Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Laraxior


Laraxior
titán

Van egy pár képem, de olyan kicsinek tűnnek a fájlok, mindegyik csak olyan 2-3MB körül van.
Lekicsinyítve mindegyik oké kb, de ha elkezdem nagyítani, akkor hát... nem vagyok megelégedve. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4052) e.vid válasza ForRedGlory (#4050) üzenetére


e.vid
senior tag

Bele gondolni is szörnyű... szerintem már a sim tű hiányánál rezgett a léc. :)

Laraxior: igen, 3:4 az arány.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#4053) bigmasterg válasza bordi10 (#4048) üzenetére


bigmasterg
addikt

Most miért?
Ha ennyire nem jó neki a samu, akkor lehet, hogy a hülyebiztos iphone feküdne neki.
Nem azt írtam hogy jobb lenne. Nyilván kevesebb a feature, kötöttebbek a beállítási lehetőségek, animációk sebességét sem lehet levenni, így a navigálás érzésre lassabb, de amit tud azt viszonylag stabilan tudja.
Samunál meg van dexed, több kamerád, osztott képernyős mód, szabad állíthatóság stb stb

(#4054) Teal'C válasza ForRedGlory (#4050) üzenetére


Teal'C
addikt

Én pont ezért mondtam hogy jeressen más forrást mint én :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4055) Laraxior válasza bigmasterg (#4053) üzenetére


Laraxior
titán

Vagy elkezdi rendelgetni a telefonokat amazonról, ott van 30 napja visszaküldeni. Azalatt azért ki lehet tesztelni bátran bármelyiket :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4056) beremend válasza stnstn (#113) üzenetére


beremend
csendes tag

nekem egy s22 plusom van/volt, a páromnak egy mi11 és elcseréltem vele, mert a xiaomi sokkal fluidabb a véleményem szerint. 2 hónapja cseréltünk és nálam marad a mi11. valszeg kikaptál egy szart, mert nálam bizony a xiaomi nyert. röccenésmentes működés és még megkávézok reggel, 20%ról feltölt teljesen.

(#4057) Kasya


Kasya
nagyúr

Jol latom, hogy a Wifi hanghívásokat nem veszi fel a telefon hivásrogzitóje?

(#4058) Grawens válasza Laraxior (#4051) üzenetére


Grawens
senior tag

Eek a kis szenzorok ennyit tudnak. Nem lesz jobb.
Nem összehasonlítható egy pl. APS-C szenzoros géppel.

A lencsék is elég szarok, sőt nagyon is.
Az első képen durván jelen van a kromatikus aberráció, nem is értem, hogy ezt szoftveresen miért nem kompenzálják. A második és az utolsó előtti képen tisztán kivehető, hogy a képek szélén az élesség hirtelen leszakad. Valamint a túlzott tömörítés.
Sajnos a fizikai korlátokat nem nagyon lehet szoftveresen korrigálni. :U

(#4059) bg612 válasza Kasya (#4057) üzenetére


bg612
tag

Hogyan vesz fel egyáltalán bármilyen hívást?
Csak a saját hangom veszi fel... vagy nem állítottam be valamit? :F

(#4060) bordi10 válasza bigmasterg (#4053) üzenetére


bordi10
senior tag

Csak belegondoltam, hogy átmegy egy iphone topicba :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#4061) axlfsi válasza bg612 (#4059) üzenetére


axlfsi
veterán

Gondolom CSC-t cserélt és úgy működik nála a gyári hívás rögzítés. Volt már téma korábban többször, páran meglépték.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4062) Kisszaboo válasza bordi10 (#4060) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

( nem fogok.... :R )

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#4063) bg612 válasza axlfsi (#4061) üzenetére


bg612
tag

Köszönöm. Olvastam és kicsit megnyugtatott, hogy más is bonyolultnak találta (révén, hogy csak egy mezei user vagyok), de ha azt mondjátok, hogy az egy működő megoldás, akkor "nyakoncsípek" a környezetemben valaki hozzáértőt :))

[ Szerkesztve ]

(#4064) bordi10 válasza Kisszaboo (#4062) üzenetére


bordi10
senior tag

Jó döntés.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#4065) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Megint gond van a hívásfogadással, pedig nem változott semmi :W :W :W

(#4066) alasoh


alasoh
tag

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek aki reagált a fólia kérdésemre! :R
Egy kérdésemre nem kaptam választ, lehet csak azért mert mindenki óvja ahogy tudja...
De hátha: van valaki közületek aki nem használ fóliát a kijelzőn? Esetleg március óta? :DDD

(#4067) polonic válasza GeoJoe (#4065) üzenetére


polonic
félisten

Mi a probléma pontosan?

(#4068) Gomez1984 válasza alasoh (#4066) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Szerintem ha zsebben hordod és nem szórsz mellé kulcsot, aprópénzt, nem lesz semmi baja.

(#4069) gyuri81 válasza Gomez1984 (#4068) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nem a kulcs karcolja meg a zsebedben, hanem az esetlegesen oda kerülő kvarc kristály.

(#4070) Gomez1984 válasza gyuri81 (#4069) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Kerülni kell a homokozókat :)

(#4071) Kasya válasza bg612 (#4063) üzenetére


Kasya
nagyúr

Működő megoldás. Ugyanakkor a wifi hanghívást egyiket sem veszi fel.

(#4072) GeoJoe válasza polonic (#4067) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Itthon vagyok és egyszercsak írnak messengeren, hogy ha hívnak csak némaság. Majd kb 15p csúszással (köszi T!) jön az sms h xy-tól nem fogadott hívásom van.
Ugyanez volt a teló vásárlásánál csak akkor úgy festett h a volte és wifi hívás szolgáltató oldali bekapcsolása segített. Erre megint.

(#4073) guriga1234 válasza alasoh (#4066) üzenetére


guriga1234
addikt

Én nem használok, de fogok, ha lesz már végre a sestoreban gyári fólia.

(#4074) alasoh válasza guriga1234 (#4073) üzenetére


alasoh
tag

Hogy állsz a karcokkal?
Látszik rajta bármi is?
Én is a gyárit szeretném majd felrakatni...

(#4075) bg612 válasza Kasya (#4071) üzenetére


bg612
tag

Köszi, akkor kikeresem. Még nem olyan régen volt, hátha megtalálom
:R
Mondjuk pl. a Samsung health-hez ragaszkodnék...

[ Szerkesztve ]

(#4076) Teal'C válasza alasoh (#4074) üzenetére


Teal'C
addikt

Én még mindig ezt ajánlom jobb mint a gyári fólia. [link]
Március 17 óta fent van sehol egy karc és nem jött fel sehol.
3db 8300ft most még az első van fenn.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4077) guriga1234 válasza alasoh (#4074) üzenetére


guriga1234
addikt

Nincs semmilyen karc, de én vigyázok is a cuccaimra. Március 22-én vehettem át a telefont (512GB). Samu Clear Cover tok van rajta.

(#4078) alasoh válasza guriga1234 (#4077) üzenetére


alasoh
tag

Köszönöm mindenkinek aki ide "karcolta" a válaszát! :DDD :DDD :DD korán van még!
Én is vigyázok a cuccaimra. S8-on egy darab sérülés nem volt, de inkább gondoltam megkérdezem.
Megnézem azt amit Teal'C ajánlott!
Szép napot mindenkinek.

(#4079) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Hívás bontásnál még mindig fent áll ,hogy nem reagál semmire pontosabban hívás közben sötét a kijelző és nem reagál semmire csak jó pár másodperccel később... Ezt azóta se tudták javítani :W

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4080) bigmasterg


bigmasterg
addikt

S22 Ultra, készülékbeszámítással 100ezer ft kedvezmény [link]

A samsung.com-on viszont már nem ad semennyi beszámítós kedvezményt. :( (a foldra viszont él a 150ezres)

A ses.hu-n meg 15% jön le a vásárlás árából és adnak egy ajándék tokot.

[ Szerkesztve ]

(#4081) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sok mindent próbáltam nekem fóliából ez lett a nyerő, régóta mindegyik telefonomhoz ezt veszem [link]

(#4082) Teal'C válasza Greg-77 (#4081) üzenetére


Teal'C
addikt

Jó ez a fólia csak nem víztiszta, engem például zavar.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4083) Saccco válasza Teal'C (#4082) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindenkinek más a jó, én az üveget szeretem. Jobb a tapintása és víztiszta. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4084) ForRedGlory válasza Saccco (#4083) üzenetére


ForRedGlory
félisten

...és nem működik vele normálisan az ujjlenyomat olvasó.

;]

(#4085) Saccco válasza ForRedGlory (#4084) üzenetére


Saccco
nagyúr

De igen! :P
Csak ügyesen kell feltenni, nekem összesen 4 üvegbe telt.
Hibátlan a kínai olcsó.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4086) Greg-77 válasza Saccco (#4083) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Azt én is jobban szeretem, de még nem találtam olyat ami megfelelő lenne, jól illeszkedik a tok nem nyomja fel stb..

(#4087) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Tényleg nincs arra mód androidban, 2022-ben, hogy egy párosított bluetooth eszköz ne csatlakozzon automatikusan bekapcsoláskor össze a telefonnal, hanem csak akkor, hogyha a telefon rányomok a csatlakozásra? Régen még android 5-nél mintha lett volna ilyen jelölőnégyzet, hogy automatikus csatlakozás.... :((

Nem tudtok erre valami megoldást? (Autós kihangosító, bt hangszóró nem jó, ha rögtön csatlakozik, és nem is biztos hogy épp ehhez a telefonhoz kellene épp) :F

(#4088) Száguldo válasza Kasya (#4071) üzenetére


Száguldo
aktív tag

wifi hang nem gond nem használom, akkor ha jól gondolom minden más müködik rendessen mert a leírásban azt írják hogy az S healt meg a samsung Pay nem megy ha jól értem.

(#4089) axlfsi válasza Kasya (#4071) üzenetére


axlfsi
veterán

... de most kell az Neked? Ki kell kapcsolni a wifi hanghívást a fenébe! (szerintem)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4090) Laraxior válasza Greg-77 (#4086) üzenetére


Laraxior
titán

Jó, mondjuk én még a gyári fóliákat sem vettem le, se a hátuljáról, se az aljáról, meg a tetejéről sem. Viszont ezzel a nem üvegfóliával nagyon megvagyok elégedve, észre se lehet venni, hogy rajta van, az ujjlenyomatot is frankón, egyből... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4091) axlfsi válasza Teal'C (#4082) üzenetére


axlfsi
veterán

Én nem tudom mit jelent Nektek a víztiszta, de nekem is Nillkin fólia van fent; semmit nem látsz belőle konkrétan. Hullaátlátszó és észrevehetetlen.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4092) Teal'C válasza axlfsi (#4091) üzenetére


Teal'C
addikt

Oké de mi Spigen NeoFlex ről beszélünk :B
Ülj le 1S:DDD

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4093) bg612 válasza Laraxior (#4090) üzenetére


bg612
tag

Neked mi a manótól látszik folyamatosan az idő az AODn? :F
Még mindig küzdök vele... :( nekem csak egy ideig látható utána meg csak az ujjlenyomat és az akku marad.
(tudom, hogy szuttyogtam már itt vele és bocsánat, de egyszerűen nem tudom megoldani :W )

(#4094) sanyijedi válasza bg612 (#4093) üzenetére


sanyijedi
őstag

én nem használom, de feleségemén megy tökéletesen.
semmit nem állítottam be neki, csak szimplán AOD on és ujjlenyomat mutatása off..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4095) bg612 válasza sanyijedi (#4094) üzenetére


bg612
tag

Akkor csak nekem nem megy :W

(#4096) Laraxior válasza bg612 (#4093) üzenetére


Laraxior
titán

Beállításokban benne van pedig :K
2-3x én is nekifutottam, de már ott van végig :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4097) stnstn válasza beremend (#4056) üzenetére


stnstn
tag

Kettőt vettünk, mindkettő?! De mindegy is, ízlések és pofonok, örülök h megszabadultunk tőlük.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#4098) bg612 válasza Laraxior (#4096) üzenetére


bg612
tag

Neked mi volt a gond?
Hátha akad még valami, amit nem próbáltam ki.
(Nyilván be van kapcsolva, kivettem az akkukímélőből, kiürítettem az aod háttértárát, újrainítottam... lassan már csak a földhöz verés maradt ki :((( )
Ja, sőtt... még online is szervízelték...

[ Szerkesztve ]

(#4099) Kasya válasza Laraxior (#4051) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azért durva az a chemtrail háló az utolso elotti kepen.

;]

axlfsi
Most nezem, hogy lehet adni prioritast a wifi hangnál, hogy a GSM-et reszesitse elonyben. Kivancsi vagyok, igy mi lesz az eredmeny.

[ Szerkesztve ]

(#4100) Laraxior válasza bg612 (#4098) üzenetére


Laraxior
titán

Az always on displayre kell kattintani, ott tudod beállítani, nem csak bekapcsolni. Ott van belőve a mindig látható, meg lehet pár óraskin közül választani :K

#4099 Kasya Áááá, az nem aaaaz ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.