Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) nggabi válasza tzsolesz (#9449) üzenetére


nggabi
nagyúr

adhell3-al kikapcsolható, root se kell.

"szenyor dzsíííí"

(#9452) tzsolesz válasza nggabi (#9451) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:Y Köszi szépen. Ezt kipróbálom. :R

(#9453) nggabi válasza tzsolesz (#9452) üzenetére


nggabi
nagyúr

[link] egy pici macera van, de nem vészes.

"szenyor dzsíííí"

(#9454) tzsolesz válasza nggabi (#9453) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Thx. nem vészes. :R

(#9455) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nuh. Most meg az időjárás csinalja azt hogy feloldáskor az fogad a kezdőképernyő helyett. Ezt pedig használom basszus. Mit műveltek ezek a Samsungnál?
Erre van megoldás? Vagy itt us a frissítést kell eltávolítani? Ez most baki, vagy direkt lett ilyen? :W

(#9456) cheguevara76 válasza tzsolesz (#9195) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

hello. lehet hogy azota már megoldottad,de én ezt csak custom romon tapasztaltam eddig ami eleve s8-rol portolt Rom.
tegnap még az volt a vason :DD

(#9457) tzsolesz válasza cheguevara76 (#9456) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hmmmm, nekem azóta csinálja ezt hogy az Amber Weather rajta volt. Az kezdte úgy hogy bejött amikor felnyitottam. valami tutin művelet maradhatott benne. Most nem csinálja egy ideje. Clean Masterrel kitakarítottam.

(#9458) icemad válasza tzsolesz (#9457) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amber weather, clean master... Édes f@szom... Aztán csodálkozol, hogy minden szar megjelenik a telón...

(#9459) tzsolesz válasza icemad (#9458) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Amber Weather csak próba volt... A Clean Master meg csak kitakarítani kellett......

(#9460) icemad válasza tzsolesz (#9459) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a gyári időjárás mellett még az Aix Weather widgetet használom, ez meglepően pontos. Kis helyet foglal, és szépen testreszabható.
Takarításhoz meg a telefon gyári programja teljesen jó.
Javaslom még a Peel smart remote kikapcsolását is, ha eddig még nem tetted meg. Gyári program, de tömve van reklámmal. Ezt a Samsung igazán eltüntethetné már...

(#9461) tzsolesz válasza icemad (#9460) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Kipróbálom. A Pell Smart Remotét kb. 1 éve alapból tiltom, minden FC után. Gané az a program, beépül mindenbe, és tele van akksi zabáló folyamatokkal.....

(#9462) cheguevara76 válasza tzsolesz (#9461) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

szia.én a régebbi zenelejátszós hsz.edhez szoltam :)

(#9463) tzsolesz válasza cheguevara76 (#9462) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jaaah, tényleg. Hát egyelőre custom romokat nem próbálgatok, mert nekem fontosak a jól működő gyári alkalmazások. Kamera, stb... Valami portolt zenelejátszót kipróbáltam volna kíváncsiságból... ;)

(#9464) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Bluetooth headsetről váltanék vezetékesre, jelenleg a gyári fülest használom, de be szeretnék szerezni egy mono, "1 fülesest".
A problémám, hogy bár a headsettel szuper a hangminőség, ha pl vezetés közben navigálok, a Waze hangja csak a fülesen hallható. A telefon csörgése rendben van, azt hallom a telefonból, de a navi hangját is szeretném. Néztem a beállításokat, de nem találtam olyat, mint a BT-s fülesnél, hogy csak a media vagy csak a call audio szóljon belőle...

Van erre valami megoldás? Mert ha a navit nem hallom, megbukott az egész dolog.

Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9465) tzsolesz válasza csabyka666 (#9464) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha a gyári navi erre nem képes, akkor nézz utána hogy alternatív (Play áruházból) navi megoldaná-e a problémád.

(#9467) csabyka666 válasza tzsolesz (#9465) üzenetére


csabyka666
addikt

Mindenképp a Waze-t szeretném használni...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9468) csabyka666 válasza #20749568 (#9466) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, lehet nem írtam jól, de vezetékes fülest használnék a BT helyett. BT-n ment, csak olyan hamar lemerül, hogy idegbajt kapok, azért kell a vezetékes. És az mindig a fülesen adja a Waze hangját.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9469) keselyü57


keselyü57
tag

A galéria alkalmazásból a frissítés (5.4.02.12 verzió) után eltűnt a képszerkesztési lehetőség. Más is tapasztalta, vagy egyedi eset?

(#9470) tzsolesz válasza keselyü57 (#9469) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem megvan.

[kép]
[kép]

(#9471) keselyü57 válasza tzsolesz (#9470) üzenetére


keselyü57
tag

És működik is? Mert nekem is megvolt, csak bizonyos funkciók nem működtek. Ajánlották a gyorsítótár ürítést, az alkalmazás alaphelyzetbe való visszaállítását....na innentől fogva nincs. Egyébként nem nagy gond, mert a Google Fotók-ban meg van minden.
Sokkal jobban bosszant, hogy az SMS alkalmazásban az új üzenetek adott telefonszámról nem elől hanem utolsó helyen vannak. Utálatos dolog, mindig a végére tekerni. Belépési kód küldésekor egyenesen zavaró.

(#9472) tzsolesz válasza keselyü57 (#9471) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Abszolút működik persze. :K

(#9473) keselyü57 válasza tzsolesz (#9472) üzenetére


keselyü57
tag

No ez akkor megint egy újabb X akta! Köszönöm a válaszod!

(#9474) rjy08 válasza #20749568 (#9424) üzenetére


rjy08
tag

Köszönöm szépen a választ! :)
A wifi készenléti módban mindig-re van állítva, és kivettem az alkalmazásfigyelőből is, hogy ne tegye energiatakarékos módba. Az alvás közbeni kikapcsolás alatt mit értesz? Azt hol találom?
Update után factory resetet nyomtam. Az nem elegendő?
Direkt nem használok ilyen istenkáromlás programokat :D

(#9476) icemad válasza #20749568 (#9475) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönjük az eddigi munkádat és segítségedet. :R

(#9477) tzsolesz válasza #20749568 (#9475) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszönöm én is a topic nevében egyáltalán azt hogy felvállaltad eme haldokló topikocska figyelését, segítését.
Sajnos a telefon felett eljárt az idő. A topic igazából halott, csak úgy mint a te S6e-d.
Én is csak későn csatlakoztam be, a telekom utolsó példányainak egyikét kaptam meg, úgy hogy az S5-öm megadta magát, és ezt kaptam cserébe. Valójában soha nem volt hatalmas felhasználótábora ennek a telónak, inkább a sima ment jobban, talán az ára, talán a kijelző miatt.
Nekem még működik, sőt egész jó állapotban van, 1-2 felületi 3-4mm-es hajszálkarctól eltekintve, amit csak nap felé fordítva lehet látni. Viszont az akkumulátorát hiába cseréltettem ki 11000Ft-ért, 2-3 hét után ugyanolyan gyenge mint a másik volt. És igen, sajnos ez a leggyengébb pontja ennek a telefonnak, meg a melegedés..... A kijelző is úgy túl tud hevülni, hogy rossz hozzányúlni.

Minden jót neked. Tudod már mi lesz a következő?

UI: Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült....... :R

Jah, és még valami. Aki olvassa ezt a hozzászólást. Az írja már le ide, hogy jelenleg milyen tokot használ.
2 dolog miatt. 1 hét alatt talán kiderül, hogy ki látogatja még ezt a topicot (hátha látok régi arcokat), és kiderül kinek van még meg a kis jószág. A másik pedig az, hogy ötletet adtok hogy tokot váltsak.

jelenleg ezt használom:

[ Szerkesztve ]

(#9479) icemad válasza tzsolesz (#9477) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak olvasni szoktam. Az s6 edgeket a fiaim örökölték. Nekik tök alap, mintás szilikon tok van. Nekik ez elég, csak itthon használják a telefont, játszani meg youtubeozni.

(#9480) Nundee K. válasza tzsolesz (#9477) üzenetére


Nundee K.
tag

Szia!

Gyári clear cover-t és egy Nillkin-t használok, felváltva.
17 hónapos a teló, kijelző védő fólia sosem volt rajta, zéró karc. :)

[ Szerkesztve ]

(#9481) icemad válasza Nundee K. (#9480) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a karc dolog nagyon érdekes. S6 edgen én sem használtam fóliát, és mondhatni karcmentes a kijelző. Pár alig észrevehető mikrokarc persze van rajta. Azután cseréltem s8 pluszra, és azt is fólia nélkül kezdtem használni. 2 hónap után tele lett karcokkal, ment is rá a fólia...

(#9482) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Igazából nekem is csak mikrokarc van rajta 2db 5-6mm hosszú. Csak kikapcsolt kijelzőnél látszik fény felé fordítva. Nagyon jól bírja.
Vettem rá kétszer fóliát, mind a kettőt elcsesztem.... :DDD

Amúgy nekem 8db tokom van hozzá. 90%-a Wish-ről való.

[ Szerkesztve ]

(#9483) gmatyi88


gmatyi88
tag

Spiegen Tough Armor. De soha többet. Eredeti és hosszabb 1.5mm el. Lötyög benne a telefon. Másik. Kijelzővédőt milyet érdemes rátenni??? 1éve használom fólia nélkül enyhén hajszálkarcos csak.

(#9485) sEtuke


sEtuke
tag

Sziasztok.
Valaki találkozott hasonló problémával ?
Újraindulgat random, most 20 perce 1440p-s videó megy, hiba mentesen, elmúlt 1 napban is hibamentes volt.

(#9486) tzsolesz válasza sEtuke (#9485) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akku cellazárlatos? Ha hard reset nem segít akkor érdemes megnézetni szervízben.

(#9487) sEtuke válasza tzsolesz (#9486) üzenetére


sEtuke
tag

Hasonlóra tippelek, vagy nem jól lett összeszerelve, igen, akkumlátor csere történt nemrégiben.
Minap hoztam haza pont, IMEI hiányában volt bent, sikerült megcsinálniuk, de akkor újra meglátogatom őket!
Köszi.
Igazából random mód műveli ezt, semmihez sem lehet kötni.

[ Szerkesztve ]

(#9488) tzsolesz válasza sEtuke (#9487) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az is lehet hogy az összeszereléskor történt valami gebasz. Szerintem is vidd vissza.

(#9489) sEtuke válasza tzsolesz (#9488) üzenetére


sEtuke
tag

Esetleg a fehér kicsi kínai autós szivargyujtóba dugható töltő cellazárlatot okozhatott ?
Egyszer töltöttem vele, mikor kihúztam eléggé érdekes szaga volt a töltőnek.

(#9490) amoledus válasza sEtuke (#9489) üzenetére


amoledus
aktív tag

Meg is van a hiba oka 99% hogy ez! Nem győzöm mondani az ügyfeleknek,hogy alapjárlaton felejtsék el a szivargyújtós töltést ,inkabb power bank...de ha mindenképp az kell, akkor zsebbe kell nyúlni és megvenni azt amiben van rendes szabályzás/védelem ,nem ilyen hamma,tescos hulladékokat használni. Egy IC csere vagy alaplap csere fájóbb mint egy minőségi powerbank pl. a mediamarktból.

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#9491) tzsolesz válasza amoledus (#9490) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azért az komoly. Nem semmi. Mondjuk én rá nem dugnám ilyen kínai szarokra a telót.....

(#9493) tzsolesz válasza #20749568 (#9492) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az ám a durva. Az egy USA cég ha jól rémlik pedig. Akkor ezek szerint csak saját márkás gyári töltőt érdemes használni ezekhez.

(#9495) amoledus válasza #20749568 (#9492) üzenetére


amoledus
aktív tag

Szifon az pedig különösen érzékeny az ilyesmire ,szegény kollegámat néha sajnálom mennyit szív a zárlatos telefonokkal 6s 7plus leginkább , samsungnál szerencsére jobb a helyzet ha alaplapi probléma van :D

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#9496) cheguevara76 válasza #20749568 (#9494) üzenetére


cheguevara76
csendes tag

jo választás :C :)

(#9497) tzsolesz válasza #20749568 (#9494) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Dehogy nem érdekel senkit. Gratulálok az új készülékhez. Használd megelégedéssel.
Elég jókat olvastam róla. :C

(#9498) pajszer91


pajszer91
tag

Gyári Telenorosra frissítés érkezett, június 1. bizt. szint.

(#9499) tzsolesz válasza pajszer91 (#9498) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Micsoda? Arról volt szó, hogy nem kap többet. :Y :C

Rákerestem. Nekem is megjött. Nekem XEU van rajta, az az európai független rom. 307Mb, és ez nem csak biztonsági frissítés ha jól értelmezem. Majd beszámolok ha van valami nagyobb változás.

[ Szerkesztve ]

(#9500) icemad válasza tzsolesz (#9499) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Még a végén tényleg kap oreót... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.