ez a probléma nem érint. Egy hibát találtam eddig az irisz szkenner , viszont az arc sokkal jobb lett, mint eddig. Sebesség jó, bluetooth megy, gps megy , ujjlenyomat megy. Netezni, telefonálni smsezni lehet. Facebook , reklám mentes youtube tökéletes. Sötét téma patent , galéria app , one ui remek. Alkalmazás info újra elérhető az alkalmazásra hosszan nyomva ez a 8ból hiányzott. Gesztus vezérlés a legjobb. Akinek nem kell a hivasrogzites és nem zavarja , hogy pár hétig nem megy az irisz az nyugodtan tegye fel.

(#49506) scream


scream
veterán

Hali!

Érdeklődnék, hogy még élő garancia keretein belül van-e mód az amúgy független készülékre (de Telekomos vásárlás) KNOX ugrás nélkül a TMH ROM helyére XEH-et rakni (Telenorral használom)? :F

Ha van, akkor esetleg valami leírást tud adni valaki, vagy hogy merre keressem?

[ Szerkesztve ]

(#49507) nagyj74 válasza scream (#49506) üzenetére


nagyj74
senior tag

Igen, van. Olvasd el az összefoglalót, ott megtalálod, ami Neked kell.

(#49508) fjudors válasza madkiller (#49505) üzenetére


fjudors
aktív tag

gonosz leszek...
paypal?
setracker?
banki alkalmazások?
ebay?
safe cloud?
IGO?
nokia here?
trusted?
lottó monitor?
fast tech?
elmü?
kréta?
e szivacs?
telegram?
bp menetrendek?
Smart city?
trackchecker?
work log?
munkaidő?
crypto tracker?
hbo go?
tv go?
Netflix?
smart things?
nova?
locus?
ttr?
ikea?
xda?
Tapatalk?
business calendar?
smooth calendar?
pH?

etc...van még...

;]
csak így elsőre, mert nem bántás, de nem mindenkinek az alapból integrált gyári programok, meg a közösségi programok fontossak

[ Szerkesztve ]

(#49509) nagyj74 válasza fjudors (#49508) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nekem a felsoroltak kb. 70%-a van, és működik. Kiemelendő a banki alkalmazások.

(#49510) madkiller válasza fjudors (#49508) üzenetére


madkiller
őstag

Fele sincs meg, de
Hik-Connect, Hilti On track, mi home, solid explorer, qfile, kinemaster, vimage, obdeleven, car-net, scientific kalkulator, pinterest, shazam, hbo go, ps app, poweramp, mx player, tubemate, genius scan, kyocera print, stb, rar, bluemail, teszi a dolgát.

(#49511) sub71 válasza toto0569 (#49498) üzenetére


sub71
aktív tag

Szia! A százalékos akku jelzést hol tudom pite alatt bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#49512) dkovizoli válasza fjudors (#49508) üzenetére


dkovizoli
addikt

Gondolom nem mindenki a felsoroltakat használja. De ebay, ali, paypal, banki appok, navi, adhell, smooth calendar, smart things, stb hibátlanul működnek.

(#49513) dkovizoli válasza sub71 (#49511) üzenetére


dkovizoli
addikt

Beállítások. Beírod a keresőbe, hogy akku. Nekem az ötödik találat. Értesítések, állapotsor.

(#49515) bigdady


bigdady
nagyúr

Nem úgy van hogy április óta (CRD7) bootloader frissítés miatt nem lehet visszatenni régebbi romot? Vagy csak nugátot nem és oreon lehet?

(#49516) Gee_-


Gee_-
tag

Sziasztok

Csendes olvasója vagyok a topicknak
Tavaly mikor kijött az oreo frissítés akkor OTA megjelenés előtt felraktam az oreot a telefonomra azoknak a leírásoknak alapján amiket itt olvastam és ami az összefoglalóba is található.

A problémám az hogy azóta nem kaptam semmi frissítést a telefonomra még biztonsági frissítést sem.
Most hogy olvasgattam a topicot láttam megjelent a pie és telepíthető a S8-ra szívesen kipróbálnám.
Az érdekelne hogy hogyan lehetne megoldani az én telefonomra a pie telepítését, ahogy olvastam ez egy béta de igazából ez nem rettent meg a használatától ahogy olvastam sokaknak működik azok a programok amik számomra fontosak.
További kérdésem az lenne hogy ha felfrissítem pie-ra a készülékem akkor idővel mikor megjelenik vagy érkezik frissítés a pie-ra akkor azt megfogom kapni OTA-n keresztül vagy ugyan így járok mint most és nekem kell manuálisan frissítenem a készülékem továbbra is.

Előre is köszönöm a válaszotok, nem vagyok egy túl gyakorlott telefon szerelő szóval örülnék ha részletesebb segítséget kapnák hogy hogyan tudnám megoldani a problémám.

[Aktuális szoftver ami a telefonomon van.]

(#49518) DefJamHUN válasza madkiller (#49505) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Irisz szkenner megy! ;)

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#49519) madkiller


madkiller
őstag

Pieon találtam egy beállítást amitől totál kisimult a telefonom működése. Az előző osekben is volt hasonló, de ott nem így működött.
Lényegében rendesen lelehet fagyasztani az appokat, h ne fussanak sosem háttérben. Van vagy 6 játék a telefonomon, amit kb sose használok csak van és mint mindent feltelepített app közbe turkál a hattérben , hogy a telefonon végzett tevékenységeidet marketing célból elküldje. Tehát bettem ebbe a listába az összes appot, amitől nem várom el, hogy értesítést küldjön, ilyenek a pdf olvasó, qr kód olvasó, de még a banki appok is , sőt nagyjából a közösségi appok maradtak engedélyezve. Beállítások: eszkozkarbantartó->akkumlator , 3 pötty , beállítások, alvó alkalmazások.

(#49520) madkiller válasza DefJamHUN (#49518) üzenetére


madkiller
őstag

Most újra kipróbáltam nem működött , átmentem egy világosabb szobába , ahol fel van húzva a redőny és müködik. :)

(#49521) dkovizoli válasza Gee_- (#49516) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nemcsak csendes, hanem ritka olvasó is lehetsz. 😉 azért nem kaptál frissítést, mert egy olyan szoftver (rom) van a telefonodon, amit az adott régióra nem adtak ki. Ergó nincs miről frissíteni. Elsősorban ezt kellene leküzdened. Vagyis Odinnal fel kell tenned egy XEH romot, mondjuk a 2018 decemberit. Annak CRL3 a vége és csak arról tudod majd felrakni a pitét jelenleg. Amit viszont nem Odinnal kell majd! A jelenlegi helyzet szerint nagy eséllyel ugyanez a helyzet lesz a frissítéssel, hogy kézzel kell felraknod. Legalábbis amíg meg nem jelenik a végleges.

[ Szerkesztve ]

(#49522) sub71 válasza dkovizoli (#49513) üzenetére


sub71
aktív tag

Köszi szépen!

(#49523) dkovizoli válasza sub71 (#49522) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nincs mit! Egyébként én is teljesen véletlen találtam rá tegnap a menüben. 😁 amikor felraktam, akkor kerestem mindenhol, már azt hittem nincs is rá lehetőség.

(#49524) sub71 válasza dkovizoli (#49494) üzenetére


sub71
aktív tag

XEH/XEH/DBT-n vagyok, a spamszűrő működik!

nagyj74 Persze hogy kevesebben lettünk. Sajnos már 2 éves a telefon. Másrészt oreo bétánál én is aktívabban kommenteltem, de elég sok negatív választ kaptam egyes fórumtársaktól hogy:" minek, ez csak buhera, várjuk meg ez eredetit, ez tuti nem jó stb" ezért most csak csendben felraktam a pitét és nem nagyon szólok hozzá se pro, se kontra....

[ Szerkesztve ]

(#49525) sub71 válasza nagyj74 (#49487) üzenetére


sub71
aktív tag

dupla... bocs..

[ Szerkesztve ]

(#49526) EnterR válasza sub71 (#49524) üzenetére


EnterR
veterán

A béta státusz önmagában lutri, szóval érthető az is, hogy sokan ki akarják próbálni egy kis rizikóval. :D

PSN ID: marquuard

(#49527) madkiller válasza EnterR (#49526) üzenetére


madkiller
őstag

Igaz 41 órája fut még ami nem sok, de egy appcrash sem volt még. Nem akarom elszólni, de eddigi legjobb béta, amit láttam. Szerintem az első hivatalosba fognak elcseszni valamit :D

(#49528) nagyj74 válasza bigdady (#49515) üzenetére


nagyj74
senior tag

Reméljük vissza lehet térni a bétáról, ha úgy alakul...

(#49529) Tamás88 válasza sub71 (#49524) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Az lehet, hogy két éves, de most érzem először azt, hogy a hűségidő lejárta után nem fogom lecserélni a telefont, mert még mindig jó.

(#49530) thamasz válasza Tamás88 (#49529) üzenetére


thamasz
senior tag

+1. S9- re nem érte meg nekem váltani, vártam már nagyon az S10-re, de egyelőre nem tudok megbarátkozni a lyukas kijelzővel. Meglátjuk mit mutat élőben.

(#49531) sub71 válasza Tamás88 (#49529) üzenetére


sub71
aktív tag

+1

(#49532) icemad válasza thamasz (#49530) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is így vagyok vele, azzal az eltéréssel, hogy nekem mindegy melyik gyártótól veszek telefont. Viszont elnézve a Sony, Huawei, LG, HTC kínálatot valószínűleg én sem cserélek... Más meg nem is nagyon van...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49533) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Sziasztok!

Az normális hogy most cseréltettem aksit a galaxy s8-ba és teljes feltöltéssel is csak 20 óra a készenléti idő? Mitől ilyen kevés? Elvileg vagy 40 órát kéne kiírjon, nem igaz?

Köszönöm! :)

(#49534) Ateszpapa válasza nagyj74 (#49528) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Vissza.

(#49535) Probert75 válasza DJZoliboy (#49533) üzenetére


Probert75
addikt

Mivel új, nincs róla/vele statisztika. Majd 2-3 töltés után.

[ Szerkesztve ]

(#49536) DJZoliboy válasza Probert75 (#49535) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

December vége óta benne van de nem változott az időtartam.

(#49537) Probert75 válasza DJZoliboy (#49536) üzenetére


Probert75
addikt

Azt montad most. Na mindegy, akkor valami gebasz van. Vagy nincs kicserélve, vagy nem minőségi amit beletettek. Nekem Galaxy A3 2016-ban cseréltek a debreceni samunál és 2-3 töltés után kiváló lett.

(#49538) DJZoliboy válasza Probert75 (#49537) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Eredeti van benne, nem tudom miért merül ilyen gyorsan. Mennyit kéne bírjon 1 feltöltéssel hány órát? Így bírja nekem 1 napig bőven. Esetleg nem valami akkumulátor szabályzó rendszer vagy valami kavar be?

(#49539) Probert75 válasza DJZoliboy (#49538) üzenetére


Probert75
addikt

Új S8 tulajként, vadonat új készülékkel, kevés 45perc beszélgetéssel és 30 perc böngészéssel nekem ennyit megy. De ez erősen használatfüggő. És előre definiálja az elmult 7 nap alapján hogyan használod és azzal a használattal mennyit fog még bírni.

[ Szerkesztve ]

(#49540) dkovizoli válasza thamasz (#49530) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én azt gondolom, hogy az ára lesz az ami visszatart majd engem. Azért van egy határ. A külsővel semmi bajom. Majd meglátom szolgáltatónál mennyi lesz.

(#49541) laszlolczka válasza DJZoliboy (#49533) üzenetére


laszlolczka
őstag

Hol lett cserélve az akku?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#49542) DJZoliboy válasza laszlolczka (#49541) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Itt kint Németbe egy saját direkt eredeti alkatrészekkel foglalkozó kis cég. De tényleg eredetit raktak bele,láttam. előtte se volt sokkal több üzemidő 1 napnál.

(#49543) Probert75 válasza DJZoliboy (#49542) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor lehet tényleg valami beállítási problem lesz.

(#49544) DJZoliboy válasza Probert75 (#49543) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Pl. Mi lehet ?

(#49545) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Kijelző cserét hol érdemes intézni?

S8

[ Szerkesztve ]

(#49546) Probert75 válasza DJZoliboy (#49544) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudom, bonyolult ez a teló ahhoz. Miket használsz, hogyan használod, milyen appok vannak telepítve stb.

(#49547) sgeza válasza hhenry (#49545) üzenetére


sgeza
veterán

Pl. Váci úti szerviz.

(#49548) madkiller válasza DJZoliboy (#49544) üzenetére


madkiller
őstag

Lehet tele van appal a telód. Megy az autoszinkron, ilyenekre tudok gondolni.

(#49549) hhenry válasza sgeza (#49547) üzenetére


hhenry
őstag

köszi.
Usb nem érzékelése mitől lehet?

(#49550) sgeza válasza hhenry (#49549) üzenetére


sgeza
veterán

Akár azért is, mert tele van szösszel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.