Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) jeni válasza bombibmw (#6700) üzenetére


jeni
félisten

több esetben nem írják meg pontosan.
a plusz 1év regisztráció a Samsung részéről nincs már,megszűnt és így a tied is ahogy az első alkalommal betetted a sim kártyát a rendszerükben aktiválódik és így automatikusan 2év garis lesz.

(#6702) prisz válasza Marquess (#6689) üzenetére


prisz
aktív tag

3000 vs 3400mAh viszont valamennyivel erősebb SoC, akksiban kb. ugyanaz a SoT. Ha s9-ed van, én inkább megvárnám a következő generációt...
[link]

(#6703) bombibmw válasza jeni (#6701) üzenetére


bombibmw
veterán

Értem, köszönöm!

Már nem bírok magammal.
Olyan vagyok, mint egy kisgyerek karácsonykor, de még várnom kell szerdáig. :)

(#6704) TODI1111 válasza bombibmw (#6703) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor már csak hármat kell aludni. :D

(#6705) thamasz válasza ollie (#6694) üzenetére


thamasz
senior tag

Igen, van egy 10 ezres Baseus az Aliról, nemrég jött meg, azért tűnt csak fel, hogy nem annyira bírja ez a Samsung powerbank, de vitathatatlan előnye a vezeték nélküli töltés, a budsot és a watchot pl csak azzal töltöttem fel eddig. Úgyis az a lényege, hogy egy töltésre elég energia legyen, vész esetére, több napos konnektor mentes létre rendesen fel kell készülni.

(#6706) thamasz válasza mSchumi87 (#6698) üzenetére


thamasz
senior tag

Még nem merítettem le teljesen az órát és a budsot, nem tudom mennyi idő alatt töltené fel, minden használat után rá szoktam dobni a budsot hogy mindig tele legyen ha kell. Az órát 2-3 naponta teszem rá, de az se volt még 30 % alatt amióta megvan. Legközelebb megfigyelem mennyi idő alatt végez.

(#6707) mSchumi87 válasza thamasz (#6706) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi. En is pont ezekre akarom hasznalni, ora es buds toltesre es a telo ha mar nagyon nem birna a nap vegen akkor hogh kapjon egy kis toltest ami meg marad benne

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#6708) nbukta77


nbukta77
addikt

Csak is pitaka.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#6709) Marquess válasza prisz (#6702) üzenetére


Marquess
tag

jah igen,de hol van az még mire kijön s11 :D:D
2 honapja vettem a S9-et de nem tudom...nem rossz,de jobban örülnék az S10-nek.
Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6710) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Ma alaposabban megneztem a 10-es szeriat, es am eddig a plusz fele kacsingattam, most inkabb sima 10-es lesz a befuto. Tetszik, h a kijelzo akkora mint a 8+-om, viszont a haz kisebb.👍👏

(#6711) SasaWRC


SasaWRC
csendes tag

Sikerült be Samsungosodni. iPhone xs maxról váltottam. Két hete használom, de egyenlőre tetszik. + Dex pad

(#6712) ollie válasza LoGeN90 (#6710) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem akkora a kijelző, főleg a hasznos része nem, ráadásul keskenyebb is, ami miatt rosszabb tartalomfogyasztásban.

***

(#6713) nbukta77 válasza SasaWRC (#6711) üzenetére


nbukta77
addikt

En is iphone xs- rol valtottam. Volt sima es max is. Evekig csak iphone. Minden evben az uj. Kisebb android kiterokkel. Most nagyon nem bantam meg. Mar nincs az apple- nak elonye.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#6714) viera válasza nbukta77 (#6708) üzenetére


viera
őstag

+1
A legjobb tok,ezen még én is elgondolkodtam. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#6715) noxon válasza Marquess (#6689) üzenetére


noxon
őstag

Ez így igaz, ha rendesen használod akkor 3-4 óránál nem tud többet.

We live in a simulated world...

(#6716) Teal'C válasza SasaWRC (#6711) üzenetére


Teal'C
addikt

Szép gyüjtemény :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6717) guriga1234 válasza noxon (#6715) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálad mit jelent a "rendesen használod"?
Lehet rendetlenül is?

(#6718) SasaWRC válasza nbukta77 (#6713) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Én sem érzem, hogy volna az androidnak lemaradása. Egy darabig tuti ez marad.

(#6719) SasaWRC válasza Teal'C (#6716) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Köszönöm. És majdnem az egész kijött a 256gb xs max árából.

(#6720) EnterR


EnterR
veterán

Újraindítást követően nálatok is csak PIN kóddal lehet elvégzeni az első feloldást? Ujjlenyomat és arcfelismerés nem aktív a legelső feloldásnál.

PSN ID: marquuard

(#6721) kali válasza EnterR (#6720) üzenetére


kali
legenda

Biztonsági opció egy ideje az Androidban, sőt, ha folyamatosan megy a készülék, minden 72 óra után is kéri a kódot.

(#6722) EnterR válasza kali (#6721) üzenetére


EnterR
veterán

Na ez új, köszi! :R

PSN ID: marquuard

(#6723) sgeza válasza EnterR (#6720) üzenetére


sgeza
veterán

Pedig ez S8-nál is így van/volt. Most meglepődtem, hogy ez neked új. :-)

(#6724) thedarkfox válasza kali (#6721) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nemtom melyik topikban beszéltünk róla 1-2 hete talán. Azóta nézem de nálam nincs ilyen, vagyis nem tünt fel. Bekapcsolás után is egyből megy az iriszes feloldás nem kell kódot megadni. Legalábbis pite óta nálam (január elött biztos volt ilyen, de azóta nem találkoztam vele). Előtte kellett, söt s8 se kéri asszonynál.

(#6725) kali válasza thedarkfox (#6724) üzenetére


kali
legenda

Mert attól is függ, hogy milyen védelem van beállítva, ha semmi vagy gyengébb - mint például a jelkód/minta -, akkor nem kéri, de ha komolyabb PIN...stb., akkor igen.
Nekem a Honor 10 topik rémlik, viszont az március végéről, ott volt erről szó, de S9 tulaj is hozzászólt.

[ Szerkesztve ]

(#6726) tabasco


tabasco
csendes tag

Sziasztok, egy kicsit össze vagyok zavarodva töltés témában, azt már kihámoztam az infókból és a hsz-ekből hogy a rendszeres kábeles gyorstöltés többek véleménye szerint hamarabb elhasználhatja az akkut, míg a lassabb töltés kedvezőbb a hosszú távú akkuéletnek.
Viszont, akkor kijelenthetjük, hogy a vezeték nélküli LASSÚ töltés (tehát nem a vezeték nélküli gyorstöltés) lenne a legjobb az akkunak?
Tehát ha azt szeretném, hogy az akku minél tovább őrizze meg max. kapacitását, akkor mikor járok jobban?
- Ha minden éjjel felrakom vezeték nélküli LASSÚ töltésre (tölt 100%-ra, aztán reggel leveszem amikor felkelek, tehát töltőn van 7-8 órát)
VAGY
- Ha csak esténként töltöm lassú vagy gyors vezetékes töltéssel 1-2 órát 90-100%-ig, aztán éjjel repülő mód, majd reggel alig vesztve az esti kapacitásból indítom a napot?

Köszi a véleményeket előre is! :)

(#6727) GaS- válasza tabasco (#6726) üzenetére


GaS-
aktív tag

1 a lényeg: az akksi ne melegedjen. Töltheted gyorsan, lassan, az akksi ha melegszik akkor veszít az erejéből.

(#6728) tabasco válasza GaS- (#6727) üzenetére


tabasco
csendes tag

értem, köszi, de akkor ezek szerint a vezetékmentes töltés nem ideális, hiszen ott mindig jobban melegszik az akksi, nem?

(#6729) thedarkfox válasza kali (#6725) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Minta van mellé beállítva, de mint írtam korábban kérte is random, kb pite óta viszont nem találkoztam vele. :F

(#6730) zzola válasza tabasco (#6728) üzenetére


zzola
félisten

Ott nem az akku melegszik.
Ha megnyugtat, én az S10+- és az Iphone 8-ast is vezeték nélküli töltővel töltöm.
Nem lesz baja az akkunak, amíg jótállás van rá tuti nem!

(#6731) LoGeN90 válasza SasaWRC (#6711) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Majd egy hosszabb osszefoglalot szivesen vennek a tapasztalataidrol. Hasznald egeszseggel.

(#6732) LoGeN90 válasza ollie (#6712) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Oh, koszi, akkor a Polusos SES srac kicsit felretajekoztatott. Mindenesetre meglepoen jo a sima model is. 😉

(#6733) GaS- válasza tabasco (#6728) üzenetére


GaS-
aktív tag

Pontosítok: tűzforró ne legyen az akksi ennyi a lényeg :)

(#6734) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan átlátszó tokot, amiben biztonságban is van a teló?

(#6735) metrion válasza thedarkfox (#6729) üzenetére


metrion
aktív tag

Biometrikus azon. és biztonság->Egyéb biztonsági beállítások->Erős védelem

Itt lehet bekapcsolni illetve kikapcsolni.

(#6736) thedarkfox válasza metrion (#6735) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Nálam nincs olyan. :DDD

(#6737) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek mit érdemes feltetetni az S10-re? A Mediamarkt-os Clearplex fóliát vagy a SEStore-ban a gyári fóliát? Ujjlenyomat olvasó miatt kérdem, illetve, hogy melyik időtállóbb.

(#6738) akooos válasza bombibmw (#6734) üzenetére


akooos
veterán

Gyári clear view cover? [link]

Note 8-on is ilyet használtam, az egyetlen esést kibírta törés nélkül. S10+-on is az van, nekem bejon.

(#6739) bombibmw válasza akooos (#6738) üzenetére


bombibmw
veterán

Egy ilyen lesz addig, amíg meg nem jön a strapabíró tokom.
Azért köszi a választ! :)

(#6740) EnterR válasza bombibmw (#6734) üzenetére


EnterR
veterán

Ringke átlátszó tokját nézd meg. Van duma, hogy military-grade meg hasonlók, de tényleg rendes védelmet ad.

PSN ID: marquuard

(#6741) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok.
Garancia ügyben szeretnék tapasztalatot gyűjteni: S10 vásárlásán töröm a fejem, de nem hivatalos hazai Samsung partnerektől venném, hanem harmadik féltől. (Gondolom ezt hívják szürke importnak). Ebben az esetben is tudom érvényesíteni a gyári garanciát, vagy meg kellene elégednem az egy éves bolti garanciával?
Sokan ajánlották nekem a partnerogsm-et. Ha esetleg valakinek van velük tapasztalata és hajlandó megosztani velem, azt hálásan köszönöm.
Zoli

C805

(#6742) kengyel válasza akooos (#6738) üzenetére


kengyel
nagyúr

Na jó az ajánlatod, mert én is rendeltem egy ilyet, és hibátlan. Jó a fogása is, és jól is néz ki benne.

kengyel

(#6743) Marquess


Marquess
tag

Kezdek megzavarodni a választás miatt..Tudom,hogy az s10 plus erősebb aksiba,meg talán jobban is néz ki,főleg a curved edge kijelzője mintha kicsit jobban muttatna a kijelző szélén,de parázok ettől a 6,4 coll-tól...Ezért is választanék S10-et ...Jah és árba már szinte ugyan az ... max 30k a különbség... Ki kit mond?! :F

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6744) akooos válasza Marquess (#6743) üzenetére


akooos
veterán

Fogd meg alaposan mielőtt döntesz , utána könnyebb lesz. Nem tűnik fel amúgy, hogy 6,4"

(#6745) bulikavagyok válasza Marquess (#6743) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem nem néz ki jobban (dupla kivágás pl), plusz nekem egy kézzel használhatatlan - pedig 194cm magas vagyok, és lapátkezem van. Ja, és körülményesebb zsebben hordani is. Akkuban jobb, de az S10 is elég jó már (nem extrém felhasználóknak).

[ Szerkesztve ]

(#6746) kali válasza N4ri87 (#6741) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A rendes 12 + 12 hónap gyártói jótállást nem, ha nem hivatalos viszonteladótól van, de ha szerencséd van és megfelelő számlát (írom ezt azért, mert olvasni olyan tapasztalatot például az általad említett üzlet kapcsán, hogy az is kérdéses), valamint EU-s készüléket kapsz, akkor az első 12 hónap érvényesíthető a gyártói/szerződéses szervizben és csak a másodikról kell lemondani.
Ha valami nem stimmel, akkor az 1 év is csak náluk, vagy rajtuk keresztül érvényesíthető.
Van olyan üzlet, ami nem hivatalos viszonteladó, de saját kontójukra megadják a 24 hónapot akár, amit viszont szintén nem tudsz teljes körűen és direktben intézni a hazai gyártói/szerződéses szervizben, hanem csak az első 12 hónapot - ha a fenti írt feltételek adottak -, vagy a teljes intervallumot csak az üzletben, rajtuk keresztül eszközölheted.

[ Szerkesztve ]

(#6747) kengyel válasza Marquess (#6743) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én pont ebbe futottam bele, elsőnek az S10-hoztam ki, és kicsi volt a mérete, majd kihoztam a pluszt, ami már igen jó. Tényleg menj el, és nézd meg élőben.

kengyel

(#6748) Marquess válasza bulikavagyok (#6745) üzenetére


Marquess
tag

Köszi szépen .Ez egy nagyon hasznos infó volt! :R
Így marad az eredeti S10 sima zöld opció,azt fogom megrendelni! :K

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#6749) N4ri87 válasza kali (#6746) üzenetére


N4ri87
senior tag

Köszi a válaszod!
Ezek szerint nem éri meg fillért b@szni, hivatalos partnertől kell rendelni.
Köszönöm

C805

(#6750) bulikavagyok válasza Marquess (#6748) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak ne olyan hevesen! ;] Azért szerintem fogadd meg a többiek tanácsát is, és nézz rá egy boltban. Vagy ez már megtörtént?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.