Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) csabicska


csabicska
senior tag

GCam night indításához, működéséhez ez a videó nagy segítség.
A mappa létrehozás a legyeg, és a benne lévő fájlok.
Nekem így sikerült.

[link]

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#5952) [Prolixus] válasza csabicska (#5951) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Snapdragonhoz van ez, szóval nekünk aligha működik.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5953) bounty123 válasza nagyj74 (#5941) üzenetére


bounty123
őstag

Tegyél fel egy normális ébresztőt, van kismillió. Én pl. az Alarm Clock Extreme-t használom.

(#5954) cicaslany86 válasza [Prolixus] (#5952) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Pedig működik. Többen használjuk. Terraxx000 linkelte

Van az egyik linken a day verzio, 30mb körüli, az módosítás nélkül használható nappal, bár ott kicsi a kulonbseg gyarihoz képest.
Van egy masik link,130mb körüli, a 6.1-es gcam linkje, amit ha feltelepítesz egy "fényképezőgép" nevu gcam app ikont hozza letre, az kell ejszaka(nappal kieg minden) Le kell tölteni a 6.1-es gcam link alatti config fajlt, belso tarhelyre készíteni egy gcam mappat, abba egy configs mappát és abba belemasolni a letoltott mackytravel-nightsights xml-t. Fenykepezogep ikon indit, ejjeli modot megkeresed es duplakatt az exponalogomb melletti sotet reszre. Ekkor feljon egy ablak, ahol mar fel fogja ismerni a bemasolt mackys xml-t. Restore gomra ranyom es mar mukodik is az ejjeli mod. Eleg durva kulonbseg van a fotok kozott. Itt van két kép feltöltve. Vágva vannak de semmi egyéb módosítás. És nem kapcsoltam lámpát sem :DDD

(#5955) EnterR válasza oAcido (#5946) üzenetére


EnterR
veterán

Itt találod csatolmányban az XML fájlt. Találsz videós instrukciót is róla.

PSN ID: marquuard

(#5956) csabicska válasza [Prolixus] (#5952) üzenetére


csabicska
senior tag

Tévedsz.
Írtam is,hogy működik Nekem.

Nem adtam volna közzé, ha nem így lenne.
Forrás:
[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#5957) nagyj74 válasza bounty123 (#5953) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ok, köszi szépen! :R

(#5958) szlaci888 válasza csabicska (#5956) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Kösz szépen, nekem sikerült.
De nem túlzás ez kicsit, a félhomályos fürdőben "kiégett" képet csinált, hol marad a valóság? Nekem volt Mate 20 Pro-m, az azért sokkal korrektebb képeket csinált "Este" üzemmódban. De gondolom a frissítéssel érkező saját megoldás jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5959) Teal'C válasza cicaslany86 (#5954) üzenetére


Teal'C
addikt

Ennél nekem sokkal jobb képet csinál, a gcam os meg lehet hogy világos de azonnal szét esik ha belenagyítasz.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5960) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Kezdem unni a merülgetést. Komolyan elgondolkodtam egy iPhone XR beszerzésén. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5961) guriga1234 válasza eladogeppc (#5960) üzenetére


guriga1234
addikt

Ne und tovább, vegyél egy olyat, nem kell tovább itt sírni.

Nem is értem az embereket. Én a tudásáért veszek telefont, nem pedig üzemidő bajnokért. Minden telefon merül, van amelyik hamarabb, van amelyik később. Ha hosszú üzemidejű telefon kell, akkor vegyél butatelefont, azok sokáig bírják. Ha okostelefon kell, akkor vegyél egy power bankot, az még mindig olcsóbb, mint egy rágott alma.

(#5962) Jakesz válasza eladogeppc (#5960) üzenetére


Jakesz
őstag

Tehát az a bajod, hogy gyorsan merül az S10. Ezt megelégelted, és azon elmélkedsz, hogy veszel egy másik telefont, aminek még rosszabb az üzemideje, de legjobb esetben is csak ugyanannyi. Mesélj még!

(#5963) dikan válasza ckaresz122 (#5900) üzenetére


dikan
tag

A Spigen fólia nekem egészen jól bevált. Kicsit márványos a felülete, de nem karcolódik és az ujjlenyomatolvasó is remekül működik vele.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#5964) eladogeppc válasza Jakesz (#5962) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom. Én is a tudása miatt vettem meg, na de azért bírhatná szuflával még. Maximum 4,5-5 óra böngészéssel picit kevésnek tűnik.
Miért sírás a tény ? A tény, hogy megismételte a Samsung önmagát az S8-al S9-el egyetemben.
Iszonyat jó hardver és elég gyenge szoftver. Már minden szinkront leállítottam, minden APP-ot tiltottam ami a háttérben pöröghet. Az akku progi is azt írja, hogy alszik a kütyü 8 órából 7 óra 40 percet ha nem nyomogatom.
AOD nincs, felemelésre bekapcsolás tiltva, duppla kopp tiltva, és így ennyi.
Egyedül a Messenger és a Viber mehet háttérben.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#5965) nagyj74 válasza guriga1234 (#5961) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ott a pont. Unalmas már ez a kijelzőidő bajnokság, meg hogy ezt kapcsolom, azt kapcsolom ki, meg ilyenek. Töltő, powerbank és joccakát.

(#5966) MikeWazowski válasza alasoh (#5927) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A jobb alsó sarokban a pingvin melyik alkalmazás?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5967) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

S10e,S10,S10+ telefont lehet tölteni Quick Charge 3.0-al vagy afeletti vésztöltőkkel?
Nem teszi tönkre?
Egy ilyenen gondolkozok [link] mivel a jelenlegi (Xiaomi NDY-02-AM) nem támogatja a gyorstöltést, habár úgy emlékszem az S7-et tudta gyorstölteni...

[ Szerkesztve ]

(#5968) viera válasza nagyj74 (#5965) üzenetére


viera
őstag

Ezt én sem értem. :(
Nálam csak azok az alkalmazások vannak törölve amit nem használok.Azon kívül semmi nincs kikapcsolva.Wifi,mobilnet,bluetooth,helymeghatározas egész nap aktív,semmit nem kapcsolgatok csak éjszakára.AOD 5-23-ig folyamatosan megy,a Galaxy Watch is egész nap rajtam van.Este 11-kor teszem töltőre,akkor van kb.25%-on. :)) Nekem ez bőven elég,úgyis mindig töltöm éjjel. S10+

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#5969) Jakesz válasza eladogeppc (#5964) üzenetére


Jakesz
őstag

Én nem arra reagáltam, hogy jogos vagy jogtalan-e a sírás, hanem, hogy egy olyanra váltanál, ami még ennyit sem bír.

(#5970) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Kijelző védelem és az ujjlenyomatolvasás kapcsolatáról mik a tapasztalataitok? Védőüveg, védőfolyadék vagy kihajthatós tok az ajánlás?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5971) SuperMario


SuperMario
tag

Két kérdés: a szoftver frissítés kinél hogy áll? Olvastam itt többeket márciusi biztonsági csomaggal, néhányatoknak már áprilisi is van, ha jól tévedek. Én még mindig a februárin vagyok, azóta, hogy a dobozból kivettem és lefrissítettem semmi sehol. Még ha VPN-nel próbálkozom sem.

A másik hasonló az a 6.9 megás ujjlenyomat-olvasó frissítés, ami a Galaxy Store-on keresztül jött. Láttam javasolva a cache wipe-ot, megvolt, de ugyanúgy nem tudja lefrissíteni magát. Ez lassan a második hete, hogy jön róla az értesítés, de akkor gondolom a hivatalos álláspont user-hiba.

Ez a norma a Samsungnál? Vagy csak én futottam bele két nagyon egyedi esetbe?

(#5972) Teal'C válasza viera (#5968) üzenetére


Teal'C
addikt

Ugye, nekem sincs más csak amit nekem felesleg és láss csodát működik és nem merül orba szájba.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5973) Kami11 válasza SuperMario (#5971) üzenetére


Kami11
őstag

Ami biztos, hogy a 6.9MB-os ujjlenyomat-olvasó frissítés csak a márciusi frissítésre megy fel. Legalábbis ezt olvastam, így szerintem ez lehet a hiba oka.
A márciusi frissítést, nekem kicsomagolás és bekapcsolás után egyből feldobta (Telenoros, XEH) így erre biztosat mondani nem tudok, végső esetben egy faktory reset, ha esetleg már megvolt, akkor passz! Magyarországi piacra szánt készülék, ha igen mely szolgáltatótól van?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#5974) cicaslany86 válasza Teal'C (#5959) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Szerintem egyformán esik szét mindkettő nagyításnál. Itt azért relative sokáig kell tartani a telefont, állvánnyal jobb lenne, de ezek csak ilyen "nezzuk meg mit kattint hirtelenjében" teljes sötétségben. Tudsz esetleg mutatni esti beltéri képet ami teljes sötétben készült? Itt ugye egyáltalán nem volt világítás sehol a lakásban. Kicsit több fénynél, akár 1 órával korábban, vagy ha barhol a lakásban van lampa kapcsolva más a helyzet, de ilyen körülmények között nálam ilyet tud a gyári automata.

(#5975) Teal'C válasza cicaslany86 (#5974) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát benti képem még nincs de ez a kinti is elég jó szerinte. Gyakorlatilag szabad szemmel nem látszódott a fa sor hiába a sok kerti lámpa. Erre azt mondom jó kép, a te gyári képed azért jó mert az ablakon kívülre rá lehet azért még nagyítani. Egyébként meg csak kint van értelme szerintem ennek bent felkapcsolod a villányt vagy használod a segédfényt.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5976) alasoh válasza MikeWazowski (#5966) üzenetére


alasoh
tag

QQ. Chat alkalmazás.

(#5977) cicaslany86 válasza Teal'C (#5975) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Ja persze, nyilván. Benn abszolút csak teszt célt szolgált. Sokszor jártam úgy, hogy élesben derült ki, hogy állítgatás nélkül nem lehet értékelhető képet készíteni, igy tehettem is vissza a zsebembe, mert arra meg már nem volt idő. Emiatt szórakozok a gcam-mal. De hatha majd gyári éjjeli mód...

(#5978) szab120


szab120
tag

Sziasztok. Abban kérném a segítségeteket, hogy s9+-ról váltanék. Először s10+ volt tervben, aztán a családba került egy s10, megtetszett a kompakt mérete, illetve, hogy nincs akkora kivágás a kameránál. Egyedül az akksi, ami miatt félnék. Nehéz döntés :)

(#5979) bounty123 válasza szab120 (#5978) üzenetére


bounty123
őstag

Az akksi kérdés teljesen szubjektív, valakinek 3 napot is bír, másnak meg egyet sem, attól függően, mire/mennyit használja. Nekem pl. 2 napot bír nagyjából az S10, szóval tökéletes, de én otthon tabletet használok főleg, meg pl. nem nagyon játszom a telefonon.

(#5980) szab120 válasza bounty123 (#5979) üzenetére


szab120
tag

Köszi a választ. Ugyanazon felhasználói szokások mellett az s8 és a Note 8 merült, mint a Titanic, az S7 Edge-el és az S9+-al meg voltam elégedve. Viszont sokan panaszkodtak az s10 akksijára, ezért gondolkodom. Mert igazából másban nem jobb a +-os verzió.

(#5981) bounty123 válasza szab120 (#5980) üzenetére


bounty123
őstag

Én S9+-ról váltottam, ami hasonlóan bírta, mint ez, a szokásaim nyilván nem változtak közben. Ami logikus is, mert a bennük lévő akksi és a SOC is hasonló, szóval nagy meglepetésre nem kell számítani.

[ Szerkesztve ]

(#5982) szab120 válasza bounty123 (#5981) üzenetére


szab120
tag

Csak pont ezért motoszkál a fejemben, hogy az a + 700 mah azért sokat tud számítani.

(#5983) thamasz válasza szab120 (#5980) üzenetére


thamasz
senior tag

S8-ról S10-re váltottam, azt mondhatom, hogy nálam jobban bírja az S8-nál, hasonló használat mellett, de főleg a képernyőidőben jelentkezik a különbség, S8 3-4,5 óra volt, itt 4-7 óra között. Készenlétben ez sem hoz igazi megváltást, de azért jobb egy picivel. Egész napot simán bírja, még nem volt töltő para nálam.

(#5984) thamasz válasza szab120 (#5982) üzenetére


thamasz
senior tag

Sokan leírták, hogy bizony sokat számít a nagyobb akksi a S10+ -ban. Akinek nem nagy az a méret, jobban jár vele.

(#5985) bounty123 válasza szab120 (#5982) üzenetére


bounty123
őstag

Biztosan, az S10+ nyilván többet bírna. A Sima 10-es kb. az S9+ szintjén van, ha azzal elégedett voltál, ezzel is az leszel. Azt neked kell eldönteni, mi a fontosabb - a kezelhető, kényelmes méret és súly, vagy a nagyobb akksi. Nekem utóbbi egyáltalán nem gond, tökéletesen elvagyok a sima S10-el, inkább legyen kisebb (khm, 6.1-es screen) és könnyű.

(#5986) MikeWazowski válasza alasoh (#5976) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszi szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5987) noxon válasza szab120 (#5982) üzenetére


noxon
őstag

Nagyon egyszerű a képlet. Estig simán kibírja normál használat mellett (értem úgy, hogy használod amire csak lehet) persze nem folyamatos nyomkodás mellett.

Két napot nem bír, csak, ha leteszed az asztalra :D

We live in a simulated world...

(#5988) mSchumi87 válasza szab120 (#5980) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ha ugy merul mint a Titanic akkor jo. Mivel a Titanic jo sokaig birta a viz felet :D amig teljesen elmerult

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#5989) kelzsoca válasza mSchumi87 (#5988) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az nem tartott sokáig. :)

https://vertigostore.eu

(#5990) Wapmester válasza szlaci888 (#5958) üzenetére


Wapmester
senior tag

az eredeti linken mutatja [link] , hogy melyik mód milyen kamera beállításokat tartalmaz, pl a night mód hdr very high , fehér egyensúlyt felviszi magasra... nem jó ez semmire, ilyet a gyári kamerával is el lehet érni , ott is bekapcsolod hdr-t meg felviszed a fehéregyensúlyt és kész a night shot... ez a gcam port egy nulla

(#5991) SuperMario válasza Kami11 (#5973) üzenetére


SuperMario
tag

Telekomos, XEH, ezért sem értem ezt az egészet. Azt már nem is kommentálom inkább, hogy az ujjlenyomat-frissítést nem is kéne jeleznie, amíg a főverzió nem jó, mert párakat lehet rosszul érintene a véleményem. Így mondjuk már értem miért 2 hét volt az előrendelési elállási idő..

(#5992) Bilux válasza SuperMario (#5991) üzenetére


Bilux
veterán

Mert törvényileg annyi van minden internetes vásárlásra.
Vidd be egy ses-be és megcsinálják ingyen. Ahelyett hogy itt siránkozol :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5993) guriga1234 válasza noxon (#5987) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálam 3 napot is kibír simán.

(#5994) Kami11 válasza SuperMario (#5991) üzenetére


Kami11
őstag

A Telekomossal többeknek is volt itt hasonló problémája -nem érkezett a frissítés- de ez az ide látogatóknál megoldódott. Legalábbis rajtad kívül mostanában mástól nem olvastam hasonló problémát. Egy factory reset és/vagy Smart Switch lehet megoldaná a gondod, hogy ezt már próbáltad-e, majd max. megírod!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#5995) noxon válasza guriga1234 (#5993) üzenetére


noxon
őstag

Nálam egy hetet is kibírna...

We live in a simulated world...

(#5996) kengyel


kengyel
nagyúr

Csak kicsinek tartottam a sima 10-kijelzőjét, így megrendeltem a Pluszt.

kengyel

(#5997) zzola válasza kengyel (#5996) üzenetére


zzola
félisten

:))

(#5998) kengyel válasza zzola (#5997) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hülyeséget csináltam, előtte Note 8-volt, az sem volt kis darab, erre kihoztam a középső változatot.

kengyel

(#5999) guriga1234 válasza noxon (#5995) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem azt írtad!

(#6000) zzola válasza kengyel (#5998) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is az vol, vagyis az is van-még. Azután egyértelmű volt az S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.