Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) BeastMode válasza #67656192 (#27433) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem is a linkes leírásra írta a Kolléga, hanem a német ROM-ra:)

(#27452) Mr.Silkó válasza kislaci (#27426) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az S7-hez kiadott gyorstöltős QI padhoz van töltőfej és kábel is, de nem sok helyen van raktáron mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#27453) kislaci válasza Szajo (#27448) üzenetére


kislaci
senior tag

Kb kétszer annyi idő nekem kábel nélkül

(#27454) ollie válasza perzeus (#27418) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem S8+ van és volt S7 edge-m is. Az S8 szerintem minden szempontból jobb valamivel (a kijelző szempontjából viszont egy nagyságrenddel), de az akkuidő kb ugyanakkorra a két telefonon. Ha sima S8-at akarsz venni, az rosszabb lesz akkuidőben, és nagyon keskeny a kijelzője az S7 edge-hez képest, nem phablet méret. Szóval S7 edge után csak az S8+-t ajánlom.

***

(#27455) kozma1986


kozma1986
tag

Én ezt a QI töltőt vettem, és tökéletesen működik 6.000 Ft-ért!

[link]

(#27456) Szajo válasza kislaci (#27453) üzenetére


Szajo
őstag

Mondjuk este mindegy is mennyi idő de volt már példa hogy gyorsan kellett töltsek a telón.

(#27457) kisfakir


kisfakir
csendes tag

Sziasztok!Valaki tudja hogy lehetne S8-on a "Telefon"híváskezelőben az összes hívás megjelenített darabszámát/időintervallumát a kb. visszamenőleges egy hónapról (talán db.?)hosszabbra állítani,vagy ez már csak ilyen?A korábbi A5 2015-ön több hónap is volt a visszagörgethető (fogadott,elutasított,nem fogadott)hívások száma.Launchert,plussz appot nem akarnék ezért feltenni,ha esteleg a gyári alk.tudná.

(#27458) sgeza válasza Szajo (#27441) üzenetére


sgeza
veterán

Nem azt mondtam, hogy a párosak szarok, és mind el lettek cseszve, valamint azt sem, hogy ez biztosan mindig így lesz. És nyilván nem szó szerint 100%-osan igaz, de amennyire én látom, a páratlanok jobban sikerültek.

(#27459) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Hol találom az akkukímélőt? (Ahol ki lehet kapcsolni, hogy melyik app legyen optimalizálva s melyik ne)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#27460) Gascoigne74 válasza markknight (#27415) üzenetére


Gascoigne74
csendes tag

(#27461) Szajo válasza sgeza (#27458) üzenetére


Szajo
őstag

Jó bocsánat nem vitát akartam szítani egy kicsit "félre értelmezem".
A maga módján egyébként van benne valami.

(#27459) iceQ!
Eszköz karbantartása- akkumulátor és ott kapcsold ki.
Valamint ott tovább mész oda kattintva h akkum. használat és ott fent a három pötty és ott akkumulátor használat opt.

[ Szerkesztve ]

(#27462) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!

Azt vettem észre hogy az utolsó AOD frissítés óta szerintem nem változtatja a helyét az óra. Ma délelőtt akárhányszor ránéztem a telefonra az időt mindig ugyanott mutatta. Igaz nincs meg régen a készülék de úgy rémlik, hogy azért látványosan váltogatta a helyét. Le töröltem a frissítést de ugyan az a helyzet. Ötlet :F
Vagy csak én emlékszem rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#27463) bigdady válasza Mike81 (#27462) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nalam valtoztatja viszont szinte mindig erősebben vilagit mint elotte.

(#27464) sgeza válasza Szajo (#27461) üzenetére


sgeza
veterán

No problem! Nem gondoltam vitának.

(#27465) Mike81 válasza bigdady (#27463) üzenetére


Mike81
senior tag

Nálam meg a fényerővel nincs baj :W Nem tudom mit is kellene tennem. De emiatt nem akarok gyári vissza állítást csinálni.

(#27466) szubrutin válasza kozma1986 (#27455) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Enis, nalam is :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#27467) Mr.Silkó válasza Mike81 (#27462) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnos anno nem csináltam a changelogról képernyőmentést, de emlékeim szerint pont azt írta a frissítésnél a leírás, hogy az AoD óra nem változtatja a helyét innentől.

Most megpróbáltam rákeresni neten, de nem találok changelogot ehhez az utóbbi AoD update-hez.

[ Szerkesztve ]

(#27468) polonic válasza ToomyC (#27369) üzenetére


polonic
félisten

Az outlookkal megy csak az ms levelezés.

(#27469) dnelb válasza Mr.Silkó (#27467) üzenetére


dnelb
veterán

zseniális update akkor ez is, hadd égjen be :U még jó hogy nem használom

(#27470) Mr.Silkó válasza dnelb (#27469) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy ez szerepelt a leírásban – ezért is próbáltam utánakeresni, sikertelenül –, de így emlékszem.

(#27471) Mike81 válasza Mr.Silkó (#27470) üzenetére


Mike81
senior tag

Hát ez akkor nagyon f@sza frissítés lett :W
Kapcsolom is a fenébe

(#27472) thamasz válasza Szajo (#27434) üzenetére


thamasz
senior tag

Egy kis ajánló tőlem is a qi töltőt és fóliát keresőknek:
Szeptember vége óta használok egy ilyen kis vékony Qi töltőt teljes megelégedettséggel. Az éjjeli szekrényen teljesít szolgálatot egy 1,5 amperes Sony adapterre kötve, értelem szerűen lassú töltés üzemmódban, amúgy a leírásnak megfelelően a gyors töltést is tudja megfelelő adapterrel, kipróbáltam.
töltőpad link

Szintén szeptember vége óta van fent ez a fólia, amit nyugodt szívvel ajánlok nektek, azóta nem jött fel, tokbarát, és jó a fogása is, és a gyárival ellentétben a szenzoroknál sem "szifon X szerű". Vizesen kell feltenni ami által meglehetősen pontosan pozicionálható. Előtte volt vagy 5 féle fólia fent, üveg is, de ez vált be.
fólia link

DEX-et használóknak, ezzel az adapterrel tokban is használható a telefon, nekem bevált: adapter dex-hez

[ Szerkesztve ]

(#27473) sgeza válasza Mr.Silkó (#27467) üzenetére


sgeza
veterán

Nem vagyok biztos benne, de mintha azt vettem volna ma észre, hogy kikapcsolt az aod. Amikor meg kézbe vettem, akkor megjelent. Ha így működne mostantól, az nekem mondjuk tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#27474) Szajo válasza thamasz (#27472) üzenetére


Szajo
őstag

Köszi. Fóliát egyébként mennyiért küldik le mert azt nem találom.
(#27473) sgeza:
Nekem még mindig A3 17van mert nem küldték ma az s8at de nekem egy nem régi frissítés óta igy működik ahogy mondod... Zsebemből kivéve teljesen fekete a kép és egy két mp múlva tűnik elő.

[ Szerkesztve ]

(#27475) thamasz válasza Szajo (#27474) üzenetére


thamasz
senior tag

3,99 EUR a fólia postaköltsége úgy látom, de azt hiszem 39 EUR fölött Magyarországra is ingyen szállít az Amazon, talán érdemes csomagban rendelni ezt azt.

(#27476) Mike81 válasza sgeza (#27473) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem tuti nem így működik. Majd 1 órán keresztül nem nyúltam hozzá és nem kapcsolt ki. Nem volt nagy világosság de még is az erősebb fokozaton nyomta. Nem is tudom hogy lehet valamit így el b@szni :W
Valamelyik pihent agyú fejlesztő csodás kaizenje volt biztos :W

(#27474) Szajo;

Ha zsebben van akkor nálam is így van hogy érzékeli a fényt és bekapcsol. De ha az asztalon van és nem piszkálod akkor bizony nem kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

(#27477) tonnni1


tonnni1
tag

Szeretnék venni NILLKIN Magic Disk 4 töltőt az ebayen kb 6000 itthon 12 körül van.Elméletileg ugyanazt kapom nyugodtan megrendelhetem ebayről is?

(#27478) glspeter1 válasza Mike81 (#27476) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem is értem miért húzod fel magad ezen ennyire.
Kapcsold ki a fenébe és probléma megoldva! :U

Majd javítják és akkor lehet újra használni.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#27479) Mike81 válasza glspeter1 (#27478) üzenetére


Mike81
senior tag

Nem húztam fel magam annyira, csak egy tök hasznos dolognak tartom amoledes telefonon, nem úgy mint egy ips kijelzősön.

Na de mindegy még jó hogy van opció a kiváltására. :K

(#27480) kislaci ;

Akcióban volt ennyi az ára?

[ Szerkesztve ]

(#27480) kislaci válasza tonnni1 (#27477) üzenetére


kislaci
senior tag

Most vettem karácsonykor a gyorsboltban 6-7 körül.

(#27481) tonnni1 válasza kislaci (#27480) üzenetére


tonnni1
tag

Köszi, de jelenleg nincs. Majd figyelem.

(#27482) alasoh válasza Mr.Silkó (#27470) üzenetére


alasoh
tag

Sziasztok!

Tessék, itt az AOD change log-ja:

Ha jól értelmezem itt csak arról van szó, hogy kiterjesztették az AOD képernyőn való megjelenítési tartományát. (Szebben és egyszerűbben nem tudtam megfogalmazni. :DDD )

(#27483) kislaci válasza alasoh (#27482) üzenetére


kislaci
senior tag

Én is így értelmezem, tehát ezek szerint még kisebb lesz az esélye a beégésnek. Egyébként az edge panelen is mozog az óra, vagy csak a főképernyőn?

(#27484) bigdady


bigdady
nagyúr

Tényleg nálam sem mozog már az aod csak megzavart hogy minden egyes képernyőzárás után máshol kezd.
De mintha feltűnt volna azóta hogy nem mindig ment mikor ránéztem.
Ezt a baromságot...

[ Szerkesztve ]

(#27485) alasoh válasza kislaci (#27483) üzenetére


alasoh
tag

Nem nagyon használtam még az edge paneles nézetet. Nem tudom, sorry...
Nekem sem úgy tűnik mintha változtatná a helyét, mint ahogy a frissítést megelőzően tette...

(#27486) ToomyC válasza polonic (#27468) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Eddig jó volt... :F

(#27487) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát na... A Samsung nem meri az órajelet csökkenteni, inkább kitalál mást. S6 sorozatra is sorra jönnek a hibákat tartalmazó frissítések. Lassan jön az s9, kell az ösztönzés az embereknek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#27488) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Halihó!

Az normális, hogy odin flesselés közben USERDATA-n áll már fél órája áll (Telenoros rom)???
Mi a gond??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#27489) Ákkk válasza icemad (#27487) üzenetére


Ákkk
addikt

Mondj egy két hibát az s6-ra szerintem az csak user error volt....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#27490) ollie válasza icemad (#27487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig van órajelcsökkentés, csak éppen az Apple-vel ellentétben itt mindenki maga eldöntheti, hogy bekapcsolja-e.

[ Szerkesztve ]

***

(#27491) #67656192 válasza BeastMode (#27451) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jaaa... Benéztem :R

(#27492) sgeza válasza Mike81 (#27476) üzenetére


sgeza
veterán

Csak nem japán cégnél dolgozol? :)

Egyébként most már nekem sem kapcsol ki, az biztos valamilyen eseti jelenség volt. Viszont nekem elhalványul, ha sötét van, nem nyomja full fényerővel. Legalábbis az előbb úgy láttam.

[ Szerkesztve ]

(#27493) mediumgecso válasza mediumgecso (#27488) üzenetére


mediumgecso
őstag

Fejlesztői beállításban nem volt bekapcsolva aminek be kellett volna lennie...
Most ilyenkor mi a helyzet?? Ha megszakítom az odin flasht akkor a telóm nem fog elindulni, bootloop lesz?
Mit tehetek?????

Segítsetek kérlek!!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#27494) mediumgecso válasza mediumgecso (#27493) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ja és okosan odin 3.10.7-tel csinálom.... :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#27495) SharpSA válasza mediumgecso (#27494) üzenetére


SharpSA
veterán

A telefonon elindult már valami vagy csak az Odinban? Mert ha csak utóbbi, akkor nyugodtan kezdheted elölről az egészet.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#27496) mediumgecso válasza SharpSA (#27495) üzenetére


mediumgecso
őstag

Csak odinban van, nem indult el...akkor megnyugodtam.
De akkor most valamit be kell állítani a fejlesztés menüben??
CSC-t választottam nem HOME_CSC-t, ez gond lehet??
Tudom hogy a CSC resetel a HOME_CSC-nél megmaradnak az adatok.

Oreo telepítéshez tettem fel éppen a telenoros romot, hogy szolgáltatós romon legyek...
Ki kell venni a sim-et vagy nem??

Csak ennyi kérdésem van... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#27497) EnterR válasza mediumgecso (#27493) üzenetére


EnterR
veterán

Fejlesztőiben minek kellett volna bekapcsolva lennie?

PSN ID: marquuard

(#27498) ShadowLac válasza icemad (#27487) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem azért de S6 om tökéletes! Gyors stb nappali fotókban s7 s8 nyomába sem léphet.Szerintem akksi ban is jó! Pedig használom rendesen.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#27499) mediumgecso válasza EnterR (#27497) üzenetére


mediumgecso
őstag

Összefoglalóban írnak valamit, ezért kérdeztem/gondoltam...
De akkor miért nem megy le az odin flash???

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#27500) dnelb válasza EnterR (#27497) üzenetére


dnelb
veterán

oem unlock

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.