Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Azért jó hogy a legelsők közt regeltem a buds-ra, de még 2 samsung email-en kívül semmi nem történt...Nem hiába írták a promóciós szabàlyzatba hogy a megbízott cég "törekszik" hogy 15 napon belül kiszállítja.

(#2952) gusthy válasza noxon (#2949) üzenetére


gusthy
veterán

Csak egyszer kellett megcsinálni, azóta nekem legalábbis jó. Három reset van, hálózati, kisegítő lehetőségek és alapbeállítás. Ebben a sorrendben ha az ember végigcsinálja, majd clear cache, és aztán jó, úgy tűnik, nem kell minden reboot után.

(#2953) ForRedGlory válasza HorviGabi (#2951) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én még emailt sem kaptam, szóval meg se szólalj. :D Lassan ki fogom verni a balhét.

(#2954) akooos válasza ForRedGlory (#2953) üzenetére


akooos
veterán

Legalább nem egyedül vagyok ;]
Azt írta ma reggel a Samsung, hogy köszönik az adataimat, utána néznek a dolognak :U

(#2955) HorviGabi válasza ForRedGlory (#2953) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Együttérzek veled😅 Meg mindenkivel aki igy járt. Ilyen rossz lebonyolitást rég láttam.

(#2956) noxon válasza gusthy (#2952) üzenetére


noxon
őstag

És ezek a resetek hol érhetőek el?

Én az appokra írtam, hogy lehetne újra beállítani, hogy korlatozza az aksit adatfoegalmat.

We live in a simulated world...

(#2957) mike67 válasza HorviGabi (#2951) üzenetére


mike67
tag

Egyébként nehéz követni az egészet. Az első telefon a megjelenés napján (03.08.) jött meg pénteken. Aznap regisztráltam. A másik kettő hétfőn (03.11.) érkezett a két fiamnak. Az egyik szerdán, a másik csütörtökön regisztrált. 20-án kaptam egy emailt, hogy gratulálnak az új s10-emhez. még aznap írták, hogy sikeresem regisztráltam a promócióra, és fognak majd értesíteni. A levélben jelzett reg. kód, amire hivatkoznom kellene természetesen hiányzott. Majd aznap megérkezett egy másik email, amiben már benne volt egy kód. Ez az a kód volt amit a legkésőbb regisztrált telefonhoz generált a Members. Azóta csend volt. És ma kaptam a két emailt. Szerintem nem számít hogy mikor regisztráltunk.

(#2958) danika0670 válasza mike67 (#2957) üzenetére


danika0670
tag

Mi is 8.-án éjszaka tudtunk regelni a membersben....Már jött 2x is e-mail hogy köszönik a regisztrációt stb stb...de az hogy a GLS mikor hozza arról nincs hír. Majd csak lesz valahogy :).

06hetven701O656

(#2959) tothl válasza danika0670 (#2958) üzenetére


tothl
addikt

Nekem se jott meg semmi!

(#2960) thamasz válasza tothl (#2959) üzenetére


thamasz
senior tag

Szintén semmi, egy fia email se. Írtam már a Samsungnak de nincs még válasz sem. Lassan alakíthatunk egy samsung károsultak oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#2961) thamasz


thamasz
senior tag

Mi történne vajon akkor, ha újra kitölteném a members- ben a regisztrációt?

(#2962) adamsauvage válasza noxon (#2949) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

Reset settings
Reset network settings
reset accessibility settings
FACTORY NEM KELL

Settings-About Phone es legalul a reset ful alatt, alkalmazasok es szemelyes dolgok nem vesznek el, par dolgot kell beallitani majd csak utana, nekem volt peldaul a dark mode, csengohang, billentyuzet beallitasok

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2963) adamsauvage válasza noxon (#2949) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

nem kell

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2964) gusthy válasza adamsauvage (#2962) üzenetére


gusthy
veterán

Én nem tudom, hogy mi van itt, de amióta rendberaktam a deep sleepet, azóta a töltés is felgyorsult. Nagy mágiák ezek.

(#2965) utomi válasza nbukta77 (#2944) üzenetére


utomi
senior tag

Nem panaszkodtak pedig direkt több hívást is bonyolítottam rajta. Egyenlőre nagyon pozitív az egész , egyet kivéve : a touch pad tökéletesen érzékeli az egy érintést és a hosszan tartót de a kétszer vagy háromszor tartót nem. Most vagy én vagyok béna vagy ebben a formában még ez nem működik így.

(#2966) adamsauvage válasza thamasz (#2961) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

en ketszer toltottem ki mert biztosra mentem, telekomtol vettem de 1 visszaigazolo email es kodon kivul meg semmi

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2967) adamsauvage válasza gusthy (#2964) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

igen azt en is eszrevettem jot tett neki a reset

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2968) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#2953) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomnál vetted te is?

(#2969) Gee_- válasza adamsauvage (#2966) üzenetére


Gee_-
tag

Én is kétszer töltöttem ki mert elsőre nem a megrendelés dátumát írtam hanem a vásárlásèt. Beszéltem a Samsungal és mondták újra töltsem ki ők úgyis látják a dupla regisztrációt és össze kötik. Utoljára pár napja kaptam emailt tőlük és abba az utolsó regisztráció kódját írták bele.

Gondolom folyamatban a feldolgozás, igazából szerintem csak türelmesen kell várni, idővel úgyis eljutnak hozzánk is.

(#2970) adamsauvage válasza Gee_- (#2969) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

mast ugyse tehetunk:D

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2971) Viper26


Viper26
nagyúr

Onedrive miért fekvőben menti az álló képeket? :F

iPhone 14 | FR955

(#2972) adamsauvage válasza Viper26 (#2971) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

mert a microsoft csinalja

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2973) Viper26 válasza adamsauvage (#2972) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kib@szott jó mondhatom akkor ez ennyi volt, marad a Google.

iPhone 14 | FR955

(#2974) adamsauvage válasza Viper26 (#2973) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

google photos-t ajanlom automata mentes es korlatlan tarhely abban az esetben ha a google mentesi formatumaban rakod fel a kepeket (ami amugy egesz elfogadhato minoseg)
a drive tarhely meg filleres osszeg

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2975) Viper26 válasza adamsauvage (#2974) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az van hosszú évek óta, csak most már 2GB alatt van a szabad hely (eredeti méretben megy fel, ha megosztanám később valahová).

Így az a kb 6K / év nem vészes a 100GB-ért. Azt be lehet állítani, hogy a videókat ne húzza át?

iPhone 14 | FR955

(#2976) noxon


noxon
őstag

Sziasztok. Viberen beszéltem a fülessel.
Mikor képernyőt lezártam pár perc múlva elment a vonal.

Találkoztatok ilyennel? A vibernél kilapcsoltam, hogy háttérben korlatozza.

We live in a simulated world...

(#2977) Viper26 válasza noxon (#2976) üzenetére


Viper26
nagyúr

Úgy látszik valahogy mégis ki tudja lőni.

iPhone 14 | FR955

(#2978) thamasz


thamasz
senior tag

100% valami gixer volt a buds regisztráció első napjaiban. 8-án késő este sikerült regisztrálni, sokadik próbákozásra, túl volt ugye terhelve a rendszer. Nem is jött semmi email a mai napig. Az előbb újra regisztráltam, lesz ami lesz, pikk pakk ment a folyamat, és ahogy leokéztam, jött is azon nyomban az automata válasz email a regisztrációs kóddal. Legalább ennyi van. Tuti az elején a káoszban eltűnt a regisztrációk egy része.

(#2979) ForRedGlory válasza Ateszpapa (#2968) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:K

(#2980) adamsauvage válasza Viper26 (#2975) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

azt nem tudom sajnos, de azt hiszem be lehet allitani hogy csak kijelolt mappakat szinkronizaljon es akkor beallitod csak a kepekre

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#2981) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#2979) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ahogy eddig olvastam, aki a Telekomnál vette annak nem küldték még el.

(#2982) tabasco


tabasco
csendes tag

Furcsa kérdést fogok feltenni, Ti nem tapasztaljátok azt hogy nem elég hangos a teló telefonálás közben? (S10+, nyilván a hívás közbeni hangerő maxon)
Ha valami háttérzaj van, (pl. autók zaja ha az utcán sétálok, vagy vonat háttérzaja ha a vonaton telefonálok),
akkor szinte koncentrálni kell hogy halljam az illetőt.
Autó bluetooth kihangosítóval nincs gond, ott az autórádiót tekerhetem "akármeddig" fel, hogy hangosabb legyen.
Köszi ha tudtok véleményt mondani...

(#2983) Valkűr válasza Ateszpapa (#2981) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem email se jott vissza. Akkor adott regisztracios kodot mikor beregeltem, de visszaigazolo azota sem jott. Pedig 2x is sikerult beregelni 2 kulon kodot irt a regisztracio vegen.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#2984) Quverto válasza tabasco (#2982) üzenetére


Quverto
tag

Ez fura, nekem az elozo telefonon nagyon halk volt, konkretan uvoltozott velem a masik fel, hogy halljam :DD most, hogy az s10+ hasznalom azota nincs ilyen problema, meg fullon sincs a hangero beszelgetes kozbe.

De kivancsi vagyok masok velemenyere en is.

[ Szerkesztve ]

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#2985) keeo


keeo
tag

Én 11.-én regisztráltam, ma jött az email, hogy összekészítették a csomagom, következő munkanapon szállítják.

(#2986) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan vélemény az S10-el kapcsolatban, hogy mivel edge a kijelző, ezért a kijelző széléhez tartozó karaktereket nehéz kezelni mert szemből nem érzékelnek, egy kicsit oldalról kell nyomkodni őket ami kellemetlen. Van erre megoldás, más billentyűzet telepítése vagy valami hasonló? Köszönettel: Balu

(#2987) thamasz válasza Bazs1981 (#2986) üzenetére


thamasz
senior tag

Ez konkrétan nem igaz. A legszélén nincs is semmiféle karakter (gyári bill.)

(#2988) utomi válasza thamasz (#2978) üzenetére


utomi
senior tag

Én is 8.an éjjel regisztráltam és ma már megkaptam a fülest. Hogy min múlik nem tudom de nem hiszem ,hogy ezen.

(#2989) Bilux


Bilux
veterán

S10 lett nem banom max ha merul mint a titanic :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2990) zzola válasza thamasz (#2978) üzenetére


zzola
félisten

Ha a regisztráció végén kaptál egy egyedi kódot, ami HUN-nal kezdődik, akkor sikerült a regisztráció...
Email közvetlen utána nekem sem jött...

[ Szerkesztve ]

(#2991) viera válasza thamasz (#2978) üzenetére


viera
őstag

Én 9-én reggel regisztráltam és nem kaptam email-t.Most újra regisztráltam és meg is jött a vissza igazolás.Köszi a tippet,lassan csak jön a füles.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2992) savoo válasza Viper26 (#2971) üzenetére


savoo
addikt

? Hosszú évek óta használom, és nem csinál ilyet..

(#2993) norti


norti
addikt

Nálam a deep sleep probléma szerencsére nem jött elő, de van helyette más, ami S9+on működött a Pienál tökéletesen:

- gyengébb wifiről nem áll át automatikusan az erősebbre
- alapjában véve az egész wifikezelés bénább vagy még nincs optimalizálva az új hardverre
- az üzenetjelző hang a legkisebb hangerőn is üvölt, ezt sosem értettem, miért jó (legelső fokon van, a zsebemben a telefon és kb. az egész szoba hallja, amikor üzenet jön)
- média hangerő ingadozik, de úgy eleve nagyon hibásnak tűnik az egész hang alrendszer működése (vannak anomáliák)
- az egész rendszer vagyis a kijelző néha lefagy teljesen, csak a ki/bekapcsoló gomb működik, de egy idő után felajánlja az Android process újraindítást
- az új, nagyon fasza AI akkukezelésbe kb. semmi beleszólásom nincs, bár sok probléma nincs vele, de néha nagyon merül a telefon, van amikor meg nap végén is 60%-on vagyok, ugyanolyan használat mellett
- alkalmazások folyamatosan crashelnek a háttérben (legalábbis az akkuopt. szolgáltatás ezt írja)

Ami viszont elég jó, hogy a reggel indított és használt appot este 8-kor megnyitva is bent van a memóriában a reggeli állapota :)

Azért nagyon várok egy-két optimalizálós update-t minél előbb.

[ Szerkesztve ]

(#2994) bigsee válasza tabasco (#2982) üzenetére


bigsee
addikt

Utcai zajban használtam eddig, semmi gond nem volt. Másik fél sem jelzett.

#2993 norti: nálad valami gebasz van, elég durva hibák ezek

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#2995) thamasz válasza norti (#2993) üzenetére


thamasz
senior tag

Nem tapasztalom ezeket, valami félre ment nálad rendesen.

(#2996) ollie válasza norti (#2993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- gyengébb wifiről nem áll át automatikusan az erősebbre

Ilyen nekem egy mobilnál sem működött, még S9+-nál sem. Valamivel kevered szerintem.

***

(#2997) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! A Vodánál az S10+-nál elképzelhető, hogy csak a 2. sim foglalat független?

(#2998) lasse001 válasza #06969344 (#2997) üzenetére


lasse001
senior tag

Hétfőn akarok belerakni én is másik kártyát.

(#2999) lasse001 válasza #06969344 (#2997) üzenetére


lasse001
senior tag

Milyen régió kódú a tiéd? Az enyém XEH/XEH/XEH .

(#3000) #06969344 válasza lasse001 (#2999) üzenetére


#06969344
törölt tag

Én még egy független Note 9-est használok, csak tervben van egy ilyen. A Voda oldalán olvastam ezt az S10+ értékelésnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.