Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) bigdady


bigdady
nagyúr

Nincs valami ajánlott realtime időjárás live háttérkép szerű widgetetek s8-ra?

[ Szerkesztve ]

(#34302) Leslie1966 válasza Ateszpapa (#34276) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nálam is ez volt, de megoldódott. A media.extractor csinálta. Én is újrahúztam, majd a memóriakártyát formáztam, újra raktam rá mindent a telón keresztül. Most kb 2,5 óra alatt merült 1%-ot AOD bekapcsolt állapota mellett.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#34303) Divinity válasza madgie (#34297) üzenetére


Divinity
őstag

Na bezzeg pont most pattintottam fel az OTA-t CRAP-re. :D :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#34304) Mr.Silkó válasza Leslie1966 (#34302) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

1% 2 óra alatt? Én ugyan nem panaszkodom, de a készenléti fogyasztásom soha nem volt ilyen jó Androidon, csak iOS-en.

(#34305) Leslie1966 válasza Mr.Silkó (#34304) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Jó lett ez a ROM, na. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#34306) iceQ! válasza Ateszpapa (#34291) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tudom de 2-3x többet evett mint a kijelző! PackageDisabler-el egy pár dolgot kilőttem és azóta szuper.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#34307) Ateszpapa válasza Leslie1966 (#34302) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kivettem menteni az SD karit, estére nem is rakom vissza, hátha így jó lesz.
Ha nem, megy vissza a Nugát már másodszorra Oreo után, azt hagyom is egy ideig az tuti.
Köszi a tippet, meglátjuk holnapra.

(#34308) EnterR válasza madgie (#34297) üzenetére


EnterR
veterán

Tényleg érdekes dolog ez a nálam jó, nálad rossz mizéria, nem tudom mi befolyásolja egy "rendszerközi" frissítés elb@szódását.:D Mindenesetre érdekes egy helyzet. FR maradt akkor mindenképp.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#34309) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok

Galaxy s8-hoz tudnátok szilikon tokot ajánlani? Azt írták itt hogy a gyári nem jó mert gyüjti a port stb. Egyszerű vékony szilikon tok érdekelne feketében.
Előre is köszi.

(#34310) Mr.Silkó válasza metaldog (#34309) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A Cafele-ket eléggé dicsérik itt, a fórumon (nekem nincs).

A gyári szilikon valóban szöszmágnes, és még tapad is, szerintem borzasztó. :)

[ Szerkesztve ]

(#34311) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Bog rövid bemutató videója az S9-ről, ha valakit – rajtam kívül még – érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

(#34312) *Mukeey* válasza Mr.Silkó (#34311) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Néztem😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34313) dkovizoli válasza Mr.Silkó (#34311) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is megnéztem. A véleményem egyébként is az, hogy a sima 8 és 9 között olyan nagy történet nincs. De a pluszok között azért van különbség! Gondolkodóba ejtett.

(#34314) volandy válasza Mr.Silkó (#34311) üzenetére


volandy
senior tag

SzuperKöszi!

(#34315) DitechJoe


DitechJoe
csendes tag

Sziasztok.

Aqk7 rom van fent, xeh/xeh/aut. Vissza olvastam a kommenteket. Van német simem. Jól értettem, hogy ha belerakom a simet, jönnie kell a frissítésnek?

Köszi.

(#34316) EnterR válasza Mr.Silkó (#34311) üzenetére


EnterR
veterán

Jóvilág lenne, ha a sima és a plusz is ugyanazt a duplakamera-6GB RAM kombót kapta volna meg. Bár nem múlik rajta gyakorlatilag semmi, de bőven elég lett volna a választást arra bízni, hogy kinek egy phablet design, kinek pedig a keskenyebb, szöveg megjelenítésre optimalizált kijelzőméret fekszik jobban. :)

PSN ID: marquuard

(#34317) Mr.Silkó válasza dkovizoli (#34313) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem elég klassz lett, de már az S8 páros is közel hibátlan volt, szóval erről szerintem nem feltétlenül éri meg váltani, a korábbiakról viszont igen (kábé ez lesz majd a Mobilarénás teszt konklúziója is :) ).

Nálam az S8+ az első olyan okostelefon a számtalan elfogyasztott példány után évek alatt, aminél egyszerűen nem érzek késztetést, hogy mostanában lecseréljem. Persze néha a techőrült ember megremeg, de mindig belátom, hogy ez a legjobb készülék számomra a piacon. :)

[ Szerkesztve ]

(#34318) Mr.Silkó válasza EnterR (#34316) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, ezt az epölösödést én is nehezményeztem már korábban. Úgy kellett volna, mint az S8-nál. :K

(#34319) OCTAMD válasza DitechJoe (#34315) üzenetére


OCTAMD
őstag

Simán,csak ugye kártyaresettel ami mindent visz

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#34320) Leslie1966 válasza Ateszpapa (#34307) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Egy FR-csinálj azért.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#34321) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Majd megoldják nekünk hogy muszáj legyen váltani.
Mondjuk még egy fő verziót nem kapunk. Akkor aki friss akar maradni majd muszáj lesz váltson.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34322) madgie válasza Mr.Silkó (#34317) üzenetére


madgie
titán

Én azért a 960 fps-ért nagyon oda tudnék lenni, rengeteget videózom (persze nem telefonnal), speckó esetekben beleférne az a butított 720p is ilyen tudással :)

(#34323) Deck válasza eladogeppc (#34321) üzenetére


Deck
titán

S10-ig én úgyse váltok.:)

PS5

(#34324) Zitta válasza eladogeppc (#34321) üzenetére


Zitta
őstag

Ugye ezt viccnek szántad, hogy az S8 ezen a fisfos Oreo-n fog megállni? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#34325) madgie


madgie
titán

Voda akciózza a megújuló adatcsomagjait az applikációjában, érdemes ránézni, 1800 Ft havidíjért hoztam el most havi 5 gigát. Itt a maradék két opció.

[ Szerkesztve ]

(#34326) lukoz


lukoz
aktív tag

Kár, hogy a miénk nem tudja gyárilag a főképernyőnél/alkalmazásoknál az elfordítást, mint az S9-nél
Az S9+ kamerája viszont überfasza

[ Szerkesztve ]

(#34327) batai15 válasza Mr.Silkó (#34311) üzenetére


batai15
félisten

Van viszont alapból landscape mód :)

(#34328) Deck válasza lukoz (#34326) üzenetére


Deck
titán

Nova tudja.

PS5

(#34329) Bagoly81 válasza lukoz (#34326) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

kerestem, de nem találtam ezt így nem is fogom megtalálni, ölező telefonjaiban azt hiszem volt ilyen opció én kikapcsoltam :D szóval ez egy olyan dolog hogy húde remek amikor meg előveszed a telefont a zsebedből, és telefonálsz akkor meg bucskázol a tárcsázóval meg a gombokkal, hogy elkapjad.

(#34330) EnterR válasza eladogeppc (#34321) üzenetére


EnterR
veterán

:N

PSN ID: marquuard

(#34331) Divinity válasza eladogeppc (#34321) üzenetére


Divinity
őstag

Azért 2 év támogatás alap szokott lenni, egy Android P még mindenképp lesz, utána már kétséges.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#34332) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Meglátjuk még. Annó S4 mini-nek mindent beígértek, aztán semmi.
Most is nyögvenyelősen jönnek a frissítése. Állítólag iOS 12-őt mi is megkapjuk ! :C :C

Ateszpapa: Nekem 2%-ot merült 1 este csak. Ott van valami akkor. FullReset volt ? Nálam bluetooth óra is rajta van pedig.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34333) Ateszpapa válasza Leslie1966 (#34320) üzenetére


Ateszpapa
addikt

29%-ot merült reggelre, SD kártya nélkül. :(
Megy vissza a Nugát újra, ott legalább a Viber is müxik még.
Nekem nem vált be az Oreo

(#34334) Quqesz válasza eladogeppc (#34321) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem is meg fog kapni még egy frissítést, csak addigra már lehet kint lesz a kövi verzió is(2019 Q3) Q,R,S...v tudomisén hogy fogják hívni..... :D

Nem akarom teleszemetelni S9 dolgokkal a topikot,, annyit, hogy óvatosan csiszolt egyet a samsung az S8-on. Ez a rekeszes dolog jó lesz, de csak 2 állása lesz(f1,5 és f2,4), nekem ez jött le a bemutatóról, ami azért nem akkora varázs. A többi kiderül a tesztekből.....2 dolog tetszik belőle: elforgatható főképernyő(ez régen több gyártónál volt, a huawei megtartotta helyesen), a ujjlenyomat elhelyezkedés. Nem váltanék én sem....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34335) eladogeppc válasza Quqesz (#34334) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hát én sem dobtam hanyatt magam az S9-től. Nekem bőven megfelelő képeket készít esti viszonylatban az S8-as. Ha már valami változás lenne, akkor én jobban örülnék a SnapD835-nek mint az Exynos-nak. Szerintem a Snapi combosabb proci.

Más: Android P:
Kicsit később az is kiderült, hogy az Android P egyéb fronton is fokozza a biztonságot: a hangfelvételről van szó. Az Android P a jelek szerint képes lesz arra, hogy blokkolja a háttérben futó appok hozzáférését az előlapi és a hátlapi kamerákhoz, valamint a mikrofon elérését is.
Hát fasza. Szóval hallgatózhatnak még most is. :F

Krisztián: Hát az S4 mini annó a csúcsmodell kisebbik válfaja volt, és egyálatlán nem volt gyenge a maga idejében. Ígéret volt, hogy 1 verziót menni fog, aztán benne hagyták a szarba. Asszony azért vette azt, mert méretben az volt az ideális. Hangsúlyozom, az S4 mini nem volt egyáltalán olcsóbb típus.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34336) dnelb válasza eladogeppc (#34332) üzenetére


dnelb
veterán

és az s4 mini hogy a fenébe jön egy csúcstelefonhoz? :N
S4 óta 2 főverziót minden csúcs megkapott, sőt lehet az s6 kapja a 3.at is .
Majd gondolod most nem kap csak 1-et , hát persze...

(#34337) Deck válasza Ateszpapa (#34333) üzenetére


Deck
titán

Tuti nem az Oreo miatt merült annyit.

PS5

(#34338) Quqesz válasza metaldog (#34309) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem ilyen van, tetszik és jól véd.

eladogeppc
akkor inkább az S845... ;)...amúgy meg tudod, a nagy testvér mindent lát..... ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34339) eladogeppc válasza Quqesz (#34338) üzenetére


eladogeppc
veterán

:C :C
Akkor már rég az X-Faktorban kéne lennem :C :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34340) Leslie1966 válasza Ateszpapa (#34333) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Hú !!! Csinálj egy FR-t. Nekem reggel 6 óta merült 4 %-ot, úgy hogya wifi és a bt be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#34341) Mr. Sword válasza bigdady (#34301) üzenetére


Mr. Sword
tag

Ha jól értelmezem, olyan időjárás jelző appot keresel, ami egyben LWP, és vannak szépen válogatható widget-ei is. Ebben az esetben ajánlani tudom neked a YoWindow nevű appot. Fent van playen, és Galaxy apps-on is, és az ingyenes verziója is tud mindent. Annyi, hogy az LWP szereti enni az aksit, de lehet állítani, milyen sűrűn frissítsen.

[ Szerkesztve ]

(#34342) tothl


tothl
addikt

Én most azon filózom, hogy note 8, vagy s9+ legyen.. ?
A karcos S8+ -t egy barátom megvette és nagyon kellene valami.. :D

(#34343) emre33


emre33
addikt

S9 tudni fogja a HEVC videófelvételt.
Érthetetlen, hogy S8 miért nem kapta meg ezt a funkciót, SOC pedig tudja S8 esetén is...

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s9-series-support-video-recording-in-hevc-format/

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#34344) w333


w333
félisten

Különben kíváncsi lennék hogy ilyenkor ha megjelenik egy újabb csúcsmodell akkor az egyel régebbi esetünkben az S8 átkerül egy másik szoftver fejlesztő csapathoz ? :D

Ezt csak azért kérdezem mert volt már elég sok Galaxy telefonom és körülöttem is van egy pár ... és azt vettem észre hogy 1 év után gyorsabban jönnek a frissítések, sokkal jobb a kamera (barátom Note 4 nagyon rendbe rakták) és a rendszer is gyorsabb + atomstabil, valami történik annyi biztos :)

Vagy miért van ez így ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34345) HarleyCustom válasza w333 (#34344) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pont az ellenkezőjét tapasztalom. Szomszédom Note 4 -gye használhatatlan volt. Pedig ért a telókhoz,hidd el,sokmindent kipróbált már,hogy ne szarja össze magát.:) legfőképp gps-re és telefonálásra hasznàlta. Legariztatta,új telefont kapott. Az is ugyanolyan trágya.(az ő szavait használom)
Vett helyette most egy A8-cat...note 4-gyet meg eladta.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#34346) w333 válasza HarleyCustom (#34345) üzenetére


w333
félisten

Barátomnak Note 4 van ... még most is kapott frissítést, a napokban nyomkodtam (nagyon pörgős lett a rendszer) kamerát pedig nem mertem az S8 -hoz hasonlítani mert szerintem tuti hogy sokkal jobb, neki semmi panasza nincs rá :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34347) Valkűr


Valkűr
őstag

Megy az, nekem sincs gond vele ...De volt mar sokkal tobb is

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#34348) Ateszpapa válasza Leslie1966 (#34340) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Vissza raktam a Nugátot.
Amúgy is gondom volt a Gear óra és a Viber, Gmail értesítésekkel.
Maradok ezen, amíg ki nem adja a Telekom hivatalosan, addigra csak javítják.

(#34349) HarleyCustom válasza w333 (#34346) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát ugye felhasználó függő. Lehet valahol jó,de más funkciókban meg rossz. Én ezt elfogadom mondjuk,nem mai darab.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#34350) sebgutkopf válasza Locutus (#34241) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nekem is ilyen router-em van, igaz "csak" 500-as nettel viszont az s8 a fentebb írt értéket tudta belőle kihajtani. Nem mintha így lassú lenne, csak hát mégis na... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.