Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) icemad válasza Marquess (#8599) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Adatforgalom csökkentés bevan kapcsolva?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8602) epekőszilánk


epekőszilánk
csendes tag

hello

van egy Samsung galaxy s6 edge em és valamiért nem tudom összekapcsolni a gépemmel

(#8604) epekőszilánk válasza #20749568 (#8603) üzenetére


epekőszilánk
csendes tag

frissen telepített win 10 em van

(#8605) icemad válasza epekőszilánk (#8604) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Driverek fent vannak? Smart switch látja a telefont?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8607) Marquess válasza #20749568 (#8600) üzenetére


Marquess
tag

Igazad lehet,mert utánna kikapcsoltam a telefont 2óráig,majd vissza és jobb volt,de lehet kicsit melegedett is...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8609) tzsolesz válasza #20749568 (#8608) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szerintem sem kapunk. Bár volt már rá példa LG-nél, hogy az ICS-t megkapta egy olyan teló amire be sem volt ígérve. Optimus Black P970. Örültünk mint majom a farkának, a rivális Galaxy S tábor meg csak lesett. :D
Az A5 2017 pl. egy 15% al gyengébb hardverrel van szerelve. Más tészta, hogy 2 évvel újabb és felkapott telefon.

(#8611) epekőszilánk válasza icemad (#8605) üzenetére


epekőszilánk
csendes tag

megpróbáltam feltelepíteni de ezt írja ki

(#8612) icemad válasza epekőszilánk (#8611) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbálj régebbi verziót.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8613) NemProfi válasza fdani0807 (#8598) üzenetére


NemProfi
tag

Majd számolj be légyszíves, hogy hogy alakult a dolog. Cserélték e a kijelzőt vagy valamit.

[ Szerkesztve ]

(#8614) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Feltenném itt is a kérdést, hátha tud valaki segíteni. Edge plus-al kapcsolatban.

Egyik ismerősöm most vett használtan egy Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefont. Fel kellene rá rakni egy TWRP-t. XDA-s leírás alapján meg is csináltuk:
1. Fejlesztői mód OM-feloldás bekapcsolva, valamint USB hibakeresés is.
2. Innen a legfrissebb TWRP tar fájlt letöltöttük.
3. Telefont elindítottuk download módban, driverek rendben.
4. Odin AP részébe megadtuk a tar fájlt, majd start. Meg is csinálta
5. Újraindul a telefon és eljut a Samsung felíratig, majd tovább semmi.
Gyári szoftver vissza, működik a telefon.
Ezt eljátszottuk 4-5-ször, megpróbáltunk másik TWRP-t feltenni, de nem működött. Ha TWRP rámegy, nem indul a rendszer. Mi lehet a gond? Mi okozza ezt?
Néztem youtube videót is, ott simán felmegy annak aki mutatja, és indul is a rendszer utánna.
Előre is köszi a segítséget.

(#8615) Dr.FantastiK válasza kisspepe (#8614) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

miutan mar fennt van a TWRP ,, egy Custom Rom-ot telepits fel , Ne a Gyari'-t probald elinditani !! :K

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#8616) kisspepe válasza Dr.FantastiK (#8615) üzenetére


kisspepe
tag

De elvileg a gyárival is működnie kellene.

(#8618) epekőszilánk válasza epekőszilánk (#8611) üzenetére


epekőszilánk
csendes tag

HALI

tudnál adni linket hogy szerinted melyik lenne jó?

(#8619) kisspepe válasza #20749568 (#8617) üzenetére


kisspepe
tag

1. Knoxot hogy lehet kikapcsolni?
2. FR = főzött ROM?
3. Twrp-t odin felteszi, újraindul, samsung logótól nem megy tovább. Nem sikerült TWRP-be belépni. Volume down + home + bekapcs gombal újraindul, de nem tudom sikerült-e elég gyorsan átváltani volume up-ra, mert újra Samsung logó, és nincs tovább.

(#8621) kisspepe válasza #20749568 (#8620) üzenetére


kisspepe
tag

Igen ezt akarom majd most kipróbálni, hátha összejön. Bár youtube videókon van ahol vagy nem sikerült időben belépnie, vagy nem is foglalkozott vele, és mégis elindult az android.

Na mindegy majd kiderül talán holnap este próbálkozunk újra.

Factory Reset-et is próbáltuk amúgy mielőtt még feltettük volna a TWRP-t. Tudom ha feltettük és sikerül elsőnek azt elindítani, akkor TWRP-ből kell.

[ Szerkesztve ]

(#8622) csacsa01 válasza epekőszilánk (#8618) üzenetére


csacsa01
tag

(#8623) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok, tudnátok tippet adni, ki milyen autós tartót használ S6 Edge-hez?

(#8624) Robertoq


Robertoq
őstag

Sziasztok! 2 problémám van:

- szaggat a hang :( változó, hogy mikor, van h youtube alatt van, hogy hivás közben. Ha pl yt-nál taskot váltok majd vissza akkor jó lesz megint pár másodpercig. Így hangzik

- a taskváltó és back gombnak nincs világítása. Hardveresen rendben van mert boot közben világít, de a beállításokban nem találtam meg. Rémlik h anno ki lehetett kapcsolni, illetve ki/1.5mop/3mp/6mp/Mindig opciók közzül választani

[ Szerkesztve ]

(#8625) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok, az S8 launcher,és időjárás widgetet miért nem lehet telepíteni már? Régen tudtam, de most nem sikerül. Ilyen nevű alkalmazás már van a készüléken, ütközést okoz. Pedig frissítésnek indítja, de a csomag hibás azt írja ki a végén.
Lehet hogy valami frissítés ezt akadályozza?

(#8626) Ramo válasza Robertoq (#8624) üzenetére


Ramo
tag

Szia! Kapcsold ki az energiatakarékos módot és működni fog.

(#8627) Marquess


Marquess
tag

Kis segitséget kérnék... Vettem ma egy zenét Play áruházba de a zenét csak abba a gagyi alap Play music programba rakja be és nem engedi kimásolni...Valamit lehet ez ellen tenni?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8628) icemad válasza Marquess (#8627) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha letöltöd a zenét, akkor elméletileg látja majd a másik lejátszó is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8629) Marquess válasza icemad (#8628) üzenetére


Marquess
tag

Gépről felmentem accountra és leszedtem de nem volt egyszerű...

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8631) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom ilyen telefonon. Szerintetek ezt vagy az A5 2017-es verziót vegyem?

(#8632) tzsolesz válasza Vitaqo (#8631) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az A5 2017 megkapja az Oreót, az S6 már nem. Kb 10-15%-al erősebb az S6 hardveresen, kijelző felbontásban, és kamerában is jobb, fejlettebb. Páromnak A5 2017 van, nekem meg S6 edge.
Viszont az A5 2017 is nagyon szép, pláne arany színben, és meglepően gyors, sebességben nem érezni különbséget. A kamerája kifogástalan, gyönyörű, tűéles képeket lő.
Fogdosd meg mind a kettőt, és te döntsd el, melyik tetszik jobban, egyikkel sem jársz rosszul.

(#8633) Vitaqo válasza tzsolesz (#8632) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Az A5 lenne a szimpatikusabb nekem. Ami érdekes, a hajlított kijelző. Ebben jelent pluszt nekem.

(#8634) rjy08 válasza subset (#8555) üzenetére


rjy08
tag

Sziasztok!

Nekem is lötyög a kamerában valami, de teljesen jól működik a készülék, jól fókuszál, szép képeket csinál. Nagy ritkán arra vagyok figyelmes, hogy pl. előkapom a telefont hogy csináljak egy képet és akkor zümmög egyet a kamera illetve megremeg a kamerakép a kijelzőn, de aztán minden rendben.
Ez a lötyögés hiba lehet?

Amitől megijedtem, néhány hete egy 3 órás útra használtam rajta a gps-t kocsiban, szélvédőre szerelhető tartóban.
Gyakran elborult az ég, nem volt olyan nagy meleg sem, gondoltam, nem főhet meg neki annyira a feje. Mikor megérkeztem úti célomhoz, kivettem a tartóból és hát elég forró volt a készülék. Ráadásul a kijelző alsó sávjában, ahol felugrik a billentyűzet, egy nagy fehérség volt! Gyorsan kikapcsoltam, vártam vele kb. 20 percet, majd bekapcsoltam, azóta sem jelentkezett ilyen probléma. Mindenesetre ijesztő volt! Figyelni szoktam arra, hogy ne tegyem ki napsütésnek vagy egyéb forró helyzetnek.
Valakinek volt már hasonló esete?

Mi újság a 7-es verzióval? Hetente feldobálja, de nem akarok frissíteni. Olvastam a topicban, hogy telenornál még mindig ugyanaz a 7-es verzió van, másik operátor már frissített. Ha jól működik, akkor csak simán frissíteném, factory resetelni nincs kedvem. Megvagytok elégedve vele?

(#8636) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Sziasztok!

S6 edge 7.0 xeh rom 3.10 odin kb 10perce hiddennél dolgozik.(meta-data/fota.zip) normális ez?

(#8638) Hajas Mao válasza #20749568 (#8637) üzenetére


Hajas Mao
tag

kihúzhatom (megszakíthatom) még?

(#8640) Marquess


Marquess
tag

Ma kaptam valami frissítést,ha esetleg nektek nem jött volna,akkor hamarosan lesz..csak gondoltam szólok:)

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8642) NemProfi válasza #20749568 (#8641) üzenetére


NemProfi
tag

Nálam is jött. Igen. Biztonsági frissítés 19 MB körül volt.
(T-mobile függő a telefon)

[ Szerkesztve ]

(#8643) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek érdemes egy 2 éves edge-be aksit cserélni, vagy inkább már uj telo? Mert ha reggel bekapcsolom 100on akkor 2-3körül 20%on van, semmit nem játszok rajt csak a legfontossabb progik vannak rajt. Szerintetek az aksi csere segitene?

(#8644) subset


subset
senior tag

XEH-ra is megjött kb. 2 napja. 250Mb körül volt a mérete.
Aug 1. a biztonsági jav. szint.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#8645) Csarli85 válasza tzsolesz (#8609) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nem hinném, hogy kapunk, de szerintem olyan sok újdonságot nem is hozna, ha ki is adná rá a Samsung.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#8646) B1T3


B1T3
addikt

Üdv!

Gyári flip (lehetőleg ablakos vagy clear view) tokot lehet még kapni valahol (az sem baj, ha nem kerül annyiba, mint egy alap telefon)? :) Nagyon kikopott a piacról, úgy látom. :/

(#8648) Marquess válasza #20749568 (#8641) üzenetére


Marquess
tag

igen...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8649) nggabi válasza #20749568 (#8647) üzenetére


nggabi
nagyúr

Hol olyan drága egy akksi?

"szenyor dzsíííí"

(#8650) bencus3 válasza #20749568 (#8647) üzenetére


bencus3
tag

Szia, csak a szokásos fb, insta, internet és szinte az összes google alkalmazás. De a kérdésem inkább arra irányulna hogy uj aksival kb visszakapom a régi üzemidömet? Mert valahol azt olvastam hogy ez már az androidban is benne van hogy ezért is cseréld a régi mobilodat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.