Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) nggabi válasza #20749568 (#8949) üzenetére


nggabi
nagyúr

Hivatalosan nem is javítható, csak komplett cserével. Valójában azonban meg lehet csinálni.

"szenyor dzsíííí"

(#8952) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim! Segítség kellene. Bekapcsoltam a telót,és azt írja ki hogy a Samsung billentyűzet állandóan leáll. Na már most kérne a jelszót de nem tudok gepelni mert nem dobja fel a billentyűzetet.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8954) philipe


philipe
tag

Sziasztok!

Debrecenben tudnátok ajánlani megbízható helyet ahol a hátsó kamera üveget belül megtisztitjak vagy cserélik? Olyan mintha por lenne a lencse és az üveg között..
Köszi.

(#8955) kbyte1024 válasza #20749568 (#8953) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszi a gyors választ. Le is cseréltem a billentyűzetet másikra.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8957) philipe válasza #20749568 (#8956) üzenetére


philipe
tag

Köszönöm, de mivel már nem garanciális a készülék inkább egy megbízható szakembert keresnék..

(#8958) icemad válasza philipe (#8957) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Attól, hogy nem garanciális, még megcsinálják, persze pénzért. Gondolom van tapasztalatuk is ezzel a telefonnal. Hívd fel őket és kérdezz rá. Azzal nem veszítesz semmit.

(#8959) kbyte1024


kbyte1024
addikt

uraim állandóan baszakszik hogy a play aruhaz leáll,a drive leáll stb. a wipe chace particionra nyomjak ilyenkor?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8960) Kékes525 válasza kbyte1024 (#8959) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, elsőnek megfelelőnek tűnik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8961) feroooo31


feroooo31
tag

Akksit cseréltettem 1 év 10 hónap után. Valószínűleg a sok gyorstöltés tette tönkre! Felpúposodott, szervizben is volt pár hónappal ezelőtt, akkor jelezték illetve mozgó akksi miatt volt bent javítson. Most, hogy cserére jutott a régit feltétlenül vissza kértem! A púpok "rendben" voltak de a ragasztást gyakorlatilag kétoldalú ragasztóval oldották meg! Így kellene szakszerűen rögzíteni az akksit???

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8962) icemad válasza feroooo31 (#8961) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy máshogy? Csavarozzák oda?

(#8963) feroooo31 válasza icemad (#8962) üzenetére


feroooo31
tag

Nekem azt mondták, hogy az akkumulátor csere 14.000Ft.Mely áll az akkumulátor 6.000Ft, ragasztó szett 3.000Ft, munkadíj 5.000Ft. Na most ez a kis kétoldalú ragasztó 3.000Ft?

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#8964) nggabi válasza feroooo31 (#8963) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nem, az akkufedél ragasztó is benne van.

"szenyor dzsíííí"

(#8965) tzsolesz válasza feroooo31 (#8963) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Talán aranyból van az a ragasztó. Kb. grammra ki is jön....
Nem semmi. Tud-e még az emberi pénzéhesség sunyiság ennél is nagyobb méreteket ölteni basszus..... :W

[ Szerkesztve ]

(#8966) icemad válasza feroooo31 (#8963) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez jó kérdés. Nem tudom milyen ragasztó lehet. Az igaz, hogy vannak drágább ragasztók is. Lehet, hogy valami spéci hővezető cucc.

(#8967) nggabi válasza tzsolesz (#8965) üzenetére


nggabi
nagyúr

ragaszd fel szilóval, 800ft :DDD csak többet nem szeded le. :))

"szenyor dzsíííí"

(#8968) tzsolesz válasza nggabi (#8967) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ezzel most nem feltétlen a szervizeseket okolom, hanem aki nekik is beszállítja méregdrágán.....

(#8969) csizi74


csizi74
csendes tag

üdv!
olyan gondom van, hogy egy ideje rendszeresen lekapcsolódik a wifiről.
amikor megnézem, hogy melyik wifit látja, akkor ott van a listában a szokásos is amire csatlakozni szokott, viszont hitelesítési problémát ír. wifi ki/be után sem működik, csak a restart segít rajta.
találkoztatok már ilyennel? v.mi tipp esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#8971) icemad válasza #31735936 (#8970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

1. Ez rajta nem segít...
2. Ilyenért már sokan kaptak bant...

(#8972) kbyte1024 válasza #31735936 (#8970) üzenetére


kbyte1024
addikt

jaja vágom,de mi köze ehhez a billentyűzetnek? :D amúgy már megoldódott.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8974) Kékes525 válasza csizi74 (#8969) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem csak az augusztusi visszahelyezése segített. Milyen routered van, mert nem mindenkinél jelentkezik a hiba. Úgy gondlom, hogy router függő. Az enyém: Model: F@ST 3686 V2 MAGYAR TELEKOM.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8976) csizi74 válasza Kékes525 (#8974) üzenetére


csizi74
csendes tag

azért ez csodálatos, hogy a néhány problémát javítanak a frissítések, de annál többet okoznak. :(((
otthon upc connect box (minden más eszközzel jól müxik) van, bent meg valami ipari, de ennél is jelentkezik a probléma.
most reggel átettem a wifi készenlétbent sohá-ról mindig-re, azóta nem tapasztaltam a jelenséget, de ennek csak pár órája..
thx all!

(#8977) icemad válasza csizi74 (#8976) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jön a karácsony. Ilyenkor kell rávenni az embereket új telefon vásárlásra. :)

(#8978) Kékes525 válasza csizi74 (#8976) üzenetére


Kékes525
félisten

"most reggel átettem a wifi készenlétbent sohá-ról mindig-re, azóta nem tapasztaltam a jelenséget"

Az eredményt légszíves írd meg, kíváncsi vagyok, hogy sikerül e. Nekem is "soha" volt beállítva.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8979) csizi74 válasza Kékes525 (#8978) üzenetére


csizi74
csendes tag

no azóta úgy tűnik nem jelentkezett a probléma, pedig 1 nap alatt eddig többször is produkálta a hitelesítési gondot.

(#8980) Kékes525 válasza csizi74 (#8979) üzenetére


Kékes525
félisten

Nos akkor lehet, hogy a wifi készenlétben"soha" beállítás okozta WiFi problémát a novemberi romoknál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8981) tzsolesz válasza Kékes525 (#8980) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

De hát az a többi ROM-nál mindig-en volt eddig alapból.....
Nem értem basszus...... Mi a ráknak kell átkapcsolni egy új ROM-ban?
Akkor ennyi csak? :Y Amúgy régen volt ez a beállítás az S3-as időkben hogy sohán volt alapból, és minden frissítés után szépen vissza kellett állítani.
Én is lefrissítem akkor, de még várom a tapasztalatokat. Itt jelez megint 2 hete hogy töltsem le. Nem mintha nem állítottam volna be hogy soha ne keressen frissítéseket. De hát ez önálló életre kelt......

(#8982) Kékes525 válasza tzsolesz (#8981) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyszerű: energiatakarékosság. Azért az nem elítélendő, ha valaki az új ROM-ot megpróbálja optimalizálni. Azonban igazad van abban, hogy ez túlzott óvatosság. Másrészt azt csak gondolom "akkor lehet" hogy az volt az oka, de nem tudom pontosan. Ahhoz, hogy kijelentsük, hogy biztos ez volt az ok, vagy akár biztosra kizárjuk, több adat kellene.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8983) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám de ahogy olvastam több helyen is nem csak nekem miszerint hiába kapcsolom ki az autómata fényerőállítást s szeretném full fényerőn használni a készüléket így is szobában leveszi a fényerőt nagyobb fénynél meg felrakja a fényerőt... Lenne erre valami okosság,XDA,stb ? Vagy ez mitől van? Legutolsó november 1 -i gyári 7 -es Android van rajta. Válaszokat előre is köszönöm :R

(#8985) zekk007 válasza #20749568 (#8984) üzenetére


zekk007
aktív tag

Hát ez elég logikátlan mivel ha pl kint töltöm a fél napom a szabadba nagyon szépen megy folyamatosan teljes fényerőn s mégsem ég be de ha ugye bemegyek egy sötétebb helyre máris leveszi már bántóan kicsire a fényerőt úgy hogy ki van kapcsolva az auto fényerő szabályozás... Hadd döntsem már én el hogy hogy szeretném használni mi az hogy ha kikapcsolom az automata fényerő szabályozást ő önkényesen mégis állítgatja... Amúgy ez nem beégésvédelem mivel külföldi fórumokon is rengetegen panaszkodtak rá és hogy ez egy BUG... XDA-n volt egy topic ami ezzel foglalkozott de az össze link már halott... Egy deodexelt gyári romot lehetett felrakni TWRP-ből és abban meg volt oldva ez a hiba mondjuk csak Marshallow -ig volt rom..

(#8986) icemad válasza zekk007 (#8985) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nem tudom neked milyen szemed van, de az enyémet nagyon bántja a max fényerő. Én mindig inkább lejjebb veszem.

(#8987) zekk007 válasza icemad (#8986) üzenetére


zekk007
aktív tag

Perverz.... ;]

(#8988) Stean20


Stean20
csendes tag

Sziasztok ! (s6 edge)

Van egy kis gondom, nagyon úgy tűnik ,hogy a mikrofon kicsit bekakilt mert csak akkor hallanak ha beveszem a számba a teló végét... egyébként mosott, kicsit víz alatti hangja van.. (gondolom ez nem lehet szoftveres), vigyázok rá elvileg nem kéne ,hogy por kerüljön be de előfordulhat. Mit kéne vele kezdeni, mennyi lehet a mikrofon + munka? Még garis a telefon (kb. fél éves) de nemtudom ,hogy a telekomos szervízidő mennyi?... megéri-e 2 hetet várni rá... tipp? valaki járt már írgy?

előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#8990) Stean20 válasza #20749568 (#8989) üzenetére


Stean20
csendes tag

Huha sajna nem nagyon értem... bocsi

(#8992) Kékes525 válasza #20749568 (#8989) üzenetére


Kékes525
félisten

5-ös Android óta ART van (4.4-es KitKat-ban jelent meg elsőnek). :)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8993) Stean20 válasza #20749568 (#8991) üzenetére


Stean20
csendes tag

Már értem köszi elovastam és rá is kerestem neten (de ezzel mit is csinálok?) a gyári visszával gondolom mindent törlődig ugye? (lehet nyilvánvaló csak megerősítést kérek :) )
Gondolom szervíz az csak szolgáltatón keresztül.. (úgy nem működik ,hogy bemegyen egy samsung szervízbe ,hogy tessék itt a telefon.ugye?( csak azért mert 1-2 éve az xperia spm-el elvoltak 2-3 hétig, és az kicsit hosszúnak tartom)

Köszönöm a segítséged.

(#8994) Kékes525 válasza Stean20 (#8993) üzenetére


Kékes525
félisten

"a gyári visszával gondolom mindent törlődig ugye?" :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8995) Stean20 válasza Kékes525 (#8994) üzenetére


Stean20
csendes tag

:) köszi

(#8997) csizi74 válasza Kékes525 (#8980) üzenetére


csizi74
csendes tag

sajnos azóta kiderült, hogy ugyanúgy hitelesítési problémával nem csatlakozik időnként wifire, fck! :(

(#8998) Kékes525 válasza csizi74 (#8997) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor muszáj lesz egyel korábbit visszatenned. Én azt tettem.

(#8996) Aweriot

Tudom, hogy tudtad. Csak ezért írtam, hogy más félre ne értse. :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8999) tzsolesz válasza csizi74 (#8997) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én csak nem raktam még föl ezt.
Várok a következő biztonsági csomagig. Ha az majd masok szerint jo lesz, akkor frissítek 2-szer egymás után....

(#9000) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Beléptem az S6 edge használók táborába, a következő pár napban biztos lesz pár kérdésem felétek. El olvastam az összefoglalót és egyelőre egy kérdésem van. A két kapacitív gomb háttérvilágítása nem működik, de bekapcsoláskor felvillannak. Próbáltam utána olvasni fórumokon, és mindenhol a Galaxy button lights appot javasolják. Kérdésem, hogy 7.0 nougat-on nincs natív megoldás erre a dologra, Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.