Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) kenobi95


kenobi95
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy a telón van-e alapból fólia?
Illetve hogy lehet megtudni hogy melyik országból származik?

Előre is köszi!

(#57502) balintka válasza kenobi95 (#57501) üzenetére


balintka
addikt

Nekem emag-os, román régiós I9515-öm van és a kijelzőn meg a kamerán is van fólia.
Phone info program megmondja a régiót.

(#57503) chubby2o6 válasza Laci4 (#57486) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ha a SuperSu kérdésére igent nyomsz, tehát tiltod a knoxot, lehetnek utána random restartok. Erre is van megoldás egy xposed modul formájában, de ha nem engeded tiltani a knoxot, az a legtutibb, legalábbis addig, míg le nem pucolod a telóról az összes knoxos cuccot.
A towelroot-al simán tudod rootolni, nem vész el semmid, minden olyan marad, mint előtte, csak rootolva lesz a telód.

[ Szerkesztve ]

(#57504) #61600768


#61600768
törölt tag

Tud valaki mondani olyan appot amivel több képet tudok összefűzni felbontás lerontása nélkül?

(#57505) ludnik


ludnik
tag

Spanyolországban vettem egy S4-est 2 év garival, de ott egy másik bolt már 3 évvel adta. Itthon mennyi gari van rá, vagy ez nemzetközi? Esetleg lehet regisztrálni a készöléket valahol extra garanciért?

(#57506) #61600768 válasza #61600768 (#57504) üzenetére


#61600768
törölt tag

Már ne keressétek megtaláltam! :DDD

(#57507) borsodika válasza ludnik (#57505) üzenetére


borsodika
őstag

A hazai tisztán vásárolt készülékekre 1+1 év garancia van. A szürke importos vagy külföldön vásárolt készülékekre elméletileg 1 év korlátozott garanciát vállalnak nem vehető igénybe egyik prémium szolgáltatás sem hozzá, garancia jegy, számla megléte szükséges.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#57508) Slapy válasza borsodika (#57507) üzenetére


Slapy
aktív tag

Garancia jegy nem kell hozzá csak a számla, többi így van!

(#57509) Szabcsizz válasza #61600768 (#57506) üzenetére


Szabcsizz
őstag

És melyik az a program,ha szabad tudnom? :U

(#57510) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Megéri S4-re váltani S3 LTE-ről? Szintén 2gb RAM van ebbe is.

(#57511) borsodika válasza Sanyi.il (#57510) üzenetére


borsodika
őstag

Szerintem ha váltani szeretnél hanyagold a Samsung vonalat. Mondom ezt úgy, hogy sgs-től s4-ig bezárólag minden zászlóshajó volt.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#57512) Sanyi.il válasza borsodika (#57511) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Szintén ezen a vonalon haladok, csak leragadtam az s3 lte-nél, és most 38000 lenne az s4 bontatlanul, ennyiért kapok jobbat? :) one plus one lenne a nyerő, de nekem nem ér egy mobil annyit... :)

(#57513) borsodika válasza Sanyi.il (#57512) üzenetére


borsodika
őstag

Melyik változat kerül ennyibe, I9506? Mondhatni majdhogy nem napi használatba van a kezembe Oneplus is, gyorsaságban össze sem lehet hasonlítani sajnos a kettőt.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#57514) Sanyi.il válasza borsodika (#57513) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Aham, i9506.

(#57515) zoltan6 válasza Sanyi.il (#57510) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem nem éri meg,én is csak azért váltottam mert jó áron hozzájutottam az s4-hez,nem sok előrelépést tapasztaltam az s3-hoz képest,pedig nekem nem az lte-s volt,esetleg az infra,amit jó ha kétszer használtam fél év alatt.én valahogy már ráuntam az androidra is,következő telóm szerintem windows-os lesz,ki szeretném azt is próbálni.de ha androidos lesz,akkor én is hanyagolni fogom a samsung vonalat,vagy xiaomi,vagy oneplus lesz.

[ Szerkesztve ]

(#57516) migabi24 válasza zoltan6 (#57515) üzenetére


migabi24
nagyúr

Winfost felejtsd el ha jót akarsz, egyébként nekem se samu lesz a következő áldozatom bekaphatják a knoxomat, remélem sang cseng olvassa a topikot és berezel, hogy eveszti a vásárlókat és azonnal törölteti a knoxot minden samuról

(#57517) #61600768 válasza Szabcsizz (#57509) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#57518) K Norbi válasza migabi24 (#57516) üzenetére


K Norbi
addikt

Csatlakozom! nálam is megszakad a vérvonal ;]

(#57519) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
Volna pár kérdésem.
Adott egy Samsung Galaxy S4 LTE+. Fekete színű a króm keret pereg lefele pár helyen. Ezt cserélik gariban?Egyébként lötyög a hátlak és eldobálja a hálózatot is meg lefagyogat, tehát vannak gondok, tavaly november végi készülék.
Következő kérdés. Volt egy S3 LTE szervizem idehaza, ami ugye még nincs meg egy hónapja.
A házhozjövős szerviz úgy tudom 30 napon belül még egyszer nem jön ki.
De ez ugyanazon termékre vonatkozik,vagy így más a helyzet,mert ez egy másik teló?

The Mechanic

(#57520) Mate válasza Sanyi.il (#57512) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem megéri :)

(#57521) FlashLed válasza Sanyi.il (#57512) üzenetére


FlashLed
senior tag

Hol lehet kapni 38.000-ért bontatlan 9506-ost?

The Mechanic

(#57522) zoltan6 válasza FlashLed (#57521) üzenetére


zoltan6
őstag

telekom 4000ft-os havi előfizetéssel:
:(

(#57523) FlashLed válasza zoltan6 (#57522) üzenetére


FlashLed
senior tag

Egész tűrhető.

The Mechanic

(#57524) hitchins válasza Sanyi.il (#57512) üzenetére


hitchins
őstag

Szia.
Azt nem tudom hogy s3 hoz kepest mennyire elorelepes de en 9506 tulaj vagyok es alapvetoen semmi baja.
Mondom ezt ugy finoman fogalmazva sosem birtam a samsun termekeket.
Csak hat van az az ar:)
Nem tokeletes de ar ertek aranyban boven megeri.
Persze van jobb de kozel sem ilyen arban.
Nekem pozitiv csalodas.

(#57525) woros válasza zoltan6 (#57522) üzenetére


woros
őstag

2 hete nincs nekik készleten kb.

[ Szerkesztve ]

(#57526) Sanyi.il válasza woros (#57525) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

De lesz! A remény hal meg utoljára :)

(#57527) woros


woros
őstag

Aki downgradelt 4.3-ra (I9506) nektek is ezt dobja a recovery amikor beléptek ? (Ettől függetlenül, működik minden.)

E:missing bitmap icon_att_fota_installing
(Code -1)
E:missing bitmap icon_att_fota_updating
(Code -1)
E:missing bitmap icon_att_fota_complete
(Code -1)
E:missing bitmap icon_att_fota_error
(Code -1)

[ Szerkesztve ]

(#57528) Edween válasza zoltan6 (#57515) üzenetére


Edween
őstag

Két évig voltam windowson, úgy, hogy itt a vége felé pár hetet fen volt a windows 10, és két hete vissza jöttem androidra. Ég és föld, a windows eszméletlen puritán az androidhoz képest. Most fülig ér a szám! :D

(#57529) sayCet válasza woros (#57527) üzenetére


sayCet
aktív tag

A DownGrade pontos menetét le tudnád írni itt, vagy akár PM-ben?

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#57530) migabi24 válasza woros (#57527) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nyugi, ezt mutatta akkor is mikor a dobozból kivettem, ez nem a downgrade miatt van

(#57531) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Segítséget kérek. Páromnak van S4-e, de egyre jobban melegszik használat közben és persze már elég gyorsan merül. Mondjuk nyüstöli is rendesen egész nap. Viszont pár alkalmazást le szeretnék tiltani benne, mert rengeteg van ami felesleges. Meg tudnátok mondani, hogy mik azok amikhez ne nyúljak egyáltalán és mi az ami nyugodtan mehet? Nem használ semmi luxus dolgot, pl nem küldi tv-re a képernyőképet meg semmi hasonló. Netezik, zenét hallgat és játszik. Még samsung fiókot se használ, csak g-mailt.
köszönöm

(#57532) woros válasza migabi24 (#57530) üzenetére


woros
őstag

ok köszi.

(#57533) FlashLed válasza FlashLed (#57519) üzenetére


FlashLed
senior tag

Valaki erre valamit?

The Mechanic

(#57534) lionhearted válasza migabi24 (#57516) üzenetére


lionhearted
őstag

Téged elvesztett, és nyert jó pár üzleti/kormányzati felhasználót. Csak a Knox miatt lett az NSA által is elfogadott telefonon.
De semmi gond, a Samu kinőtte magát a középosztályból (már se nem olcsó, se nem elnéző), ha neked onnan kell telefon, akkor biza tényleg új márka kell. De emiatt ne a Samut okold, és ne is várd, hogy visszatérjen.

Tegnap még működött...

(#57535) Carline válasza FlashLed (#57519) üzenetére


Carline
őstag

Minden telefont külön regisztráltál, szerintem telefononként értendő.
Legjobb megoldás az ingyenes: 06-80-mysamsung szám. Ügyintéző megmondja a frankót és te beírhatod ide, hogy okuljunk.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#57536) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!

Root-olt,twrp recovery-s , azaz egyedi állapotú rendszert csak odinnal lehet frissíteni vagy van rá más mód is?

Köszi előre!

(#57537) borsodika válasza Slapy (#57536) üzenetére


borsodika
őstag

Attól függ mire szeretnéd frissíteni. Custom romokat recovery alól kell általában, ha meg teljesen gyári rendszerre szeretnél visszatérni akkor odin.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#57538) Dzsana válasza K Norbi (#57518) üzenetére


Dzsana
senior tag

Többen írtátok, hogy az S4-el megszakad a vérvonal. Ti mit vennétek helyette, ami árban is, és tudásban is e körül van?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#57539) borsodika válasza Dzsana (#57538) üzenetére


borsodika
őstag

OnePlus, Apple a lehetséges alternatívák nálam.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#57540) becikem


becikem
tag

Kérdezném, hogy aki visszament 4.3-ra 9506-os telóval annak jobb lett a kijelző ideje? Nekem 4.4.2 -n 3 óra általában, de van, hogy kevesebb. Illetve egyéb dolog van-e ami 4.3 ban még nem volt fícsör?

(#57541) Diabo6 válasza Dzsana (#57538) üzenetére


Diabo6
senior tag

Én S2 után Lenovo-ra váltottam. De szerintem sok más olyan telefon van már piacon, ami még nem tömegcucc, ezért olcsóbb árkategória, viszont elég jó ram-ban, prociban és kijelzőben. A samsungot imádom, viszont nagyon zavart, hogy tele volt rakva minden sz.rral, ami teljesen felesleges. Pl pulzusmérő. Szép és jó, eljátszik vele az ember, de eddig is megvoltam nélküle.
Én bátran javaslom a mizuno féle telókat is. Egyre több a hasonló, számunkra névtelen márka a piacon, amiket ha jobban megnézünk, annyira nem is gyengék (persze nem mindegyik).

(#57542) K Norbi válasza Dzsana (#57538) üzenetére


K Norbi
addikt

HTC One M8

(#57543) chubby2o6 válasza Slapy (#57536) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Frissítheted OTA-n is, Kies-el is ( vagy a Smart Switch-el, bár azt még mem próbáltam ), csak előtte vissza kell állítani az állapotát hivatalosra. Xposed-> WanamXposed->Security Hacks-> Fake system status-> pipa.
Ha ezt megcsinálod, visszaáll hivatalosra, és működni fog az OTA is.

(#57544) Slapy válasza borsodika (#57537) üzenetére


Slapy
aktív tag

Gyárit szeretnék gyárira :) ...od7 végződésű német lollipop van fent és kies jelzi hogy van újabb

[ Szerkesztve ]

(#57545) Slapy válasza chubby2o6 (#57543) üzenetére


Slapy
aktív tag

Ha jól emlékszem gyári lollipop-nál Xposed még kuka...egyéb lehetőség nincs visszaállítani?

(#57546) awakening87 válasza Slapy (#57545) üzenetére


awakening87
aktív tag

De-odexelni kell a frameworköt és utána custom recovery-vel vagy FlashFire-rel fel tudod tenni a kísérleti xposed változatot, mivel az xposed Lollipop-ra jelenleg csak .zip-ben érhető el.
Nekem a HOD7-es módosított arter-féle gyárin elsőre működött, mivel az egy de-odexelt gyári rom :)
A sima gyári 5.0.1-et is sikerült de-odexelnem, csak még nem tettem fel a telefonra.
Összefoglalva: igen, lehetséges az xposed használata 5.0.1-en is :)

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#57547) Slapy válasza awakening87 (#57546) üzenetére


Slapy
aktív tag

Köszi, hol találok erről a deodexelésről részletes leírást vajon? :) ha lesz egy kis időm megcsinálnám!

(#57548) awakening87 válasza Slapy (#57547) üzenetére


awakening87
aktív tag

Az xda-n biztosan, én is az ő segítségükkel csináltam. Van egy Javás alkalmazás, amely megcsinálja a de-odexelést, csak a romból kiszedett /system könyvtár kell neki, abból is a framework és az app, priv-app alkönyvtárak. Ha kész, akkor a telefonon a /system alatt ugyanezeket a könyvtárakat ki kell cserélni a de-odexelt változatúakra, ez a macerás része.
Megkeresem a linkeket :)
Addig is itt van a Samsung Lollipop 5.0.1-en működő xposed: [link]
Itt pedig a de-odexelő Lollipop-hoz: [link]

A rootod, knoxod hogy áll?

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#57549) szilvand


szilvand
csendes tag

Sziasztok!

A hátsó hangszóróm továbbra is recsegős, érdeklődnék hogy hívjam-e ki a szervizest, vagy vigyem be valahova? Hol csinálják meg a leggyorsabban, mi a mente? Igazából nem lenne jó a munka miatt okostelót nélkülöznöm... Esetleg, ha az ebayróől rendelnék hozzá alkatrészt, nehéz házilag kicserélni, gari vesztést okozna? pl:

[link]

Vagy lehet, hogy a hiba nem is ebben a modulban van?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv!

(#57550) borsodika válasza szilvand (#57549) üzenetére


borsodika
őstag

A leggyorsabb ha kihívod a szervizest házhoz kb 10 perc alatt kicseréli. Ameddig garanciális én nem szedném szét a helyedbe.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.