Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Csiszq46 válasza #20749568 (#8349) üzenetére


Csiszq46
tag

Root nélkül nem is lehet megoldani ezt? Ha kiroot-olom a telót akkor meg a samsung fiók ugat állandóan!

(#8402) tzsolesz válasza Mikeee89 (#8400) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem kell ehhez root.

(#8403) Csiszq46 válasza tzsolesz (#8402) üzenetére


Csiszq46
tag

Nem engedi elmenteni az átìrás után.

(#8404) subset


subset
senior tag

Tegnap éjjel frissült a Magyar független (XEH) 7-es...
(Valószínűleg csak biztonsági javításokat tartalmaz)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#8405) tzsolesz válasza subset (#8404) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem is frissült az XEU-s vagy 2 hete. De csak pár mega volt. Nem tudom mi lehetett......

(#8407) Mikeee89 válasza subset (#8404) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Nekem is jött kb 80 MB volt (független). Nem látok lényegi változást, javulást.

Azt mi okozhatja, hogy néha este olyan jól elvan készenlétben a teló, alig merül, máskor meg egy éjszaka alatt az akksi felét leszívja? Pedig mobilnet, wifi ki van este kapcsolva általában. Tök random módon, van amikor kiürítem a gyorsítótárat és akkor is merül nagyon, van mikor nem ürítem ki és akkor is merül. Általában chrome, viber, facebook, messenger fut, játszani alig játszok vele az nem marad a cache-ben. Valami ötlet? Vagy hogyan lehetne monitorozni mi a ludas? Mert a gyári akksifigyelő adatai elég kevés infót adnak.

Ui: android 7.0, volt már factory reset és nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#8409) Marquess


Marquess
tag

Nem tudom mit,de én most kaptam Osztrák Szoftver frissitést....Várunk valamit?:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8411) tzsolesz válasza #20749568 (#8410) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

"Rendes" verziószámot ugró frissítés valószínűleg már nem lesz.

Erre mérget vehetünk. De szerintem nincs is rá szükség. Én a 6.0-val is nagyon elvoltam. Sőt.

(#8412) fdani0807


fdani0807
tag

Volt egy régebbi verziószámú eredeti S8-as időjárás+widget .apk amit sehol sem találom. Mindegyik amit próbálok nem települ fel. Valakinel esetleg nincs fent az újabb?
Vagy egy link ahonnan le tudom tölteni? Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#8413) Lajcsika válasza fdani0807 (#8412) üzenetére


Lajcsika
tag

apkmirror.com

(#8414) feroooo31


feroooo31
tag

Véleményetekre vagyok kiváncsi! Lehetséges e az, hogy az autó szelvedőjére van feltéve egy univerzális telefontartó és benne a telefon és annyira felforrósodik a telefon, hogy az akksi ragasztója elengedi az akksit?! Mert már egyszer volt ez miatt szervizben és azóta megint produkálja ezt, hogy zörög a telefonban. Első szerviz emiatt egy hónapja volt és megint be kellene adnom!Kamera csere is volt, akkor mert ott is hangosabban zörgött,mint kellene.

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8415) tzsolesz válasza feroooo31 (#8414) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Simán lehetséges. Én a helyedben nem tenném ki a napra. Piszok forró tud lenni tőle.

(#8416) feroooo31 válasza tzsolesz (#8415) üzenetére


feroooo31
tag

Ezzel a lendülettel akkor ki is dobhatnám a kukába, mert a kocsiban nem tudom használni. Nem tudom máshova tenni csak a szelvedőre! Elég kaki lehet az a ragasztó amivel rögzítik ha kb. 80-90 °C fokon elenged!

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8417) tzsolesz válasza feroooo31 (#8416) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

90 fok elég extrém egy mobiltelefonnak azért.

(#8418) feroooo31 válasza tzsolesz (#8417) üzenetére


feroooo31
tag

Akkor a Samsung egy sz.r,illetve nincs feltüntetve sehol, hogy autó szélvédőn ne használjam, mert az már extrém körülmény és nem bírja a telefon!?

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8420) feroooo31 válasza #20749568 (#8419) üzenetére


feroooo31
tag

Akkor el viszem szervizbe aztán ragasztgassák csak amíg garanciális! Elvégre elvárható egy 180.000Ft-os prémium telefontól, hogy egy kis melegtől sem megy tönkre, nem?!

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8422) feroooo31 válasza #20749568 (#8421) üzenetére


feroooo31
tag

Valahogy lemaradt, hogy melegben ne használja mobiltelefonját az autóban, mert a ragasztó elengedi az akkumulátort. Csoda, hogy nem esik szét a telefon, mert azt is ragasztó tartja össze. De gondolom ti nem használjátok autóba, főleg nyáron amikor megy az ember nyaralni és használnia kell a GPS-t és hova tenném ha nem a szelvedőre!?

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8424) feroooo31 válasza #20749568 (#8423) üzenetére


feroooo31
tag

Ok, megyek a boltba és veszek 140.000Ftért egy új rendszert az autóba! Valahogy az jobb is, mint ez gagyi S6 edge!

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8425) pils00 válasza feroooo31 (#8424) üzenetére


pils00
tag

Esetleg ha vennél egy szellőzőrácsra szerelhető, (részben)nyitott telótartót és támogasd meg némi szellőztetéssel, esetleg klímával.
Mindezt 2-3000 forintért, s talán még a nap sem érné folyamatosan. ;)

(#8426) feroooo31 válasza pils00 (#8425) üzenetére


feroooo31
tag

Szerintem maradok a szerviznél, aztán fúrok egy két lyukat a műszerfalra, hogy hűtse a klíma. Meg leragasztom a szelvedőt, hogy árnyékot vessen.
De gondolkodjunk csak, ahol állandó meleg van oda milyen készülékeket küldenek? Mert igazából nem az én hibám, hogy meleg van és nem bírja a magas hőmérsékletet a telefon, hanem a gyártóé, nem?
Közben megtaláltam, hogy 5-35°C között ajánlott használni a készüléket.

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8427) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hozzaszolnek ha lehet:) Nekem is a szélvédőn van a tartó,nagy horgász vagyok Szentendreről Merenye-röl. Nem kis táv! Végig megy a sygic és nem forrosodik fel.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8428) feroooo31 válasza kbyte1024 (#8427) üzenetére


feroooo31
tag

Rendeltem tartókat, szellőzőre szerelhetőt meg flexibilist is.

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8429) subset


subset
senior tag

Lehet úgy is navigálni hogy nem nézem hanem hallgatom a telefont.

Persze jó a vizuális visszajelzés, de az út nagy részében nem azt kell nézni (szvsz), hogy milyen szépen halad a pozícióm a virtuális térképen - pl. 170km-en keresztül egy autópályán......úgy is pofázik ha ezt-azt kell csinálni - persze ha hallod mit akar.....
A pontos megérkezésnél szokott elkelni a segítség legalábbis nálam - akkor meg bekapcsolom a kijelzőt- akár.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#8430) NemProfi válasza subset (#8429) üzenetére


NemProfi
tag

Azért én szeretek biztosra menni hogy azt mondja amit mutat. Volt már rá példa hogy más utasítást mondott mint amit mutatott. Ok nélkül.

(#8431) o_pegazus_o


o_pegazus_o
tag

Sziasztok!

Nagyon zavar, hogy a használtan (garival) vett s6 edge telefonom saját hangszórós kihangosításnál nagyon rossz hangminőséget produkál a másik félnél. Magyarán akadozva, szaggatottan, rosszul hall.
Tegnap kicseréltettem a felső mikrofont, mert érzésem szerint egyáltalán nem működött. Sajnos csak kicsit lett jobb.
Tudok tenni még valamit? Ez típushiba vagy egyedi jelenség?

(#8432) NemProfi válasza o_pegazus_o (#8431) üzenetére


NemProfi
tag

Nekem nem panaszkodtak ilyesmiről a vonal másik végén. Pedig én is sokat használom kihangosítva a mobilt.

(#8433) o_pegazus_o válasza NemProfi (#8432) üzenetére


o_pegazus_o
tag

Köszi! A zajszűrőt holtudom esetleg kikapcsolni!

(#8434) Marquess


Marquess
tag

Csak Usb-vel tudok átküldeni fájlokat a gépről telefonra ,vagy van valami program hozzá?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8435) NemProfi válasza Marquess (#8434) üzenetére


NemProfi
tag

AirDroid esetleg? Van app hozzá az áruházban. WiFin keresztül megy az adat.

(#8436) Marquess válasza NemProfi (#8435) üzenetére


Marquess
tag

Köszi,azt ismerem,de nem használom.Az ilyen Wifis küldözgetős dolgok nem annyira biztonságosak...Szerintem

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8437) Marquess válasza feroooo31 (#8418) üzenetére


Marquess
tag

Ezt most komolyan mondod/Kérdezed?!
Bocs,de ez pont olyan,mint az a Amerika buta nő,aki berakta a macskáját a Mikróba,mert vízes volt és a macska széttrobbant...Erre ö is azt mondta,hogy Hát nem volt rá írva a mikróra,hogy ne tegyem!!!!
:W :C

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8438) NemProfi válasza Marquess (#8436) üzenetére


NemProfi
tag

Akkor mi másra gondoltál USB kábel és wifin kívül? Milyen programra? A levegőben mégse mehet az adat(hacsak nem gépről tolod fel a fájlt a felhőbe. Drive, dropbox, stb.. És aztán telefonnal leszeded onnan, de szerintem ez hülyeség folyamatos adatátvitelre.) Még talán az van ha veszel egy USB-micro usb csatlakozós Pendrive-ot és azt használod e célra. 4E körül már van 16gb-os.

(#8440) Marquess


Marquess
tag

Igazából csak lusta voltam használni az USb kábelt,megszoktam,hogy Lg nél Lg Pc suit programot használtam és most kicsit hiányoltam a dolgot..Tudom az is Wifis ...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8441) Zin


Zin
senior tag

Üvegcserére szorulo S6 edge-t kb mennyiért tudnám eladni?Card független gyárilag!Érintő panel az jó

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#8442) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Ha van beállítva Samsung Cloud és Google drive és Onedrive, akkor hogyan lehet beállítani, hogy az új képek + videók csak a Onedrive-ba szinkronizálódjanak?

(#8443) Marquess


Marquess
tag

Hali all...
Ma sajnos nagyon elkezdtem agyalni,hogy talán megválok a S6 E zöld telomtól...:(
Az akksim valamiért nagyon szar lett.... este 99% és reggelre meg 80% lesz úgy ,hogy nincs használva ,offolva van a wifi és minden program zárva van..... :O

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8445) Marquess válasza #20749568 (#8444) üzenetére


Marquess
tag

Mi is az a Fr pontosan?
Nem ismerem ezeket a programokat. Ált nem szoktam belenyúlni a telefonba

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8447) Marquess válasza #20749568 (#8446) üzenetére


Marquess
tag

Ez a program? Kb semmi értelmeset :D
26C /72% aksi..ennyi:)
Alap dolgokat használok : Youtube.Facebook lite,Skype,Viber. Zene program.Albumart, Soundhund...ennyi.
Csinálok egy resetet hátha ....

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#8448) tetova válasza Mikeee89 (#8398) üzenetére


tetova
tag

Próbáld meg ezt. www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/touchwiz-home/touchwiz-home-6-1-09-2-release/samsung-touchwiz-home-6-1-09-2-android-apk-download/

[ Szerkesztve ]

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#8449) tetova


tetova
tag

www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/samsung-touchwiz-home-6-1-09-2/
Innen is jó, csak nem tudom, miért nem a linket illeszti be...

[ Szerkesztve ]

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#8450) senki66 válasza senki66 (#7093) üzenetére


senki66
senior tag

Korábban még én ajánlgattam itt a topikban [Spigen Steinheil Screen Protector for Samsung Galaxy S6 Edge]ezt a képernyő- , és hátlapvédő fóliát, de akkor már fent volt egy másik meg volt egy tartalék is ( hong kongi "Tempered glass" műanyag, bűn ronda, de érdekes az egyik fél évig bírta, a másik két hétig). Most, hogy kellene nem találok itthon sehol ilyen Spiegent, de az ebay-en is 0-ás készleten van. Tud esetleg valaki itthon eladót esetleg maradt valakinek feleslegben, amit eladna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.