Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) w.miki


w.miki
veterán

Samsung S6 edge G925F nem kapcsol be.
Egyik napról a másikra történt, a töltést sem veszi. Mi lehet a baja?
Behalhatott az akku-ja teljesen? Ebben csak szerviz tud akkut cserélni igaz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9602) tzsolesz válasza w.miki (#9601) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát, első körben azt mondom, hogy töltőcsatlakozó rész kitört. Ha mozgatod, arra sem reagál?
Amúgy igen, ez szerviz lesz.

(#9603) kissg620 válasza icemad (#9600) üzenetére


kissg620
tag

November elején leadtam, múlt péntekre elkészült, a javítási napló szerint 5 alkatrészt cseréltek 81.500Ft értékben a garancia alapján :)

(#9604) w.miki válasza tzsolesz (#9602) üzenetére


w.miki
veterán

Nem reagál. Viszont így, hogy egész délelőtt töltőn volt, mintha meleg lenne a telefon egy picit. Ezen kívűl semmi más :( Akkor a hírhedten gyenge akku dögölhetett meg?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#9605) tzsolesz válasza w.miki (#9604) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nincs se recovery mód, se download mód se?
Egy próbát megér azért.....

(#9606) szepsuti válasza w.miki (#9604) üzenetére


szepsuti
aktív tag

Egyszer előfordult ilyen a párom telefonjával kb. 1,5 éve. Resetelve lett a teló a gombok mindenféle sorrendjében nyomkodva/nyomva tartása mellett és egyszer újraindult. Már nem emlékszem pontosan melyik kombináció a reset Samsungéknál, de azóta is megy gond nélkül.

(#9607) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Hy all.
Ki segitség kellene.
Adott egy Samsung s6 edge telefon.
Sajnos csak USB-ről tölt.(laptop-számitó gép-digi )
Csináltam hard resetet is már nem változott semmi.
Több töltőt és kábelt kipróbáltam már.

Miért van ez?
Esetleg valami megoldás?

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9608) Kolosszus01 válasza Kolosszus01 (#9607) üzenetére


Kolosszus01
tag

Senki nem tud segiteni? :O

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9609) icemad válasza Kolosszus01 (#9607) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mihez kell segítség? A családban van 2 s6 edge, egy s8 és s8 plusz. Mindegyik USB-ről tölt. Nem értem a problémát.

(#9611) Kolosszus01 válasza icemad (#9609) üzenetére


Kolosszus01
tag

Lehet rosszul irtam a problémát.

Hálózati töltőről nem tölt csak laptop-számitógép-digi stb amin usb port van.
Ez mért lehet?

Nincs Vezeték nélküli töltő igy ezt nem tudom,hogy tölt-e róla..

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9612) icemad válasza Kolosszus01 (#9611) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jah... Így már értem. A csatlakozó nem túl koszos? Nekem kb félévente kell takarítani. Én fogpiszkálót használok.
Érdemes lehet elmenni egy random gsm üzletbe is, ott kitudsz próbálni több töltőt, kábelt, és vezeték nélküli töltőt is.
Lehet hardver hiba is, de az szervíz. Otthon inkább ne állj neki.

[ Szerkesztve ]

(#9613) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

T-mobilos készüléket eladás előtt hogy lehet függetlenné tenni?

Illetve megéri-e, lesz-e bármi negatív konzekvenciaja, vagy T függőként is jó eséllyel el lehet adni? :U

Előre is köszi a segítséget!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9615) Isual válasza #20749568 (#9614) üzenetére


Isual
veterán

:R

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#9616) J&P


J&P
tag

Sziasztok,nah...két év után nyugdíjaztam S6 edget,családban marad,teljesen megvoltam vele elégedve,még az aksi idővel is megbékéltem,tok és fólia nélkül használtam,egy karc sincs rajta,bírta a kicsike :)
Hasonló tapasztalatokat kívánok mindenkinek.

(#9617) icemad válasza J&P (#9616) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi lett az utód?
(nálunk a fiaim örökölték az s6 edgeket, mi váltottunk s8ra és s8 pluszra. De már azokat is lehetne cserélni.)

(#9618) J&P válasza icemad (#9617) üzenetére


J&P
tag

Szia,maradtam a Samsung vonalon,egy s9 lett az utód.

(#9619) icemad válasza J&P (#9618) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Nekem az nem lenne előrelépés. Nagyon jó telefon, használd egészséggel!

(#9620) J&P válasza icemad (#9619) üzenetére


J&P
tag

Köszi.Csak nem az S10-et várod? :)

(#9621) icemad válasza J&P (#9620) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S8 plusz után inkább az x lenne előrelépés. Vagy a mate 20 pro. A Samsung nagyon elcseszte nálam a hajlított kijelzővel. Ez tipikusan a "semmire se jó" fejlesztés esete. Az a baj, hogy az utóbbi 3 évben semmi fejlesztés nem történt mobil fronton, amire azt mondanám, hogy kell.

(#9622) J&P válasza icemad (#9621) üzenetére


J&P
tag

Értelek,bármelyik is lesz az utód használd egészséggel,megelégedéssel!

(#9623) Rigormortis


Rigormortis
újonc

Sziasztok!Az lenne a kérdésem egy samsung s6-os edge rootoltam friss twrp meg a legújabb super su,telefon újraindit és ennyi a twrpben semmi állitgatás,az lenne a baj,hogy a lucky patcher és a titánium backup hiba nélkül fut root módban sőt a root chechker is azt irja hogy minden jó a telfon roootolva van,na de a fekete leves az hogy van olyan program mint a game killer ami elindul ki is irja hogy rootban van csak éppen az alkalmazásokat nem látja amiket lehetne vele hackelni úgyan így vagyok a cheat enginnel az is elindul az legalább beolvassa az alkalmazás adatot például van pénzem 1000 ezt látja majd a kövi érték tegyük fel legyen 800 na azt már nem látja hanem helyette csak nullákat ír ki a game hacker progi az nemes egyszerűséggel nem is szííat hanem közli hogy a teló nincsen rootolva,de a gyári minden féle szirszar programokat viszont letudtam kapni a titaniummal ami elméletileg rootot igényel,a kérdésem az hogy ilyenkor mi a jó isten van,mit kellene csinálni az előző eszközömön az s5-ön úgyan ez volt a metodus és minden ment patentul.

rigormortis

(#9624) icemad válasza Rigormortis (#9623) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Te most tényleg játék hackhez kérsz itt segítséget? :Y

(#9625) Rigormortis válasza icemad (#9624) üzenetére


Rigormortis
újonc

nagyon örülök,hogy igy este felé humorkodsz de tényleg,annak már nem hogy neked ennyi jött le az egészből,de elmondom neked nem játék hackhoz kérek segítséget hanem ahhoz hogy mi lehet a baj mért nem müködnek az adott programok és mért írja ki az egyik hogy van root míg a másik hogy nincs,de ha nagyon rá vagy pörögve a játékra magét az apk fájt szoktam megbuzerbálni,ezek csak olyan végszükség programok,ha tudsz érdemben válaszolni akkor kösz ha nem akkor inkább hagyjál lógva.kösz.

rigormortis

(#9626) icemad válasza Rigormortis (#9625) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább hagylak lógva...

(#9627) nukee


nukee
csendes újonc

Sziasztok!

Valaki járt már úgy vagy van ötlete, hogy mitől lehet, hogy ha rá dugom számítógépre a telefont (több féle kábellel, másik oprendszerrel) azt irja a gép, hogy ismeretlen USB eszköz. Tölteni lehet a telefont, viszont nem ismeri fel a gép.

(#9628) icemad válasza nukee (#9627) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Driver kell neki.

(#9629) nukee válasza icemad (#9628) üzenetére


nukee
csendes újonc

Az a baj, hogy linux alatt se ismeri fel :( Windows alatt ismeretlen USB eszkozt ir

(#9630) netcore


netcore
tag

Sziasztok,

a legutolsó OTA-n frissített 7.0-t lehet visszabutítani 6,0-ra hogy lehessen függetleníteni?

Az összefoglalót olvastam de az odin kiakad hibával.

Üdv

Üdv Laci

(#9631) icemad válasza netcore (#9630) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Függetlenítésnek mi köze a szoftver verzióhoz?

(#9632) netcore válasza icemad (#9631) üzenetére


netcore
tag

nem lehet csak régebbi modem verzióval.
A szolgáltató elhajtott, ők már nem adnak ki kódot ehhez.

Marad a gépi kód kiolvasós vagy átírós módszer, csak a régi modemet ha felteszem , eltűnik az imei.

Üdv Laci

(#9633) Zitta


Zitta
őstag

Sziasztok!

Sikerült vennem egy eu-s vadiúj Galaxy S6 Edge-t zöld színben. :DD

Előtte volt S6 és imádtam - ezért vettem.

A kérdésem annyi lenne, hogy a telefon 6.0.1.-nél áll 2016 októberi patch-el - érdemes inkább hagyni 6-nál vagy toljam rá a frissítéseket?
Csak azért mert az S6 7-el úgy merült mint állat.
Illetve meddig engedjem rá a frissítéseket vagyis hol álljak meg vele de mindezt úgy, hogy ne visítson az értesítési sáv, hogy frissítés toporog a küszöbön - ha mégsem azt ajánljátok, hogy maradjon így.(?)

Válaszokat előre is köszönöm. :R

Ui: Nem a fő telefonom lesz - az egy Moto Z2 Force

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#9634) tzsolesz válasza Zitta (#9633) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Üdv a klubban, amennyiben még nevezhetjük annak. :R

Nekem full friss, és sajnos már nem tudom hogy a 7.0-ás droidnál kezde-e, vagy sem, de borzalmas az akksi időm, ezt igazából még egy akksi csere sem tudta megoldani, így valószínű a 7.0-ás droid lesz a ludas, vagy valamelyik frissítése annak.
Egyébként hogy mondjam, mindegy is hogy frissíted vagy sem, túlságosan sok akksi időt nem nyersz vele, max idegesít majd hogy van már frissebb rendszer is rá. Nem beszélve arról, hogy sok alkalmazás is már 7.0-tól elérhető, bár ha szerencséd van akkor éppen nem érint.....
Indulj ki az S6-odból. Én lefrissíteném.......

(#9635) Zitta válasza tzsolesz (#9634) üzenetére


Zitta
őstag

Köszönöm - megtettem smart switchhel - úgy néz ki jó lesz vele, már csak a tokot foliákat várom és utána mehet csak ki a lakásból. :R
Ez a telefon teljesen rendben van még most is - persze 0.5x animáció sebességgel és novával. :))

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#9636) tzsolesz válasza Zitta (#9635) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem 8 tokom van már hozzá. :K

Basszus, Nova. Még S3-on használtam. Az a baj, hogy gyári funkciót, és fícsőrt használok az meg letiltja. Ezért nálam csak is gyári launcher a nyerő.

(#9637) Stean20


Stean20
csendes tag

Sziasztok! Kicsit off de...
Szeretném a véleményeteket kérni...
Lehet ,hogy váltanék telefont..
Eddig s9 et néztem ki és a xiaomi mi8 /mix 3 .
Nekem a szempont főleg a kamera lenne az is inkább este és szeretek rajta szerkesztgetni :), aksi kapacitás is fontos lenne illetven a belső tárhely ami s9 nél kicsit kicsi (tudom bővíthető (ugye?))
A kérdés az lenne kb. 130ért melyik érné meg? Húzok a xiaomi fele de s9 az mégis csak s9..... :D vagy... :)

(#9638) Zitta válasza Stean20 (#9637) üzenetére


Zitta
őstag

Egyértelmű _ S9 de talán a több ram miatt az S9+.

Xiaomi semmiképpen! :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#9639) tzsolesz válasza Stean20 (#9637) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Samsungra még egy szavazat.

(#9640) amoledus válasza Stean20 (#9637) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ha fő szempont a kamera akkor végképp samsung :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#9641) icemad válasza Stean20 (#9637) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

130-ért már van S9? Akkor egyértelmű.

(#9642) Stean20


Stean20
csendes tag

Köszi a véleményt szerintem megnyomkodom majd media marktban :), öhm igen... hát most kb azzal a díjcsomaggal ami kb 10k telenor/telekom ilyen 126/136 ezer persze 2 év hűség :) és nemtom meddig lessz ;), olcsóbb most mint az s8

[ Szerkesztve ]

(#9643) tzsolesz válasza Stean20 (#9642) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azt hozzáteszem, hogy ebben a kategóriában valóban érdemes kézben megnézni. Ne hogy meglepetés érjen.

(#9644) icemad válasza Stean20 (#9642) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Uhh... (nálunk ilyen havidíjjal, 35 eurót kell fizetni a telefonért, hogy elhozd. Otthon meg 400-at? Kemény...)

(#9645) Stean20 válasza icemad (#9644) üzenetére


Stean20
csendes tag

Sajna igen, viszont amikor az s6edge-et vettem akkor azon vmi hatalmas kedvezmény volt és kb 40 ert hoztam el 2 év hűségre... 80 rol volt leakciózva (tmobil),mashol meg 150 volt.... :) valszeg sose lessz még 1 ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#9646) Stean20 válasza tzsolesz (#9643) üzenetére


Stean20
csendes tag

A nagysága lehet a gond mert nekem mindíg volt a telókon valami izmos tok, amivel ugye eltünik a szépsége... és még kicsit nagyobb is lessz, de legalább nagyobb biztonságban lehet tudni ;) ( am az ip68-at ezek tényleg tudják? Mert akkor megyek vele a víz alá :) )

[ Szerkesztve ]

(#9647) Remus389


Remus389
veterán

Sziasztok, lehet én is veszek egy ilyet. Gold-ban.

Már van egy sima S6-osom, kérdésem, hogy az ívelt kijelzőt leszámítva ugyanaz a hardver?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9649) Remus389 válasza #20749568 (#9648) üzenetére


Remus389
veterán

Igazából nincs értelme venni, de annyira jól néz ki. Hogy nem tudok ellenállni. :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9650) tzsolesz válasza Remus389 (#9649) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát értelme az már biztos, hogy nincs. Ez az akksi idő vérlázító már. De nem cseréltetek benne, mert 12K. nekem annyit sem ér meg. Egyszer elég volt. Meg azért annyira nem tűnik már gyorsnak sem. Mondjuk a mostani középmezőnyt beéri azért. Az az igazság, hogy nekem fontosak a fizikai gombok. Egyszerűen nem akarok mást venni, mert egyik mai telón sincsenek már fizikai navigációs, és home gombok.
Ez az egyetlen oka hogy még mindig S6 edgem van.
Egyébként köszöni szépen még mindig jól tartja magát. Van a kijelzőn 2-3 db 5-6mm hosszú hajszálkarc (ugye gyerekek játszanak vele), ami megcsillan néha, meg a töltő csati körül egy kicsit kopott már, de amúgy rendben van. Folyamatosan tokban hordva....

Ki van még itt srácok, a régi bandából? Kinek van még meg a telója?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.