Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) S e t h válasza Laraxior (#4700) üzenetére


S e t h
nagyúr

Soha nem mértem még.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4702) axlfsi válasza bigmasterg (#4696) üzenetére


axlfsi
veterán

Ebbe a tokba a BudsPro is belemegy, jól sejtem?
Ha mást nem akarok venni, manapság most hány kupont eszik meg a shop, mennyire lehet levinni a 16ezres fekete színűt, néztétek már esetleg? :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4703) axlfsi válasza axlfsi (#4702) üzenetére


axlfsi
veterán

Tyűazannyát! Most látom mekkora egy baromság ez! (el sem merem mondani, hogy miket nem képzeltem bele, hogy tud...) :U :B

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4704) MikeWazowski válasza Laraxior (#4700) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez melyik app?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4705) xerobyte válasza blueye (#4692) üzenetére


xerobyte
aktív tag

A sima fantomfeketét, valamiért észre se vettem, hogy van zöld is. A webshopokban csak a burgundit és a fehéret láttam, na mind1, nem probléma.

Így kerek 24 óra alatt már a kezemben VAN a telefon.

(#4706) bigmasterg válasza axlfsi (#4703) üzenetére


bigmasterg
addikt

Full értelmetlen. Én is azt hittem, hogy kijelző van rajta, estleg tölt, de semmi, sima műanyag borítás.
Csak ilyet is mellécsaptak.
Hát remélem hogy nem e miatt csúszik egy hete a rendelésem. :DDD
szerk.: Lehet volt valami hatása a ma reggeli telefonnak, mert átváltott "FELDOLGOZÁS MEGKEZDÉSE" státuszra.

[ Szerkesztve ]

(#4707) pontyos válasza bigmasterg (#4706) üzenetére


pontyos
senior tag

Sziasztok! Mai nap tagja lettem a topic-nak, egy fekete 128as verzióval.
Elsőre egy olyan kérdésem lenne, hogy tudtok nekem ajánlani bármilyen lehetőséget a lehető legjobb fóliához hozzájutni valamelyik gsm boltban ahol fel is rakják? Illetve nem találom, de valaki berakott egy eszméletlen jó, fekete szilikon tokot, talán bőr vagy fémes mintával. Nagyon tetszett mikor elkezdtem olvasni a topicot. Köszi szépen előre is.
Ui a toll töltése kikapcsolható ha tudom, hogy nem kell?

[ Szerkesztve ]

(#4708) Alex_x


Alex_x
csendes tag

Sziasztok! Én is rendelném a Samsung.hu-ról, de tényleg nem lehet ott céges áfá-s számlát kérni? Vagy csak én bénázok?

(#4709) Taci válasza pontyos (#4707) üzenetére


Taci
addikt

A lehető legjobb fólia (szerintem) az, amivel adják. Azt ne vedd róla, mert olyat nem (könnyen) fogsz találni.

(#4710) ShadowLac válasza Alex_x (#4708) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekem kb pár hete azt mondták nem lehet. Dolgoznak ráta... majd.
Vegyed a ses ben ma van az utolsó nap!!

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#4711) Laraxior válasza MikeWazowski (#4704) üzenetére


Laraxior
titán

Antutu Benchmark

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4712) pontyos válasza Taci (#4709) üzenetére


pontyos
senior tag

Gyári fólia csak amiben a dobozában van, jelenleg az van rajta. Még nem szedtem le, úgy tudom nincs rajta gyárilag védő vagy van? :F elnézést ha hülye ankérdés, de úgy tudom un védő fóliát nem adnak hozzá.

(#4713) bigmasterg válasza bigmasterg (#4696) üzenetére


bigmasterg
addikt

A vasárnap rendelt tok és üvegfólia viszont már megérkezett.
gizzmo.hu -ról sikerült még az akció legvégén berendelni egy uagot.

Ezzel az optishield-el van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#4714) polonic válasza Taci (#4709) üzenetére


polonic
félisten

Azért ne nevezzük fóliának a csomagolást. Nem is lehet jó, ha a képernyő széleire rá sem ér.
Itt a gyári fólia, ez legalább jó.

(#4715) Lajtorja válasza pontyos (#4712) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Jól tudod. Sajnos erre már csak olyan fólia jut gyárilag amit nem használatra terveztek hanem inkább csak csomagolóanyagnak. S10, S20on még rendes fólia volt. Viszont jó hír hogy lehet hozzá kapni gyárit, 2 darabos csomagban árulják, alzánál 4 ezer pénz, nagyon egyszerű felrakni és olyan minőség mint a korábbi modellek gyári fóliája.

--- ---

(#4716) ImpersonatoR válasza polonic (#4714) üzenetére

Ilyet rendeltem bízom benne jó lesz.

Nekem nem volt rajta gyárilag semmi.

(#4717) Taci válasza polonic (#4714) üzenetére


Taci
addikt

Bocs, akkor rossz infót adtam. Nekem S21U-n még olyan fólia van, ami széltől szélig ér, le sem vettem. Nem tudtam, hogy az S22U-ról már ezt lespórolták.

(#4718) gyuri81 válasza Alex_x (#4708) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

2 hónapja még lehetett, vagyis akkor sem nagyon. Az adószámot nem sikerült nekik feltüntetni. De az este viszont úgy láttam, hogy nem tudok már céget megadni.

(#4719) xerobyte


xerobyte
aktív tag

A gyári fóliánál a review-k nagyon vegyesek! Akinek van, tényleg elég jó vagy inkább a 3rd party vendor üvegfólia a menő?
Ráhajlik teljesen a szélekre?
Ujjlenyomattal passzol?
Véd?
Nem jön fel a széle?
Bónusz kérdés: SES-ben felteszik profin?

(#4720) MikeWazowski válasza Laraxior (#4711) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4721) MikeWazowski válasza bigmasterg (#4713) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nézd meg légy szíves hogy az uag tokban az asztalra téve billeg,vagy meg se mozdul? Mind a négy sarkot megnyomva nézd, köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4722) polonic válasza xerobyte (#4719) üzenetére


polonic
félisten

igen, ráhajlik
jó az ujjlenyomat
sima fólia, nem üveg, de véd, legalábbis nem lesz karcos a kijelző
nem jött még fel a széle eddig

Egyébként 2db van a csomagban.

(#4723) Curtain válasza Laraxior (#4700) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez azért nem rossz.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#4724) pontyos válasza Lajtorja (#4715) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszi szépen! Holnap akkor utána járok! Kérdezném a toll ügyet még 😊 jól értettem, hogy állandóan tölti?!
ha igen kikapcsolható, kell ezzel foglalkozni?

(#4725) bigmasterg válasza MikeWazowski (#4721) üzenetére


bigmasterg
addikt

Max a tokot tudom magában, ha az megfelel. :DDD
Itt sírtam már feljebb, hogy múlthét szerda 13:00as rendelés volt és még át sem adták futárnak a telómat.

(#4726) Alex_x válasza gyuri81 (#4718) üzenetére


Alex_x
csendes tag

Köszi! Siralmas amúgy, amit művelnek....

(#4727) PeteePeti válasza bigmasterg (#4725) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tegnap én sem tudtam ellenállni a 12/256-os feketének 285-ezerért! Pedig már majdnem elcsábultam az Xperia 1 IV felé! :Y A Samsung spórolt nekem 264 ezret így, mármint a Sonyhoz képest! :DD Jó, ahoz adtak volna most egy WH-1000XM4 fejhallgatót ajándékba! De a S22 Ultra most így baromi jó vétel, nem lehet kihagyni! :R Kíváncsi vagyok mikor küldik, bár ennyire jó áron hajlandó vagyok várni rá kicsit! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4728) Bilux válasza Laraxior (#4700) üzenetére


Bilux
veterán

Mit csináltál vele? Hűtőben volt? :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#4729) geryboro válasza PeteePeti (#4727) üzenetére


geryboro
senior tag

hogy szerezted be ha szabad kerdeznem?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4730) PeteePeti válasza geryboro (#4729) üzenetére


PeteePeti
őstag

Samsung.hu

Készülékbeszámítás - 160 ezer
SAMAJUS10 kupon - 10%
Baráti kedvezmény kupon - 10%

Így a vége: 284 898 Ft!
Kedvezmények összesen: 245 092 Ft!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4731) kchris78


kchris78
veterán

Vajon az S21U-t mennyiért lehet eladni? :D

(#4732) geryboro


geryboro
senior tag

debloat tema:
a linkeken leirt modszerrel csinaltam, adb brige laptoprol(win10),
driver install, dex is ment.(nem volt szukseges.)
command-al ki lehet gyomlalni szinte mindent ami felesleges,
en osztrak mm-ben vettem, samsung bloatwarek, meg ilyen facebook, netflix meg google f*szsagok voltak rajt, 90%-ban kigyomlaltam amit tudtam, playstorebol visszatelepitheto ami kell(amit visszaszedtem, gmail, chrome, szamologep, meg a helyettesito appok, ytvanced, meg ilyenek)

es nem csak samsungrol lehet lepucolni a sz*rokat ahogy neztem :DD

de ovatosan, mert komolyabb rendszerapp kiszedesevel lehet brickelni a telefont, tovabbi oldalakon irjak, meg talaltam valami franko leirast ehhez is, majd megkeresem ha lesz kedvem.

snotes maradt pen miatt, de keepet hasznalok.

knox ugy ahogy volt, repult. :K
rendszerhez szukseges appok maradtak.



ezzel egyutt, a 3 linkes korabbi listaban nem szerepelt par app, note 8 xda-n kivuli forumon sikerult elerni hogy mit lehet meg lefaragni a cuccok kozul.
egyesevel lelottem oket, de aki nem maximalista, xda-s lista is eleg lesz neki, hogy ne legyen annyi felesleges app az appok kozott.

igy is maradt 3-4 app ami teljesen felesleges, nem kepezi a rendszer reszet, sehol nem talaltam, az melyalvasban kikapcsolva, tarhellyel felszabaditva pihen a telefonon.

belakva ilyen eredmenyt hozott az antutu, optimalis proci utasitassal, adaptiv kijelzo, meg akku optimalizalassal, messenger, gmail meg ilyen f*szsagok mentek a hatterben.

uzemidorol annyit nem tudok nyilatkozni, folyamatos aod mellett 2 napig nyomkodom, ha nem megy akkor lehet tovabb, de igy elso ranezesre megkozelitoleg legalabb 0.5 max 1 oraval tobb a sot.

fc nincs, röccenés nincs, stabil es smooth minden, korabban irtam, gyorsabb a boot.
nem melegszik.

tok: ringke fusion-x ajanlom.
folia: imbzbk peremig eros rahajlos ongyogyitos hydrogel folia (amazonrol), butaknak is van leiras hogy kell felrakni, mindent adnak hozza, kb 3 hete van rajt, ujjlenyomat hibatlan, es nem torzit semmit, patika. :R

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4733) geryboro válasza PeteePeti (#4730) üzenetére


geryboro
senior tag

barati kedvezmeny kupont honnan lehet szerezni?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4734) bigmasterg válasza PeteePeti (#4730) üzenetére


bigmasterg
addikt

300 ezer ft felett van 15% kedvezmény. [link]
A telefon beszámításért pedig 80 ezret adnak: [link]

A többit jól írtad.

#4733geryboro:
Imádom hogy mindenki write only-ban van.
[link] Így. De már a topicban ketten is raktak be linket konkrét kuponhoz, csak olvasni kellene.

(#4735) MikeWazowski válasza bigmasterg (#4725) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, én tegnap rendeltem a telót, csak az uag tokot akkor rendelem meg ha nem billeg az asztalon, mint az s21 esetében.... Valaki akinek van uag pathfinder tokja megnézné hogy billeg-e az asztalon? Persze úgy hogy benne a telefon.:DD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4736) geryboro válasza bigmasterg (#4734) üzenetére


geryboro
senior tag

:R :R kössz :R :R

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4737) PeteePeti válasza bigmasterg (#4734) üzenetére


PeteePeti
őstag

Köszi a helyesbítést! :R
A jó isten se tudja már ezt a sok kedvezményt számon tartani! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4738) blueye válasza gotalmago (#4652) üzenetére


blueye
veterán

Nekem a tmx levelbol az jon le hogy ha nem kerem a beszamitast ezen az aron akkor nem jonnek erte es minden marad ugy ahogy volt a "penztarnal" a weboldalon.

[ Szerkesztve ]

(#4739) pepe792 válasza Taci (#4709) üzenetére


pepe792
tag

Az csomagolás, de ne zavarjon...

(#4740) Taci válasza pepe792 (#4739) üzenetére


Taci
addikt

Ahogy írtam is, a telefon még nincs nálam (ma reggel rendeltem, szerintem holnap-holnapután kapom, mert már írtak, hogy küldik), így az S21U-ból (ami van nekem) indultam ki, az egy nagyon jó minőségű gyári fóliával jött.
Közben megnéztem egy unboxing videót, és valóban, az csak egy sima letépendő csomagolás. Ami gáz amúgy, hogy még ezt is lespórolják...

(#4741) Taci válasza blueye (#4738) üzenetére


Taci
addikt

Igen, én is így értelmezem.
"Érdeklődés esetén futárunk elmegy a telefonjáért, hogy technikus szakembereink megvizsgálhassák azt, majd végleges ajánlatot adjanak, mely elfogadása esetén utaljuk a vételárat, elutasítás esetén pedig visszaküldjük az eszközt!"

A gomb szövege pedig: "Érdekel, és megrendelem a futárt."

Szóval ha nem érdekel, akkor nem rendelem meg. Ennyi szerintem.

(#4742) kchris78 válasza Taci (#4740) üzenetére


kchris78
veterán

samsung.com esetén nincs bolti átvétel?

(#4743) Laraxior válasza Bilux (#4728) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom, csak úgy random letöltöttem a progit, frissítgette, lefutott, ennyit dobott. Aztán újraindítás után már bőven kevesebb volt. Lehet valami beakadt neki. :D Mindenesetre meglepődtem én is a 900k feletti eredményen :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4744) Taci válasza kchris78 (#4742) üzenetére


Taci
addikt

Nem tudom, tőlük rendeltem eddig, de mindig kiszállítással.
Személyes átvétel esetén 3 nap van visszavinni és elállni a vásárlástól indoklás nélkül, kiszállításnál pedig 14 nap. (Legalábbis régebben így volt.) Ezért én mindig ez utóbbit választom, hátha kell (ne kelljen) az a +11 nap puffer.

(#4745) ace05


ace05
senior tag

Nos én szegeden le maradtam róla, már elfogyott mire odaértem a ses boltba. Kár.....

(#4746) blueye válasza ace05 (#4745) üzenetére


blueye
veterán

Rendeld meg online!

(#4747) geryboro válasza bigmasterg (#4734) üzenetére


geryboro
senior tag


köszi mégegyszer. :R

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#4748) Laraxior válasza geryboro (#4747) üzenetére


Laraxior
titán

Pfff, pont kettőt tudtam volna az enyém árából. Gratulálok :C :K
256-os?

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4749) PeteePeti válasza Laraxior (#4748) üzenetére


PeteePeti
őstag

Végösszeg és kedvezmények szerint a 128-as.
De akkor is brutál ez azért na! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#4750) geryboro válasza Laraxior (#4748) üzenetére


geryboro
senior tag

ez csaladtagnak megy.
en majd' ketszer ennyiert vettem egy honapja. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.