Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2623) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tiszteletem mindenkinek!
Nagyon gondolkodom egy ilyen gyönyörűség beszerzésén, éppen ezért lenne pár kérdésem azokhoz akik már használják!
SGS2 telóm volt a S3 kimaradt, mert valahogy nem igazán fogott meg a külseje :U
S2 imádtam legelső napon rootoltam, leghosszabb életciklusú volt több mint 1 év ami nálam nagy szó :DDD
HTC one X-re váltottam S3 helyett, mert a dizájn sokkal jobban bejött/ de megbántam/ egyszóval volt már 4 magos telóm!
Bocsánat a hosszú felvezetésért, csak azért írtam le ezeket, hogy nem vagyok teljesen láma azért!
Szóval a kérdések!
A oneX 4 mag ide vagy oda nekem akadozott még lapozás közben is, böngészésnél meg 2X töltött be mindent ami nagyon idegesítő volt, és elég gyakran dobta a wifit ami szintén :( S4 ezektől a hibáktól mentes :F
Kijelzője mennyire túlszaturált, és világosban mennyire látni a dolgokat rajta :F
Aki próbálta a 4G-t mennyire stabil és gyors az adatátvitel :F
Még nem volt alkalmam "tapizni" ezt a telefont éppen ezért anyag összeszerelése és minősége megfelel egy prémium kategóriás készüléknek :F
Utolsó kérdésem, hogy aki már megvette az egy 10-es skálán hova sorolná a telefont, őszintén :K
Köszönöm előre is, aki segít nekem a végleges döntésben :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.