Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) huby80 válasza iceQ! (#26648) üzenetére


huby80
senior tag

Késöbb megirhatnád a tapasztalataidat ezzel kapcsolatba mennyit javult az aksi idöd stb. :R

(#26702) *Mukeey* válasza Szajo (#26698) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jo ár,kérdés,hogy milyen csomaggal stb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#26703) #67656192


#67656192
törölt tag

Sziasztok.
Az utóbbi időben romlott az üzemidőm, majd a gyári galéria app elkezdte lassan betölteni a képeket, míg odáig jutott a dolog, hogy lefagyogatott a telefon.
Kivettem az sd-t, megjavult minden. Visszatettem az sd-t azzal a céllal, hogy otg-n leszedek róla mindent, erre megint lefagyott minden. Kártya ki, pc-be be. Annyira beszart a 2 éves (amúgy 10 év garanciás) SanDisk, hogy a win kiírta, hogy csak formázás után....
Nagy részét a tartalomnak sikerült megmenteni de azért durva, hogy mennyire megfogja a telefont egy döglődő kártya.

(#26704) EnterR válasza #67656192 (#26703) üzenetére


EnterR
veterán

Speedtest mennyit mér SD-n?

PSN ID: marquuard

(#26705) #67656192 válasza EnterR (#26704) üzenetére


#67656192
törölt tag

Azon már semmit :D

(#26706) w333 válasza #67656192 (#26703) üzenetére


w333
félisten

Ez bizony ilyen ... ha van még garancia akkor cseréltesd ki az SD -t ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26707) Szajo válasza *Mukeey* (#26702) üzenetére


Szajo
őstag

Hát a meglevő csomag hosszabbításával.

(#26708) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello.augusztusi a szoftver a telómon. Frissiísem le.?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26709) madkiller válasza ShadowLac (#26708) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem novemberi van, nincs bajom vele, de sokan panaszkodnak, hogy nehezen tudják letenni a hívást. Az biztos, hogy telepítés után átfogsz élni egy, de vajsima lett érzést, ami nagyjából minden új rom telepítésénél meg van, amit a telepítés közben okozott wipe cache delete okoz. Ezen felül nagy változásra ne számíts.

(#26710) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. A samsung claud miért nem látja az általam létrehozott mappát? Csak a kamera és a feltelepitett open camera mappáját látja.Szeretném az általam létrehozott mappába beletenni azokat a dolgokat amiket a claudba szeretnék feltölteni. ????

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26711) TOZ válasza ShadowLac (#26708) üzenetére


TOZ
addikt

Igen. Több biztonsagi probléma is patchelve lett azóta.
Nem azért kell frissíteni, mert felhasználói szemmel változni fog bármi is, hanem a security miatt.

(#26712) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.

Mitől függ hogy egy galaxy s8 vagy egy s8+ beregisztrálható +1 év samsung garanciára?

Vmelyiket be lehet, vmelyiket pedig nem. Amelyiket sikerült beregisztrálni, arra biztosan él a samsung gari? Amelyiknél nem lehet ilyet, ott már az elején nem engedi a regisztrációt igaz? köszi

Megbízhatóságom: 209 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#26713) tatomi92 válasza mályva (#26712) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Ha a Samsung viszonteladoinal veszed akkor 1+1 ev, ha egyeb helyen akkor 1 ev a gari.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#26714) mályva válasza tatomi92 (#26713) üzenetére


mályva
aktív tag

Köszi, és kik a viszonteladók?

Megbízhatóságom: 209 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#26715) *Mukeey* válasza mályva (#26714) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ses,mediamarkt,emag stb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#26716) Mr.Silkó válasza #67656192 (#26703) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valószínűleg pont ezekért a dolgokért nem raknak sok új telefonba SD slotot.

[ Szerkesztve ]

(#26717) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Kaptam 3hó ingyen Play Music-ot, le is tudom tölteni a zenét , viszont nem látja más lejátszó csak a Play , hova menti ? Gondolom csak ROOT-olt telefonnál lehetne kimenteni ....

(#26718) Mr.Silkó válasza mályva (#26712) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia.

Még az se jelent 100%-os biztonságot, ha sikerül a telefont beregelni a MySamsungon, mivel volt már rá példa, nem is egy, hogy a szervíz javításnál elutasított ilyen készüléket. A lényeg, hogy a telefon a legnagyobb viszonteladóktól a legtöbb esetben garanciális, plusz figyelni kell, hogy EU-s piacra szánt S8-at vegyetek. Kicsit megkavarja a dolgot, hogy több nagy weboldal/cég árul nem EU piacra szánt modellt is (emag, Aqua), miközben alapvetően ők is hivatalos viszonteladónak számítanak. Ez utóbbi mobilokra nem fog élni a hazai gari.

[ Szerkesztve ]

(#26719) Mr.Silkó válasza ToomyC (#26717) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez ilyen. :K

(#26720) Ákkk válasza ToomyC (#26717) üzenetére


Ákkk
addikt

Azt sehogy nem tudod kimenteni...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26721) ToomyC


ToomyC
aktív tag

@Mr.Silkó, Ákkk - akkor kapufa :((

(#26722) iceQ! válasza Mr.Silkó (#26718) üzenetére


iceQ!
addikt

Telekommal mi újság? Az enyém tőlük való :)

huby80

Jelezni fogom :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#26723) sgeza válasza iceQ! (#26722) üzenetére


sgeza
veterán

A szolgáltatós készülékek regisztráció nélkül is 2 év garisak.

(#26724) tatomi92 válasza sgeza (#26723) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Akkor a +1 evet miert kell beregizni, ha igy van?

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#26725) Ákkk válasza sgeza (#26723) üzenetére


Ákkk
addikt

Note 8esetén már csak 1év volt a papíron regisztráció nélkűl.

Tatomi92

A regisztrációval jogosult vagy a +1 évre és a premium szolgáltatásra ami itt futárszolgáltatást takar ingyen viszik és hozzák a készüléket a szervízből.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26726) sgeza válasza tatomi92 (#26724) üzenetére


sgeza
veterán

Mert nem csak szolgáltatónál lehet venni.
Vittem egyik alkalommal a Váci úti szervizbe, ott is ezt mondta a srác, hogy nem érdekes a regisztrációs papír, mert szolgáltatós. Arra úgyis alapból annyi. Nem tudom, hogy változott-e, illetve készülékfüggő-e. Én úgy tudom, hogy így van.

[ Szerkesztve ]

(#26727) #67656192 válasza Mr.Silkó (#26716) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nincs kizárva..

(#26728) Mr.Silkó válasza iceQ! (#26722) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ahogy a kolléga is írja, a szolgáltatós Samsung készülékek 2 év garisak.

Az extra regisztráció csak a Samsung kényelmi szolgáltatásait hozza el.

[ Szerkesztve ]

(#26729) ShadowLac válasza TOZ (#26711) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ezek szerint neked sem lát más mappát?
Mondjuk én még augusztusi szoftveren
vagyok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26730) .wantííd


.wantííd
tag

Update: ma elvittük a készüléket a kecskeméti FirstPhone üzletbe, ahol a következő történt:
A srác megpróbálta bekapcsolni a készüléket, ugye a Samsung Galaxy S8 feliratnál megállt és utána semmi nem történt. Azt mondta, hogy ő ilyet még nem látott, és nem hallott úgyhogy valószínűleg a gyártásnál félre csúszhatott valami, ezek után felhívta a felettesét majd közölte a szituációt. Ha lett volna a boltban S8 akkor ott helyben megkaptam volna a másikat, viszont mivel csak S8 plus volt náluk és a kistesvérrből is csak szürkében és ezüstben tudtak volna jelen pillanatban rendelni, így abba maradtunk hogy értesítenek amint beszerzik a fekete modellt.

Slusszpoén: ennek a írásos rögzítése úgy történt, hogy faternak kellett megfogalmaznia egy üres a4-es lapra, hogy a cég(FirstPhone) garantálja az új készüléket, és hogy az előzőt átadtuk. Eddig eléggé felemásak az érzelmeim ezzel a bolthálózattal kapcsolatban :U

Addig is egy Mi4c-n várhatom az új telefon érkezését :O

(#26731) Mr.Silkó válasza .wantííd (#26730) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pont a hasonló dolgokért nem veszek sosem GSM bolttól telefont, még akkor sem, ha az fel van tüntetve hivatalos forgalmazóként.

Remélem sikerrel jársz majd, ha gondolod, írd meg, hogy mire jutottatok majd. :)

(#26732) ShadowLac válasza .wantííd (#26730) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem lesz gondod.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26733) Szajo válasza Mr.Silkó (#26731) üzenetére


Szajo
őstag

Mi egy gsm boltból vett új telefonnal kapcsolatban úgy jártunk, hogy a dobozban volt egy cetli ráirva,hogy a kép jobb felső sarkában pixel hiba, akku hamar merül... Persze egyik sem volt valós (lehet valami javított??) és a doboz se látszott bontottnak.
Igaz ez egy j5 17...

(#26734) Mr.Silkó válasza Szajo (#26733) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Simán lehet, hogy összekeverték a dobozokat, vagy véletlen, vagy szándékosan.

(#26735) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy a kamerára érdemes védő üveget rakni kinek mi a tapasztalat karcolódik?
G4 és G2 is szenvedett a gyorsan karcolódó kamera lencse bajtól ott ajánlott volt. A Nilkinnek a csomagjában volt is rá védelem. Erre létezik egyáltalán? Ha igen akkor kérhetnék linket is?
Előre is köszönöm!

(#26736) racerx válasza Mike81 (#26735) üzenetére


racerx
őstag

Létezik, pár dolcsiért van az aliexpressen, talán anno rendeltem is, de felesleges, mert nálam egyáltalán nem karcolódik/ott meg. Meg aztán nem egy helyen láttam, hogy mennyire ronthatja a képek minőségét egy ilyen cucc. Felesleges rá.

(#26737) eliterob


eliterob
tag

Üdv! Használja valaki a wazet? Ha igen tudna segíteni miért nem tudok barátokat felvenni? Ha engem vesznek fel se tudom megerositeni hiába látom pl a nekem küldött évit. Letoroltem újra tettem engedelyeztem hogy hozzáférhjen a névjegyzékhez de semmi... Nem tudok senkit se jelölni és elfogadni se a jelölést... Az előző telommal nem volt gond itt mi lehet?🤔

(#26738) Szajo válasza eliterob (#26737) üzenetére


Szajo
őstag

Ez nem telefon függő, nekem is többször volt már mikor telefont váltottam (azaz "újra raktam") vagy behülyült vagy új "account" kellett... Azt hiszem Facebookal is bejelentkeztem most utoljára meg sima accountal is és azóta "jó".

(#26739) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Az IMS regisztráció állapota, nincs regisztrálva.
Ez mit is takar pontosan ?

kengyel

(#26740) Mr.Silkó válasza Mike81 (#26735) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha használsz bármilyen tokot, akkor nincs értelme, mivel a kameralencse szinte síkban van a hátlappal.

(#26741) Mr.Silkó válasza kengyel (#26739) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam regisztrálva van.

Itt egy kis infó erről, bár elég szakmai a szöveg. Nem egy karácsonyi kajakóma utáni könnyed olvasmány! :D

Update: itt egy olvasmányosabb, közérthetőbb verzió. :)

[ Szerkesztve ]

(#26742) kengyel válasza Mr.Silkó (#26741) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt hogy tudom megtenni, FR ?

kengyel

(#26743) Ákkk válasza kengyel (#26739) üzenetére


Ákkk
addikt

Biztonságos hállózatkezeléshez készült keretrenszer még az ericson cég fejlesztette ki de a legtöbb szolgáltató már újabb biztonsági technológiát (pld volte ha ez be van kapcsolva az ims nem aktív )használ a hállózatkezeléshez.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26744) Mr.Silkó válasza kengyel (#26742) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem igazán találtam a kérdésre releváns választ online, de nem is vagyok biztos benne, hogy ezt te tudod állítani, lehet, hogy a szolgáltatód feladatkörébe és lehetőségei közé tartozik ez az opció.

(#26745) kengyel válasza Ákkk (#26743) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm, ez akkor hátránnyal nem is jár ? Mindegy, közben megy egy FR. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#26746) Ákkk válasza kengyel (#26745) üzenetére


Ákkk
addikt

Semmit sem veszel észre felhasználóként.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26747) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az AoD kapott egy frissítést a Galaxy Apps-ból – aki esetleg nem figyelte. Mondjuk nem is igazán jelzi az áruház a Samsung saját alkalmazásainak a frissítéseit, csak ha belépek 1-1 appba, vagy magába a Galaxy Apps-ba.

Mondjuk én jobban is örülnék egy olyan AoD update-nek, ahol bővülne az órák választéka és színei (utóbbi esetében nagyon haloványnak találom a jelenlegi színvariációkat, pláne az AMOLED panel képességeihez képest).

[ Szerkesztve ]

(#26748) kengyel válasza Ákkk (#26746) üzenetére


kengyel
nagyúr

A Volte nálam nincs bekapcsolva, mert a Vodafone-nál vagyok.

kengyel

(#26749) Mike81 válasza Mr.Silkó (#26740) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen használok tokot. Akkor hagyom a francba ha elégge ellenáló. Köszönöm a választ.

(#26750) Ákkk válasza kengyel (#26748) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem az itthoni szolgáltatók már más rendszert használnak.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.