Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) Leslie1966 válasza Leslie1966 (#34170) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Lehet, hogy az SD kártya okozza.Vagy a Chrome böngésző Teljesen felforrósodik a teló, hatalmas a media.extractor fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#34202) Ferdzsoo válasza Deck (#34187) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hogy érted hogy bétát?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#34203) dnelb


dnelb
veterán

mínusz 21 fokban aksi 76->2%, ki is kapcsolt... nagyon jó

(#34204) batai15


batai15
félisten

Nézzétek el nekem, tudom állandó oreo a téma, de nem vagyok képben a samsungal még ilyen téren, és az össze foglaló olvasása után sem lettem okosabb.
Szóval nekem ez van fent a telefon rom.

Oreo fluiditas és pár apróság miatt tetszik, de knox ugrás és Linux használat miatt nem szeretnék manuálisan frissíteni ha nem muszáj.
Kérdésem lenne hogy lesz majd OTA update?

Valamint redmi note 4 után nyilván vagy 1.5 órával rosszabb a sot, nyilván minden más kárpótol ezért.
Van értelme felbontás csökkentésnek és a procit 70%ra korlátozni, hoz esetleg érdemben változást?

Harmadik kérdésem hogy nem gond ha váltogatom mikor szüksége gyors illetve normál töltést alkalmazni?
Idővel akarok wireless töltőt, de várok még kicsit.
Köszönöm

(#34205) BeastMode válasza dnelb (#34203) üzenetére


BeastMode
őstag

Azért a mínusz 21 már nem mindennapi életkörülmény.

(#34206) Gergőkee válasza dnelb (#34203) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

+5 fok, London, gyaloglás + navigáció (telefon kézben) - 55% és kikapcs. 0-ra merült. Másnap 45-nél. Harmadnap 50-nél.

Még képet is raktam be a grafikonról. Én viszem majd szervizbe, ha kijött az OTA oreo (szerviz factory resetet csinál, belakni meg 1 nap, összekötöm a kellemest a hasznossal).

[ Szerkesztve ]

(#34207) Deck válasza batai15 (#34204) üzenetére


Deck
titán

Knox ugrás miatt nem akarsz manuálisan frissíteni? Se a kiemeltet se a topikot nem olvasod rendesen? A linux sem kifogás mivel arra is van program. De ha nem akarod használni akkor várj a frissítésre aztán, majd megjelenik. Vagy szerinted itt mindenki aki manuálisan frissített annak ugrott a knox?

Felesleges a felbontást levenni nem fogja tovább bírni.

Töltés teljesen m1 mikor milyen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#34208) Zitta válasza Locutus (#34191) üzenetére


Zitta
őstag

Így van.
Köztudott hogy az ötös üveg nem a legjobban sikerült GG.

A Galaxy S6 üvege kifejezetten egy jó széria.

Aki pedig nyomja ezt a se tok se fólia szöveget az magára vessen. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#34209) batai15 válasza Deck (#34207) üzenetére


batai15
félisten

Mondom elolvastam...
Ha lesz ota akkor lesz. Ez volt a kérdés lényege

[ Szerkesztve ]

(#34210) TOZ válasza Deck (#34207) üzenetére


TOZ
addikt

Heimdall tenyleg eleg jol mukodik. S8-cal mondjuk inkabb kerestem egy wines gepet, de korábban (S2, S4) jatszottam heimdallal, meg megkockaztatom jobb volt, mint az Odin. De rosszabbnak semmikeppen nem mondanam.

(#34211) EnterR válasza batai15 (#34209) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem hatalmas hiba volt a Samsung részéről belerakni a felbontás csökkentést és a százalékos procibutítást. Nem kell ekkora teljesítményű telefont venni, tokba épített powerbankot kell használni egy negyedakkora teljesítményű telefonhoz, és kész. Eszembe nem jutna a csúcs 8 magos Exynos-t lebutítani +20 percért.

PSN ID: marquuard

(#34212) BeastMode válasza EnterR (#34211) üzenetére


BeastMode
őstag

Hatalmas +1.

(#34213) batai15 válasza EnterR (#34211) üzenetére


batai15
félisten

Én meg mondom őszintén, bár már írtam. Eredetileg galaxy a8 lett volna,)(mivel nem igazán játszom) de nyilván ebben az árban egy hetes s8at nem meg venni vétek lett volna. Nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal Azt vettem észre hogy legalacsonyabb felbontasba kevésbé fluid a felület. Nem kívánok romolni elég volt pár évig, ezért kérdeztem rá az otara is.
Akkura azért kérdeztem rá mert nem játszom.
Power bankom van jó kis xiaomi, nem a 20 perc a probléma szóval ne legyetek ilyen támadó jelleguek.

[ Szerkesztve ]

(#34214) dkovizoli válasza madgie (#34164) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem akad a szélein az ujjad? Pl edge panelek használatakor. Tudsz felrakni képet milyen lett?

(#34215) Locutus válasza Zitta (#34208) üzenetére


Locutus
veterán

Tudsz esetleg ilyen összehasonlító tesztről? Youtubeon, vagy valahol?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34216) Deck válasza batai15 (#34209) üzenetére


Deck
titán

Akkor nem írtál volna akkora hülyeséget mint a knoxos dolog.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#34217) TOZ válasza TOZ (#34210) üzenetére


TOZ
addikt

Heimdall, na ja, de S8-ra már nem használható, ha jól olvasom. :F vagy legalabbis ossze-vissza irnak mindent.

[ Szerkesztve ]

(#34218) batai15 válasza Deck (#34216) üzenetére


batai15
félisten

Korábban olvastam hogy volt akinek ugrott. Jó lenne rögtön nem le kezelő stílusban bánni az emberrel.
Tudom forum billentyűzet fasza gyerekek vagyunk, de normálisan tettem fel a kérdést, el várom hogy tiszteljük meg a másikat is.

[ Szerkesztve ]

(#34219) Mr.Silkó válasza Locutus (#34178) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

10 hónapos a készülékem, elég sok, leginkább fényben látható hajszálkarc borítja már a képernyőt, illetve két, kissé mélyebb sérülés is van már az előlapon. A használatot egyik sem befolyásolja igazából, de azért kicsit zavaró a dolog. Ha egyszer valami miatt majd cseréli a biztosító a telefonomat, akkor rakatok rá majd üvegfóliát (tavaly májusban még nem volt itthon elérhető, most meg már mindegy is).

[ Szerkesztve ]

(#34220) Mr.Silkó válasza Ferdzsoo (#34183) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Töröld a telefon beállításaiban, az alkalmazások/Chrome/tárhely fül alatt a Chrome gyorsítótárát és az adatait.

[ Szerkesztve ]

(#34221) Deck válasza batai15 (#34218) üzenetére


Deck
titán

Linkeld be akinek ugrott miatta légyszíves. :)

PS5

(#34222) batai15 válasza Deck (#34221) üzenetére


batai15
félisten

Ki keresni nem fogom, mióta kint az s8 azóta olvasgatok be néha ide. Nem állítom hogy így van lehet nem jól emlékszem. Ettől független él amit írtam, hogy tiszteljük meg a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#34223) Zitta válasza Locutus (#34215) üzenetére


Zitta
őstag

Biztos találsz ilyet, de azt sok helyen írják, hogy ejtés/törést jobban bírja az 5, viszont a karcokkal sajnos nem boldogul.

1 és 2 GG-s telefonjaimnál volt, hogy nem fóliáztam és 1-1.5 év után sem volt rajta még csak hajszálkarc se.

Ezutobbi szériáknál már nem merem kihagyni a fóliát, noha az S8-nál rezgett a léc mivel nem sok minden szeret rajta maradni... :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#34224) sgeza válasza batai15 (#34213) üzenetére


sgeza
veterán

Sajnos nem mindenki tud értelmesen válaszolni. Van, aki azt hiszi, hogy csak az a jó, ahogy ő használja a telefont, és nem lehetnek más körülmények, szokások. Próbáld ezeket figyelmen kívül hagyni, ez van!

[ Szerkesztve ]

(#34225) batai15 válasza sgeza (#34224) üzenetére


batai15
félisten

Rendben, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#34226) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Megnézve a fentebb linkelt s9 bemutató videót, el kell ismerjem, szép a 9-es sorozat. Tök olyan mint a 8. Kíváncsi vagyok hányan fognak váltani? Nekem azért piszkálja a plusz a fantáziámat. De azért ez durva ár egy 8pluszra még. Mi lesz ha jön a 10-es? Félmilla? Vagy még több?

(#34227) sebgutkopf válasza Heavyrain (#34040) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Koszonom mindkettotoknek! :R

(#34228) sebgutkopf válasza Mr.Silkó (#34043) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Akkor asszem a nativ felbontasnal maradok. Nem hiaba volt gyanus ez a funkcio. :)

(#34229) Mr.Silkó válasza lazatt (#34193) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

(#34230) Mr.Silkó válasza dnelb (#34203) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

És ezen csodálkozol? :Y

(#34231) EnterR válasza batai15 (#34213) üzenetére


EnterR
veterán

Tapasztald ki nyugodtan, csökkentett procival sokkal több röccenést fogsz észlelni alkalmi használat mellett, mint játékban. Én este felrakom, reggel lehúzom töltőről. Soha nem volt elvárásom, hogy nap végére még maradjon benne amivel kezdhetem a másnapot. Egyszóval tényleg nem érdemes visszafogni a teljesítményt emiatt, már csak alkatilag sem fog sok hasznot hozni.

PSN ID: marquuard

(#34232) dnelb válasza Mr.Silkó (#34230) üzenetére


dnelb
veterán

Miért ez normális? Én arra gondoltam zárlatos :D

(#34233) glspeter1 válasza dnelb (#34232) üzenetére


glspeter1
őstag

Teljesen normális. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#34234) kislaci


kislaci
senior tag

Linuxot használok és mindenféle progi nélkül fel tudtam tenni az update.zip-et az sd kártyára. Nem muszáj odin, bár AQL5 romhoz talán kell, mert a nyomi XEH még mindig AQK7-en van.

Akksihoz meg annyi, hogy nekem tökmindegy, hogy estére 3%-on lesz a teló vagy 45%, úgyis rá kell raknom töltőre, mert nem ugorhatok neki a napnak egyikkel sem.

(#34235) MrM94 válasza HarleyCustom (#34182) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,tudom.Szolgáltatóm támogatja a VoLTE-t,viszont nekem a Vodás Romban nincs opció rá hogy bekapcsoljam.

(#34165) sgeza Mindig utáltam a bloatwareket,nem tudom miért különösképpen zavar.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34236) sebgutkopf válasza lazatt (#34193) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Az eleg gyenge ertek. 5ghz wifi-n vagy? Nekem az s8 letoltesre 337 mbps-t mer, felfele meg 208-at, ez utobbi az elofizetesem limitje.

(#34237) EnterR válasza kislaci (#34234) üzenetére


EnterR
veterán

:K

PSN ID: marquuard

(#34238) sebgutkopf válasza Locutus (#34200) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Milyen routered van? Jo a wifije.

(#34239) madgie válasza dkovizoli (#34214) üzenetére


madgie
titán

A gyári Clear Cover meg az alis Cafele tokom sem nyomja fel. A Cafele-nél az ujjam sem akad meg a szélén, a tetején, a szenzoroknál a legfeltűnőnb a dolog, ott persze van egy kis "lépcső" :DD

Az utolsó képen direkt becsillantottam a fényt, látszik, hogy a jobb alsóban hová nem jutott már a saját hibámból elég UV ragasztó.

(#34240) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

:(

(#34241) Locutus válasza sebgutkopf (#34238) üzenetére


Locutus
veterán

ac68u

A studio zbook g4-em is ennyit visz át ugyanazon a wifin, szal kb ez lehet a max.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34242) gyuri81 válasza madgie (#34239) üzenetére


gyuri81
veterán

Ha esetleg idővel cserélni akarod az üveget, hogy fogod levenni nyomtalanul?

(#34243) Tujmos válasza madgie (#34239) üzenetére


Tujmos
tag

és ez az UV ragasztó gond nélkül lejön?

(#34244) madgie válasza gyuri81 (#34242) üzenetére


madgie
titán

Ne haragudjatok, de szerintetek leszedem és megnézem? Vesztek nekem másikat? :DDD

Tegnap óta erről a cuccról beszélek, szerintem kétszer belinkeltem már a gyártó honlapját, ott van a FAQ-ban, installation, kilences pont.

Egyébként amiért alulra nem jutott elég, így felül oldalt ki is jött egy pici, ami gyurmás-túrósra ragadt, emiatt egy fogpiszkálóval, vagy körömmel is könnyen eltávolítható bármiről. Itt érzésem szerint nem az a lényeg, hogy úgy fogjon, mint az epoxigyanta, hanem, hogy ne lehessen levegő a fólia és az eredeti üveg között és egy alap tapadás legyen.

De én nem beszélek rá senkit erre a cuccra, kipróbáltam, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#34245) Tujmos válasza madgie (#34244) üzenetére


Tujmos
tag

dehogy gondoljuk, csak eszembe jutott a kérdés, nem.jutott eszembe a gyártó faq-ját átolvasni, köszi a választ! :)

(#34246) dkovizoli válasza madgie (#34239) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszönöm a képeket és a válaszod. Én mostanában gyári led tokot használok, de egy ilyen üveget lehet, hogy bevállalok. Mint mondtam, én már akartam régen, csak akkor nem szállítottak ide. A leginkább az érdekelt, hogy mennyire akad a szélein, a teteje nem érdekes, sőt jobb is, hogy ki van vágva. Mióta a nillkin fólia van rajta, azóta az iriszolvasóm elég radom ismeri fel a szemem, inkább nem is használom. Az eltávolítás pedig valamelyik youtube videon fent van és gond nélkül le lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#34247) voyi válasza batai15 (#34156) üzenetére


voyi
aktív tag

En egyedul csak a ket hangszorot latom lenyegi valtozasnak (filmnezesnel azert jol jon az), meg a kamera. Bar e ketto miatt szamomra tuti nem eri meg az extra ar erte. Boven elvagyok/elleszek egy jodarabig az S8-asommal.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#34248) dkovizoli válasza ForRedGlory (#34144) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem ez tudatos volt. :)

(#34249) bakkir


bakkir
tag

Nem teljesen értem az oreos frissítéses dolgot.
Ha most TMH/TMH/TMH szoftveren vagyok és felteszek egy német dbt romot. Akkor mi lesz a kód?
Ha bent hagyom a sim-et akkor xeh/xeh/tmh? És ha kiveszem és később rakom bele akkor meg dbt/dbt/tmh?
Az utóbbi esetben a német ota jön rá, míg az előbbi a magyar független.
Viszont ha dbt-t később frissítem, akkor is marad a dbt? addig marad míg factory resetet nem csinálok?
Illetve a telós ota marad? Nem kell később a odinnal romolgatni? köszi a segítséget

(#34250) Mr.Silkó válasza dnelb (#34232) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem, a lítiumos aksik nem szeretik az ilyen hideget. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.