Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9402) fdani0807


fdani0807
tag

Ma megérkezett a Telekomosra az utolsó frissítés :(

(#9404) fdani0807 válasza #20749568 (#9403) üzenetére


fdani0807
tag

Miután lejár a garancia biztos ki fogok próbálni egyet 😉

(#9405) csabyka666 válasza fdani0807 (#9402) üzenetére


csabyka666
addikt

Ne búslakodj, ettől még jópár évig használható lesz a készülék. Amíg a 7-es droid nem lesz kevés, addig játékban vagyunk!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9407) Bzzz válasza fdani0807 (#9402) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia!Es tartalmaz valami ujdonsagot?vagy csak hibajavitasokat?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9408) fdani0807 válasza Bzzz (#9407) üzenetére


fdani0807
tag

Szia! Csak a Márciusi biztonsági frissítés. Illetve visszakerültek az előzöleg letörölt gyári Telekomos porogramok, de törölhető. Mást nem vettem észre.

(#9409) csabyka666 válasza #20749568 (#9406) üzenetére


csabyka666
addikt

Csak ha bedöglik. Addig nem cserélem le. :B :K

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9410) jabbagoa


jabbagoa
tag

Hali. Bajban vagyok? Véletlenül beléptem az odinba, most downloading ot ír ki,. Nem szeretném mókolni a telót. Mi a teendőm? Downloading mode, nem odin

[ Szerkesztve ]

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#9411) jabbagoa válasza jabbagoa (#9410) üzenetére


jabbagoa
tag

Visszaolvastam, megoldódott

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#9412) pajszer91


pajszer91
tag

Gyári Telenorosra most érkezett frissítés.

(#9413) plaszy válasza pajszer91 (#9412) üzenetére


plaszy
őstag

Jaja! :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9414) Trilla


Trilla
csendes tag

Sziasztok.SOS-ba kérném a segítségeteket. Van egy 6 Edge. Rootolva volt, custom rommal. A 3.12.7- es Odinnal feltettem a Sammobile oldalról letöltött legfrissebb szoftvert. Szépen végig ment a folyamat, a végén zöld PASS. Újra indul a telefon és kb 30 perce csak a led és a Samsung felirat villog. Köszönöm szépen.

(#9416) Trilla válasza #20749568 (#9415) üzenetére


Trilla
csendes tag

Köszönöm szépen sikerült.

(#9417) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello. S6 edge telóm van andoid 7.0-val, kártyafüggetlen a mobil.

Kb 2 hónapja bekapcsoltam az ujjlenyomat olvasós feloldást és az bekapcsolt egy dolgot, amit nem tudom hol kell kikapcsolni.
Ha hívnak akkor lent egy alsó sávban megjelenik egy felhúzható sáv "üzenet küldése" felirattal. Itt tudok olyan sablon üziket küldeni, hogy bocs majd visszahívlak, stb. Ezt a üzenet küldése sávot hol kell kikapcsolni? Mert zsebből kikotorászva sokszor véletlenül felhúzom a sávot. Ilyenkor abbahagyja a csörgést. Csak villognak a felvevő és elutasító gombok, de a teló nem csörög tovább. Eléggé idegesítő...
Azóta kikapcsoltam az ujjlenyomatos feloldást, de az üzenet küldése sáv megmaradt. Hogyan lehet eltüntetni/kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#9418) tzsolesz válasza Mikeee89 (#9417) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azt nem lehet kikapcsolni. Nem az ujjlenyomat beállításával kapcsoltad be, max eddig nem tűnt fel. Nekem is ott van mióta megvan a telefon. Kikapcsolni én sem tudtam.

(#9420) Marquess


Marquess
tag

Hali
1év után,úgy döntöttem,hogy megvállok a s6E zöld szerelmemtől,tegnap sikeresen el is kellt. Új szerelmem van S7E Coral Blue )
Jó volt tagnak lenni,köszi a segítséget meg a csevegéseket :)
További jót nektek. :)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#9422) tzsolesz válasza Marquess (#9420) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gratulálok, használd egészséggel. :K

(#9423) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!
A legutóbbi frissítés óta nem igazán vagyok megelégedve a telefonnal.
Baromira gyorsan merül és elkezdett egy olyan hülyeséget is csinálni, ha egy jó ideig nem nyúlok hozzá, akkor lekapcsol a wifi. Mikor feloldom a képernyőt, akkor kapcsol vissza és jelzi az üzeneteket.
Mi a franc lehet ez? Próbáltam ebben az eszköz karbantartása programban a nem figyelt alkalmazások közé felvenni a wifi beállításra vonatkozó appokat, de nem jött össze.
Találkozott valaki ilyen problémával?

(#9425) Tibor691


Tibor691
tag

Segítséget szeretnék kérni Tőletek.

Cseréltetek már hátlai üveget a készüléken?

Az aliexpress-ről rendelt kijelzőt sikerült beépíteni a törött kijelző helyett, de a mobil szétszedéskor elrepesztettem a hátlapi üveget, azaz cserés lesz.
A kérdésem az lenne, hogy lehet kapni valahol ragasztó szalag nélküli üveg hátlapot? Ragasztósat azt tudnék, csak ha azt tenném bele, akkor mivel most a ház belső oldalán ott maradt a ragasztó olyan magas lenne, hogy a hátlap kilógna a fém keretből. Nem szívesen kezdeném el eltávolítani a ragasztót a mobil belső oldaláról.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9426) cheguevara76


cheguevara76
csendes tag

sziasztok. tudna valaki linkelni egy 4 fájlos repartos romot?
elözmény: gyári romot 7.0 akartam rootolni,feltettem a Twrp legujabb verzioját majd be akartam bootolni Twrp be hogy onnan a root scriptet lefuttassam. a három gombossal nem jutottam be,és onnantol már el sem indul a telefon sajnos. csak villog a kijelzö néha. Odin mod bejön,de sajnos hibára fut a telepités már az elején.
köszi a segitséget.

(#9428) cheguevara76 válasza #20749568 (#9427) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

ezt kapom

[ Szerkesztve ]

(#9430) cheguevara76 válasza #20749568 (#9429) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

oké köszönöm. már szedem a romot. remélem ez felmegy :) bár már elég sok rommal probálkoztam

(#9432) cheguevara76 válasza #20749568 (#9431) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

sajnos ugyanugy hibára fut az Odin :F :R

(#9434) cheguevara76 válasza #20749568 (#9433) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

köszi szépen :) Te is jártál már igy ezekszerint?

(#9436) cheguevara76 válasza #20749568 (#9435) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

sajnos most a flash végén a Hidden.img után dobott failt az Odin :F

(#9437) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Hol vagy milyen programmal lehet megnézni azt, hogy kapott-e vizet a teló vagy a kamera beázott-e? Valami indikátor féle rémlik, de nem emlékszem már a helyére.

Köszi

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9439) cheguevara76 válasza #20749568 (#9438) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

miután átneveztem csomagoljam vissza a tar fileba a Hidden filet és ugy flesseljem? köszi

(#9441) cheguevara76 válasza #20749568 (#9440) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

amit legutobb küldtél az szépen felment. de mivel a hidden.img-nél hibára futott a flash végén igy kiszedtem a rombol. ugy már végigment a telepités. és ezt a kiszedett hidden.img filet külön beflesseltem utána :) mostmár elvileg bootol a vas. bár elég régota várok. innen van mod recoverybe mennem? hogy kapjon egy wipeot? köszi

(#9443) cheguevara76 válasza #20749568 (#9442) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

szakember vagy!!! :R :R :R hálám üldözni fog.. :))

(#9445) cheguevara76 válasza #20749568 (#9444) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

köszi még1x :R :R már temettem a vasat :)

[ Szerkesztve ]

(#9446) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok, a Samsung Pay eltüntethető, vagy dobhatom el a telefont?

(#9447) tzsolesz válasza tzsolesz (#9446) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jobb felső sarok, frissítések eltávolítása.

(#9449) tzsolesz válasza #20749568 (#9448) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a szar kiteszi magát kezdőképernyőre. Ugy hogy felhúzható. Csinál egy fület alulra. Na már most, ezt nem lehet kikapcsolni az alkalmazásban sehol. A programoknal ha rákeresel és belemész, letiltassz minden értesítés engedélyt, és törlöd az adatokat az sem érdekli. Nem lehet kikapcsolni ott sem. Lesz egy örök füled a teló kepernyőjén, ott éktelenkedik, és zavaró mert feszt hozzáérsz, ergo használhatatlyn lesz tőle a teló. Legalább is nekem, mert én ilyen nyűgös vagyok az ilyenekre. Ha kényszerleállítod, és törlöd az adatokat, újraindításkor visszajön újra. Samsungéknál ergurult a gyógyszer....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.