Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) szegnyereg válasza #20749568 (#9298) üzenetére


szegnyereg
csendes tag

Igen! Nagyon köszönöm a segítségedet! Igaz, még egyszer el kellett játszanom este ugyanezt mert közben sammobileról lejött egy másik MM rom és azzal is megpróbálkoztam de szintén ez lett a vége. Ezek szerint nem nagyon akar sikerülni nekem ez a downgrade. Mindenhol egy fájlos romok vannak ötös és hatosból is.

[ Szerkesztve ]

(#9302) ricsi8800gt válasza #20749568 (#9292) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

A minek ?

Őőő valami jobb minőségű üveg fóliát tud valaki ?
Egy nagyon kicsit le koccoltam a telcsit és a ball felső sarkán az üveg fólia már meg is repedt

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#9304) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Ma jött nekem a telcsire egy frissítés Alapsáv vagy kernel de valamit frissített.Másnak nem ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#9306) ricsi8800gt válasza #20749568 (#9305) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Február 1

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#9308) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok, nálatok sem lehet átméretezni a 4x1 időjárás widgetet 4x2-re? Vagy factory reset megoldja?

(#9309) adamvarga013


adamvarga013
csendes tag

Sziasztok!

Keresgéltem, de nem igazán találtam olyan posztot, ami hasonló kérdést feszegetne, ezért felteszem én.

Van itt esetleg olyan, aki az S7 Edge 3600 mAh akksiját szerelte / szereltette be az S6 Edge-ébe?
Redditen találtam erről pár posztot, de magamnak nem igazán merném elkezdeni, ezért jobb lenne pár esetleges ajánlás vagy vélemény.

:R

(#9310) icemad válasza adamvarga013 (#9309) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem megoldható. Az azért nagyobb aksi, nem hiszem hogy belefér.

(#9311) nggabi válasza icemad (#9310) üzenetére


nggabi
nagyúr

Elvileg lehetséges. Ha kifizeti én beépítem neki :)

"szenyor dzsíííí"

(#9313) fdani0807


fdani0807
tag

Telekomosra most érkezett egy 416MB-os frissítés. Még nem töltöttem le, csak kiírta, hogy elérhető

(#9314) tzsolesz válasza fdani0807 (#9313) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

hmmm. Ott lehet hogy a telekomos appok is benne vannak a pakkban. Nem tudom.

(#9315) fdani0807 válasza tzsolesz (#9314) üzenetére


fdani0807
tag

Február 1. ASL..
Azon kívül semmi új app vagy funkció. Erre számítottam csak meglepődtem, hogy az 50MB helyett ennyi jött

[ Szerkesztve ]

(#9316) Bzzz válasza fdani0807 (#9315) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia.Es van valami valtozas a frissitesben nem tudod?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9317) fdani0807 válasza Bzzz (#9316) üzenetére


fdani0807
tag

Én nem vettem észre semmi újat.

(#9318) tzsolesz válasza fdani0807 (#9315) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez nekem valami 160Mb volt. Érdekes.

(#9319) papp_no1 válasza #20749568 (#8825) üzenetére


papp_no1
senior tag

Sziasztok szeretnék kérni egy 4 fileos repartos romot tőletek, alap nem főzött android verzióhoz. Sajnos a root miatt nem megy a tv go app ... de istenért se találok normális GYORS tárhelyes feltöltést.. köszi aki segít!!

(#9321) benobi2


benobi2
csendes tag

Hátha valakinek ez új. Lefrissítettem a telót és egy fontos változást tapasztaltam. Eddig ha hotspotként használtam és hívás érkezett és felvettem, megszakadt a hotspot. Most már megy beszélgetés közben is.

(#9323) fdani0807 válasza tzsolesz (#9318) üzenetére


fdani0807
tag

Hát akkor tényleg érdekes :D

(#9324) tzsolesz válasza fdani0807 (#9323) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát mi a rák az a sok adat? Érdekes mindenesetre. Én még mindig azt mondom, hogy a szolgáltatós appok is frissültek.

(#9325) benobi2 válasza #20749568 (#9322) üzenetére


benobi2
csendes tag

Telenoros. És a munkához gyakran kell használnom hotspotként. Szóval ez nekem nagy segítség.

(#9327) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nem tudja valaki, végleg kukázták az S6 párosra az oreót? Mintha a friss kiadványokban már nem lenne benne.... csak az S7/ S7 edge....

(#9328) papp_no1 válasza #20749568 (#9320) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszi

(#9330) Marquess


Marquess
tag

Hali
Tudom kicsit Offos téma,de gondoltam megosztom" Most lesz 1 éves a S6E Green 64Gb-s Telom..
Nagyon szeretem,talán életem egyik legjobb telefonja. (Nálam ez nagy szó),de sajnos most kicsit úgy érzem,hogy lassan elkezdek utána nézni egy másik márkának....Hogy miért? Talán a mérete miatt és egy kicsit erősebb készűlékre váltok.
Lényegében nagyon elégedett voltam a telefonnal,sokáig féltem megvenni,mert nagyon szidták a telefont ,hogy rossz stb,de szerencsére,nem hittem nekik! :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#9331) icemad válasza Marquess (#9330) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én s8 pluszra váltottam tavaly. Asszonykám s8-at kapott. Mindkettő remek telefon, nagyon nem lősz mellé ezekkel. Ha másik márka érdekel, akkor a kollégám nagyon dicséri a Huaweit. Valamelyik p10 van neki, de nem a lite.

(#9332) Marquess válasza icemad (#9331) üzenetére


Marquess
tag

Ahh pont a Huawei p 10 Lite telefont néztem ki a kék színe miatt,meg még az Iphone 7-et vagy X-et ... Igazából nekem az Lg hiányzik nagyon... :(

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#9333) Stanbacsi válasza Marquess (#9330) üzenetére


Stanbacsi
tag

Én pont egy hete cseréltem le Honor 9-re. Teljesen meg voltam elégedve az s6-al. Viszont kíváncsiságból kipróbálom mit tud egyéb konkurencia. Hát nem bántam meg... elég erős :DD

(#9334) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne a telefonommal, hogy nem tudom bekapcsolni. A zöld led folyamatosan világít az elején, de semmi mást nem tudok vele tenni. Se Hard restart, se recovery, se download mód, pc-re dugva nem látszik. Mostanában csinált olyat többször is, hogy éjszakára feltettem tölteni, és semmit nem töltött rajta, vagy hogy hirtelen lezuhant a tölöttségi szint és az akkuhasználati statisztikában is voltak "szakadási pontok". Tapasztalt már valaki ilyesmit?

(Remélem hogy csak akku gond és egy csere megoldja. Mivel már lejárt a 2 év gari, így gondolom önköltséges lesz a buli.)

(#9336) Kékes525 válasza -cobra- (#9334) üzenetére


Kékes525
félisten

" de semmi mást nem tudok vele tenni."

Dehogynem, téglának még jó! ;] Szervizbe kell vinni, mert ez HW-nek tűnik. Apropó, a töltőd az biztosan jó? Próbáld esetleg egy másikkal. Gyors töltést és a vezeték nélkülit is, mert lehet, hogy az USB csatlakozó hibás. De ha jósolnom kell ez akku gond. Sokat használtad a telefont? 2 év nagyon nagy használat mellett tönkre teheti az akkumulátort.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9337) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, már régóta dobálja fel az S6 a 7-es frissítést, de eddig ódzkodtam feltelepíteni. MI a tapasztalat, megéri frissíteni? Hoz valami pluszt, javulást? Ha ront az aksiidőn meg a sebességen, akkor nem élnék a lehetőséggel, jó a 6-os is.
Köszi a válaszokat. :)

(#9339) Kékes525 válasza rjy08 (#9337) üzenetére


Kékes525
félisten

Frissítés előtt mentsd el minden adatodat, ami pótolhatatlan. Nagy verzió váltások esetében érdemes Factory Resetet (gyári visszaállítást) csinálni, ez minden megváltoztatott beállítást és adatot töröl(!), a mentés ezért szükséges. Ha gyári beállítás visszaállítása nélkül telepíted a 6-osra a 7-est, akkor vagy azonnal, vagy később problémák jelentkezhetnek, ezért szoktuk ilyenkor ezt javasolni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9340) csabyka666 válasza Marquess (#9330) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Páromnak LG G6-ja van, nagyon meg van vele elégedve. A kamerája szuper, a kijelzője régebbi technológia, mint az S6 / S6 Edge, de cserébe nem ég be, és sokkal élethűbbek a színek - nekem nem jött be a Samsung túlszaturált kijelzője. Alap színmódban azért élvezhető az is.
Akksija is jól bírja, gyors, nem fagy, de ha prémium telót veszel, kis eséllyel nyúlsz mellé, a baj inkább az olcsóbbakkal van, márkától függetlenül.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9341) rjy08 válasza Kékes525 (#9339) üzenetére


rjy08
tag

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! :)

(#9342) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!

Megcsináltam a főverzió frissítést. Utána még volt 2 kisebb frissítés, azokat is feltelepítettem. A rendszer látszólag jól futott, nem tapasztaltam problémát, de azért csináltam egy factory resetet.
Visszaállítottam samsung és google accounttal amit lehetett, majd belaktam újra a készüléket.
Így nap végére azt kell hogy mondjam, több funkció hiányzik a rendszerből, mint amit számomra pozitív újdonságként találtam. Ez a gusztustalan minimalizmus mindenhol tetten érhető, nem fér a fejembe, miért kell jól működő dolgokat kivenni. Nyilván ezek a dolgok csak szőrszál hasogatásnak tűnnek és tudok élni nélkülük, de jelenleg zavar, hogy miért tüntették el őket.
Ott van például az értesítősáv gombjainak elrendezése, vagy a kijelző fényerősávról hiányzó automatikus fényerő gomb hiánya. Nem lehet állítani a beállítások mögött lévő képet, az van amit a témából hoz. A partnerjelző edge panelon az adott személy kontaktjára kattintva előugrik egy borzalmasan apró menü, ahonnan lehet indítani a hívást vagy üzenet sms küldést. A régi középen felugró menü sokkal jobban kézre állt. Az alkalmazások értesítéseinek szerkesztésénél 2 számomra lényeges opciót egyszerűen egy beállítópont alá vontak be, külön nem lehet őket állítani. (Megjelenítés csendben alatt az előugró előnézetek blokkolása) és még sorolhatnám.
Mindezektől eltekintve vannak tetszetős részei, de nem vágtam magam hanyatt. Az akkumulátoros üzemidőre leszek még kíváncsi.

(#9343) csabyka666 válasza rjy08 (#9342) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Érintősáv elrendezés: 2 ujjal lehúzod a rolót, ráböksz jobb felül a pöttyökre, szerkesztés.

Automatikus fényerő gomb: biztos a beégés minimalizálása miatt vették ki. Nekem tök jól ráállt a kezem, hogy én magam állítom be, megszokás kérdése, nem hiányzik.

A többi is szubjektív, edge panelt én talán párszor, ha használtam. S6-om volt korábban, azon nem volt ez a lehetőség, lehet azért nem is hiányzik.

Üzemidő, hát, S6-on végigjártam én is a főverziókat, nagy csodát ne várj, ennek a készüléknek (talán egyetlen) igazi gyengéje az akksi.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9345) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A Samsung Galaxy S6 sem kap többé frissítéseket

Végül is ennyi. Azért szép kort élt meg.

[ Szerkesztve ]

(#9346) csabyka666 válasza tzsolesz (#9345) üzenetére


csabyka666
addikt

Valljuk be, így is el lehet még lenni vele évekig. A hardver bőven kiszolgálja az igényeket. Mi jelenleg az általános "legrégebbi" Android, amin még fut a legtöbb app? 4.4?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9347) tzsolesz válasza csabyka666 (#9346) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Végül is igen. Túl nagy lépésekben egyébként sincs már fejlődés a verzióknál. Nem kell a kardunkba dőlni. Az akkumulátor az ami irritáló. Nemrég cserélték szervízben, de ugyan olyan szar az egész..... Az első 1-2 héten még azt mondtam, talán megérte a 10K-ót. De most azt hogy felesleges volt az egész. Nagyon rossz.....
ha otthon vagyok és sűrűbben nyomkodom, akkor fél fényerőnél is, naponta 2-szer töltöm. Ez több mint gané..... Úgy hogy menni fog nemsokára a háztól. Nekem ne számoljon visszafelé a szemem láttára úgymond új akksival..... :(

(#9348) csabyka666 válasza tzsolesz (#9347) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem biztos, hogy ez akksi gond. Én 1 évesen vettem, 3 hónapja van nálam, de 1 napot el szokott menni. Ha nagyon nyomom neki, akkor 1x fel kell tennem napközben, de ha reggel 6-7 körül leveszem, estig ki szokott tartani.
Alkalmazások körül nézelődj, nem ragad-e be valami?!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9349) tzsolesz válasza csabyka666 (#9348) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Most majd csinálok factory restet,és megnézem úgymond tiszta rendszerrel. Valószínű, hogy a Facebook, meg az többi ilyen akkumerítő program a felelős.
Csak tudod, van itt páromnál egy A5 2017, ami a megjelenésekor lett vásárolva, már vagy másfél éves, agyon van nyüstölve, a gyerekek azzal játszanak egész nap, fent van rajta kb. 40 program, és játék, és szó szerint még az utolsó 3%-ot is 1 órahosszába telik lemeríteni. Másfél éves leharcolt akkumulátorral kb. 2-szer akkora a kijelzőideje mint az S6-nak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.